İstatistikler ana sayfa

DG ANALİZ · Futbol istatistikleri

İstatistikler · Primeira Liga 2026

Portekiz

Korner, KG, alt/üst ve kart istatistikleri
Primeira Liga (611)

Burkina Faso

Ligue 1 Burkina Faso

Burundi

Ligue A Burundi

Congo DR

Ligue 1 Congo DR

Dominik Cumhuriyeti

Liga Mayor Dominik Cumhuriyeti

Fildişi Sahili

Ligue 1 Fildişi Sahili

Filipinler

PFL Filipinler

Kamboçya

C-League Kamboçya

Nijerya

NPFL Nijerya

Senegal

Ligue 1 Senegal

Trinidad And Tobago

Pro Lig Trinidad And Tobago

Ürdün

League Ürdün
Temizle

Sezon 2026 · oynanan maç 93 (FT / uzatma / penaltı; ertelenen, iptal ve hükmen hariç) · son oynanan 07.11.2026 23:30 TSİ · veri 08.11.2026 04:08 TSİ itibarıyla

16. sıra 7 puan averaj -9 form MMMGM Primeira Liga

Sonuçlar ve gol eğilimleri

Genel 10 maç

2 galibiyet1 beraberlik7 mağlubiyet
10attığı gol
19yediği gol
1,00 – 1,90maç başı attı – yedi
  • Gol yemediği maç %20,0 2/10
  • KG Var %40,0 4/10
  • 2.5 Üst %50,0 5/10

İç saha 5 maç

2 galibiyet0 beraberlik3 mağlubiyet
6attığı gol
10yediği gol
1,20 – 2,00maç başı attı – yedi
  • Gol yemediği maç %40,0 2/5
  • KG Var %40,0 2/5
  • 2.5 Üst %60,0 3/5

Deplasman 5 maç

0 galibiyet1 beraberlik4 mağlubiyet
4attığı gol
9yediği gol
0,80 – 1,80maç başı attı – yedi
  • Gol yemediği maç %0,0 0/5
  • KG Var %40,0 2/5
  • 2.5 Üst %40,0 2/5

Sarı kart 15 · Kırmızı kart 1 (olay verisi olan 10 maç)

Maç istatistikleri maç başı ortalama

ÖlçütToplam (10 m)İç saha (5 m)Dış saha (5 m)
Takımın
Topa sahip olma%46,6%50,2%43,0
Beklenen gol (xG)1,011,350,67
Toplam şut10,012,67,4
İsabetli şut3,03,62,4
Ceza sahası içi şut5,87,04,6
Korner4,14,83,4
Pas382410353
Pas isabeti%80%80%79
Kurtarış3,53,04,0
Faul11,712,211,2
Ofsayt1,20,81,6
Sarı kart1,501,801,20
Kırmızı kart0,100,200,00
Rakiplerinin (bu takıma karşı)
Rakibin xG'si1,761,452,07
Rakibin şutu14,913,016,8
Rakibin isabetli şutu5,75,06,4
Rakibin korneri5,23,27,2

Maçlarındaki toplamlar (iki takım birlikte)

Korner9,30maçlarında toplam, maç başı · 10 maç
  • 8,5 üstü%606/10
  • 9,5 üstü%606/10
  • 10,5 üstü%303/10
Kart4,10maçlarında toplam, maç başı · 10 maç
  • 3,5 üstü%505/10
  • 4,5 üstü%202/10
  • 5,5 üstü%202/10
İsabetli şut8,70maçlarında toplam, maç başı · 10 maç
  • 7,5 üstü%707/10
  • 8,5 üstü%606/10
  • 9,5 üstü%505/10
Toplam şut24,90maçlarında toplam, maç başı · 10 maç
  • 20,5 üstü%909/10
  • 22,5 üstü%808/10
  • 24,5 üstü%404/10
Faul23,30maçlarında toplam, maç başı · 10 maç
  • 22,5 üstü%606/10
  • 24,5 üstü%404/10
Ofsayt2,10maçlarında toplam, maç başı · 10 maç
  • 2,5 üstü%404/10
  • 3,5 üstü%101/10

Oyuncular

OyuncuGolAsistSarıKırmızıPenaltı golüDakika
Miguel Baeza 20000 733
N. Kader 20000 230
Liziero 11001 338
Léo Santos 11000 405
Matchoi Djaló 10100 303
Pablo Ruan 10000 537
Wesley Gasolina 10100 496
Zé Vitor 10100 855
Daniel Júnior 01100 461
Francisco Gonçalves 01100 540
Song Min-Kyu 01000 320
W. Kokolo 01200 607
A. Obando 00000 191
C. Labidi 00000 370
D. Dongmo 00100 122
Daniel Isai de la Cruz de la Cruz 00000 143
Deivison 00000 191
F. Nava 00000 34
Filipe Soares 00200 249
Ivanildo Fernandes 00000 45
Joel da Silva 00000 78
José Gomes 00000 45
M. Jensen 00100 527
Mateus Iseppe 00000 10
Matheus Dias 00310 727
Renato Bellucci 00000 900
S. Gavriel 00100 441

Genel bakış

Veri tarihi: 08.11.2026 04:08 TSİ
  • Benfica ligin en golcü takımı: 10 maçta 27 gol.
  • FC Porto en az gol yiyen takım: 10 maçta 4 gol.
  • V. Pavlidis (Benfica) 10 golle gol krallığında.
  • Lig maç başına 2,63 gol ortalamasıyla oynanıyor (93 maçta 245 gol).
Maç9318 takım
Maç başına gol2,63245 gol
KG Var
?

İki takımın da en az bir gol attığı maçların yüzdesi. n = maç sayısı.

%46,2 (n=93)
2.5 Üst
?

Toplam 3 ya da daha fazla gol olan maçların yüzdesi. n = maç sayısı.

%52,7 (n=93)
Maç sonucu dağılımı
?

Oynanan maçların ev sahibi galibiyeti, beraberlik ve deplasman galibiyeti olarak dağılımı (90 dakika skoru).

Ev %40,9 (n=93)Beraberlik %21,5 (n=93)Deplasman %37,6 (n=93)

Zirve ve form

Tümünü gör →
#TakımOAVPForm (yeni solda)
1 FC Porto 10+2130 GGGGG
2 Benfica 10+1925 GMGGG
3 Sporting CP 11+1324 BGMGG
4 Santa Clara 10+921 GBGMG
5 Arouca 11+520 BGGGM
16 Nacional 10-97 MMMGM
17 Rio Ave 10-147 BMGMM
18 Estoril 10-142 MMMMM

Şampiyonlar LigiAvrupa kupaları / üst turKüme düşme

İlk 5 ve son 3 · 18 takım · puan durumu kaynağı 08.11.2026 04:08 TSİ

En golcü

Tümü →
  1. 1Benfica 27 gol · 10 maç
  2. 2FC Porto 25 gol · 10 maç
  3. 3Sporting CP 24 gol · 11 maç

En az gol yiyen

Tümü →
  1. 1FC Porto 4 gol · 10 maç
  2. 2Santa Clara 6 gol · 10 maç
  3. 3Gil Vicente 7 gol · 10 maç

Gol yememe yüzdesi

Tümü →
  1. 1FC Porto %60,0 (n=10)
  2. 1Santa Clara %60,0 (n=10)
  3. 3Arouca %54,5 (n=11)

Lig karakteri

En formda takım
?

Son 5 maçtan en çok puanı toplayan takım (galibiyet 3, beraberlik 1).

FC Porto

son 5 maçta 15 puan GGGGG

En formsuz takım
?

Son 5 maçtan en az puanı toplayan takım.

Estoril

son 5 maçta 0 puan MMMMM

En istikrarlı takım
?

Son 10 maçta maç başına puanı en az dalgalanan takım (lig ortalamasının üstündekiler arasından). Düşük sayı = daha istikrarlı.

FC Porto

maç başına puan dalgalanması 0,00 · 10 maç

En tutarsız takım
?

Son 10 maçta maç başına puanı en çok dalgalanan takım. Yüksek sayı = daha tutarsız.

Moreirense

maç başına puan dalgalanması 1,42 · 10 maç

Oranlara göre favori
?

Maç öncesi kapanış oranında favori olan takımın sonucu. Dağılım 90 dakika sonucuna göre; sürpriz = favori olmayan kazandı.

Oranlara göre favori kazandı %60,3Beraberlik %23,4Favori olmayan kazandı %16,2

2023–2026 · 880 maç

Oyuncular · Hücum

Gol krallığı

Tümü →
  1. 1V. Pavlidis Benfica 10
  2. 2L. Suárez Sporting CP 9
  3. 3G. Prestianni Benfica 6

Asist

Tümü →
  1. 1N. Djouahra Arouca 6
  2. 2Pepê Aquino FC Porto 5
  3. 3C. Kahraman Academico Viseu 4

+4 oyuncu 3. sıradakiyle eşit

Gol + asist
?

Attığı gol + yaptığı asist.

Tümü →
  1. 1V. Pavlidis Benfica 13
  2. 2G. Prestianni Benfica 10
  3. 2L. Suárez Sporting CP 10

Dakika / gol
?

Oyuncunun kaç dakikada bir gol attığı; düşük olan daha iyi. Az süre alan oyuncu listeyi bozmasın diye yalnız en az 270 dakika oynayanlar sayılır.

Tümü →
  1. 1Borja Sainz FC Porto 72 dk (5 gol · 361 dk)
  2. 2V. Pavlidis Benfica 81 dk (10 gol · 810 dk)
  3. 3L. Suárez Sporting CP 82 dk (9 gol · 739 dk)

En az 270 dakika oynayanlar

Oyuncular · Disiplin

Sarı kart

Tümü →
  1. 1D. Gui Alverca 4
  2. 1David Sousa Casa Pia 4
  3. 1Eddy Doue Estrela 4

+17 oyuncu 3. sıradakiyle eşit

Kırmızı kart

Tümü →
  1. 1A. Ntoi Rio Ave 2
  2. 2A. Ndoye Vitória SC 1
  3. 2André Vidigal Alverca 1

+17 oyuncu 3. sıradakiyle eşit

Veri kapsamı
?

Her satır, oynanan maçların kaçında o verinin bulunduğunu gösterir. Veri paketi siteye alınmadan önce bütünlük denetiminden (dosya özetleri) geçer; eksik veri sıfır diye gösterilmez.

Maç sonu skoru 93/93 İlk yarı skoru 93/93 Gol, asist, kart 93/93 Oyuncu dakikaları 93/93

Maç istatistikleri

93 maç · iki takımın toplamı, maç başı
Korner8,86maç başı · 93 maç
  • 8,5 üstü%4946/93
  • 9,5 üstü%4239/93
  • 10,5 üstü%3028/93
Kart4,54maç başı · 93 maç
  • 3,5 üstü%6863/93
  • 4,5 üstü%4542/93
  • 5,5 üstü%3028/93
İsabetli şut8,11maç başı · 93 maç
  • 7,5 üstü%5753/93
  • 8,5 üstü%4340/93
  • 9,5 üstü%3230/93
Toplam şut24,91maç başı · 93 maç
  • 20,5 üstü%7772/93
  • 22,5 üstü%6258/93
  • 24,5 üstü%4845/93
Faul25,63maç başı · 93 maç
  • 22,5 üstü%7368/93
  • 24,5 üstü%5753/93
Ofsayt2,56maç başı · 93 maç
  • 2,5 üstü%4946/93
  • 3,5 üstü%2523/93

Takım sıralamaları (maç başı, en az 3 maç)

En çok korner

  1. Benfica7,310 m
  2. FC Porto7,010 m
  3. Vitória SC5,510 m
  4. Sporting CP5,511 m
  5. Famalicao5,311 m

En çok şut

  1. Benfica18,610 m
  2. Vitória SC16,910 m
  3. FC Porto16,610 m
  4. Sporting CP15,711 m
  5. SC Braga14,310 m

En çok isabetli şut

  1. FC Porto6,710 m
  2. Benfica6,210 m
  3. Sporting CP5,811 m
  4. Estoril4,710 m
  5. Vitória SC4,310 m

En yüksek xG

  1. Benfica2,2710 m
  2. FC Porto2,2310 m
  3. Sporting CP1,9211 m
  4. Vitória SC1,5610 m
  5. Alverca1,3311 m

Topa en çok sahip olan

  1. Benfica%63,410 m
  2. Sporting CP%60,811 m
  3. SC Braga%59,810 m
  4. FC Porto%56,310 m
  5. Vitória SC%53,810 m

En çok faul

  1. Vitória SC16,210 m
  2. Maritimo15,110 m
  3. Alverca14,311 m
  4. SC Braga14,210 m
  5. FC Porto14,110 m

En çok kart

  1. Santa Clara3,1010 m
  2. Arouca2,9111 m
  3. Academico Viseu2,8010 m
  4. Vitória SC2,7010 m
  5. Alverca2,5511 m

En çok ofsayt

  1. FC Porto2,310 m
  2. SC Braga2,310 m
  3. Benfica1,910 m
  4. Sporting CP1,611 m
  5. Gil Vicente1,610 m

Maç istatistikleri API-Football; sayım istatistiklerinde boş = 0 (blok varsa), yüzde / xG boşsa yok sayılır. n = istatistiği olan maç.

Veri: API-Football (DG veri tabanı üzerinden). Oyuncu fotoğrafı kullanılmaz. Eksik veri sıfır olarak gösterilmez ("—").