İstatistikler ana sayfa

DG ANALİZ · Futbol istatistikleri

İstatistikler · Çin League Two 2026

Çin

League Two (611)

Burkina Faso

Ligue 1 Burkina Faso

Burundi

Ligue A Burundi

Congo DR

Ligue 1 Congo DR

Dominik Cumhuriyeti

Liga Mayor Dominik Cumhuriyeti

Fildişi Sahili

Ligue 1 Fildişi Sahili

Filipinler

PFL Filipinler

Kamboçya

C-League Kamboçya

Nijerya

NPFL Nijerya

Senegal

Ligue 1 Senegal

Trinidad And Tobago

Pro Lig Trinidad And Tobago

Ürdün

League Ürdün
Temizle

Sezon 2026 · oynanan maç 355 (FT / uzatma / penaltı; ertelenen, iptal ve hükmen hariç) · son oynanan 07.11.2026 09:30 TSİ · veri 07.11.2026 09:30 TSİ itibarıyla

Hubei Chufeng Heli

Takım seçimini kaldır

Güncel puan durumu bu lig için gösterilmiyor; takım istatistikleri maç sonuçlarından hesaplanır.

Sonuçlar ve gol eğilimleri

Genel 30 maç

10 galibiyet11 beraberlik9 mağlubiyet
35attığı gol
31yediği gol
1,17 – 1,03maç başı attı – yedi
  • Gol yemediği maç %36,7 11/30
  • KG Var %50,0 15/30
  • 2.5 Üst %40,0 12/30

İç saha 15 maç

5 galibiyet6 beraberlik4 mağlubiyet
17attığı gol
12yediği gol
1,13 – 0,80maç başı attı – yedi
  • Gol yemediği maç %40,0 6/15
  • KG Var %46,7 7/15
  • 2.5 Üst %33,3 5/15

Deplasman 15 maç

5 galibiyet5 beraberlik5 mağlubiyet
18attığı gol
19yediği gol
1,20 – 1,27maç başı attı – yedi
  • Gol yemediği maç %33,3 5/15
  • KG Var %53,3 8/15
  • 2.5 Üst %46,7 7/15

Sarı kart 49 · Kırmızı kart 1 (olay verisi olan 30 maç)

Oyuncular

LIMITED Kısmi olay verisi; sayılar eksik olabilir.

OyuncuGolAsistSarıKırmızıPenaltı golü
B. Li 131100
Wen Jialong 72411
Chen Jiaqi 31100
Zhang Chengji 24300
Guo Yi 23100
Nie Aoshuang 20700
S. Gao 12200
W. Huang 11200
G. Yu 10000
Tang Xin 10200
X. Li 10100
Lin Feiyang 03000
Liu Mingyu 02400
D. Qu 01100
Pan Jinglue 01300
S. Hongxiang 01200
Shan Huanhuan 01100
B. Yang 00100
Du Xiaoyu 00100
Houliang Wan 00100
Meng Derui 00100
Sun Tianyu 00100
W. Sun 00100
Wei Deliang 00200
Yu Jingcheng 00400
Z. Li 00100
Z. Wang 00100

Genel bakış

Veri tarihi: 07.11.2026 09:30 TSİ
  • Shanghai Port II ligin en golcü takımı: 29 maçta 44 gol.
  • Dalian Kewei en az gol yiyen takım: 29 maçta 19 gol.
  • Liu Ziming (Xiamen Feilu) 15 golle gol krallığında.
  • Lig maç başına 2,10 gol ortalamasıyla oynanıyor (355 maçta 746 gol).
Maç35524 takım
Maç başına gol2,10746 gol
KG Var
?

İki takımın da en az bir gol attığı maçların yüzdesi. n = maç sayısı.

%45,4 (n=355)
2.5 Üst
?

Toplam 3 ya da daha fazla gol olan maçların yüzdesi. n = maç sayısı.

%37,2 (n=355)
Maç sonucu dağılımı
?

Oynanan maçların ev sahibi galibiyeti, beraberlik ve deplasman galibiyeti olarak dağılımı (90 dakika skoru).

Ev %35,8 (n=355)Beraberlik %36,9 (n=355)Deplasman %27,3 (n=355)

Zirve ve form

Tümünü gör →

Bu lig için puan durumu kaynağı yok.

En golcü

Tümü →
  1. 1Shanghai Port II 44 gol · 29 maç
  2. 2Shandong Taishan II 42 gol · 29 maç
  3. 2Shenzhen 2028 42 gol · 29 maç

En az gol yiyen

Tümü →
  1. 1Dalian Kewei 19 gol · 29 maç
  2. 2Xi'an Ronghai 21 gol · 29 maç
  3. 3Rizhao Yuqi 22 gol · 30 maç

Gol yememe yüzdesi

Tümü →
  1. 1Rizhao Yuqi %60,0 (n=30)
  2. 2Dalian Kewei %55,2 (n=29)
  3. 3Guizhou Zhucheng %51,7 (n=29)

Lig karakteri

En formda takım
?

Son 5 maçtan en çok puanı toplayan takım (galibiyet 3, beraberlik 1).

Nantong Haimen Codion

son 5 maçta 13 puan GGGGB

En formsuz takım
?

Son 5 maçtan en az puanı toplayan takım.

Shenzhen 2028

son 5 maçta 1 puan MBMMM

En istikrarlı takım
?

Son 10 maçta maç başına puanı en az dalgalanan takım (lig ortalamasının üstündekiler arasından). Düşük sayı = daha istikrarlı.

Nantong Haimen Codion

maç başına puan dalgalanması 0,98 · 10 maç

En tutarsız takım
?

Son 10 maçta maç başına puanı en çok dalgalanan takım. Yüksek sayı = daha tutarsız.

Shanghai Port II

maç başına puan dalgalanması 1,36 · 10 maç

Oranlara göre favori
?

Maç öncesi kapanış oranında favori olan takımın sonucu. Dağılım 90 dakika sonucuna göre; sürpriz = favori olmayan kazandı.

Oranlara göre favori kazandı %43,9Beraberlik %41,5Favori olmayan kazandı %14,6

2023–2026 · 41 maç

Bu sezon: favori kazandı %43,9 · beraberlik %41,5 · favori olmayan kazandı %14,6 · 41 maç

Kısmi Bu ligde maç olayı verisi eksik; oyuncu sayıları eksik olabilir.

Oyuncular · Hücum

Gol krallığı

Tümü →
  1. 1Liu Ziming Xiamen Feilu 15
  2. 2B. Li Hubei Chufeng Heli 13
  3. 3Wang Bowen Nantong Haimen Codion 12

Asist

Tümü →
  1. 1Luan Cheng Shenzhen 2028 10
  2. 2Liu Ziming Xiamen Feilu 8
  3. 3Gao Yixuan Tai'an Tiankuang 6

Gol + asist
?

Attığı gol + yaptığı asist.

Tümü →
  1. 1Liu Ziming Xiamen Feilu 23
  2. 2B. Li Hubei Chufeng Heli 14
  3. 2Luan Cheng Shenzhen 2028 14

Oyuncular · Disiplin

Sarı kart

Tümü →
  1. 1Deng Jiajun BIT 9
  2. 1Gao Tianyu Langfang Glory City 9
  3. 1Xin Hongjun Guangdong Mingtu 9

Kırmızı kart

Tümü →
  1. 1Deng Jiajie Qingdao Red Lions 2
  2. 1Huang Keqi Shenzhen 2028 2
  3. 3Cao Zhezhe Shanghai Port II 1

+17 oyuncu 3. sıradakiyle eşit

Veri kapsamı
?

Her satır, oynanan maçların kaçında o verinin bulunduğunu gösterir. Veri paketi siteye alınmadan önce bütünlük denetiminden (dosya özetleri) geçer; eksik veri sıfır diye gösterilmez.

Maç sonu skoru 355/355 İlk yarı skoru 355/355 Gol, asist, kart 351/355 Oyuncu dakikaları 0/355

Veri: API-Football (DG veri tabanı üzerinden). Oyuncu fotoğrafı kullanılmaz. Eksik veri sıfır olarak gösterilmez ("—").