İstatistikler ana sayfa

DG ANALİZ · Futbol istatistikleri

İstatistikler · Hollanda Eerste Divisie 2026

Hollanda

Eerste Divisie (611)

Burkina Faso

Ligue 1 Burkina Faso

Burundi

Ligue A Burundi

Congo DR

Ligue 1 Congo DR

Dominik Cumhuriyeti

Liga Mayor Dominik Cumhuriyeti

Fildişi Sahili

Ligue 1 Fildişi Sahili

Filipinler

PFL Filipinler

Kamboçya

C-League Kamboçya

Nijerya

NPFL Nijerya

Senegal

Ligue 1 Senegal

Trinidad And Tobago

Pro Lig Trinidad And Tobago

Ürdün

League Ürdün
Temizle

Sezon 2026 · oynanan maç 138 (FT / uzatma / penaltı; ertelenen, iptal ve hükmen hariç) · son oynanan 07.11.2026 18:30 TSİ · veri 07.11.2026 22:38 TSİ itibarıyla

Genel bakış

Veri tarihi: 07.11.2026 22:38 TSİ
  • Heracles ligin en golcü takımı: 14 maçta 44 gol.
  • Almere City FC en az gol yiyen takım: 14 maçta 14 gol.
  • J. N'djoli (Heracles) 15 golle gol krallığında.
  • Lig maç başına 3,54 gol ortalamasıyla oynanıyor (138 maçta 488 gol).
Maç13820 takım
Maç başına gol3,54488 gol
KG Var
?

İki takımın da en az bir gol attığı maçların yüzdesi. n = maç sayısı.

%69,6 (n=138)
2.5 Üst
?

Toplam 3 ya da daha fazla gol olan maçların yüzdesi. n = maç sayısı.

%65,9 (n=138)
Maç sonucu dağılımı
?

Oynanan maçların ev sahibi galibiyeti, beraberlik ve deplasman galibiyeti olarak dağılımı (90 dakika skoru).

Ev %47,8 (n=138)Beraberlik %21,0 (n=138)Deplasman %31,2 (n=138)

Zirve ve form

Tümünü gör →

Eerste Divisie: Regular season (5 gruptan ilki)

#TakımOAVPForm (yeni solda)
1 Heracles 14+2935 GGBGG
2 VVV Venlo 14+1529 GBGGB
3 Almere City FC 14+1628 GMMGG
4 Emmen 13+225 BGGGM
5 NAC Breda 14+525 GGBGB
18 Dordrecht 14-1612 MGMMB
19 Jong Utrecht 14-1111 MMMGB
20 FC Eindhoven 14-1311 MMMMM

Avrupa kupaları / üst tur

İlk 5 ve son 3 · 20 takım · puan durumu kaynağı 07.11.2026 22:38 TSİ

En golcü

Tümü →
  1. 1Heracles 44 gol · 14 maç
  2. 2VVV Venlo 37 gol · 14 maç
  3. 3FC Volendam 33 gol · 14 maç

En az gol yiyen

Tümü →
  1. 1Almere City FC 14 gol · 14 maç
  2. 2Heracles 15 gol · 14 maç
  3. 3Roda 17 gol · 14 maç

Gol yememe yüzdesi

Tümü →
  1. 1Almere City FC %35,7 (n=14)
  2. 2Emmen %30,8 (n=13)
  3. 3Heracles %28,6 (n=14)

Lig karakteri

En formda takım
?

Son 5 maçtan en çok puanı toplayan takım (galibiyet 3, beraberlik 1).

Heracles

son 5 maçta 13 puan GGBGG

En formsuz takım
?

Son 5 maçtan en az puanı toplayan takım.

FC Eindhoven

son 5 maçta 0 puan MMMMM

En istikrarlı takım
?

Son 10 maçta maç başına puanı en az dalgalanan takım (lig ortalamasının üstündekiler arasından). Düşük sayı = daha istikrarlı.

Heracles

maç başına puan dalgalanması 1,10 · 10 maç

En tutarsız takım
?

Son 10 maçta maç başına puanı en çok dalgalanan takım. Yüksek sayı = daha tutarsız.

Almere City FC

maç başına puan dalgalanması 1,47 · 10 maç

Oranlara göre favori
?

Maç öncesi kapanış oranında favori olan takımın sonucu. Dağılım 90 dakika sonucuna göre; sürpriz = favori olmayan kazandı.

Oranlara göre favori kazandı %51,3Beraberlik %23,1Favori olmayan kazandı %25,6

2023–2026 · 1.123 maç

Bu sezon: favori kazandı %45,9 · beraberlik %27,0 · favori olmayan kazandı %27,0 · 37 maç

Oyuncular · Hücum

Gol krallığı

Tümü →
  1. 1J. N'djoli Heracles 15
  2. 2H. Veerman FC Volendam 14
  3. 3T. van Gilst Heracles 11

Asist

Tümü →
  1. 1Lars de Blok VVV Venlo 9
  2. 2N. Doodeman FC Volendam 7
  3. 3C. Abbas Heracles 6

+2 oyuncu 3. sıradakiyle eşit

Gol + asist
?

Attığı gol + yaptığı asist.

Tümü →
  1. 1J. N'djoli Heracles 17
  2. 2H. Veerman FC Volendam 16
  3. 3N. Bannis Vitesse 13

+1 oyuncu 3. sıradakiyle eşit

Dakika / gol
?

Oyuncunun kaç dakikada bir gol attığı; düşük olan daha iyi. Az süre alan oyuncu listeyi bozmasın diye yalnız en az 270 dakika oynayanlar sayılır.

Tümü →
  1. 1J. Hartog Jong AZ 61 dk (5 gol · 303 dk)
  2. 2A. Jones Jong PSV U21 76 dk (6 gol · 456 dk)
  3. 3J. N'djoli Heracles 83 dk (15 gol · 1246 dk)

En az 270 dakika oynayanlar

Oyuncular · Disiplin

Sarı kart

Tümü →
  1. 1A. Ouarghi Dordrecht 6
  2. 2C. Mpanzu Dordrecht 5
  3. 2L. Postma Waalwijk 5

+3 oyuncu 3. sıradakiyle eşit

Kırmızı kart

Tümü →
  1. 1A. Henry FC OSS 1
  2. 1A. Ouarghi Dordrecht 1
  3. 1B. Hardley Dordrecht 1

+16 oyuncu 3. sıradakiyle eşit

Veri kapsamı
?

Her satır, oynanan maçların kaçında o verinin bulunduğunu gösterir. Veri paketi siteye alınmadan önce bütünlük denetiminden (dosya özetleri) geçer; eksik veri sıfır diye gösterilmez.

Maç sonu skoru 138/138 İlk yarı skoru 138/138 Gol, asist, kart 138/138 Oyuncu dakikaları 138/138

Maç istatistikleri

138 maç · iki takımın toplamı, maç başı
Korner10,55maç başı · 138 maç
  • 8,5 üstü%75103/138
  • 9,5 üstü%5981/138
  • 10,5 üstü%4461/138
Kart3,37maç başı · 138 maç
  • 3,5 üstü%4461/138
  • 4,5 üstü%2940/138
  • 5,5 üstü%1420/138
İsabetli şut10,30maç başı · 138 maç
  • 7,5 üstü%77106/138
  • 8,5 üstü%6894/138
  • 9,5 üstü%5677/138
Toplam şut29,40maç başı · 138 maç
  • 20,5 üstü%89123/138
  • 22,5 üstü%84116/138
  • 24,5 üstü%76105/138
Faul25,11maç başı · 138 maç
  • 22,5 üstü%6590/138
  • 24,5 üstü%5069/138
Ofsayt3,35maç başı · 138 maç
  • 2,5 üstü%6285/138
  • 3,5 üstü%4055/138

Takım sıralamaları (maç başı, en az 3 maç)

En çok korner

  1. Heracles8,214 m
  2. Den Bosch7,414 m
  3. Emmen6,513 m
  4. NAC Breda5,714 m
  5. VVV Venlo5,714 m

En çok şut

  1. Heracles21,914 m
  2. NAC Breda19,414 m
  3. Emmen16,813 m
  4. Den Bosch16,514 m
  5. Waalwijk16,114 m

En çok isabetli şut

  1. Heracles8,714 m
  2. Jong AZ6,614 m
  3. Emmen6,513 m
  4. Almere City FC6,114 m
  5. Jong Ajax5,914 m

En yüksek xG

  1. Heracles2,4014 m
  2. Emmen2,2213 m
  3. Almere City FC1,9914 m
  4. NAC Breda1,9214 m
  5. Den Bosch1,9014 m

Topa en çok sahip olan

  1. NAC Breda%56,914 m
  2. Heracles%55,414 m
  3. Emmen%55,213 m
  4. MVV%54,813 m
  5. Jong PSV U21%53,114 m

En çok faul

  1. Jong Ajax15,614 m
  2. Helmond Sport15,414 m
  3. Jong Utrecht15,114 m
  4. FC Eindhoven13,614 m
  5. Dordrecht13,514 m

En çok kart

  1. Dordrecht2,5714 m
  2. Jong Ajax2,5014 m
  3. Helmond Sport2,4314 m
  4. Emmen2,3113 m
  5. De Graafschap2,2313 m

En çok ofsayt

  1. Den Bosch3,314 m
  2. Vitesse2,513 m
  3. MVV2,113 m
  4. Jong PSV U212,114 m
  5. Roda2,114 m

Maç istatistikleri API-Football; sayım istatistiklerinde boş = 0 (blok varsa), yüzde / xG boşsa yok sayılır. n = istatistiği olan maç.

Veri: API-Football (DG veri tabanı üzerinden). Oyuncu fotoğrafı kullanılmaz. Eksik veri sıfır olarak gösterilmez ("—").