İstatistikler ana sayfa

DG ANALİZ · Futbol istatistikleri

İstatistikler · Eredivisie 2026

Hollanda

Korner, KG, alt/üst ve kart istatistikleri
Eredivisie (611)

Burkina Faso

Ligue 1 Burkina Faso

Burundi

Ligue A Burundi

Congo DR

Ligue 1 Congo DR

Dominik Cumhuriyeti

Liga Mayor Dominik Cumhuriyeti

Fildişi Sahili

Ligue 1 Fildişi Sahili

Filipinler

PFL Filipinler

Kamboçya

C-League Kamboçya

Nijerya

NPFL Nijerya

Senegal

Ligue 1 Senegal

Trinidad And Tobago

Pro Lig Trinidad And Tobago

Ürdün

League Ürdün
Temizle

Sezon 2026 · oynanan maç 103 (FT / uzatma / penaltı; ertelenen, iptal ve hükmen hariç) · son oynanan 07.11.2026 23:00 TSİ · veri 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla

7. sıra 18 puan averaj +6 form GMGGG Eredivisie

Sonuçlar ve gol eğilimleri

Genel 11 maç

5 galibiyet3 beraberlik3 mağlubiyet
19attığı gol
13yediği gol
1,73 – 1,18maç başı attı – yedi
  • Gol yemediği maç %45,5 5/11
  • KG Var %36,4 4/11
  • 2.5 Üst %54,5 6/11

İç saha 6 maç

3 galibiyet1 beraberlik2 mağlubiyet
8attığı gol
5yediği gol
1,33 – 0,83maç başı attı – yedi
  • Gol yemediği maç %66,7 4/6
  • KG Var %16,7 1/6
  • 2.5 Üst %33,3 2/6

Deplasman 5 maç

2 galibiyet2 beraberlik1 mağlubiyet
11attığı gol
8yediği gol
2,20 – 1,60maç başı attı – yedi
  • Gol yemediği maç %20,0 1/5
  • KG Var %60,0 3/5
  • 2.5 Üst %80,0 4/5

Sarı kart 12 · Kırmızı kart 0 (olay verisi olan 11 maç)

Maç istatistikleri maç başı ortalama

ÖlçütToplam (11 m)İç saha (6 m)Dış saha (5 m)
Takımın
Topa sahip olma%50,9%51,3%50,4
Beklenen gol (xG)1,511,341,72
Toplam şut14,614,015,4
İsabetli şut5,64,86,4
Ceza sahası içi şut9,58,510,6
Korner4,85,04,6
Pas470486450
Pas isabeti%85%84%87
Kurtarış2,62,82,2
Faul8,48,58,2
Ofsayt1,31,01,6
Sarı kart1,091,500,60
Kırmızı kart0,000,000,00
Rakiplerinin (bu takıma karşı)
Rakibin xG'si1,461,191,78
Rakibin şutu15,915,216,8
Rakibin isabetli şutu3,63,73,6
Rakibin korneri5,44,76,2

Maçlarındaki toplamlar (iki takım birlikte)

Korner10,18maçlarında toplam, maç başı · 11 maç
  • 8,5 üstü%738/11
  • 9,5 üstü%556/11
  • 10,5 üstü%364/11
Kart2,55maçlarında toplam, maç başı · 11 maç
  • 3,5 üstü%182/11
  • 4,5 üstü%91/11
  • 5,5 üstü%91/11
İsabetli şut9,18maçlarında toplam, maç başı · 11 maç
  • 7,5 üstü%738/11
  • 8,5 üstü%556/11
  • 9,5 üstü%455/11
Toplam şut30,55maçlarında toplam, maç başı · 11 maç
  • 20,5 üstü%9110/11
  • 22,5 üstü%9110/11
  • 24,5 üstü%9110/11
Faul19,55maçlarında toplam, maç başı · 11 maç
  • 22,5 üstü%182/11
  • 24,5 üstü%182/11
Ofsayt2,91maçlarında toplam, maç başı · 11 maç
  • 2,5 üstü%556/11
  • 3,5 üstü%455/11

Oyuncular

OyuncuGolAsistSarıKırmızıPenaltı golüDakika
J. Trenskow 62100 956
M. Rivera 23000 687
D. Vente 22001 918
L. Oyen 21100 224
O. Braude 21100 858
R. Meerveld 21000 602
N. Courtens 20100 700
M. Farji 10100 73
L. Smans 04000 420
D. Proper 01100 421
S. Kersten 01100 946
Anass Bouziane 00000 9
B. Klaverboer 00000 990
D. Bladi 00000 13
H. Petrov 00000 98
L. Brouwers 00000 31
L. Machine 00000 101
M. Egbring 00000 83
M. Linday 00300 710
M. Willemsen 00000 986
N. Hopland 00000 13
R. Uldrikis 00000 86
V. Zagaritis 00200 990

Genel bakış

Veri tarihi: 08.11.2026 02:08 TSİ
  • PSV Eindhoven ligin en golcü takımı: 11 maçta 35 gol.
  • Twente en az gol yiyen takım: 11 maçta 10 gol.
  • S. Tengstedt (GO Ahead Eagles) 9 golle gol krallığında.
  • Lig maç başına 3,78 gol ortalamasıyla oynanıyor (103 maçta 389 gol).
Maç10318 takım
Maç başına gol3,78389 gol
KG Var
?

İki takımın da en az bir gol attığı maçların yüzdesi. n = maç sayısı.

%68,9 (n=103)
2.5 Üst
?

Toplam 3 ya da daha fazla gol olan maçların yüzdesi. n = maç sayısı.

%70,9 (n=103)
Maç sonucu dağılımı
?

Oynanan maçların ev sahibi galibiyeti, beraberlik ve deplasman galibiyeti olarak dağılımı (90 dakika skoru).

Ev %34,0 (n=103)Beraberlik %28,2 (n=103)Deplasman %37,9 (n=103)

Zirve ve form

Tümünü gör →
#TakımOAVPForm (yeni solda)
1 Feyenoord 11+2125 GGGBB
2 Ajax 11+1724 BBGGG
3 PSV Eindhoven 11+2223 MGMBG
4 Twente 11+1823 GBMGG
5 AZ Alkmaar 11+720 GMBMM
16 Telstar 12-710 BMMGB
17 ADO Den Haag 12-99 BGMMG
18 Willem II 12-293 MMMMB

Şampiyonlar LigiAvrupa kupaları / üst turKüme düşme

İlk 5 ve son 3 · 18 takım · puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:08 TSİ

En golcü

Tümü →
  1. 1PSV Eindhoven 35 gol · 11 maç
  2. 2Feyenoord 33 gol · 11 maç
  3. 3Ajax 30 gol · 11 maç

En az gol yiyen

Tümü →
  1. 1Twente 10 gol · 11 maç
  2. 2Feyenoord 12 gol · 11 maç
  3. 3AZ Alkmaar 13 gol · 11 maç

Gol yememe yüzdesi

Tümü →
  1. 1Heerenveen %45,5 (n=11)
  2. 2Feyenoord %36,4 (n=11)
  3. 2Twente %36,4 (n=11)

Lig karakteri

En formda takım
?

Son 5 maçtan en çok puanı toplayan takım (galibiyet 3, beraberlik 1).

Heerenveen

son 5 maçta 12 puan GGGMG

En formsuz takım
?

Son 5 maçtan en az puanı toplayan takım.

Excelsior

son 5 maçta 0 puan MMMMM

En istikrarlı takım
?

Son 10 maçta maç başına puanı en az dalgalanan takım (lig ortalamasının üstündekiler arasından). Düşük sayı = daha istikrarlı.

Feyenoord

maç başına puan dalgalanması 0,98 · 10 maç

En tutarsız takım
?

Son 10 maçta maç başına puanı en çok dalgalanan takım. Yüksek sayı = daha tutarsız.

AZ Alkmaar

maç başına puan dalgalanması 1,35 · 10 maç

Oranlara göre favori
?

Maç öncesi kapanış oranında favori olan takımın sonucu. Dağılım 90 dakika sonucuna göre; sürpriz = favori olmayan kazandı.

Oranlara göre favori kazandı %57,4Beraberlik %24,2Favori olmayan kazandı %18,4

2023–2026 · 938 maç

Oyuncular · Hücum

Gol krallığı

Tümü →
  1. 1S. Tengstedt GO Ahead Eagles 9
  2. 2B. Willumsson Groningen 8
  3. 2W. Weghorst Twente 8

Asist

Tümü →
  1. 1S. Ørjasæter Twente 7
  2. 2E. Rottier ADO Den Haag 5
  3. 2G. Read Feyenoord 5

+1 oyuncu 3. sıradakiyle eşit

Gol + asist
?

Attığı gol + yaptığı asist.

Tümü →
  1. 1S. Tengstedt GO Ahead Eagles 11
  2. 2T. van Bergen Groningen 10
  3. 2W. Weghorst Twente 10

Dakika / gol
?

Oyuncunun kaç dakikada bir gol attığı; düşük olan daha iyi. Az süre alan oyuncu listeyi bozmasın diye yalnız en az 270 dakika oynayanlar sayılır.

Tümü →
  1. 1S. Mijnans PSV Eindhoven 85 dk (6 gol · 512 dk)
  2. 2T. Arokodare Ajax 89 dk (6 gol · 531 dk)
  3. 3Nacho Ferri Feyenoord 97 dk (6 gol · 580 dk)

En az 270 dakika oynayanlar

Oyuncular · Disiplin

Sarı kart

Tümü →
  1. 1A. Ouazane Ajax 4
  2. 1A. Oufkir AZ Alkmaar 4
  3. 1L. Martes Sparta Rotterdam 4

Kırmızı kart

Tümü →
  1. 1D. Bouah Cambuur 1
  2. 1D. Weidmann Twente 1
  3. 1M. Hokke ADO Den Haag 1

+5 oyuncu 3. sıradakiyle eşit

Veri kapsamı
?

Her satır, oynanan maçların kaçında o verinin bulunduğunu gösterir. Veri paketi siteye alınmadan önce bütünlük denetiminden (dosya özetleri) geçer; eksik veri sıfır diye gösterilmez.

Maç sonu skoru 103/103 İlk yarı skoru 103/103 Gol, asist, kart 103/103 Oyuncu dakikaları 103/103

Maç istatistikleri

103 maç · iki takımın toplamı, maç başı
Korner10,26maç başı · 103 maç
  • 8,5 üstü%7375/103
  • 9,5 üstü%5355/103
  • 10,5 üstü%4748/103
Kart2,91maç başı · 103 maç
  • 3,5 üstü%3334/103
  • 4,5 üstü%1717/103
  • 5,5 üstü%1212/103
İsabetli şut10,48maç başı · 103 maç
  • 7,5 üstü%8284/103
  • 8,5 üstü%6870/103
  • 9,5 üstü%5961/103
Toplam şut29,63maç başı · 103 maç
  • 20,5 üstü%9295/103
  • 22,5 üstü%9093/103
  • 24,5 üstü%8487/103
Faul21,51maç başı · 103 maç
  • 22,5 üstü%3839/103
  • 24,5 üstü%2627/103
Ofsayt2,93maç başı · 103 maç
  • 2,5 üstü%5961/103
  • 3,5 üstü%4041/103

Takım sıralamaları (maç başı, en az 3 maç)

En çok korner

  1. AZ Alkmaar7,611 m
  2. Twente7,111 m
  3. PSV Eindhoven6,911 m
  4. NEC Nijmegen6,411 m
  5. Feyenoord6,311 m

En çok şut

  1. Ajax21,011 m
  2. Twente21,011 m
  3. Feyenoord20,111 m
  4. PSV Eindhoven19,611 m
  5. AZ Alkmaar17,211 m

En çok isabetli şut

  1. Feyenoord8,211 m
  2. Twente7,611 m
  3. PSV Eindhoven7,311 m
  4. Ajax7,111 m
  5. AZ Alkmaar6,311 m

En yüksek xG

  1. Feyenoord2,6911 m
  2. PSV Eindhoven2,4811 m
  3. Twente2,4211 m
  4. Ajax2,2811 m
  5. AZ Alkmaar2,1411 m

Topa en çok sahip olan

  1. PSV Eindhoven%60,911 m
  2. NEC Nijmegen%60,211 m
  3. Ajax%60,111 m
  4. Twente%59,511 m
  5. AZ Alkmaar%57,911 m

En çok faul

  1. Utrecht16,211 m
  2. ADO Den Haag14,012 m
  3. AZ Alkmaar12,411 m
  4. Cambuur11,911 m
  5. Twente11,311 m

En çok kart

  1. Utrecht2,0911 m
  2. Ajax1,9111 m
  3. ADO Den Haag1,8312 m
  4. Cambuur1,6411 m
  5. PSV Eindhoven1,6411 m

En çok ofsayt

  1. ADO Den Haag1,912 m
  2. NEC Nijmegen1,911 m
  3. AZ Alkmaar1,811 m
  4. Telstar1,812 m
  5. PSV Eindhoven1,711 m

Maç istatistikleri API-Football; sayım istatistiklerinde boş = 0 (blok varsa), yüzde / xG boşsa yok sayılır. n = istatistiği olan maç.

Veri: API-Football (DG veri tabanı üzerinden). Oyuncu fotoğrafı kullanılmaz. Eksik veri sıfır olarak gösterilmez ("—").