İstatistikler ana sayfa

DG ANALİZ · Futbol istatistikleri

İstatistikler · Portekiz Liga 3 2026

Portekiz

Liga 3 (611)

Burkina Faso

Ligue 1 Burkina Faso

Burundi

Ligue A Burundi

Congo DR

Ligue 1 Congo DR

Dominik Cumhuriyeti

Liga Mayor Dominik Cumhuriyeti

Fildişi Sahili

Ligue 1 Fildişi Sahili

Filipinler

PFL Filipinler

Kamboçya

C-League Kamboçya

Nijerya

NPFL Nijerya

Senegal

Ligue 1 Senegal

Trinidad And Tobago

Pro Lig Trinidad And Tobago

Ürdün

League Ürdün
Temizle

Sezon 2026 · oynanan maç 86 (FT / uzatma / penaltı; ertelenen, iptal ve hükmen hariç) · son oynanan 07.11.2026 23:00 TSİ · veri 07.11.2026 23:00 TSİ itibarıyla

União Santarém

Takım seçimini kaldır
4. sıra 10 puan averaj -3 form MMGGG Liga 3

Güncel değil Puan durumu 28.10.2026 22:14 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.

Sonuçlar ve gol eğilimleri

Genel 9 maç

4 galibiyet1 beraberlik4 mağlubiyet
11attığı gol
15yediği gol
1,22 – 1,67maç başı attı – yedi
  • Gol yemediği maç %11,1 1/9
  • KG Var %55,6 5/9
  • 2.5 Üst %66,7 6/9

İç saha 5 maç

3 galibiyet1 beraberlik1 mağlubiyet
8attığı gol
4yediği gol
1,60 – 0,80maç başı attı – yedi
  • Gol yemediği maç %20,0 1/5
  • KG Var %60,0 3/5
  • 2.5 Üst %60,0 3/5

Deplasman 4 maç

1 galibiyet0 beraberlik3 mağlubiyet
3attığı gol
11yediği gol
0,75 – 2,75maç başı attı – yedi
  • Gol yemediği maç %0,0 0/4
  • KG Var %50,0 2/4
  • 2.5 Üst %75,0 3/4

Sarı kart 17 · Kırmızı kart 0 (olay verisi olan 9 maç)

Oyuncular

OyuncuGolAsistSarıKırmızıPenaltı golü
R. Mordomo 21201
Costinha 20000
B. Sousa 12000
André Carreira Sousa 10200
D. Vinhas 10100
Isnaba Graça 10200
João Nobrega 10200
Luís Martins 10000
Rafael Camacho 10000
Tiago Andre 02000
Diogo Ressurreição 01000
Mauro Macuta Simão 01000
Tiago Madeira 01000
A. Soumare 00100
D. Almeida 00100
Hélder Sá 00100
J. Simoes 00100
K. John 00100
M. Pami 00200
Mário Indami Junior 00100

Genel bakış

Veri tarihi: 07.11.2026 23:00 TSİ
  • Paredes ligin en golcü takımı: 9 maçta 20 gol.
  • CF Os Belenenses en az gol yiyen takım: 9 maçta 6 gol.
  • G. Chaves (Caldas) 6 golle gol krallığında.
  • Lig maç başına 2,56 gol ortalamasıyla oynanıyor (86 maçta 220 gol).
Maç8620 takım
Maç başına gol2,56220 gol
KG Var
?

İki takımın da en az bir gol attığı maçların yüzdesi. n = maç sayısı.

%51,2 (n=86)
2.5 Üst
?

Toplam 3 ya da daha fazla gol olan maçların yüzdesi. n = maç sayısı.

%51,2 (n=86)
Maç sonucu dağılımı
?

Oynanan maçların ev sahibi galibiyeti, beraberlik ve deplasman galibiyeti olarak dağılımı (90 dakika skoru).

Ev %40,7 (n=86)Beraberlik %29,1 (n=86)Deplasman %30,2 (n=86)

Zirve ve form

Tümünü gör →
#TakımOAVPForm (yeni solda)
1 Paredes 7+816 MGGBG
2 AD Marco 09 7+111 GBGMB
3 Fafe 7+410 BGMBB
4 Leça 7010 GMGGM
5 São João Ver 709 MBBGG
8 Sporting Covilhã 7-27 MMBBB
9 Lusitano Évora 1911 7-46 GMBMB
10 Vitória de Sernache 7-104 MMMGM

Avrupa kupaları / üst turKüme düşme

Güncel değil Puan durumu 28.10.2026 22:14 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.

İlk 5 ve son 3 · 20 takım · puan durumu kaynağı 28.10.2026 22:14 TSİ

En golcü

Tümü →
  1. 1Paredes 20 gol · 9 maç
  2. 2CF Os Belenenses 18 gol · 9 maç
  3. 3Atlético CP 17 gol · 8 maç

En az gol yiyen

Tümü →
  1. 1CF Os Belenenses 6 gol · 9 maç
  2. 2Atlético CP 7 gol · 8 maç
  3. 2Fafe 7 gol · 8 maç

Gol yememe yüzdesi

Tümü →
  1. 1AD Marco 09 %55,6 (n=9)
  2. 2CF Os Belenenses %44,4 (n=9)
  3. 2Caldas %44,4 (n=9)

Lig karakteri

En formda takım
?

Son 5 maçtan en çok puanı toplayan takım (galibiyet 3, beraberlik 1).

Paredes

son 5 maçta 13 puan GGGBG

En formsuz takım
?

Son 5 maçtan en az puanı toplayan takım.

Varzim

son 5 maçta 0 puan MMMMM

En istikrarlı takım
?

Son 10 maçta maç başına puanı en az dalgalanan takım (lig ortalamasının üstündekiler arasından). Düşük sayı = daha istikrarlı.

CF Os Belenenses

maç başına puan dalgalanması 0,94 · 9 maç

En tutarsız takım
?

Son 10 maçta maç başına puanı en çok dalgalanan takım. Yüksek sayı = daha tutarsız.

Varzim

maç başına puan dalgalanması 1,45 · 8 maç

Oranlara göre favori
?

Maç öncesi kapanış oranında favori olan takımın sonucu. Dağılım 90 dakika sonucuna göre; sürpriz = favori olmayan kazandı.

Favori / sürpriz verisi yok.

Oyuncular · Hücum

Gol krallığı

Tümü →
  1. 1G. Chaves Caldas 6
  2. 2Bruninho CF Os Belenenses 5
  3. 2M. Niang Mafra 5

+3 oyuncu 3. sıradakiyle eşit

Asist

Tümü →
  1. 1C. Santana Atlético CP 5
  2. 2M. Correia Fafe 4
  3. 3A. Ngom Mafra 3

+6 oyuncu 3. sıradakiyle eşit

Gol + asist
?

Attığı gol + yaptığı asist.

Tümü →
  1. 1Bruninho CF Os Belenenses 8
  2. 2Miguel Paredes 7
  3. 3C. Santana Atlético CP 6

+4 oyuncu 3. sıradakiyle eşit

Oyuncular · Disiplin

Sarı kart

Tümü →
  1. 1B. Traore AD Marco 09 4
  2. 1Carlos Avelino Leça 4
  3. 1S. Ufala Trofense 4

Kırmızı kart

Tümü →
  1. 1B. Traore AD Marco 09 1
  2. 1Bruno Morais São João Ver 1
  3. 1Carlos Avelino Leça 1

+13 oyuncu 3. sıradakiyle eşit

Veri kapsamı
?

Her satır, oynanan maçların kaçında o verinin bulunduğunu gösterir. Veri paketi siteye alınmadan önce bütünlük denetiminden (dosya özetleri) geçer; eksik veri sıfır diye gösterilmez.

Maç sonu skoru 86/86 İlk yarı skoru 86/86 Gol, asist, kart 86/86 Oyuncu dakikaları 0/86

Veri: API-Football (DG veri tabanı üzerinden). Oyuncu fotoğrafı kullanılmaz. Eksik veri sıfır olarak gösterilmez ("—").