İstatistikler ana sayfa

DG ANALİZ · Futbol istatistikleri

İstatistikler · Regionalliga - SudWest 2026

Almanya

Regionalliga - SudWest (611)

Burkina Faso

Ligue 1 Burkina Faso

Burundi

Ligue A Burundi

Congo DR

Ligue 1 Congo DR

Dominik Cumhuriyeti

Liga Mayor Dominik Cumhuriyeti

Fildişi Sahili

Ligue 1 Fildişi Sahili

Filipinler

PFL Filipinler

Kamboçya

C-League Kamboçya

Nijerya

NPFL Nijerya

Senegal

Ligue 1 Senegal

Trinidad And Tobago

Pro Lig Trinidad And Tobago

Ürdün

League Ürdün
Temizle

Sezon 2026 · oynanan maç 135 (FT / uzatma / penaltı; ertelenen, iptal ve hükmen hariç) · son oynanan 07.11.2026 16:00 TSİ · veri 07.11.2026 16:00 TSİ itibarıyla

Stuttgarter Kickers

Takım seçimini kaldır
4. sıra 23 puan averaj +4 form BGMGM Regionalliga: Sudwest

Güncel değil Puan durumu 28.10.2026 17:15 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.

Sonuçlar ve gol eğilimleri

Genel 15 maç

8 galibiyet2 beraberlik5 mağlubiyet
25attığı gol
19yediği gol
1,67 – 1,27maç başı attı – yedi
  • Gol yemediği maç %26,7 4/15
  • KG Var %53,3 8/15
  • 2.5 Üst %60,0 9/15

İç saha 7 maç

4 galibiyet1 beraberlik2 mağlubiyet
14attığı gol
9yediği gol
2,00 – 1,29maç başı attı – yedi
  • Gol yemediği maç %14,3 1/7
  • KG Var %71,4 5/7
  • 2.5 Üst %71,4 5/7

Deplasman 8 maç

4 galibiyet1 beraberlik3 mağlubiyet
11attığı gol
10yediği gol
1,38 – 1,25maç başı attı – yedi
  • Gol yemediği maç %37,5 3/8
  • KG Var %37,5 3/8
  • 2.5 Üst %50,0 4/8

Sarı kart 0 · Kırmızı kart 1 (olay verisi olan 14 maç)

Oyuncular

LIMITED Kısmi olay verisi; sayılar eksik olabilir.

OyuncuGolAsistSarıKırmızıPenaltı golü
D. Bozic 60001
Y. Glessing 40000
D. Stojak 30000
M. Frauendorf 20000
M. Zaiser 20000
D. Udogu 10000
L. Mendes Rangel 10000
N. Blank 10000
S. Müller 10000

Genel bakış

Veri tarihi: 07.11.2026 16:00 TSİ
  • SGV Freiberg ligin en golcü takımı: 15 maçta 36 gol.
  • VfR Mannheim en az gol yiyen takım: 15 maçta 11 gol.
  • F. Rudlin (Freiburg II) 9 golle gol krallığında.
  • Lig maç başına 3,02 gol ortalamasıyla oynanıyor (135 maçta 408 gol).
Maç13518 takım
Maç başına gol3,02408 gol
KG Var
?

İki takımın da en az bir gol attığı maçların yüzdesi. n = maç sayısı.

%62,2 (n=135)
2.5 Üst
?

Toplam 3 ya da daha fazla gol olan maçların yüzdesi. n = maç sayısı.

%62,2 (n=135)
Maç sonucu dağılımı
?

Oynanan maçların ev sahibi galibiyeti, beraberlik ve deplasman galibiyeti olarak dağılımı (90 dakika skoru).

Ev %37,0 (n=135)Beraberlik %27,4 (n=135)Deplasman %35,6 (n=135)

Zirve ve form

Tümünü gör →
#TakımOAVPForm (yeni solda)
1 SGV Freiberg 13+1927 BBGGB
2 VfR Aalen 13+1227 GGGGG
3 VfR Mannheim 13+1326 GGGGG
4 Stuttgarter Kickers 13+423 BGMGM
5 Eintracht Trier 13-122 GMMGG
16 FSV Mainz 05 II 13-1311 GMBBM
17 SSV Ulm 1846 13-710 MBGBB
18 Barockstadt Fulda-Lehn. 13-119 MBMMG

Avrupa kupaları / üst turKüme düşme

Güncel değil Puan durumu 28.10.2026 17:15 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.

İlk 5 ve son 3 · 18 takım · puan durumu kaynağı 28.10.2026 17:15 TSİ

En golcü

Tümü →
  1. 1SGV Freiberg 36 gol · 15 maç
  2. 2Kickers Offenbach 29 gol · 15 maç
  3. 3VfR Aalen 27 gol · 15 maç

En az gol yiyen

Tümü →
  1. 1VfR Mannheim 11 gol · 15 maç
  2. 2SGV Freiberg 14 gol · 15 maç
  3. 3VfR Aalen 15 gol · 15 maç

Gol yememe yüzdesi

Tümü →
  1. 1VfR Mannheim %53,3 (n=15)
  2. 2Eintracht Trier %46,7 (n=15)
  3. 2SGV Freiberg %46,7 (n=15)

Lig karakteri

En formda takım
?

Son 5 maçtan en çok puanı toplayan takım (galibiyet 3, beraberlik 1).

VfR Mannheim

son 5 maçta 15 puan GGGGG

En formsuz takım
?

Son 5 maçtan en az puanı toplayan takım.

FSV Frankfurt

son 5 maçta 2 puan MBMMB

En istikrarlı takım
?

Son 10 maçta maç başına puanı en az dalgalanan takım (lig ortalamasının üstündekiler arasından). Düşük sayı = daha istikrarlı.

VfR Mannheim

maç başına puan dalgalanması 0,60 · 10 maç

En tutarsız takım
?

Son 10 maçta maç başına puanı en çok dalgalanan takım. Yüksek sayı = daha tutarsız.

Stuttgarter Kickers

maç başına puan dalgalanması 1,43 · 10 maç

Oranlara göre favori
?

Maç öncesi kapanış oranında favori olan takımın sonucu. Dağılım 90 dakika sonucuna göre; sürpriz = favori olmayan kazandı.

Favori / sürpriz verisi yok.

Kısmi Bu ligde maç olayı verisi eksik; oyuncu sayıları eksik olabilir.

Oyuncular · Hücum

Gol krallığı

Tümü →
  1. 1F. Rudlin Freiburg II 9
  2. 2B. von Hagen Kickers Offenbach 8
  3. 2C. Peters FSV Frankfurt 8

+2 oyuncu 3. sıradakiyle eşit

Gol + asist
?

Attığı gol + yaptığı asist.

Tümü →
  1. 1F. Rudlin Freiburg II 9
  2. 2B. von Hagen Kickers Offenbach 8
  3. 2C. Peters FSV Frankfurt 8

+2 oyuncu 3. sıradakiyle eşit

Oyuncular · Disiplin

Sarı kart

Tümü →
  1. 1B. Çelik FC 08 Homburg 1
  2. 1C. Bock FSV Frankfurt 1
  3. 1D. Schramm Kaiserslautern II 1

+7 oyuncu 3. sıradakiyle eşit

Kırmızı kart

Tümü →
  1. 1A. Esswein VfR Mannheim 1
  2. 1A. Siljevic Eintracht Frankfurt II 1
  3. 1B. Çelik FC 08 Homburg 1

+11 oyuncu 3. sıradakiyle eşit

Veri kapsamı
?

Her satır, oynanan maçların kaçında o verinin bulunduğunu gösterir. Veri paketi siteye alınmadan önce bütünlük denetiminden (dosya özetleri) geçer; eksik veri sıfır diye gösterilmez.

Maç sonu skoru 135/135 İlk yarı skoru 135/135 Gol, asist, kart 124/135 Oyuncu dakikaları 0/135

Veri: API-Football (DG veri tabanı üzerinden). Oyuncu fotoğrafı kullanılmaz. Eksik veri sıfır olarak gösterilmez ("—").