İstatistikler ana sayfa

DG ANALİZ · Futbol istatistikleri

İstatistikler · Konferans Ligi 2026

Dünya

Korner, KG, alt/üst ve kart istatistikleri
Konferans Ligi (611)

Burkina Faso

Ligue 1 Burkina Faso

Burundi

Ligue A Burundi

Congo DR

Ligue 1 Congo DR

Dominik Cumhuriyeti

Liga Mayor Dominik Cumhuriyeti

Fildişi Sahili

Ligue 1 Fildişi Sahili

Filipinler

PFL Filipinler

Kamboçya

C-League Kamboçya

Nijerya

NPFL Nijerya

Senegal

Ligue 1 Senegal

Trinidad And Tobago

Pro Lig Trinidad And Tobago

Ürdün

League Ürdün
Temizle

Sezon 2026 · oynanan maç 54 (FT / uzatma / penaltı; ertelenen, iptal ve hükmen hariç) · son oynanan 05.11.2026 23:00 TSİ · veri 06.11.2026 02:38 TSİ itibarıyla

FK Crvena Zvezda

Takım seçimini kaldır
15. sıra 4 puan averaj 0 form MBG UEFA Conference League

Sonuçlar ve gol eğilimleri

Genel 3 maç

1 galibiyet1 beraberlik1 mağlubiyet
6attığı gol
6yediği gol
2,00 – 2,00maç başı attı – yedi
  • Gol yemediği maç %0,0 0/3
  • KG Var %100,0 3/3
  • 2.5 Üst %100,0 3/3

İç saha 2 maç

1 galibiyet1 beraberlik0 mağlubiyet
4attığı gol
3yediği gol
2,00 – 1,50maç başı attı – yedi
  • Gol yemediği maç %0,0 0/2
  • KG Var %100,0 2/2
  • 2.5 Üst %100,0 2/2

Deplasman 1 maç

0 galibiyet0 beraberlik1 mağlubiyet
2attığı gol
3yediği gol
2,00 – 3,00maç başı attı – yedi
  • Gol yemediği maç %0,0 0/1
  • KG Var %100,0 1/1
  • 2.5 Üst %100,0 1/1

Sarı kart 9 · Kırmızı kart 2 (olay verisi olan 3 maç)

Maç istatistikleri maç başı ortalama

ÖlçütToplam (3 m)İç saha (2 m)Dış saha (1 m)
Takımın
Topa sahip olma%57,3%56,0%60,0
Beklenen gol (xG)1,421,591,07
Toplam şut18,719,018,0
İsabetli şut6,06,55,0
Ceza sahası içi şut9,010,56,0
Korner3,74,52,0
Pas495480525
Pas isabeti%89%89%91
Kurtarış1,71,52,0
Faul9,710,09,0
Ofsayt0,71,00,0
Sarı kart2,002,002,00
Kırmızı kart0,330,500,00
Rakiplerinin (bu takıma karşı)
Rakibin xG'si1,050,841,46
Rakibin şutu9,06,015,0
Rakibin isabetli şutu3,02,54,0
Rakibin korneri4,34,54,0

Maçlarındaki toplamlar (iki takım birlikte)

Korner8,00maçlarında toplam, maç başı · 3 maç
  • 8,5 üstü%672/3
  • 9,5 üstü%00/3
  • 10,5 üstü%00/3
Kart5,67maçlarında toplam, maç başı · 3 maç
  • 3,5 üstü%1003/3
  • 4,5 üstü%331/3
  • 5,5 üstü%331/3
İsabetli şut9,00maçlarında toplam, maç başı · 3 maç
  • 7,5 üstü%672/3
  • 8,5 üstü%672/3
  • 9,5 üstü%331/3
Toplam şut27,67maçlarında toplam, maç başı · 3 maç
  • 20,5 üstü%672/3
  • 22,5 üstü%672/3
  • 24,5 üstü%672/3
Faul21,33maçlarında toplam, maç başı · 3 maç
  • 22,5 üstü%331/3
  • 24,5 üstü%331/3
Ofsayt2,00maçlarında toplam, maç başı · 3 maç
  • 2,5 üstü%331/3
  • 3,5 üstü%00/3

Oyuncular

OyuncuGolAsistSarıKırmızıPenaltı golüDakika
T. Elšnik 20000 258
R. Krunic 11100 252
V. Lucic 11000 167
V. Kostov 10100 236
M. Cham 01000 42
M. Gashtarov 01200 258
M. Ristic 01000 156
A. Katai 00010 35
Albert Riera Ortega 00100 —
B. Dieng 00000 196
D. Luckassen 00000 45
K. Balov 00000 12
Kim Ye-geon 00000 45
L. Loizou 00000 45
M. Arnautovic 00000 6
M. Bajo 00100 6
M. Ivanic 00000 22
M. Strika 00000 12
M. Veljkovic 00100 90
Matheus 00000 258
O. Bukari 00000 45
S. Gudelj 00110 168
Tomás Händel 00000 171
Y. Nakayama 00100 258

Genel bakış

Veri tarihi: 06.11.2026 02:38 TSİ
  • FC Lugano ligin en golcü takımı: 3 maçta 11 gol.
  • Brighton en az gol yiyen takım: 3 maçta 0 gol.
  • Gol krallığında 6 oyuncu 3 golle eşit.
  • Lig maç başına 2,76 gol ortalamasıyla oynanıyor (54 maçta 149 gol).
Maç5436 takım
Maç başına gol2,76149 gol
KG Var
?

İki takımın da en az bir gol attığı maçların yüzdesi. n = maç sayısı.

%57,4 (n=54)
2.5 Üst
?

Toplam 3 ya da daha fazla gol olan maçların yüzdesi. n = maç sayısı.

%46,3 (n=54)
Maç sonucu dağılımı
?

Oynanan maçların ev sahibi galibiyeti, beraberlik ve deplasman galibiyeti olarak dağılımı (90 dakika skoru).

Ev %50,0 (n=54)Beraberlik %27,8 (n=54)Deplasman %22,2 (n=54)

Zirve ve form

Tümünü gör →
#TakımOAVPForm (yeni solda)
1 FC Lugano 3+79 GGG
2 Panathinaikos 3+69 GGG
3 Twente 3+69 GGG
4 Monaco 3+69 GGG
5 Brighton 3+57 GBG
34 FC Midtjylland 3-61 BMM
35 Inter Club d'Escaldes 3-50 MMM
36 Kauno Žalgiris 3-100 MMM

Avrupa kupaları / üst tur

İlk 5 ve son 3 · 36 takım · puan durumu kaynağı 06.11.2026 02:38 TSİ

En golcü

Tümü →
  1. 1FC Lugano 11 gol · 3 maç
  2. 2Ajax 9 gol · 3 maç
  3. 2Panathinaikos 9 gol · 3 maç

En az gol yiyen

Tümü →
  1. 1Brighton 0 gol · 3 maç
  2. 2Mjallby AIF 1 gol · 3 maç
  3. 2Monaco 1 gol · 3 maç

Gol yememe yüzdesi

Tümü →
  1. 1Brighton %100,0 (n=3)
  2. 2Gent %66,7 (n=3)
  3. 2Mjallby AIF %66,7 (n=3)

Lig karakteri

Bu lig için lig karakteri verisi yok.

Oyuncular · Hücum

Gol krallığı

Tümü →
  1. 1A. Ajeti FC Lugano 3
  2. 1C. Dessers Panathinaikos 3
  3. 1Franculino Djú Trabzonspor 3

+3 oyuncu 3. sıradakiyle eşit

Asist

Tümü →
  1. 1S. Sensi CSKA Sofia 3
  2. 2A. Cicaldau Universitatea Craiova 2
  3. 2A. Tetteh Panathinaikos 2

+9 oyuncu 3. sıradakiyle eşit

Gol + asist
?

Attığı gol + yaptığı asist.

Tümü →
  1. 1T. Arokodare Ajax 5
  2. 2D. Weidmann Twente 4
  3. 2Mohamed Salah Trabzonspor 4

+1 oyuncu 3. sıradakiyle eşit

Oyuncular · Disiplin

Sarı kart

Tümü →
  1. 1E. Bitri Egnatia Rrogozhinë 3
  2. 2A. Barisic SC Braga 2
  3. 2A. Cicaldau Universitatea Craiova 2

+17 oyuncu 3. sıradakiyle eşit

Kırmızı kart

Tümü →
  1. 1A. Katai FK Crvena Zvezda 1
  2. 1D. Berlanga Inter Club d'Escaldes 1
  3. 1E. Bitri Egnatia Rrogozhinë 1

+9 oyuncu 3. sıradakiyle eşit

Veri kapsamı
?

Her satır, oynanan maçların kaçında o verinin bulunduğunu gösterir. Veri paketi siteye alınmadan önce bütünlük denetiminden (dosya özetleri) geçer; eksik veri sıfır diye gösterilmez.

Maç sonu skoru 54/54 İlk yarı skoru 54/54 Gol, asist, kart 54/54 Oyuncu dakikaları 54/54

Maç istatistikleri

54 maç · iki takımın toplamı, maç başı
Korner9,48maç başı · 54 maç
  • 8,5 üstü%6133/54
  • 9,5 üstü%4323/54
  • 10,5 üstü%3117/54
Kart3,89maç başı · 54 maç
  • 3,5 üstü%5932/54
  • 4,5 üstü%3519/54
  • 5,5 üstü%179/54
İsabetli şut9,02maç başı · 54 maç
  • 7,5 üstü%6736/54
  • 8,5 üstü%5731/54
  • 9,5 üstü%4625/54
Toplam şut26,69maç başı · 54 maç
  • 20,5 üstü%8747/54
  • 22,5 üstü%7641/54
  • 24,5 üstü%5731/54
Faul24,72maç başı · 54 maç
  • 22,5 üstü%6937/54
  • 24,5 üstü%5027/54
Ofsayt3,02maç başı · 54 maç
  • 2,5 üstü%4826/54
  • 3,5 üstü%3318/54

Takım sıralamaları (maç başı, en az 3 maç)

En çok korner

  1. Brann8,73 m
  2. Panathinaikos8,73 m
  3. Brighton8,03 m
  4. Twente8,03 m
  5. Atalanta7,33 m

En çok şut

  1. Twente24,73 m
  2. Brighton23,73 m
  3. Panathinaikos21,03 m
  4. FK Crvena Zvezda18,73 m
  5. Ajax18,33 m

En çok isabetli şut

  1. Panathinaikos9,03 m
  2. Twente8,33 m
  3. Ajax7,33 m
  4. Brann6,73 m
  5. SC Braga6,33 m

En yüksek xG

  1. Twente3,753 m
  2. Panathinaikos2,843 m
  3. Brighton2,273 m
  4. Ajax2,063 m
  5. FC Midtjylland1,983 m

Topa en çok sahip olan

  1. Twente%74,03 m
  2. Brighton%71,03 m
  3. Brann%66,33 m
  4. Ajax%62,33 m
  5. Panathinaikos%60,73 m

En çok faul

  1. FC Thun22,33 m
  2. HNK Hajduk Split18,73 m
  3. Inter Club d'Escaldes16,03 m
  4. Panathinaikos15,33 m
  5. St. Truiden15,03 m

En çok ofsayt

  1. HNK Hajduk Split3,73 m
  2. Egnatia Rrogozhinë3,33 m
  3. Brann2,73 m
  4. Monaco2,33 m
  5. FC Lugano2,03 m

Maç istatistikleri API-Football; sayım istatistiklerinde boş = 0 (blok varsa), yüzde / xG boşsa yok sayılır. n = istatistiği olan maç.

Veri: API-Football (DG veri tabanı üzerinden). Oyuncu fotoğrafı kullanılmaz. Eksik veri sıfır olarak gösterilmez ("—").