İstatistikler ana sayfa

DG ANALİZ · Futbol istatistikleri

İstatistikler · 3. Division · Grup 4 2026

Norveç

3. Division · Grup 4 (611)

Burkina Faso

Ligue 1 Burkina Faso

Burundi

Ligue A Burundi

Congo DR

Ligue 1 Congo DR

Dominik Cumhuriyeti

Liga Mayor Dominik Cumhuriyeti

Fildişi Sahili

Ligue 1 Fildişi Sahili

Filipinler

PFL Filipinler

Kamboçya

C-League Kamboçya

Nijerya

NPFL Nijerya

Senegal

Ligue 1 Senegal

Trinidad And Tobago

Pro Lig Trinidad And Tobago

Ürdün

League Ürdün
Temizle

Sezon 2026 · oynanan maç 182 (FT / uzatma / penaltı; ertelenen, iptal ve hükmen hariç) · son oynanan 01.11.2026 14:00 TSİ · veri 01.11.2026 14:00 TSİ itibarıyla

1. sıra 51 puan averaj +32 form GMGGM Group D

Güncel değil Puan durumu 28.10.2026 21:25 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.

Sonuçlar ve gol eğilimleri

Genel 26 maç

15 galibiyet7 beraberlik4 mağlubiyet
64attığı gol
32yediği gol
2,46 – 1,23maç başı attı – yedi
  • Gol yemediği maç %23,1 6/26
  • KG Var %69,2 18/26
  • 2.5 Üst %69,2 18/26

İç saha 13 maç

8 galibiyet4 beraberlik1 mağlubiyet
31attığı gol
13yediği gol
2,38 – 1,00maç başı attı – yedi
  • Gol yemediği maç %23,1 3/13
  • KG Var %69,2 9/13
  • 2.5 Üst %61,5 8/13

Deplasman 13 maç

7 galibiyet3 beraberlik3 mağlubiyet
33attığı gol
19yediği gol
2,54 – 1,46maç başı attı – yedi
  • Gol yemediği maç %23,1 3/13
  • KG Var %69,2 9/13
  • 2.5 Üst %76,9 10/13

Sarı kart 0 · Kırmızı kart 1 (olay verisi olan 26 maç)

Oyuncular

LIMITED Kısmi olay verisi; sayılar eksik olabilir.

OyuncuGolAsistSarıKırmızıPenaltı golü
M. Dessingue 170010
S. Sandtorv 100000
L. Soras 60000
N. Marchewka 60000
J. Halsne 50000
A. F. Ekeland 40000
F. Osmundsen 30000
S. Bergset 30000
M. Rabenorolahy 20000
A. Nowitzki 10000
E. Kebede 10000
I. A. Rogde 10000
J. Osland 10000
M. Galan 10000
M. Mairah 10000

Genel bakış

Veri tarihi: 01.11.2026 14:00 TSİ
  • Madla ligin en golcü takımı: 26 maçta 64 gol.
  • Madla en az gol yiyen takım: 26 maçta 32 gol.
  • S. Svela (Vindbjart) 22 golle gol krallığında.
  • Lig maç başına 3,99 gol ortalamasıyla oynanıyor (182 maçta 727 gol).
Maç18214 takım
Maç başına gol3,99727 gol
KG Var
?

İki takımın da en az bir gol attığı maçların yüzdesi. n = maç sayısı.

%68,7 (n=182)
2.5 Üst
?

Toplam 3 ya da daha fazla gol olan maçların yüzdesi. n = maç sayısı.

%74,7 (n=182)
Maç sonucu dağılımı
?

Oynanan maçların ev sahibi galibiyeti, beraberlik ve deplasman galibiyeti olarak dağılımı (90 dakika skoru).

Ev %47,8 (n=182)Beraberlik %17,0 (n=182)Deplasman %35,2 (n=182)

Zirve ve form

Tümünü gör →
#TakımOAVPForm (yeni solda)
1 Madla 25+3251 GMGGM
2 Mandalskameratene 25+2349 GGMGG
3 Varhaug 25+842 GMMGG
4 Flekkerøy 25+842 GGMMG
5 Brodd 25+1139 MGGGG
12 Hinna 25-2327 GMMGB
13 Haugesund II 25-2425 MMGMM
14 Åkra 25-4418 MMMGM

Güncel değil Puan durumu 28.10.2026 21:25 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.

İlk 5 ve son 3 · 14 takım · puan durumu kaynağı 28.10.2026 21:25 TSİ

En golcü

Tümü →
  1. 1Madla 64 gol · 26 maç
  2. 2Viking II 61 gol · 26 maç
  3. 3Mandalskameratene 60 gol · 26 maç

En az gol yiyen

Tümü →
  1. 1Madla 32 gol · 26 maç
  2. 2Mandalskameratene 38 gol · 26 maç
  3. 3Vindbjart 39 gol · 26 maç

Gol yememe yüzdesi

Tümü →
  1. 1Vindbjart %38,5 (n=26)
  2. 2Mandalskameratene %30,8 (n=26)
  3. 3Madla %23,1 (n=26)

Lig karakteri

En formda takım
?

Son 5 maçtan en çok puanı toplayan takım (galibiyet 3, beraberlik 1).

Våg

son 5 maçta 13 puan BGGGG

En formsuz takım
?

Son 5 maçtan en az puanı toplayan takım.

Vindbjart

son 5 maçta 1 puan BMMMM

En istikrarlı takım
?

Son 10 maçta maç başına puanı en az dalgalanan takım (lig ortalamasının üstündekiler arasından). Düşük sayı = daha istikrarlı.

Våg

maç başına puan dalgalanması 1,10 · 10 maç

En tutarsız takım
?

Son 10 maçta maç başına puanı en çok dalgalanan takım. Yüksek sayı = daha tutarsız.

Brodd

maç başına puan dalgalanması 1,43 · 10 maç

Oranlara göre favori
?

Maç öncesi kapanış oranında favori olan takımın sonucu. Dağılım 90 dakika sonucuna göre; sürpriz = favori olmayan kazandı.

Favori / sürpriz verisi yok.

Kısmi Bu ligde maç olayı verisi eksik; oyuncu sayıları eksik olabilir.

Oyuncular · Hücum

Gol krallığı

Tümü →
  1. 1S. Svela Vindbjart 22
  2. 2M. Dessingue Madla 17
  3. 3A. Endresen Flekkerøy 16

+1 oyuncu 3. sıradakiyle eşit

Gol + asist
?

Attığı gol + yaptığı asist.

Tümü →
  1. 1S. Svela Vindbjart 22
  2. 2M. Dessingue Madla 17
  3. 3A. Endresen Flekkerøy 16

+1 oyuncu 3. sıradakiyle eşit

Oyuncular · Disiplin

Sarı kart

Tümü →
  1. 1L. Abdi Ali Brodd 2
  2. 2A. Odegard Varhaug 1
  3. 2C. Wahlstrom Våg 1

+13 oyuncu 3. sıradakiyle eşit

Kırmızı kart

Tümü →
  1. 1O. Nilsen Brodd 4
  2. 2L. Abdi Ali Brodd 2
  3. 2V. Skjaeveland Varhaug 2
Veri kapsamı
?

Her satır, oynanan maçların kaçında o verinin bulunduğunu gösterir. Veri paketi siteye alınmadan önce bütünlük denetiminden (dosya özetleri) geçer; eksik veri sıfır diye gösterilmez.

Maç sonu skoru 182/182 İlk yarı skoru 182/182 Gol, asist, kart 181/182 Oyuncu dakikaları 0/182

Veri: API-Football (DG veri tabanı üzerinden). Oyuncu fotoğrafı kullanılmaz. Eksik veri sıfır olarak gösterilmez ("—").