İstatistikler ana sayfa

DG ANALİZ · Futbol istatistikleri

İstatistikler · Mauritania Premier Lig 2025

Mauritania

Premier Lig (611)

Burkina Faso

Ligue 1 Burkina Faso

Burundi

Ligue A Burundi

Congo DR

Ligue 1 Congo DR

Dominik Cumhuriyeti

Liga Mayor Dominik Cumhuriyeti

Fildişi Sahili

Ligue 1 Fildişi Sahili

Filipinler

PFL Filipinler

Kamboçya

C-League Kamboçya

Nijerya

NPFL Nijerya

Senegal

Ligue 1 Senegal

Trinidad And Tobago

Pro Lig Trinidad And Tobago

Ürdün

League Ürdün
Temizle

Sezon 2025 · oynanan maç 182 (FT / uzatma / penaltı; ertelenen, iptal ve hükmen hariç) · son oynanan 25.05.2026 19:45 TSİ · veri 01.11.2026 01:15 TSİ itibarıyla

3. sıra 45 puan averaj +11 form BBBMB Super D1

Sonuçlar ve gol eğilimleri

Genel 26 maç

12 galibiyet9 beraberlik5 mağlubiyet
40attığı gol
29yediği gol
1,54 – 1,12maç başı attı – yedi
  • Gol yemediği maç %30,8 8/26
  • KG Var %53,8 14/26
  • 2.5 Üst %50,0 13/26

İç saha 13 maç

7 galibiyet3 beraberlik3 mağlubiyet
23attığı gol
15yediği gol
1,77 – 1,15maç başı attı – yedi
  • Gol yemediği maç %23,1 3/13
  • KG Var %53,8 7/13
  • 2.5 Üst %61,5 8/13

Deplasman 13 maç

5 galibiyet6 beraberlik2 mağlubiyet
17attığı gol
14yediği gol
1,31 – 1,08maç başı attı – yedi
  • Gol yemediği maç %38,5 5/13
  • KG Var %53,8 7/13
  • 2.5 Üst %38,5 5/13

Sarı kart 0 · Kırmızı kart 1 (olay verisi olan 23 maç)

Oyuncular

LIMITED Kısmi olay verisi; sayılar eksik olabilir.

OyuncuGolAsistSarıKırmızıPenaltı golü
E. Tetah 70001
A. Rachid 60002
A. Yatma 60000
D. Arwel 60000
M. Idriss 60000
B. Said 20000
A. El Id 10000
E. Bowba 10000
M. Coulibaly 10000

Genel bakış

Veri tarihi: 01.11.2026 01:15 TSİ
  • Nouadhibou ligin en golcü takımı: 26 maçta 49 gol.
  • Nouadhibou en az gol yiyen takım: 26 maçta 15 gol.
  • K. Dembele (Nouadhibou) 16 golle gol krallığında.
  • Lig maç başına 2,46 gol ortalamasıyla oynanıyor (182 maçta 448 gol).
Maç18214 takım
Maç başına gol2,46448 gol
KG Var
?

İki takımın da en az bir gol attığı maçların yüzdesi. n = maç sayısı.

%51,6 (n=182)
2.5 Üst
?

Toplam 3 ya da daha fazla gol olan maçların yüzdesi. n = maç sayısı.

%42,3 (n=182)
Maç sonucu dağılımı
?

Oynanan maçların ev sahibi galibiyeti, beraberlik ve deplasman galibiyeti olarak dağılımı (90 dakika skoru).

Ev %35,2 (n=182)Beraberlik %33,5 (n=182)Deplasman %31,3 (n=182)

Zirve ve form

Tümünü gör →
#TakımOAVPForm (yeni solda)
1 Nouadhibou 26+3458 GBGMG
2 N'Zidane 26+746 BBGGB
3 AC Douane 26+1145 BBBMB
4 Pompiers 26+744 GBGBM
5 Nouakchott Academie 26+1039 BGGBG
12 Kaédi 26-1325 MGBGM
13 Ksar 26-2517 MMGMM
14 Inter Nouakchott 26-2615 MGMMM

Şampiyonlar LigiKüme düşme

İlk 5 ve son 3 · 14 takım · puan durumu kaynağı 01.11.2026 01:15 TSİ

En golcü

Tümü →
  1. 1Nouadhibou 49 gol · 26 maç
  2. 2N'Zidane 42 gol · 26 maç
  3. 3AC Douane 40 gol · 26 maç

En az gol yiyen

Tümü →
  1. 1Nouadhibou 15 gol · 26 maç
  2. 2Nouakchott Academie 22 gol · 26 maç
  3. 2Pompiers 22 gol · 26 maç

Gol yememe yüzdesi

Tümü →
  1. 1Nouadhibou %61,5 (n=26)
  2. 2Nouakchott Academie %50,0 (n=26)
  3. 3Pompiers %42,3 (n=26)

Lig karakteri

Bu lig için lig karakteri verisi yok.

Kısmi Bu ligde maç olayı verisi eksik; oyuncu sayıları eksik olabilir.

Oyuncular · Hücum

Gol krallığı

Tümü →
  1. 1K. Dembele Nouadhibou 16
  2. 2A. Ahmedou Tevragh-Zeïne 10
  3. 2M. Ekbad N'Zidane 10

Gol + asist
?

Attığı gol + yaptığı asist.

Tümü →
  1. 1K. Dembele Nouadhibou 16
  2. 2A. Ahmedou Tevragh-Zeïne 10
  3. 2M. Ekbad N'Zidane 10

Oyuncular · Disiplin

Sarı kart

Tümü →
  1. 1B. Diarra SNIM 1

Kırmızı kart

Tümü →
  1. 1B. Diarra SNIM 1
  2. 1B. Gaye SNIM 1
Veri kapsamı
?

Her satır, oynanan maçların kaçında o verinin bulunduğunu gösterir. Veri paketi siteye alınmadan önce bütünlük denetiminden (dosya özetleri) geçer; eksik veri sıfır diye gösterilmez.

Maç sonu skoru 182/182 İlk yarı skoru 180/182 Gol, asist, kart 152/182 Oyuncu dakikaları 0/182

Veri: API-Football (DG veri tabanı üzerinden). Oyuncu fotoğrafı kullanılmaz. Eksik veri sıfır olarak gösterilmez ("—").