İstatistikler ana sayfa

DG ANALİZ · Futbol istatistikleri

İstatistikler · Serie C 2026

Brezilya

Serie C (611)

Burkina Faso

Ligue 1 Burkina Faso

Burundi

Ligue A Burundi

Congo DR

Ligue 1 Congo DR

Dominik Cumhuriyeti

Liga Mayor Dominik Cumhuriyeti

Fildişi Sahili

Ligue 1 Fildişi Sahili

Filipinler

PFL Filipinler

Kamboçya

C-League Kamboçya

Nijerya

NPFL Nijerya

Senegal

Ligue 1 Senegal

Trinidad And Tobago

Pro Lig Trinidad And Tobago

Ürdün

League Ürdün
Temizle

Sezon 2026 · oynanan maç 216 (FT / uzatma / penaltı; ertelenen, iptal ve hükmen hariç) · son oynanan 24.10.2026 23:00 TSİ · veri 25.10.2026 02:08 TSİ itibarıyla

17. sıra 21 puan averaj 0 form MMGMG First stage

Güncel değil Puan durumu 25.10.2026 02:08 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.

Sonuçlar ve gol eğilimleri

Genel 19 maç

5 galibiyet6 beraberlik8 mağlubiyet
21attığı gol
21yediği gol
1,11 – 1,11maç başı attı – yedi
  • Gol yemediği maç %26,3 5/19
  • KG Var %47,4 9/19
  • 2.5 Üst %42,1 8/19

İç saha 9 maç

3 galibiyet4 beraberlik2 mağlubiyet
12attığı gol
9yediği gol
1,33 – 1,00maç başı attı – yedi
  • Gol yemediği maç %44,4 4/9
  • KG Var %44,4 4/9
  • 2.5 Üst %44,4 4/9

Deplasman 10 maç

2 galibiyet2 beraberlik6 mağlubiyet
9attığı gol
12yediği gol
0,90 – 1,20maç başı attı – yedi
  • Gol yemediği maç %10,0 1/10
  • KG Var %50,0 5/10
  • 2.5 Üst %40,0 4/10

Sarı kart 48 · Kırmızı kart 2 (olay verisi olan 19 maç)

Oyuncular

OyuncuGolAsistSarıKırmızıPenaltı golü
Tete 30400
Warley Jr 30201
Éverton Alemão 30300
Marcelinho 20300
Vava Franca 20200
Adriel 10000
Cleo Silva 10100
Gabriel Silva 10101
Marquinho 10000
Matheus Barbosa 10100
Renan Bernabe 10100
Saymon 10410
Fabio 01300
Augusto Potiguar 00200
Da Rocha 00300
Henrique Freitas Alves 00100
Jean Pierre 00300
Lucas Vargas 00100
Léo Duarte 00100
Natan Costa 00100
Pablo 00210
Pedro Pecanha 00100

Genel bakış

Veri tarihi: 25.10.2026 02:08 TSİ
  • Maringá ligin en golcü takımı: 27 maçta 41 gol.
  • Caxias en az gol yiyen takım: 19 maçta 16 gol.
  • Miguel Bianconi (Inter De Limeira) 10 golle gol krallığında.
  • Lig maç başına 2,26 gol ortalamasıyla oynanıyor (216 maçta 488 gol).
Maç21620 takım
Maç başına gol2,26488 gol
KG Var
?

İki takımın da en az bir gol attığı maçların yüzdesi. n = maç sayısı.

%48,6 (n=216)
2.5 Üst
?

Toplam 3 ya da daha fazla gol olan maçların yüzdesi. n = maç sayısı.

%40,3 (n=216)
Maç sonucu dağılımı
?

Oynanan maçların ev sahibi galibiyeti, beraberlik ve deplasman galibiyeti olarak dağılımı (90 dakika skoru).

Ev %45,8 (n=216)Beraberlik %28,7 (n=216)Deplasman %25,5 (n=216)

Zirve ve form

Tümünü gör →

First stage (3 gruptan ilki)

#TakımOAVPForm (yeni solda)
1 Botafogo PB 19+933 MMBBG
2 Brusque 19+632 BMBBB
3 Ferroviária 19+730 BMGBM
4 Maringá 19+230 BBGBG
5 Floresta 19+230 GMBBM
18 Anápolis 19-519 GGMGB
19 AO Itabaiana 19-1317 BMMMM
20 Confiança 19-913 BMBMM

Diğer (play-off vb.)Küme düşme

Güncel değil Puan durumu 25.10.2026 02:08 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.

İlk 5 ve son 3 · 20 takım · puan durumu kaynağı 25.10.2026 02:08 TSİ

En golcü

Tümü →
  1. 1Maringá 41 gol · 27 maç
  2. 2Brusque 38 gol · 25 maç
  3. 3Ferroviária 34 gol · 27 maç

En az gol yiyen

Tümü →
  1. 1Caxias 16 gol · 19 maç
  2. 2Maranhão 18 gol · 19 maç
  3. 2Santa Cruz 18 gol · 25 maç

Gol yememe yüzdesi

Tümü →
  1. 1Caxias %42,1 (n=19)
  2. 2Ferroviária %40,7 (n=27)
  3. 3Botafogo PB %40,0 (n=25)

Lig karakteri

En formda takım
?

Son 5 maçtan en çok puanı toplayan takım (galibiyet 3, beraberlik 1).

Ypiranga-RS

son 5 maçta 11 puan BGBGG

En formsuz takım
?

Son 5 maçtan en az puanı toplayan takım.

AO Itabaiana

son 5 maçta 1 puan MMMMB

En istikrarlı takım
?

Son 10 maçta maç başına puanı en az dalgalanan takım (lig ortalamasının üstündekiler arasından). Düşük sayı = daha istikrarlı.

Brusque

maç başına puan dalgalanması 0,98 · 10 maç

En tutarsız takım
?

Son 10 maçta maç başına puanı en çok dalgalanan takım. Yüksek sayı = daha tutarsız.

Anápolis

maç başına puan dalgalanması 1,36 · 10 maç

Oranlara göre favori
?

Maç öncesi kapanış oranında favori olan takımın sonucu. Dağılım 90 dakika sonucuna göre; sürpriz = favori olmayan kazandı.

Favori / sürpriz verisi yok.

Oyuncular · Hücum

Gol krallığı

Tümü →
  1. 1Miguel Bianconi Inter De Limeira 10
  2. 2Ítalo Carvalho Paysandu 9
  3. 3João Pedro Brusque 7

+5 oyuncu 3. sıradakiyle eşit

Asist

Tümü →
  1. 1Fabio Barra 1

Gol + asist
?

Attığı gol + yaptığı asist.

Tümü →
  1. 1Miguel Bianconi Inter De Limeira 10
  2. 2Ítalo Carvalho Paysandu 9
  3. 3João Pedro Brusque 7

+5 oyuncu 3. sıradakiyle eşit

Oyuncular · Disiplin

Sarı kart

Tümü →
  1. 1P. Goncalves Paysandu 11
  2. 2Edson Santa Cruz 8
  3. 2Gazão Brusque 8

Kırmızı kart

Tümü →
  1. 1P. Goncalves Paysandu 2
  2. 2Adrianinho Brusque 1
  3. 2Alencar Ferroviária 1

+17 oyuncu 3. sıradakiyle eşit

Veri kapsamı
?

Her satır, oynanan maçların kaçında o verinin bulunduğunu gösterir. Veri paketi siteye alınmadan önce bütünlük denetiminden (dosya özetleri) geçer; eksik veri sıfır diye gösterilmez.

Maç sonu skoru 216/216 İlk yarı skoru 216/216 Gol, asist, kart 216/216 Oyuncu dakikaları 0/216

Veri: API-Football (DG veri tabanı üzerinden). Oyuncu fotoğrafı kullanılmaz. Eksik veri sıfır olarak gösterilmez ("—").