İstatistikler ana sayfa

DG ANALİZ · Futbol istatistikleri

İstatistikler · Football League - Lowland League 2026

İskoçya

Football League - Lowland League (611)

Burkina Faso

Ligue 1 Burkina Faso

Burundi

Ligue A Burundi

Congo DR

Ligue 1 Congo DR

Dominik Cumhuriyeti

Liga Mayor Dominik Cumhuriyeti

Fildişi Sahili

Ligue 1 Fildişi Sahili

Filipinler

PFL Filipinler

Kamboçya

C-League Kamboçya

Nijerya

NPFL Nijerya

Senegal

Ligue 1 Senegal

Trinidad And Tobago

Pro Lig Trinidad And Tobago

Ürdün

League Ürdün
Temizle

Sezon 2026 · oynanan maç 200 (FT / uzatma / penaltı; ertelenen, iptal ve hükmen hariç) · son oynanan 31.10.2026 18:00 TSİ · veri 31.10.2026 18:00 TSİ itibarıyla

2. sıra 26 puan averaj +15 form GMBGG Regular Season

Güncel değil Puan durumu 28.10.2026 21:15 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.

Sonuçlar ve gol eğilimleri

Genel 11 maç

8 galibiyet2 beraberlik1 mağlubiyet
29attığı gol
14yediği gol
2,64 – 1,27maç başı attı – yedi
  • Gol yemediği maç %18,2 2/11
  • KG Var %81,8 9/11
  • 2.5 Üst %81,8 9/11

İç saha 5 maç

4 galibiyet0 beraberlik1 mağlubiyet
13attığı gol
6yediği gol
2,60 – 1,20maç başı attı – yedi
  • Gol yemediği maç %20,0 1/5
  • KG Var %80,0 4/5
  • 2.5 Üst %80,0 4/5

Deplasman 6 maç

4 galibiyet2 beraberlik0 mağlubiyet
16attığı gol
8yediği gol
2,67 – 1,33maç başı attı – yedi
  • Gol yemediği maç %16,7 1/6
  • KG Var %83,3 5/6
  • 2.5 Üst %83,3 5/6

Sarı kart 0 · Kırmızı kart 0 (olay verisi olan 10 maç)

Oyuncular

LIMITED Kısmi olay verisi; sayılar eksik olabilir.

OyuncuGolAsistSarıKırmızıPenaltı golü
L. Gallacher 43002
L. McGonigle 43002
B. McHugh 31000
O. Cameron 31000
A. Gallacher 20000
S. McCann 20000
A. Cassells 11000
L. McCracken 11000
C. Henry 10000
D. McLaughlin 10000
J. Bain 10000
J. Stirling 10000
J. Walsh 10000
L. Watt 10000
P. Dachnowicz 02000

Genel bakış

Veri tarihi: 31.10.2026 18:00 TSİ
  • Clydebank ligin en golcü takımı: 12 maçta 44 gol.
  • Broxburn Athletic en az gol yiyen takım: 13 maçta 10 gol.
  • R. Wilson (Kilwinning Rangers) 15 golle gol krallığında.
  • Lig maç başına 3,78 gol ortalamasıyla oynanıyor (200 maçta 756 gol).
Maç20033 takım
Maç başına gol3,78756 gol
KG Var
?

İki takımın da en az bir gol attığı maçların yüzdesi. n = maç sayısı.

%62,0 (n=200)
2.5 Üst
?

Toplam 3 ya da daha fazla gol olan maçların yüzdesi. n = maç sayısı.

%71,0 (n=200)
Maç sonucu dağılımı
?

Oynanan maçların ev sahibi galibiyeti, beraberlik ve deplasman galibiyeti olarak dağılımı (90 dakika skoru).

Ev %47,0 (n=200)Beraberlik %15,5 (n=200)Deplasman %37,5 (n=200)

Zirve ve form

Tümünü gör →
#TakımOAVPForm (yeni solda)
1 Kilwinning Rangers 12+2430 GGGGG
2 Pollok 11+1526 GMBGG
3 Tranent Juniors 11+926 GGBBM
4 Linlithgow Rose 11+1825 GGGGG
5 Brechin 11+1025 GMGMG
31 Newton Stewart 10-314 MMGMM
32 Stirling University 11-173 GMMMM
33 Dalbeattie Star 11-331 MMMMM

Güncel değil Puan durumu 28.10.2026 21:15 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.

İlk 5 ve son 3 · 33 takım · puan durumu kaynağı 28.10.2026 21:15 TSİ

En golcü

Tümü →
  1. 1Clydebank 44 gol · 12 maç
  2. 2Kilwinning Rangers 42 gol · 13 maç
  3. 3Auchinleck Talbot 36 gol · 12 maç

En az gol yiyen

Tümü →
  1. 1Broxburn Athletic 10 gol · 13 maç
  2. 2Tranent Juniors 11 gol · 12 maç
  3. 3Auchinleck Talbot 12 gol · 12 maç

Gol yememe yüzdesi

Tümü →
  1. 1Broxburn Athletic %53,8 (n=13)
  2. 2Linlithgow Rose %50,0 (n=12)
  3. 3Hill Of Beath Hawthorn %45,5 (n=11)

Lig karakteri

En formda takım
?

Son 5 maçtan en çok puanı toplayan takım (galibiyet 3, beraberlik 1).

Linlithgow Rose

son 5 maçta 15 puan GGGGG

En formsuz takım
?

Son 5 maçtan en az puanı toplayan takım.

Dalbeattie Star

son 5 maçta 0 puan MMMMM

En istikrarlı takım
?

Son 10 maçta maç başına puanı en az dalgalanan takım (lig ortalamasının üstündekiler arasından). Düşük sayı = daha istikrarlı.

Kilwinning Rangers

maç başına puan dalgalanması 0,90 · 10 maç

En tutarsız takım
?

Son 10 maçta maç başına puanı en çok dalgalanan takım. Yüksek sayı = daha tutarsız.

Troon FC

maç başına puan dalgalanması 1,50 · 10 maç

Oranlara göre favori
?

Maç öncesi kapanış oranında favori olan takımın sonucu. Dağılım 90 dakika sonucuna göre; sürpriz = favori olmayan kazandı.

Favori / sürpriz verisi yok.

Kısmi Bu ligde maç olayı verisi eksik; oyuncu sayıları eksik olabilir.

Oyuncular · Hücum

Gol krallığı

Tümü →
  1. 1R. Wilson Kilwinning Rangers 15
  2. 2I. Anderson Gretna 2008 13
  3. 2N. McLaughlin Clydebank 13

Asist

Tümü →
  1. 1I. McShane Johnstone Burgh 5
  2. 1R. Dargie Celtic II 5
  3. 3B. Rossiter Clydebank 4

+3 oyuncu 3. sıradakiyle eşit

Gol + asist
?

Attığı gol + yaptığı asist.

Tümü →
  1. 1R. Wilson Kilwinning Rangers 17
  2. 2I. Anderson Gretna 2008 16
  3. 3N. McLaughlin Clydebank 14

Oyuncular · Disiplin

Kırmızı kart

Tümü →
  1. 1B. McKay Brechin 1
Veri kapsamı
?

Her satır, oynanan maçların kaçında o verinin bulunduğunu gösterir. Veri paketi siteye alınmadan önce bütünlük denetiminden (dosya özetleri) geçer; eksik veri sıfır diye gösterilmez.

Maç sonu skoru 200/200 İlk yarı skoru 200/200 Gol, asist, kart 161/200 Oyuncu dakikaları 0/200

Veri: API-Football (DG veri tabanı üzerinden). Oyuncu fotoğrafı kullanılmaz. Eksik veri sıfır olarak gösterilmez ("—").