İstatistikler ana sayfa

DG ANALİZ · Futbol istatistikleri

İstatistikler · Brezilya Serie B 2026

Brezilya

Serie B (611)

Burkina Faso

Ligue 1 Burkina Faso

Burundi

Ligue A Burundi

Congo DR

Ligue 1 Congo DR

Dominik Cumhuriyeti

Liga Mayor Dominik Cumhuriyeti

Fildişi Sahili

Ligue 1 Fildişi Sahili

Filipinler

PFL Filipinler

Kamboçya

C-League Kamboçya

Nijerya

NPFL Nijerya

Senegal

Ligue 1 Senegal

Trinidad And Tobago

Pro Lig Trinidad And Tobago

Ürdün

League Ürdün
Temizle

Sezon 2026 · oynanan maç 364 (FT / uzatma / penaltı; ertelenen, iptal ve hükmen hariç) · son oynanan 07.11.2026 22:10 TSİ · veri 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla

9. sıra 55 puan averaj +8 form BMGBM Serie B

Güncel değil Puan durumu 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonra oynanan maçlar henüz işlenmedi.

Sonuçlar ve gol eğilimleri

Genel 37 maç

14 galibiyet13 beraberlik10 mağlubiyet
50attığı gol
42yediği gol
1,35 – 1,14maç başı attı – yedi
  • Gol yemediği maç %27,0 10/37
  • KG Var %67,6 25/37
  • 2.5 Üst %51,4 19/37

İç saha 18 maç

9 galibiyet7 beraberlik2 mağlubiyet
30attığı gol
19yediği gol
1,67 – 1,06maç başı attı – yedi
  • Gol yemediği maç %27,8 5/18
  • KG Var %66,7 12/18
  • 2.5 Üst %50,0 9/18

Deplasman 19 maç

5 galibiyet6 beraberlik8 mağlubiyet
20attığı gol
23yediği gol
1,05 – 1,21maç başı attı – yedi
  • Gol yemediği maç %26,3 5/19
  • KG Var %68,4 13/19
  • 2.5 Üst %52,6 10/19

Sarı kart 80 · Kırmızı kart 6 (olay verisi olan 37 maç)

Maç istatistikleri maç başı ortalama

ÖlçütToplam (37 m)İç saha (18 m)Dış saha (19 m)
Takımın
Topa sahip olma%53,7%54,1%53,3
Beklenen gol (xG)1,361,730,98
Toplam şut14,215,612,9
İsabetli şut4,35,13,5
Ceza sahası içi şut8,59,67,5
Korner4,85,34,4
Pas419416422
Pas isabeti%83%83%83
Kurtarış2,92,63,3
Faul12,813,811,8
Ofsayt1,31,31,3
Sarı kart2,052,171,95
Kırmızı kart0,160,170,16
Rakiplerinin (bu takıma karşı)
Rakibin xG'si1,261,201,32
Rakibin şutu15,513,817,1
Rakibin isabetli şutu4,13,64,6
Rakibin korneri6,45,37,4

Maçlarındaki toplamlar (iki takım birlikte)

Korner11,24maçlarında toplam, maç başı · 37 maç
  • 8,5 üstü%7327/37
  • 9,5 üstü%6223/37
  • 10,5 üstü%5420/37
Kart4,78maçlarında toplam, maç başı · 37 maç
  • 3,5 üstü%6223/37
  • 4,5 üstü%5119/37
  • 5,5 üstü%4115/37
İsabetli şut8,38maçlarında toplam, maç başı · 37 maç
  • 7,5 üstü%5922/37
  • 8,5 üstü%5420/37
  • 9,5 üstü%2710/37
Toplam şut29,70maçlarında toplam, maç başı · 37 maç
  • 20,5 üstü%9234/37
  • 22,5 üstü%8933/37
  • 24,5 üstü%8130/37
Faul27,51maçlarında toplam, maç başı · 37 maç
  • 22,5 üstü%8130/37
  • 24,5 üstü%6524/37
Ofsayt2,84maçlarında toplam, maç başı · 37 maç
  • 2,5 üstü%4316/37
  • 3,5 üstü%3011/37

Oyuncular

OyuncuGolAsistSarıKırmızıPenaltı golü
Perotti 141201
Chrystian Barletta 134808
C. de Pena 32500
D. Hernández 32100
Neto Pessoa 30000
Patrick de Paula 20100
Biel 14500
Augusto 13500
Clayson 13110
Felipinho 12500
Marlon 12400
Claudinho 11100
Iury Castilho 11410
Fábio Matheus 10000
Madson 10300
Marcelo Ajul 10420
Marcelo Benevenuto 10420
Juan Alano 03000
Willian Oliveira 02100
Edson 01200
Dudu 00100
Fernando Sobral 00100
Habraão 00200
Kayky Almeida 00100
Pedro Martins 00200
Rai 00300
Thiago Couto 00100
Yago Felipe 00300
Zé Gabriel 00200
Zé Lucas 00400
Zé Marcos 00200

Genel bakış

Veri tarihi: 08.11.2026 02:08 TSİ
  • Novorizontino ligin en golcü takımı: 37 maçta 66 gol.
  • Juventude en az gol yiyen takım: 36 maçta 25 gol.
  • Gol krallığında 2 oyuncu 17 golle eşit.
  • Lig maç başına 2,35 gol ortalamasıyla oynanıyor (364 maçta 857 gol).
Maç36420 takım
Maç başına gol2,35857 gol
KG Var
?

İki takımın da en az bir gol attığı maçların yüzdesi. n = maç sayısı.

%47,5 (n=364)
2.5 Üst
?

Toplam 3 ya da daha fazla gol olan maçların yüzdesi. n = maç sayısı.

%44,0 (n=364)
Maç sonucu dağılımı
?

Oynanan maçların ev sahibi galibiyeti, beraberlik ve deplasman galibiyeti olarak dağılımı (90 dakika skoru).

Ev %45,3 (n=364)Beraberlik %26,6 (n=364)Deplasman %28,0 (n=364)

Zirve ve form

Tümünü gör →
#TakımOAVPForm (yeni solda)
1 Novorizontino 37+3470 GBGGG
2 Juventude 36+2265 GBBGB
3 Vila Nova 36+1463 BGBMB
4 Criciuma 36+862 MGGMG
5 Fortaleza EC 37+1162 BGBBM
18 Londrina 37-1332 BGMMM
19 America Mineiro 36-2926 MMGGG
20 Ponte Preta 36-5715 MMBBM

Avrupa kupaları / üst turKüme düşme

Güncel değil Puan durumu 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonra oynanan maçlar henüz işlenmedi.

İlk 5 ve son 3 · 20 takım · puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:08 TSİ

En golcü

Tümü →
  1. 1Novorizontino 66 gol · 37 maç
  2. 2CRB 54 gol · 36 maç
  3. 3São Bernardo 52 gol · 37 maç

En az gol yiyen

Tümü →
  1. 1Juventude 25 gol · 36 maç
  2. 2Criciuma 30 gol · 36 maç
  3. 2Cuiaba 30 gol · 36 maç

Gol yememe yüzdesi

Tümü →
  1. 1Juventude %63,9 (n=36)
  2. 2Criciuma %47,2 (n=36)
  3. 3Fortaleza EC %43,2 (n=37)

Lig karakteri

En formda takım
?

Son 5 maçtan en çok puanı toplayan takım (galibiyet 3, beraberlik 1).

Botafogo SP

son 5 maçta 13 puan GBGGG

En formsuz takım
?

Son 5 maçtan en az puanı toplayan takım.

Cuiaba

son 5 maçta 1 puan MMMMB

En istikrarlı takım
?

Son 10 maçta maç başına puanı en az dalgalanan takım (lig ortalamasının üstündekiler arasından). Düşük sayı = daha istikrarlı.

Fortaleza EC

maç başına puan dalgalanması 1,02 · 10 maç

En tutarsız takım
?

Son 10 maçta maç başına puanı en çok dalgalanan takım. Yüksek sayı = daha tutarsız.

Criciuma

maç başına puan dalgalanması 1,50 · 10 maç

Oranlara göre favori
?

Maç öncesi kapanış oranında favori olan takımın sonucu. Dağılım 90 dakika sonucuna göre; sürpriz = favori olmayan kazandı.

Oranlara göre favori kazandı %47,6Beraberlik %27,5Favori olmayan kazandı %24,9

2023–2026 · 708 maç

Bu sezon: favori kazandı %37,8 · beraberlik %29,7 · favori olmayan kazandı %32,4 · 37 maç

Oyuncular · Hücum

Gol krallığı

Tümü →
  1. 1Mikael CRB 17
  2. 1Robson Novorizontino 17
  3. 3Perotti Sport Recife 14

Asist

Tümü →
  1. 1Romulo Novorizontino 10
  2. 2Janderson Vila Nova 8
  3. 2Soares Geovany Atletico Goianiense 8

Gol + asist
?

Attığı gol + yaptığı asist.

Tümü →
  1. 1Robson Novorizontino 22
  2. 1Romulo Novorizontino 22
  3. 3Mikael CRB 21

Oyuncular · Disiplin

Sarı kart

Tümü →
  1. 1DG Avai 15
  2. 2David Miguel Cuiaba 11
  3. 2Marcos Paulo Juventude 11

Kırmızı kart

Tümü →
  1. 1Ian Luccas Athletic Club 2
  2. 1J. Cuenú Operario-PR 2
  3. 1J. Miritello Fortaleza EC 2

+7 oyuncu 3. sıradakiyle eşit

Veri kapsamı
?

Her satır, oynanan maçların kaçında o verinin bulunduğunu gösterir. Veri paketi siteye alınmadan önce bütünlük denetiminden (dosya özetleri) geçer; eksik veri sıfır diye gösterilmez.

Maç sonu skoru 364/364 İlk yarı skoru 364/364 Gol, asist, kart 364/364 Oyuncu dakikaları 363/364

Maç istatistikleri

364 maç · iki takımın toplamı, maç başı
Korner10,64maç başı · 361 maç
  • 8,5 üstü%70252/361
  • 9,5 üstü%61221/361
  • 10,5 üstü%50180/361
Kart4,75maç başı · 364 maç
  • 3,5 üstü%68247/364
  • 4,5 üstü%53192/364
  • 5,5 üstü%35128/364
İsabetli şut8,43maç başı · 364 maç
  • 7,5 üstü%60219/364
  • 8,5 üstü%48175/364
  • 9,5 üstü%32117/364
Toplam şut27,66maç başı · 363 maç
  • 20,5 üstü%86312/363
  • 22,5 üstü%77279/363
  • 24,5 üstü%67243/363
Faul28,58maç başı · 361 maç
  • 22,5 üstü%85308/361
  • 24,5 üstü%75269/361
Ofsayt2,99maç başı · 364 maç
  • 2,5 üstü%51185/364
  • 3,5 üstü%33121/364

Takım sıralamaları (maç başı, en az 3 maç)

En çok korner

  1. Criciuma6,736 m
  2. Atletico Goianiense6,536 m
  3. Novorizontino6,337 m
  4. Botafogo SP6,337 m
  5. Nautico Recife5,936 m

En çok şut

  1. CRB19,136 m
  2. Atletico Goianiense15,936 m
  3. Novorizontino15,937 m
  4. Nautico Recife15,936 m
  5. Criciuma14,636 m

En çok isabetli şut

  1. CRB6,336 m
  2. Novorizontino5,537 m
  3. Juventude4,636 m
  4. Nautico Recife4,536 m
  5. Atletico Goianiense4,436 m

En yüksek xG

  1. Novorizontino1,4937 m
  2. Atletico Goianiense1,4736 m
  3. CRB1,4636 m
  4. Nautico Recife1,4136 m
  5. Sport Recife1,3637 m

Topa en çok sahip olan

  1. Nautico Recife%56,636 m
  2. Goias%53,836 m
  3. Sport Recife%53,737 m
  4. Criciuma%53,636 m
  5. CRB%52,636 m

En çok faul

  1. Juventude17,136 m
  2. Ponte Preta16,036 m
  3. Botafogo SP15,637 m
  4. Nautico Recife15,536 m
  5. Atletico Goianiense15,336 m

En çok kart

  1. Ponte Preta3,2836 m
  2. Nautico Recife2,6936 m
  3. Avai2,6837 m
  4. Vila Nova2,6736 m
  5. Operario-PR2,6237 m

En çok ofsayt

  1. Novorizontino1,737 m
  2. Ceara1,736 m
  3. Fortaleza EC1,737 m
  4. Londrina1,737 m
  5. Nautico Recife1,636 m

Maç istatistikleri API-Football; sayım istatistiklerinde boş = 0 (blok varsa), yüzde / xG boşsa yok sayılır. n = istatistiği olan maç.

Veri: API-Football (DG veri tabanı üzerinden). Oyuncu fotoğrafı kullanılmaz. Eksik veri sıfır olarak gösterilmez ("—").