İstatistikler ana sayfa

DG ANALİZ · Futbol istatistikleri

İstatistikler · Şili Segunda División 2026

Şili

Segunda División (611)

Burkina Faso

Ligue 1 Burkina Faso

Burundi

Ligue A Burundi

Congo DR

Ligue 1 Congo DR

Dominik Cumhuriyeti

Liga Mayor Dominik Cumhuriyeti

Fildişi Sahili

Ligue 1 Fildişi Sahili

Filipinler

PFL Filipinler

Kamboçya

C-League Kamboçya

Nijerya

NPFL Nijerya

Senegal

Ligue 1 Senegal

Trinidad And Tobago

Pro Lig Trinidad And Tobago

Ürdün

League Ürdün
Temizle

Sezon 2026 · oynanan maç 146 (FT / uzatma / penaltı; ertelenen, iptal ve hükmen hariç) · son oynanan 08.11.2026 00:00 TSİ · veri 08.11.2026 00:00 TSİ itibarıyla

Santiago Morning

Takım seçimini kaldır
13. sıra 10 puan averaj -5 form BMBMM Regular Season

Güncel değil Puan durumu 28.10.2026 21:14 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.

Sonuçlar ve gol eğilimleri

Genel 21 maç

3 galibiyet10 beraberlik8 mağlubiyet
19attığı gol
27yediği gol
0,90 – 1,29maç başı attı – yedi
  • Gol yemediği maç %19,0 4/21
  • KG Var %61,9 13/21
  • 2.5 Üst %38,1 8/21

İç saha 11 maç

2 galibiyet4 beraberlik5 mağlubiyet
6attığı gol
11yediği gol
0,55 – 1,00maç başı attı – yedi
  • Gol yemediği maç %36,4 4/11
  • KG Var %36,4 4/11
  • 2.5 Üst %27,3 3/11

Deplasman 10 maç

1 galibiyet6 beraberlik3 mağlubiyet
13attığı gol
16yediği gol
1,30 – 1,60maç başı attı – yedi
  • Gol yemediği maç %0,0 0/10
  • KG Var %90,0 9/10
  • 2.5 Üst %50,0 5/10

Sarı kart 65 · Kırmızı kart 7 (olay verisi olan 21 maç)

Oyuncular

LIMITED Kısmi olay verisi; sayılar eksik olabilir.

OyuncuGolAsistSarıKırmızıPenaltı golü
E. Rubio 30610
G. Escobar 20110
K. Rojas 20000
M. Arancibia 20400
M. Delgado 20410
B. Jaque 10100
C. Muñoz 10200
F. Manríquez 10100
G. Raventos 10000
J. Monje 10000
M. Almuna 10410
S. Arias 10200
A. Rojas 00200
C. Quezada 00310
D. Faundez 00200
David Montoya Henao 00200
J. Bolado 00300
L. Meza 00110
M. Coronado 00210
M. Jorquera 00100
N. Palomo 00200
P. Lobos 00200
S. Salazar 00100

Genel bakış

Veri tarihi: 08.11.2026 00:00 TSİ
  • Trasandino ligin en golcü takımı: 23 maçta 38 gol.
  • Municipal Salamanca en az gol yiyen takım: 20 maçta 14 gol.
  • J. Quinones (Trasandino) 13 golle gol krallığında.
  • Lig maç başına 2,39 gol ortalamasıyla oynanıyor (146 maçta 349 gol).
Maç14614 takım
Maç başına gol2,39349 gol
KG Var
?

İki takımın da en az bir gol attığı maçların yüzdesi. n = maç sayısı.

%51,4 (n=146)
2.5 Üst
?

Toplam 3 ya da daha fazla gol olan maçların yüzdesi. n = maç sayısı.

%41,8 (n=146)
Maç sonucu dağılımı
?

Oynanan maçların ev sahibi galibiyeti, beraberlik ve deplasman galibiyeti olarak dağılımı (90 dakika skoru).

Ev %36,3 (n=146)Beraberlik %30,1 (n=146)Deplasman %33,6 (n=146)

Zirve ve form

Tümünü gör →
#TakımOAVPForm (yeni solda)
1 Provincial Osorno 12+1024 BBBGB
2 Municipal Salamanca 12+622 BGBGG
3 Colchagua 12+422 BBGMM
4 Concón National 12+621 GGBMG
5 Santiago City 12-120 BGMGM
12 Deportes Rengo 12-711 BMMGM
13 Santiago Morning 12-510 BMBMM
14 Provincial Ovalle 12-136 MBMMG

Güncel değil Puan durumu 28.10.2026 21:14 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.

İlk 5 ve son 3 · 14 takım · puan durumu kaynağı 28.10.2026 21:14 TSİ

En golcü

Tümü →
  1. 1Trasandino 38 gol · 23 maç
  2. 2Deportes Rengo 31 gol · 21 maç
  3. 2Santiago City 31 gol · 21 maç

En az gol yiyen

Tümü →
  1. 1Municipal Salamanca 14 gol · 20 maç
  2. 2Provincial Osorno 15 gol · 19 maç
  3. 3Colchagua 18 gol · 20 maç

Gol yememe yüzdesi

Tümü →
  1. 1Provincial Osorno %52,6 (n=19)
  2. 2Municipal Salamanca %50,0 (n=20)
  3. 3Colchagua %40,0 (n=20)

Lig karakteri

En formda takım
?

Son 5 maçtan en çok puanı toplayan takım (galibiyet 3, beraberlik 1).

Lota Schwager

son 5 maçta 12 puan GGGGM

En formsuz takım
?

Son 5 maçtan en az puanı toplayan takım.

Santiago Morning

son 5 maçta 3 puan MBMBB

En istikrarlı takım
?

Son 10 maçta maç başına puanı en az dalgalanan takım (lig ortalamasının üstündekiler arasından). Düşük sayı = daha istikrarlı.

Colchagua

maç başına puan dalgalanması 1,19 · 10 maç

En tutarsız takım
?

Son 10 maçta maç başına puanı en çok dalgalanan takım. Yüksek sayı = daha tutarsız.

Concón National

maç başına puan dalgalanması 1,42 · 10 maç

Oranlara göre favori
?

Maç öncesi kapanış oranında favori olan takımın sonucu. Dağılım 90 dakika sonucuna göre; sürpriz = favori olmayan kazandı.

Favori / sürpriz verisi yok.

Kısmi Bu ligde maç olayı verisi eksik; oyuncu sayıları eksik olabilir.

Oyuncular · Hücum

Gol krallığı

Tümü →
  1. 1J. Quinones Trasandino 13
  2. 2C. Arriaza General Velásquez 8
  3. 2M. Meneses Deportes Rengo 8

Gol + asist
?

Attığı gol + yaptığı asist.

Tümü →
  1. 1J. Quinones Trasandino 13
  2. 2C. Arriaza General Velásquez 8
  3. 2M. Meneses Deportes Rengo 8

Oyuncular · Disiplin

Sarı kart

Tümü →
  1. 1C. Arriaza General Velásquez 8
  2. 1O. Carrasco Colchagua 8
  3. 3M. Gonzalez Trasandino 7

Kırmızı kart

Tümü →
  1. 1J. Pavez General Velásquez 3
  2. 2A. Ambiado Lota Schwager 2
  3. 2B. Arias Santiago City 2

+4 oyuncu 3. sıradakiyle eşit

Veri kapsamı
?

Her satır, oynanan maçların kaçında o verinin bulunduğunu gösterir. Veri paketi siteye alınmadan önce bütünlük denetiminden (dosya özetleri) geçer; eksik veri sıfır diye gösterilmez.

Maç sonu skoru 146/146 İlk yarı skoru 146/146 Gol, asist, kart 145/146 Oyuncu dakikaları 0/146

Veri: API-Football (DG veri tabanı üzerinden). Oyuncu fotoğrafı kullanılmaz. Eksik veri sıfır olarak gösterilmez ("—").