İstatistikler ana sayfa

DG ANALİZ · Futbol istatistikleri

İstatistikler · Brezilya Serie A 2026

Brezilya

Korner, KG, alt/üst ve kart istatistikleri
Serie A (611)

Burkina Faso

Ligue 1 Burkina Faso

Burundi

Ligue A Burundi

Congo DR

Ligue 1 Congo DR

Dominik Cumhuriyeti

Liga Mayor Dominik Cumhuriyeti

Fildişi Sahili

Ligue 1 Fildişi Sahili

Filipinler

PFL Filipinler

Kamboçya

C-League Kamboçya

Nijerya

NPFL Nijerya

Senegal

Ligue 1 Senegal

Trinidad And Tobago

Pro Lig Trinidad And Tobago

Ürdün

League Ürdün
Temizle

Sezon 2026 · oynanan maç 339 (FT / uzatma / penaltı; ertelenen, iptal ve hükmen hariç) · son oynanan 07.11.2026 02:00 TSİ · veri 07.11.2026 07:38 TSİ itibarıyla

2. sıra 73 puan averaj +39 form GGGBG Serie A

Sonuçlar ve gol eğilimleri

Genel 34 maç

21 galibiyet10 beraberlik3 mağlubiyet
62attığı gol
23yediği gol
1,82 – 0,68maç başı attı – yedi
  • Gol yemediği maç %47,1 16/34
  • KG Var %52,9 18/34
  • 2.5 Üst %47,1 16/34

İç saha 17 maç

13 galibiyet3 beraberlik1 mağlubiyet
36attığı gol
11yediği gol
2,12 – 0,65maç başı attı – yedi
  • Gol yemediği maç %41,2 7/17
  • KG Var %58,8 10/17
  • 2.5 Üst %47,1 8/17

Deplasman 17 maç

8 galibiyet7 beraberlik2 mağlubiyet
26attığı gol
12yediği gol
1,53 – 0,71maç başı attı – yedi
  • Gol yemediği maç %52,9 9/17
  • KG Var %47,1 8/17
  • 2.5 Üst %47,1 8/17

Sarı kart 76 · Kırmızı kart 6 (olay verisi olan 34 maç)

Maç istatistikleri maç başı ortalama

ÖlçütToplam (34 m)İç saha (17 m)Dış saha (17 m)
Takımın
Topa sahip olma%52,3%53,2%51,4
Beklenen gol (xG)1,411,781,04
Toplam şut15,517,813,2
İsabetli şut5,35,65,1
Ceza sahası içi şut9,511,27,7
Korner5,96,55,3
Pas445463428
Pas isabeti%85%86%84
Kurtarış3,12,73,5
Faul13,412,114,8
Ofsayt1,92,01,7
Sarı kart2,151,472,82
Kırmızı kart0,150,120,18
Rakiplerinin (bu takıma karşı)
Rakibin xG'si0,970,851,09
Rakibin şutu13,010,915,1
Rakibin isabetli şutu3,83,44,2
Rakibin korneri5,54,16,9

Maçlarındaki toplamlar (iki takım birlikte)

Korner11,41maçlarında toplam, maç başı · 34 maç
  • 8,5 üstü%7425/34
  • 9,5 üstü%7124/34
  • 10,5 üstü%5619/34
Kart5,32maçlarında toplam, maç başı · 34 maç
  • 3,5 üstü%7927/34
  • 4,5 üstü%5619/34
  • 5,5 üstü%4415/34
İsabetli şut9,15maçlarında toplam, maç başı · 34 maç
  • 7,5 üstü%7626/34
  • 8,5 üstü%6823/34
  • 9,5 üstü%3512/34
Toplam şut28,56maçlarında toplam, maç başı · 34 maç
  • 20,5 üstü%9432/34
  • 22,5 üstü%9131/34
  • 24,5 üstü%8830/34
Faul26,65maçlarında toplam, maç başı · 34 maç
  • 22,5 üstü%7626/34
  • 24,5 üstü%7425/34
Ofsayt2,94maçlarında toplam, maç başı · 34 maç
  • 2,5 üstü%5318/34
  • 3,5 üstü%3211/34

Oyuncular

OyuncuGolAsistSarıKırmızıPenaltı golü
J. López 107200
Maurício 101201
J. Arias 64500
Vitor Roque 51102
Allan 43310
R. Sosa 42400
G. Gómez 41400
Felipe Anderson 31100
A. Giay 30800
Marlon Freitas 22700
Murilo 21510
Paulinho 20100
Andreas Pereira 110410
J. Piquerez 14400
A. Barboza 11510
Khellven 03400
Lucas Evangelista 02100
Jefté 01100
Abel Ferreira 00210
Arthur 00310
Carlos Miguel 00300
E. Martínez 00100
Larson 00100
Luighi Hanri 00200
Luis Felipe 00200

Genel bakış

Veri tarihi: 07.11.2026 07:38 TSİ
  • Flamengo ligin en golcü takımı: 34 maçta 71 gol.
  • Palmeiras en az gol yiyen takım: 34 maçta 23 gol.
  • K. Viveros (Atletico Paranaense) 21 golle gol krallığında.
  • Lig maç başına 2,67 gol ortalamasıyla oynanıyor (339 maçta 906 gol).
Maç33920 takım
Maç başına gol2,67906 gol
KG Var
?

İki takımın da en az bir gol attığı maçların yüzdesi. n = maç sayısı.

%58,7 (n=339)
2.5 Üst
?

Toplam 3 ya da daha fazla gol olan maçların yüzdesi. n = maç sayısı.

%51,3 (n=339)
Maç sonucu dağılımı
?

Oynanan maçların ev sahibi galibiyeti, beraberlik ve deplasman galibiyeti olarak dağılımı (90 dakika skoru).

Ev %48,7 (n=339)Beraberlik %26,8 (n=339)Deplasman %24,5 (n=339)

Zirve ve form

Tümünü gör →
#TakımOAVPForm (yeni solda)
1 Flamengo 34+4276 GGGGG
2 Palmeiras 34+3973 GGGBG
3 Cruzeiro 34+760 MGGGG
4 Fluminense 34+1357 MMMGG
5 Atletico Paranaense 34+854 GMBMM
18 Gremio 34-937 BMGGM
19 Remo 34-2029 BBMGM
20 Chapecoense-sc 33-3521 MMGMM

Avrupa kupaları / üst turKüme düşme

İlk 5 ve son 3 · 20 takım · puan durumu kaynağı 07.11.2026 07:38 TSİ

En golcü

Tümü →
  1. 1Flamengo 71 gol · 34 maç
  2. 2Palmeiras 62 gol · 34 maç
  3. 3Cruzeiro 55 gol · 34 maç

En az gol yiyen

Tümü →
  1. 1Palmeiras 23 gol · 34 maç
  2. 2Flamengo 29 gol · 34 maç
  3. 3RB Bragantino 39 gol · 34 maç

Gol yememe yüzdesi

Tümü →
  1. 1Palmeiras %47,1 (n=34)
  2. 2Flamengo %41,2 (n=34)
  3. 3Corinthians %35,3 (n=34)

Lig karakteri

En formda takım
?

Son 5 maçtan en çok puanı toplayan takım (galibiyet 3, beraberlik 1).

Flamengo

son 5 maçta 15 puan GGGGG

En formsuz takım
?

Son 5 maçtan en az puanı toplayan takım.

Vitoria

son 5 maçta 2 puan MMBBM

En istikrarlı takım
?

Son 10 maçta maç başına puanı en az dalgalanan takım (lig ortalamasının üstündekiler arasından). Düşük sayı = daha istikrarlı.

Flamengo

maç başına puan dalgalanması 0,60 · 10 maç

En tutarsız takım
?

Son 10 maçta maç başına puanı en çok dalgalanan takım. Yüksek sayı = daha tutarsız.

Bahia

maç başına puan dalgalanması 1,43 · 10 maç

Oranlara göre favori
?

Maç öncesi kapanış oranında favori olan takımın sonucu. Dağılım 90 dakika sonucuna göre; sürpriz = favori olmayan kazandı.

Oranlara göre favori kazandı %52,3Beraberlik %25,6Favori olmayan kazandı %22,1

2023–2026 · 1.131 maç

Bu sezon: favori kazandı %71,4 · beraberlik %19,0 · favori olmayan kazandı %9,5 · 42 maç

Oyuncular · Hücum

Gol krallığı

Tümü →
  1. 1K. Viveros Atletico Paranaense 21
  2. 2Pedro Flamengo 20
  3. 3Gabriel Barbosa Santos 15

Asist

Tümü →
  1. 1Josué Coritiba 11
  2. 2Andreas Pereira Palmeiras 10
  3. 3J. Carrascal Flamengo 9

+1 oyuncu 3. sıradakiyle eşit

Gol + asist
?

Attığı gol + yaptığı asist.

Tümü →
  1. 1Pedro Flamengo 26
  2. 2K. Viveros Atletico Paranaense 24
  3. 3Samuel Lino Flamengo 21

Oyuncular · Disiplin

Sarı kart

Tümü →
  1. 1Juninho Capixaba RB Bragantino 12
  2. 1Matheus Pereira Cruzeiro 12
  3. 3N. Acevedo Bahia 11

+1 oyuncu 3. sıradakiyle eşit

Kırmızı kart

Tümü →
  1. 1Andre Corinthians 2
  2. 1Fabinho RB Bragantino 2
  3. 1J. Carrascal Flamengo 2

+1 oyuncu 3. sıradakiyle eşit

Veri kapsamı
?

Her satır, oynanan maçların kaçında o verinin bulunduğunu gösterir. Veri paketi siteye alınmadan önce bütünlük denetiminden (dosya özetleri) geçer; eksik veri sıfır diye gösterilmez.

Maç sonu skoru 339/339 İlk yarı skoru 339/339 Gol, asist, kart 339/339 Oyuncu dakikaları 337/339

Maç istatistikleri

339 maç · iki takımın toplamı, maç başı
Korner10,57maç başı · 339 maç
  • 8,5 üstü%71239/339
  • 9,5 üstü%58198/339
  • 10,5 üstü%45151/339
Kart4,81maç başı · 339 maç
  • 3,5 üstü%69235/339
  • 4,5 üstü%52176/339
  • 5,5 üstü%39133/339
İsabetli şut9,25maç başı · 339 maç
  • 7,5 üstü%68230/339
  • 8,5 üstü%57194/339
  • 9,5 üstü%45151/339
Toplam şut28,08maç başı · 339 maç
  • 20,5 üstü%89301/339
  • 22,5 üstü%80271/339
  • 24,5 üstü%72245/339
Faul26,43maç başı · 339 maç
  • 22,5 üstü%74250/339
  • 24,5 üstü%61208/339
Ofsayt2,86maç başı · 339 maç
  • 2,5 üstü%54183/339
  • 3,5 üstü%32109/339

Takım sıralamaları (maç başı, en az 3 maç)

En çok korner

  1. Sao Paulo6,834 m
  2. Internacional6,234 m
  3. RB Bragantino6,134 m
  4. Palmeiras5,934 m
  5. Flamengo5,734 m

En çok şut

  1. Vasco DA Gama17,433 m
  2. RB Bragantino16,934 m
  3. Flamengo16,234 m
  4. Palmeiras15,534 m
  5. Cruzeiro15,234 m

En çok isabetli şut

  1. Flamengo5,934 m
  2. Fluminense5,634 m
  3. RB Bragantino5,534 m
  4. Cruzeiro5,434 m
  5. Palmeiras5,334 m

En yüksek xG

  1. Flamengo1,7434 m
  2. Vasco DA Gama1,5633 m
  3. Bahia1,5234 m
  4. Cruzeiro1,5134 m
  5. RB Bragantino1,4634 m

Topa en çok sahip olan

  1. Fluminense%58,934 m
  2. Flamengo%57,134 m
  3. Cruzeiro%54,734 m
  4. Vasco DA Gama%54,533 m
  5. Corinthians%54,234 m

En çok faul

  1. Internacional15,934 m
  2. Sao Paulo14,434 m
  3. Cruzeiro14,034 m
  4. Bahia14,034 m
  5. Atletico Paranaense13,834 m

En çok kart

  1. Santos3,1534 m
  2. Corinthians2,7634 m
  3. Gremio2,7434 m
  4. Internacional2,7134 m
  5. RB Bragantino2,6834 m

En çok ofsayt

  1. Internacional2,034 m
  2. Palmeiras1,934 m
  3. Santos1,834 m
  4. Atletico-MG1,834 m
  5. Remo1,734 m

Maç istatistikleri API-Football; sayım istatistiklerinde boş = 0 (blok varsa), yüzde / xG boşsa yok sayılır. n = istatistiği olan maç.

Veri: API-Football (DG veri tabanı üzerinden). Oyuncu fotoğrafı kullanılmaz. Eksik veri sıfır olarak gösterilmez ("—").