İstatistikler ana sayfa

DG ANALİZ · Futbol istatistikleri

İstatistikler · Brezilya Serie A 2026

Brezilya

Korner, KG, alt/üst ve kart istatistikleri
Serie A (611)

Burkina Faso

Ligue 1 Burkina Faso

Burundi

Ligue A Burundi

Congo DR

Ligue 1 Congo DR

Dominik Cumhuriyeti

Liga Mayor Dominik Cumhuriyeti

Fildişi Sahili

Ligue 1 Fildişi Sahili

Filipinler

PFL Filipinler

Kamboçya

C-League Kamboçya

Nijerya

NPFL Nijerya

Senegal

Ligue 1 Senegal

Trinidad And Tobago

Pro Lig Trinidad And Tobago

Ürdün

League Ürdün
Temizle

Sezon 2026 · oynanan maç 339 (FT / uzatma / penaltı; ertelenen, iptal ve hükmen hariç) · son oynanan 07.11.2026 02:00 TSİ · veri 07.11.2026 07:38 TSİ itibarıyla

11. sıra 42 puan averaj -7 form BGMMG Serie A

Sonuçlar ve gol eğilimleri

Genel 34 maç

11 galibiyet9 beraberlik14 mağlubiyet
46attığı gol
53yediği gol
1,35 – 1,56maç başı attı – yedi
  • Gol yemediği maç %17,6 6/34
  • KG Var %64,7 22/34
  • 2.5 Üst %61,8 21/34

İç saha 17 maç

7 galibiyet6 beraberlik4 mağlubiyet
27attığı gol
22yediği gol
1,59 – 1,29maç başı attı – yedi
  • Gol yemediği maç %29,4 5/17
  • KG Var %64,7 11/17
  • 2.5 Üst %64,7 11/17

Deplasman 17 maç

4 galibiyet3 beraberlik10 mağlubiyet
19attığı gol
31yediği gol
1,12 – 1,82maç başı attı – yedi
  • Gol yemediği maç %5,9 1/17
  • KG Var %64,7 11/17
  • 2.5 Üst %58,8 10/17

Sarı kart 86 · Kırmızı kart 3 (olay verisi olan 34 maç)

Maç istatistikleri maç başı ortalama

ÖlçütToplam (34 m)İç saha (17 m)Dış saha (17 m)
Takımın
Topa sahip olma%47,7%46,7%48,7
Beklenen gol (xG)1,221,500,94
Toplam şut14,115,912,3
İsabetli şut5,15,74,5
Ceza sahası içi şut8,38,97,7
Korner4,75,44,0
Pas390380400
Pas isabeti%81%81%81
Kurtarış3,73,44,1
Faul13,613,813,3
Ofsayt0,90,90,8
Sarı kart2,472,292,65
Kırmızı kart0,120,120,12
Rakiplerinin (bu takıma karşı)
Rakibin xG'si1,351,041,67
Rakibin şutu14,914,415,4
Rakibin isabetli şutu5,24,75,8
Rakibin korneri5,55,35,8

Maçlarındaki toplamlar (iki takım birlikte)

Korner10,21maçlarında toplam, maç başı · 34 maç
  • 8,5 üstü%5619/34
  • 9,5 üstü%5318/34
  • 10,5 üstü%3813/34
Kart4,59maçlarında toplam, maç başı · 34 maç
  • 3,5 üstü%6221/34
  • 4,5 üstü%5318/34
  • 5,5 üstü%3813/34
İsabetli şut10,35maçlarında toplam, maç başı · 34 maç
  • 7,5 üstü%8228/34
  • 8,5 üstü%7626/34
  • 9,5 üstü%6221/34
Toplam şut28,97maçlarında toplam, maç başı · 34 maç
  • 20,5 üstü%9733/34
  • 22,5 üstü%9432/34
  • 24,5 üstü%7124/34
Faul25,82maçlarında toplam, maç başı · 34 maç
  • 22,5 üstü%6823/34
  • 24,5 üstü%5920/34
Ofsayt2,65maçlarında toplam, maç başı · 34 maç
  • 2,5 üstü%4716/34
  • 3,5 üstü%3512/34

Oyuncular

OyuncuGolAsistSarıKırmızıPenaltı golü
Danilo Santos 102200
Arthur Cabral 71300
Edenílson 52200
Alex Telles 44402
Matheus Martins 41200
S. Rodríguez 20100
Álvaro Montoro 15600
Vitinho 14300
A. Barboza 12510
C. Medina 11510
K. Barria 11300
L. Villalba 11200
Artur 10000
G. Justino 10400
Huguinho 10500
J. Barrera 10000
Júnior Santos 10200
Lucas Emanuel 10000
N. Ferraresi 10800
Tiquinho Soares 10000
Kauan Toledo 02100
Danilo 01000
J. Correa 01300
M. Ponte 01400
Nathan Fernandes 01000
Allan 00400
Bartolomeu Jacinto Quissanga 00100
Chris Ramos 00100
Domingos Andrade 00100
L. Monzón 00200
Marçal 00600
Neto 00010
Newton 00200
Raul 00100
Warleson 00100
Ythallo 00100

Genel bakış

Veri tarihi: 07.11.2026 07:38 TSİ
  • Flamengo ligin en golcü takımı: 34 maçta 71 gol.
  • Palmeiras en az gol yiyen takım: 34 maçta 23 gol.
  • K. Viveros (Atletico Paranaense) 21 golle gol krallığında.
  • Lig maç başına 2,67 gol ortalamasıyla oynanıyor (339 maçta 906 gol).
Maç33920 takım
Maç başına gol2,67906 gol
KG Var
?

İki takımın da en az bir gol attığı maçların yüzdesi. n = maç sayısı.

%58,7 (n=339)
2.5 Üst
?

Toplam 3 ya da daha fazla gol olan maçların yüzdesi. n = maç sayısı.

%51,3 (n=339)
Maç sonucu dağılımı
?

Oynanan maçların ev sahibi galibiyeti, beraberlik ve deplasman galibiyeti olarak dağılımı (90 dakika skoru).

Ev %48,7 (n=339)Beraberlik %26,8 (n=339)Deplasman %24,5 (n=339)

Zirve ve form

Tümünü gör →
#TakımOAVPForm (yeni solda)
1 Flamengo 34+4276 GGGGG
2 Palmeiras 34+3973 GGGBG
3 Cruzeiro 34+760 MGGGG
4 Fluminense 34+1357 MMMGG
5 Atletico Paranaense 34+854 GMBMM
18 Gremio 34-937 BMGGM
19 Remo 34-2029 BBMGM
20 Chapecoense-sc 33-3521 MMGMM

Avrupa kupaları / üst turKüme düşme

İlk 5 ve son 3 · 20 takım · puan durumu kaynağı 07.11.2026 07:38 TSİ

En golcü

Tümü →
  1. 1Flamengo 71 gol · 34 maç
  2. 2Palmeiras 62 gol · 34 maç
  3. 3Cruzeiro 55 gol · 34 maç

En az gol yiyen

Tümü →
  1. 1Palmeiras 23 gol · 34 maç
  2. 2Flamengo 29 gol · 34 maç
  3. 3RB Bragantino 39 gol · 34 maç

Gol yememe yüzdesi

Tümü →
  1. 1Palmeiras %47,1 (n=34)
  2. 2Flamengo %41,2 (n=34)
  3. 3Corinthians %35,3 (n=34)

Lig karakteri

En formda takım
?

Son 5 maçtan en çok puanı toplayan takım (galibiyet 3, beraberlik 1).

Flamengo

son 5 maçta 15 puan GGGGG

En formsuz takım
?

Son 5 maçtan en az puanı toplayan takım.

Vitoria

son 5 maçta 2 puan MMBBM

En istikrarlı takım
?

Son 10 maçta maç başına puanı en az dalgalanan takım (lig ortalamasının üstündekiler arasından). Düşük sayı = daha istikrarlı.

Flamengo

maç başına puan dalgalanması 0,60 · 10 maç

En tutarsız takım
?

Son 10 maçta maç başına puanı en çok dalgalanan takım. Yüksek sayı = daha tutarsız.

Bahia

maç başına puan dalgalanması 1,43 · 10 maç

Oranlara göre favori
?

Maç öncesi kapanış oranında favori olan takımın sonucu. Dağılım 90 dakika sonucuna göre; sürpriz = favori olmayan kazandı.

Oranlara göre favori kazandı %52,3Beraberlik %25,6Favori olmayan kazandı %22,1

2023–2026 · 1.131 maç

Bu sezon: favori kazandı %71,4 · beraberlik %19,0 · favori olmayan kazandı %9,5 · 42 maç

Oyuncular · Hücum

Gol krallığı

Tümü →
  1. 1K. Viveros Atletico Paranaense 21
  2. 2Pedro Flamengo 20
  3. 3Gabriel Barbosa Santos 15

Asist

Tümü →
  1. 1Josué Coritiba 11
  2. 2Andreas Pereira Palmeiras 10
  3. 3J. Carrascal Flamengo 9

+1 oyuncu 3. sıradakiyle eşit

Gol + asist
?

Attığı gol + yaptığı asist.

Tümü →
  1. 1Pedro Flamengo 26
  2. 2K. Viveros Atletico Paranaense 24
  3. 3Samuel Lino Flamengo 21

Oyuncular · Disiplin

Sarı kart

Tümü →
  1. 1Juninho Capixaba RB Bragantino 12
  2. 1Matheus Pereira Cruzeiro 12
  3. 3N. Acevedo Bahia 11

+1 oyuncu 3. sıradakiyle eşit

Kırmızı kart

Tümü →
  1. 1Andre Corinthians 2
  2. 1Fabinho RB Bragantino 2
  3. 1J. Carrascal Flamengo 2

+1 oyuncu 3. sıradakiyle eşit

Veri kapsamı
?

Her satır, oynanan maçların kaçında o verinin bulunduğunu gösterir. Veri paketi siteye alınmadan önce bütünlük denetiminden (dosya özetleri) geçer; eksik veri sıfır diye gösterilmez.

Maç sonu skoru 339/339 İlk yarı skoru 339/339 Gol, asist, kart 339/339 Oyuncu dakikaları 337/339

Maç istatistikleri

339 maç · iki takımın toplamı, maç başı
Korner10,57maç başı · 339 maç
  • 8,5 üstü%71239/339
  • 9,5 üstü%58198/339
  • 10,5 üstü%45151/339
Kart4,81maç başı · 339 maç
  • 3,5 üstü%69235/339
  • 4,5 üstü%52176/339
  • 5,5 üstü%39133/339
İsabetli şut9,25maç başı · 339 maç
  • 7,5 üstü%68230/339
  • 8,5 üstü%57194/339
  • 9,5 üstü%45151/339
Toplam şut28,08maç başı · 339 maç
  • 20,5 üstü%89301/339
  • 22,5 üstü%80271/339
  • 24,5 üstü%72245/339
Faul26,43maç başı · 339 maç
  • 22,5 üstü%74250/339
  • 24,5 üstü%61208/339
Ofsayt2,86maç başı · 339 maç
  • 2,5 üstü%54183/339
  • 3,5 üstü%32109/339

Takım sıralamaları (maç başı, en az 3 maç)

En çok korner

  1. Sao Paulo6,834 m
  2. Internacional6,234 m
  3. RB Bragantino6,134 m
  4. Palmeiras5,934 m
  5. Flamengo5,734 m

En çok şut

  1. Vasco DA Gama17,433 m
  2. RB Bragantino16,934 m
  3. Flamengo16,234 m
  4. Palmeiras15,534 m
  5. Cruzeiro15,234 m

En çok isabetli şut

  1. Flamengo5,934 m
  2. Fluminense5,634 m
  3. RB Bragantino5,534 m
  4. Cruzeiro5,434 m
  5. Palmeiras5,334 m

En yüksek xG

  1. Flamengo1,7434 m
  2. Vasco DA Gama1,5633 m
  3. Bahia1,5234 m
  4. Cruzeiro1,5134 m
  5. RB Bragantino1,4634 m

Topa en çok sahip olan

  1. Fluminense%58,934 m
  2. Flamengo%57,134 m
  3. Cruzeiro%54,734 m
  4. Vasco DA Gama%54,533 m
  5. Corinthians%54,234 m

En çok faul

  1. Internacional15,934 m
  2. Sao Paulo14,434 m
  3. Cruzeiro14,034 m
  4. Bahia14,034 m
  5. Atletico Paranaense13,834 m

En çok kart

  1. Santos3,1534 m
  2. Corinthians2,7634 m
  3. Gremio2,7434 m
  4. Internacional2,7134 m
  5. RB Bragantino2,6834 m

En çok ofsayt

  1. Internacional2,034 m
  2. Palmeiras1,934 m
  3. Santos1,834 m
  4. Atletico-MG1,834 m
  5. Remo1,734 m

Maç istatistikleri API-Football; sayım istatistiklerinde boş = 0 (blok varsa), yüzde / xG boşsa yok sayılır. n = istatistiği olan maç.

Veri: API-Football (DG veri tabanı üzerinden). Oyuncu fotoğrafı kullanılmaz. Eksik veri sıfır olarak gösterilmez ("—").