İstatistikler ana sayfa

DG ANALİZ · Futbol istatistikleri

İstatistikler · Brezilya Serie A 2026

Brezilya

Korner, KG, alt/üst ve kart istatistikleri
Serie A (611)

Burkina Faso

Ligue 1 Burkina Faso

Burundi

Ligue A Burundi

Congo DR

Ligue 1 Congo DR

Dominik Cumhuriyeti

Liga Mayor Dominik Cumhuriyeti

Fildişi Sahili

Ligue 1 Fildişi Sahili

Filipinler

PFL Filipinler

Kamboçya

C-League Kamboçya

Nijerya

NPFL Nijerya

Senegal

Ligue 1 Senegal

Trinidad And Tobago

Pro Lig Trinidad And Tobago

Ürdün

League Ürdün
Temizle

Sezon 2026 · oynanan maç 339 (FT / uzatma / penaltı; ertelenen, iptal ve hükmen hariç) · son oynanan 07.11.2026 02:00 TSİ · veri 07.11.2026 07:38 TSİ itibarıyla

Genel bakış

Veri tarihi: 07.11.2026 07:38 TSİ
  • Flamengo ligin en golcü takımı: 34 maçta 71 gol.
  • Palmeiras en az gol yiyen takım: 34 maçta 23 gol.
  • K. Viveros (Atletico Paranaense) 21 golle gol krallığında.
  • Lig maç başına 2,67 gol ortalamasıyla oynanıyor (339 maçta 906 gol).
Maç33920 takım
Maç başına gol2,67906 gol
KG Var
?

İki takımın da en az bir gol attığı maçların yüzdesi. n = maç sayısı.

%58,7 (n=339)
2.5 Üst
?

Toplam 3 ya da daha fazla gol olan maçların yüzdesi. n = maç sayısı.

%51,3 (n=339)
Maç sonucu dağılımı
?

Oynanan maçların ev sahibi galibiyeti, beraberlik ve deplasman galibiyeti olarak dağılımı (90 dakika skoru).

Ev %48,7 (n=339)Beraberlik %26,8 (n=339)Deplasman %24,5 (n=339)

Zirve ve form

Tümünü gör →
#TakımOAVPForm (yeni solda)
1 Flamengo 34+4276 GGGGG
2 Palmeiras 34+3973 GGGBG
3 Cruzeiro 34+760 MGGGG
4 Fluminense 34+1357 MMMGG
5 Atletico Paranaense 34+854 GMBMM
18 Gremio 34-937 BMGGM
19 Remo 34-2029 BBMGM
20 Chapecoense-sc 33-3521 MMGMM

Avrupa kupaları / üst turKüme düşme

İlk 5 ve son 3 · 20 takım · puan durumu kaynağı 07.11.2026 07:38 TSİ

En golcü

Tümü →
  1. 1Flamengo 71 gol · 34 maç
  2. 2Palmeiras 62 gol · 34 maç
  3. 3Cruzeiro 55 gol · 34 maç

En az gol yiyen

Tümü →
  1. 1Palmeiras 23 gol · 34 maç
  2. 2Flamengo 29 gol · 34 maç
  3. 3RB Bragantino 39 gol · 34 maç

Gol yememe yüzdesi

Tümü →
  1. 1Palmeiras %47,1 (n=34)
  2. 2Flamengo %41,2 (n=34)
  3. 3Corinthians %35,3 (n=34)

Lig karakteri

En formda takım
?

Son 5 maçtan en çok puanı toplayan takım (galibiyet 3, beraberlik 1).

Flamengo

son 5 maçta 15 puan GGGGG

En formsuz takım
?

Son 5 maçtan en az puanı toplayan takım.

Vitoria

son 5 maçta 2 puan MMBBM

En istikrarlı takım
?

Son 10 maçta maç başına puanı en az dalgalanan takım (lig ortalamasının üstündekiler arasından). Düşük sayı = daha istikrarlı.

Flamengo

maç başına puan dalgalanması 0,60 · 10 maç

En tutarsız takım
?

Son 10 maçta maç başına puanı en çok dalgalanan takım. Yüksek sayı = daha tutarsız.

Bahia

maç başına puan dalgalanması 1,43 · 10 maç

Oranlara göre favori
?

Maç öncesi kapanış oranında favori olan takımın sonucu. Dağılım 90 dakika sonucuna göre; sürpriz = favori olmayan kazandı.

Oranlara göre favori kazandı %52,3Beraberlik %25,6Favori olmayan kazandı %22,1

2023–2026 · 1.131 maç

Bu sezon: favori kazandı %71,4 · beraberlik %19,0 · favori olmayan kazandı %9,5 · 42 maç

Oyuncular · Hücum

Gol krallığı

Tümü →
  1. 1K. Viveros Atletico Paranaense 21
  2. 2Pedro Flamengo 20
  3. 3Gabriel Barbosa Santos 15

Asist

Tümü →
  1. 1Josué Coritiba 11
  2. 2Andreas Pereira Palmeiras 10
  3. 3J. Carrascal Flamengo 9

+1 oyuncu 3. sıradakiyle eşit

Gol + asist
?

Attığı gol + yaptığı asist.

Tümü →
  1. 1Pedro Flamengo 26
  2. 2K. Viveros Atletico Paranaense 24
  3. 3Samuel Lino Flamengo 21

Oyuncular · Disiplin

Sarı kart

Tümü →
  1. 1Juninho Capixaba RB Bragantino 12
  2. 1Matheus Pereira Cruzeiro 12
  3. 3N. Acevedo Bahia 11

+1 oyuncu 3. sıradakiyle eşit

Kırmızı kart

Tümü →
  1. 1Andre Corinthians 2
  2. 1Fabinho RB Bragantino 2
  3. 1J. Carrascal Flamengo 2

+1 oyuncu 3. sıradakiyle eşit

Veri kapsamı
?

Her satır, oynanan maçların kaçında o verinin bulunduğunu gösterir. Veri paketi siteye alınmadan önce bütünlük denetiminden (dosya özetleri) geçer; eksik veri sıfır diye gösterilmez.

Maç sonu skoru 339/339 İlk yarı skoru 339/339 Gol, asist, kart 339/339 Oyuncu dakikaları 337/339

Maç istatistikleri

339 maç · iki takımın toplamı, maç başı
Korner10,57maç başı · 339 maç
  • 8,5 üstü%71239/339
  • 9,5 üstü%58198/339
  • 10,5 üstü%45151/339
Kart4,81maç başı · 339 maç
  • 3,5 üstü%69235/339
  • 4,5 üstü%52176/339
  • 5,5 üstü%39133/339
İsabetli şut9,25maç başı · 339 maç
  • 7,5 üstü%68230/339
  • 8,5 üstü%57194/339
  • 9,5 üstü%45151/339
Toplam şut28,08maç başı · 339 maç
  • 20,5 üstü%89301/339
  • 22,5 üstü%80271/339
  • 24,5 üstü%72245/339
Faul26,43maç başı · 339 maç
  • 22,5 üstü%74250/339
  • 24,5 üstü%61208/339
Ofsayt2,86maç başı · 339 maç
  • 2,5 üstü%54183/339
  • 3,5 üstü%32109/339

Takım sıralamaları (maç başı, en az 3 maç)

En çok korner

  1. Sao Paulo6,834 m
  2. Internacional6,234 m
  3. RB Bragantino6,134 m
  4. Palmeiras5,934 m
  5. Flamengo5,734 m

En çok şut

  1. Vasco DA Gama17,433 m
  2. RB Bragantino16,934 m
  3. Flamengo16,234 m
  4. Palmeiras15,534 m
  5. Cruzeiro15,234 m

En çok isabetli şut

  1. Flamengo5,934 m
  2. Fluminense5,634 m
  3. RB Bragantino5,534 m
  4. Cruzeiro5,434 m
  5. Palmeiras5,334 m

En yüksek xG

  1. Flamengo1,7434 m
  2. Vasco DA Gama1,5633 m
  3. Bahia1,5234 m
  4. Cruzeiro1,5134 m
  5. RB Bragantino1,4634 m

Topa en çok sahip olan

  1. Fluminense%58,934 m
  2. Flamengo%57,134 m
  3. Cruzeiro%54,734 m
  4. Vasco DA Gama%54,533 m
  5. Corinthians%54,234 m

En çok faul

  1. Internacional15,934 m
  2. Sao Paulo14,434 m
  3. Cruzeiro14,034 m
  4. Bahia14,034 m
  5. Atletico Paranaense13,834 m

En çok kart

  1. Santos3,1534 m
  2. Corinthians2,7634 m
  3. Gremio2,7434 m
  4. Internacional2,7134 m
  5. RB Bragantino2,6834 m

En çok ofsayt

  1. Internacional2,034 m
  2. Palmeiras1,934 m
  3. Santos1,834 m
  4. Atletico-MG1,834 m
  5. Remo1,734 m

Maç istatistikleri API-Football; sayım istatistiklerinde boş = 0 (blok varsa), yüzde / xG boşsa yok sayılır. n = istatistiği olan maç.

Veri: API-Football (DG veri tabanı üzerinden). Oyuncu fotoğrafı kullanılmaz. Eksik veri sıfır olarak gösterilmez ("—").