İstatistikler ana sayfa

DG ANALİZ · Futbol istatistikleri

İstatistikler · Carioca - 1 2026

Brezilya

Carioca - 1 (611)

Burkina Faso

Ligue 1 Burkina Faso

Burundi

Ligue A Burundi

Congo DR

Ligue 1 Congo DR

Dominik Cumhuriyeti

Liga Mayor Dominik Cumhuriyeti

Fildişi Sahili

Ligue 1 Fildişi Sahili

Filipinler

PFL Filipinler

Kamboçya

C-League Kamboçya

Nijerya

NPFL Nijerya

Senegal

Ligue 1 Senegal

Trinidad And Tobago

Pro Lig Trinidad And Tobago

Ürdün

League Ürdün
Temizle

Sezon 2026 · oynanan maç 62 (FT / uzatma / penaltı; ertelenen, iptal ve hükmen hariç) · son oynanan 09.03.2026 00:00 TSİ · veri 28.10.2026 20:33 TSİ itibarıyla

3. sıra 8 puan averaj -2 form BBMMB Carioca, Serie A 2026, Taca Guanabara, Group B

Güncel değil Puan durumu 28.10.2026 20:33 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.

Sonuçlar ve gol eğilimleri

Genel 9 maç

2 galibiyet3 beraberlik4 mağlubiyet
7attığı gol
12yediği gol
0,78 – 1,33maç başı attı – yedi
  • Gol yemediği maç %22,2 2/9
  • KG Var %44,4 4/9
  • 2.5 Üst %33,3 3/9

İç saha 4 maç

2 galibiyet0 beraberlik2 mağlubiyet
4attığı gol
7yediği gol
1,00 – 1,75maç başı attı – yedi
  • Gol yemediği maç %25,0 1/4
  • KG Var %25,0 1/4
  • 2.5 Üst %50,0 2/4

Deplasman 5 maç

0 galibiyet3 beraberlik2 mağlubiyet
3attığı gol
5yediği gol
0,60 – 1,00maç başı attı – yedi
  • Gol yemediği maç %20,0 1/5
  • KG Var %60,0 3/5
  • 2.5 Üst %20,0 1/5

Sarı kart 20 · Kırmızı kart 0 (olay verisi olan 9 maç)

Maç istatistikleri maç başı ortalama

ÖlçütToplam (9 m)İç saha (4 m)Dış saha (5 m)
Takımın
Topa sahip olma%38,4%34,5%41,6
Beklenen gol (xG)1,000,871,03
Toplam şut13,112,313,8
İsabetli şut3,83,83,8
Ceza sahası içi şut6,66,86,4
Korner5,03,56,2
Pas287276296
Pas isabeti%79%76%81
Kurtarış1,91,82,0
Faul17,217,317,2
Ofsayt1,41,51,4
Sarı kart2,222,252,20
Kırmızı kart0,000,000,00
Rakiplerinin (bu takıma karşı)
Rakibin xG'si1,150,861,22
Rakibin şutu10,710,810,6
Rakibin isabetli şutu3,23,53,0
Rakibin korneri4,34,84,0

Maçlarındaki toplamlar (iki takım birlikte)

Korner9,33maçlarında toplam, maç başı · 9 maç
  • 8,5 üstü%676/9
  • 9,5 üstü%565/9
  • 10,5 üstü%222/9
Kart5,33maçlarında toplam, maç başı · 9 maç
  • 3,5 üstü%676/9
  • 4,5 üstü%565/9
  • 5,5 üstü%444/9
İsabetli şut7,00maçlarında toplam, maç başı · 9 maç
  • 7,5 üstü%444/9
  • 8,5 üstü%444/9
  • 9,5 üstü%333/9
Toplam şut23,78maçlarında toplam, maç başı · 9 maç
  • 20,5 üstü%676/9
  • 22,5 üstü%565/9
  • 24,5 üstü%565/9
Faul32,56maçlarında toplam, maç başı · 9 maç
  • 22,5 üstü%1009/9
  • 24,5 üstü%898/9
Ofsayt2,33maçlarında toplam, maç başı · 9 maç
  • 2,5 üstü%444/9
  • 3,5 üstü%222/9

Oyuncular

OyuncuGolAsistSarıKırmızıPenaltı golü
Isael 23000
Brunão 20001
Bere 10000
Bruno Jesus 10200
Gabriel Caran 10100
Fellipinho 01000
Titto 01300
Cesinha 00200
Emanuel Jesus dos Santos 00100
Gabriel Richvicki 00200
Guilherme Lacerda 00100
Kadu 00200
Luís Henrique Farinhas Taffner 00100
Marcus Vinicius 00100
Misael Messias 00100
Ryan Couto 00200
Sandrinho 00100

Genel bakış

Veri tarihi: 28.10.2026 20:33 TSİ
  • Flamengo ligin en golcü takımı: 10 maçta 24 gol.
  • Vasco DA Gama en az gol yiyen takım: 9 maçta 6 gol.
  • Gol krallığında 2 oyuncu 6 golle eşit.
  • Lig maç başına 2,56 gol ortalamasıyla oynanıyor (62 maçta 159 gol).
Maç6212 takım
Maç başına gol2,56159 gol
KG Var
?

İki takımın da en az bir gol attığı maçların yüzdesi. n = maç sayısı.

%51,6 (n=62)
2.5 Üst
?

Toplam 3 ya da daha fazla gol olan maçların yüzdesi. n = maç sayısı.

%43,5 (n=62)
Maç sonucu dağılımı
?

Oynanan maçların ev sahibi galibiyeti, beraberlik ve deplasman galibiyeti olarak dağılımı (90 dakika skoru).

Ev %43,5 (n=62)Beraberlik %25,8 (n=62)Deplasman %30,6 (n=62)

Zirve ve form

Tümünü gör →

Carioca, Serie A 2026, Relegation round (3 gruptan ilki)

#TakımOAVPForm (yeni solda)
1 Portuguesa RJ 6+611 MGBGG
2 Sampaio Corrêa RJ 6+210 GBGMM
3 Nova Iguaçu 6+17 MBBBG
4 CFRJ / Maricá 6-94 GMMBM

Küme düşme

Güncel değil Puan durumu 28.10.2026 20:33 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.

Tüm takımlar · 4 takım · puan durumu kaynağı 28.10.2026 20:33 TSİ

En golcü

Tümü →
  1. 1Flamengo 24 gol · 10 maç
  2. 2Portuguesa RJ 19 gol · 12 maç
  3. 3Sampaio Corrêa RJ 17 gol · 12 maç

En az gol yiyen

Tümü →
  1. 1Vasco DA Gama 6 gol · 9 maç
  2. 2Fluminense 7 gol · 10 maç
  3. 3Botafogo 8 gol · 10 maç

Gol yememe yüzdesi

Tümü →
  1. 1Botafogo %50,0 (n=10)
  2. 2Vasco DA Gama %44,4 (n=9)
  3. 3Flamengo %40,0 (n=10)

Lig karakteri

En formda takım
?

Son 5 maçtan en çok puanı toplayan takım (galibiyet 3, beraberlik 1).

Flamengo

son 5 maçta 13 puan BGGGG

En formsuz takım
?

Son 5 maçtan en az puanı toplayan takım.

Boavista SC

son 5 maçta 3 puan BMMBB

En istikrarlı takım
?

Son 10 maçta maç başına puanı en az dalgalanan takım (lig ortalamasının üstündekiler arasından). Düşük sayı = daha istikrarlı.

Fluminense

maç başına puan dalgalanması 1,10 · 10 maç

En tutarsız takım
?

Son 10 maçta maç başına puanı en çok dalgalanan takım. Yüksek sayı = daha tutarsız.

Botafogo

maç başına puan dalgalanması 1,43 · 10 maç

Oranlara göre favori
?

Maç öncesi kapanış oranında favori olan takımın sonucu. Dağılım 90 dakika sonucuna göre; sürpriz = favori olmayan kazandı.

Favori / sürpriz verisi yok.

Oyuncular · Hücum

Gol krallığı

Tümü →
  1. 1Patryck Ferreira Bangu 6
  2. 1Pedro Flamengo 6
  3. 3K. Serna Fluminense 5

+1 oyuncu 3. sıradakiyle eşit

Asist

Tümü →
  1. 1Anderson Rosa Portuguesa RJ 4
  2. 1Andrade Rodrigo Sampaio Corrêa RJ 4
  3. 3Emerson Royal Flamengo 3

+5 oyuncu 3. sıradakiyle eşit

Gol + asist
?

Attığı gol + yaptığı asist.

Tümü →
  1. 1Pedro Flamengo 7
  2. 2Andrade Rodrigo Sampaio Corrêa RJ 6
  3. 2Lohan Portuguesa RJ 6

+1 oyuncu 3. sıradakiyle eşit

Oyuncular · Disiplin

Sarı kart

Tümü →
  1. 1Pablo Inácio Sampaio Corrêa RJ 7
  2. 2Sidney Nova Iguaçu 6
  3. 3Sandro CFRJ / Maricá 5

Kırmızı kart

Tümü →
  1. 1Albert Portuguesa RJ 1
  2. 1Allan Botafogo 1
  3. 1Cauan Barros Vasco DA Gama 1

+12 oyuncu 3. sıradakiyle eşit

Veri kapsamı
?

Her satır, oynanan maçların kaçında o verinin bulunduğunu gösterir. Veri paketi siteye alınmadan önce bütünlük denetiminden (dosya özetleri) geçer; eksik veri sıfır diye gösterilmez.

Maç sonu skoru 62/62 İlk yarı skoru 62/62 Gol, asist, kart 62/62 Oyuncu dakikaları 59/62

Maç istatistikleri

59 maç · iki takımın toplamı, maç başı
Korner9,53maç başı · 59 maç
  • 8,5 üstü%6136/59
  • 9,5 üstü%5130/59
  • 10,5 üstü%3722/59
Kart5,41maç başı · 59 maç
  • 3,5 üstü%7142/59
  • 4,5 üstü%5935/59
  • 5,5 üstü%4627/59
İsabetli şut8,05maç başı · 59 maç
  • 7,5 üstü%5432/59
  • 8,5 üstü%4627/59
  • 9,5 üstü%3621/59
Toplam şut24,49maç başı · 59 maç
  • 20,5 üstü%7343/59
  • 22,5 üstü%6136/59
  • 24,5 üstü%5331/59
Faul31,24maç başı · 59 maç
  • 22,5 üstü%9254/59
  • 24,5 üstü%8550/59
Ofsayt2,24maç başı · 59 maç
  • 2,5 üstü%3219/59
  • 3,5 üstü%1710/59

Takım sıralamaları (maç başı, en az 3 maç)

En çok korner

  1. Flamengo7,110 m
  2. Vasco DA Gama5,69 m
  3. Nova Iguaçu5,19 m
  4. Boavista SC5,09 m
  5. Fluminense5,010 m

En çok şut

  1. Flamengo14,810 m
  2. Fluminense14,210 m
  3. Vasco DA Gama14,19 m
  4. Portuguesa RJ13,211 m
  5. Boavista SC13,19 m

En çok isabetli şut

  1. Flamengo5,810 m
  2. Fluminense5,310 m
  3. Vasco DA Gama4,99 m
  4. Portuguesa RJ4,511 m
  5. Botafogo4,010 m

En yüksek xG

  1. Flamengo2,0410 m
  2. Vasco DA Gama1,769 m
  3. Fluminense1,5110 m
  4. Sampaio Corrêa RJ1,5110 m
  5. Madureira1,329 m

Topa en çok sahip olan

  1. Flamengo%61,910 m
  2. Vasco DA Gama%60,69 m
  3. Fluminense%57,210 m
  4. Nova Iguaçu%55,19 m
  5. Botafogo%52,710 m

En çok faul

  1. Nova Iguaçu20,69 m
  2. Boavista SC17,29 m
  3. Fluminense16,810 m
  4. Sampaio Corrêa RJ16,310 m
  5. Portuguesa RJ15,711 m

En çok kart

  1. Portuguesa RJ4,2711 m
  2. Nova Iguaçu3,119 m
  3. Sampaio Corrêa RJ3,1010 m
  4. CFRJ / Maricá3,0812 m
  5. Fluminense2,9010 m

En çok ofsayt

  1. Madureira1,79 m
  2. CFRJ / Maricá1,612 m
  3. Boavista SC1,49 m
  4. Nova Iguaçu1,49 m
  5. Volta Redonda1,39 m

Maç istatistikleri API-Football; sayım istatistiklerinde boş = 0 (blok varsa), yüzde / xG boşsa yok sayılır. n = istatistiği olan maç.

Veri: API-Football (DG veri tabanı üzerinden). Oyuncu fotoğrafı kullanılmaz. Eksik veri sıfır olarak gösterilmez ("—").