İstatistikler ana sayfa

DG ANALİZ · Futbol istatistikleri

İstatistikler · Fransa Ligue 2 2026

Fransa

Korner, KG, alt/üst ve kart istatistikleri
Ligue 2 (611)

Burkina Faso

Ligue 1 Burkina Faso

Burundi

Ligue A Burundi

Congo DR

Ligue 1 Congo DR

Dominik Cumhuriyeti

Liga Mayor Dominik Cumhuriyeti

Fildişi Sahili

Ligue 1 Fildişi Sahili

Filipinler

PFL Filipinler

Kamboçya

C-League Kamboçya

Nijerya

NPFL Nijerya

Senegal

Ligue 1 Senegal

Trinidad And Tobago

Pro Lig Trinidad And Tobago

Ürdün

League Ürdün
Temizle

Sezon 2026 · oynanan maç 108 (FT / uzatma / penaltı; ertelenen, iptal ve hükmen hariç) · son oynanan 07.11.2026 22:00 TSİ · veri 07.11.2026 22:00 TSİ itibarıyla

11. sıra 11 puan averaj -2 form GMMMG Ligue 2

Güncel değil Puan durumu 28.10.2026 17:13 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.

Sonuçlar ve gol eğilimleri

Genel 12 maç

4 galibiyet2 beraberlik6 mağlubiyet
16attığı gol
18yediği gol
1,33 – 1,50maç başı attı – yedi
  • Gol yemediği maç %25,0 3/12
  • KG Var %50,0 6/12
  • 2.5 Üst %66,7 8/12

İç saha 6 maç

3 galibiyet1 beraberlik2 mağlubiyet
11attığı gol
9yediği gol
1,83 – 1,50maç başı attı – yedi
  • Gol yemediği maç %33,3 2/6
  • KG Var %66,7 4/6
  • 2.5 Üst %83,3 5/6

Deplasman 6 maç

1 galibiyet1 beraberlik4 mağlubiyet
5attığı gol
9yediği gol
0,83 – 1,50maç başı attı – yedi
  • Gol yemediği maç %16,7 1/6
  • KG Var %33,3 2/6
  • 2.5 Üst %50,0 3/6

Sarı kart 24 · Kırmızı kart 2 (olay verisi olan 12 maç)

Maç istatistikleri maç başı ortalama

ÖlçütToplam (12 m)İç saha (6 m)Dış saha (6 m)
Takımın
Topa sahip olma%49,9%48,8%51,0
Beklenen gol (xG)1,321,880,94
Toplam şut13,813,813,7
İsabetli şut5,24,75,7
Ceza sahası içi şut8,08,77,3
Korner3,94,03,8
Pas465437492
Pas isabeti%81%79%85
Kurtarış2,82,72,8
Faul11,810,712,8
Ofsayt1,92,21,7
Sarı kart1,921,502,33
Kırmızı kart0,170,170,17
Rakiplerinin (bu takıma karşı)
Rakibin xG'si1,571,021,94
Rakibin şutu14,215,712,7
Rakibin isabetli şutu4,24,04,3
Rakibin korneri4,15,03,2

Maçlarındaki toplamlar (iki takım birlikte)

Korner8,00maçlarında toplam, maç başı · 12 maç
  • 8,5 üstü%253/12
  • 9,5 üstü%253/12
  • 10,5 üstü%172/12
Kart3,83maçlarında toplam, maç başı · 12 maç
  • 3,5 üstü%425/12
  • 4,5 üstü%425/12
  • 5,5 üstü%253/12
İsabetli şut9,33maçlarında toplam, maç başı · 12 maç
  • 7,5 üstü%759/12
  • 8,5 üstü%678/12
  • 9,5 üstü%425/12
Toplam şut27,92maçlarında toplam, maç başı · 12 maç
  • 20,5 üstü%9211/12
  • 22,5 üstü%9211/12
  • 24,5 üstü%8310/12
Faul29,33maçlarında toplam, maç başı · 12 maç
  • 22,5 üstü%9211/12
  • 24,5 üstü%8310/12
Ofsayt3,25maçlarında toplam, maç başı · 12 maç
  • 2,5 üstü%506/12
  • 3,5 üstü%425/12

Oyuncular

OyuncuGolAsistSarıKırmızıPenaltı golüDakika
S. Ben Brahim 31100 801
S. Kielt 31000 759
Donacien Gomis 22410 756
Teddy Andami Averlant 22000 862
Brandon Bokangu 20100 346
E. Koffi 11100 787
Tanguy Ahile 11200 584
A. Samoura 10000 208
Albin Demouchy 10410 963
Amine Hemia 02100 676
J. Matumona 01100 494
V. Muntu Wa Mungu 01000 237
Abdel Hakim Abdallah 00000 71
Adrián Ortolá 00100 1.080
D. Louiserre 00100 938
E. Aucan 00000 9
F. Da Silva 00000 448
G. Ott 00000 8
J. Dianganga 00300 329
Jasser Chamakh 00100 195
N. Fondja 00100 74
T. Ollila 00000 533
Tom Ducrocq 00200 628

Genel bakış

Veri tarihi: 07.11.2026 22:00 TSİ
  • Saint Etienne ligin en golcü takımı: 12 maçta 25 gol.
  • Boulogne en az gol yiyen takım: 12 maçta 8 gol.
  • Y. Fofana (Reims) 11 golle gol krallığında.
  • Lig maç başına 2,68 gol ortalamasıyla oynanıyor (108 maçta 289 gol).
Maç10818 takım
Maç başına gol2,68289 gol
KG Var
?

İki takımın da en az bir gol attığı maçların yüzdesi. n = maç sayısı.

%54,6 (n=108)
2.5 Üst
?

Toplam 3 ya da daha fazla gol olan maçların yüzdesi. n = maç sayısı.

%48,1 (n=108)
Maç sonucu dağılımı
?

Oynanan maçların ev sahibi galibiyeti, beraberlik ve deplasman galibiyeti olarak dağılımı (90 dakika skoru).

Ev %39,8 (n=108)Beraberlik %26,9 (n=108)Deplasman %33,3 (n=108)

Zirve ve form

Tümünü gör →
#TakımOAVPForm (yeni solda)
1 Saint Etienne 10+1525 MBGGG
2 Montpellier 10+721 GBGGG
3 Nancy 10+419 MGGGG
4 Reims 10+818 GBBGB
5 Pau 10+317 MGGGG
16 Grenoble Foot 38 10-88 GBMMM
17 Clermont 10-57 BBMBM
18 Laval 10-86 MBMBM

Avrupa kupaları / üst turKüme düşme

Güncel değil Puan durumu 28.10.2026 17:13 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.

İlk 5 ve son 3 · 18 takım · puan durumu kaynağı 28.10.2026 17:13 TSİ

En golcü

Tümü →
  1. 1Saint Etienne 25 gol · 12 maç
  2. 2Reims 24 gol · 12 maç
  3. 3Dijon 21 gol · 12 maç

En az gol yiyen

Tümü →
  1. 1Boulogne 8 gol · 12 maç
  2. 2Montpellier 9 gol · 12 maç
  3. 2Nancy 9 gol · 12 maç

Gol yememe yüzdesi

Tümü →
  1. 1Montpellier %58,3 (n=12)
  2. 2Nancy %50,0 (n=12)
  3. 2Saint Etienne %50,0 (n=12)

Lig karakteri

En formda takım
?

Son 5 maçtan en çok puanı toplayan takım (galibiyet 3, beraberlik 1).

Nancy

son 5 maçta 15 puan GGGGG

En formsuz takım
?

Son 5 maçtan en az puanı toplayan takım.

Sochaux

son 5 maçta 1 puan MMMMB

En istikrarlı takım
?

Son 10 maçta maç başına puanı en az dalgalanan takım (lig ortalamasının üstündekiler arasından). Düşük sayı = daha istikrarlı.

Reims

maç başına puan dalgalanması 1,14 · 10 maç

En tutarsız takım
?

Son 10 maçta maç başına puanı en çok dalgalanan takım. Yüksek sayı = daha tutarsız.

Red Star FC 93

maç başına puan dalgalanması 1,42 · 10 maç

Oranlara göre favori
?

Maç öncesi kapanış oranında favori olan takımın sonucu. Dağılım 90 dakika sonucuna göre; sürpriz = favori olmayan kazandı.

Oranlara göre favori kazandı %47,9Beraberlik %26,6Favori olmayan kazandı %25,5

2023–2026 · 996 maç

Bu sezon: favori kazandı %52,9 · beraberlik %11,8 · favori olmayan kazandı %35,3 · 34 maç

Oyuncular · Hücum

Gol krallığı

Tümü →
  1. 1Y. Fofana Reims 11
  2. 2P. Fall Metz 8
  3. 3A. Boakye Saint Etienne 6

+1 oyuncu 3. sıradakiyle eşit

Asist

Tümü →
  1. 1J. Breum Saint Etienne 6
  2. 2I. Cardona Saint Etienne 5
  3. 2I. Housni Nancy 5

Gol + asist
?

Attığı gol + yaptığı asist.

Tümü →
  1. 1Y. Fofana Reims 13
  2. 2I. Cardona Saint Etienne 11
  3. 3A. Boakye Saint Etienne 9

+2 oyuncu 3. sıradakiyle eşit

Dakika / gol
?

Oyuncunun kaç dakikada bir gol attığı; düşük olan daha iyi. Az süre alan oyuncu listeyi bozmasın diye yalnız en az 270 dakika oynayanlar sayılır.

Tümü →
  1. 1I. Baldé Rodez 69 dk (5 gol · 344 dk)
  2. 2Y. Barka Dijon 81 dk (4 gol · 324 dk)
  3. 3Y. Fofana Reims 93 dk (11 gol · 1019 dk)

En az 270 dakika oynayanlar

Oyuncular · Disiplin

Sarı kart

Tümü →
  1. 1Clement Vidal Grenoble Foot 38 6
  2. 2Daylam Meddah Montpellier 5
  3. 2N. Fernandez-Veliz Nancy 5

Kırmızı kart

Tümü →
  1. 1A. Zohouri Reims 2
  2. 2A. Do Marcolino Annecy 1
  3. 2Albin Demouchy Guingamp 1

+17 oyuncu 3. sıradakiyle eşit

Veri kapsamı
?

Her satır, oynanan maçların kaçında o verinin bulunduğunu gösterir. Veri paketi siteye alınmadan önce bütünlük denetiminden (dosya özetleri) geçer; eksik veri sıfır diye gösterilmez.

Maç sonu skoru 108/108 İlk yarı skoru 108/108 Gol, asist, kart 108/108 Oyuncu dakikaları 108/108

Maç istatistikleri

108 maç · iki takımın toplamı, maç başı
Korner9,28maç başı · 108 maç
  • 8,5 üstü%5863/108
  • 9,5 üstü%4043/108
  • 10,5 üstü%3235/108
Kart4,12maç başı · 108 maç
  • 3,5 üstü%5964/108
  • 4,5 üstü%4447/108
  • 5,5 üstü%2527/108
İsabetli şut8,50maç başı · 108 maç
  • 7,5 üstü%6166/108
  • 8,5 üstü%4650/108
  • 9,5 üstü%3538/108
Toplam şut24,93maç başı · 108 maç
  • 20,5 üstü%8086/108
  • 22,5 üstü%6772/108
  • 24,5 üstü%5660/108
Faul30,21maç başı · 108 maç
  • 22,5 üstü%8996/108
  • 24,5 üstü%8491/108
Ofsayt4,21maç başı · 108 maç
  • 2,5 üstü%7076/108
  • 3,5 üstü%5660/108

Takım sıralamaları (maç başı, en az 3 maç)

En çok korner

  1. Rodez6,312 m
  2. Red Star FC 936,012 m
  3. Annecy5,712 m
  4. Nantes5,312 m
  5. Montpellier5,312 m

En çok şut

  1. Rodez14,212 m
  2. Saint Etienne14,112 m
  3. Dijon13,812 m
  4. Guingamp13,812 m
  5. Pau13,612 m

En çok isabetli şut

  1. Saint Etienne5,612 m
  2. Dijon5,212 m
  3. Guingamp5,212 m
  4. Reims5,212 m
  5. Rodez5,112 m

En yüksek xG

  1. Nancy1,7812 m
  2. Dijon1,7712 m
  3. Annecy1,6212 m
  4. Laval1,5812 m
  5. Saint Etienne1,5612 m

Topa en çok sahip olan

  1. Montpellier%58,812 m
  2. Laval%55,512 m
  3. Saint Etienne%55,412 m
  4. Dijon%54,812 m
  5. Red Star FC 93%52,912 m

En çok faul

  1. Nantes17,912 m
  2. Boulogne17,012 m
  3. Montpellier16,512 m
  4. Red Star FC 9316,512 m
  5. Dijon15,812 m

En çok kart

  1. Boulogne2,6712 m
  2. Grenoble Foot 382,5812 m
  3. Pau2,5812 m
  4. Red Star FC 932,5012 m
  5. Dunkerque2,4212 m

En çok ofsayt

  1. Saint Etienne3,412 m
  2. Boulogne2,812 m
  3. Laval2,812 m
  4. Pau2,512 m
  5. Red Star FC 932,412 m

Maç istatistikleri API-Football; sayım istatistiklerinde boş = 0 (blok varsa), yüzde / xG boşsa yok sayılır. n = istatistiği olan maç.

Veri: API-Football (DG veri tabanı üzerinden). Oyuncu fotoğrafı kullanılmaz. Eksik veri sıfır olarak gösterilmez ("—").