İstatistikler ana sayfa

DG ANALİZ · Futbol istatistikleri

İstatistikler · Fransa Ligue 2 2026

Fransa

Korner, KG, alt/üst ve kart istatistikleri
Ligue 2 (611)

Burkina Faso

Ligue 1 Burkina Faso

Burundi

Ligue A Burundi

Congo DR

Ligue 1 Congo DR

Dominik Cumhuriyeti

Liga Mayor Dominik Cumhuriyeti

Fildişi Sahili

Ligue 1 Fildişi Sahili

Filipinler

PFL Filipinler

Kamboçya

C-League Kamboçya

Nijerya

NPFL Nijerya

Senegal

Ligue 1 Senegal

Trinidad And Tobago

Pro Lig Trinidad And Tobago

Ürdün

League Ürdün
Temizle

Sezon 2026 · oynanan maç 108 (FT / uzatma / penaltı; ertelenen, iptal ve hükmen hariç) · son oynanan 07.11.2026 22:00 TSİ · veri 07.11.2026 22:00 TSİ itibarıyla

12. sıra 11 puan averaj -4 form GBBMM Ligue 2

Güncel değil Puan durumu 28.10.2026 17:13 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.

Sonuçlar ve gol eğilimleri

Genel 12 maç

2 galibiyet5 beraberlik5 mağlubiyet
8attığı gol
15yediği gol
0,67 – 1,25maç başı attı – yedi
  • Gol yemediği maç %33,3 4/12
  • KG Var %41,7 5/12
  • 2.5 Üst %25,0 3/12

İç saha 5 maç

2 galibiyet1 beraberlik2 mağlubiyet
4attığı gol
7yediği gol
0,80 – 1,40maç başı attı – yedi
  • Gol yemediği maç %40,0 2/5
  • KG Var %40,0 2/5
  • 2.5 Üst %40,0 2/5

Deplasman 7 maç

0 galibiyet4 beraberlik3 mağlubiyet
4attığı gol
8yediği gol
0,57 – 1,14maç başı attı – yedi
  • Gol yemediği maç %28,6 2/7
  • KG Var %42,9 3/7
  • 2.5 Üst %14,3 1/7

Sarı kart 20 · Kırmızı kart 1 (olay verisi olan 12 maç)

Maç istatistikleri maç başı ortalama

ÖlçütToplam (12 m)İç saha (5 m)Dış saha (7 m)
Takımın
Topa sahip olma%46,1%47,6%45,0
Beklenen gol (xG)1,110,991,19
Toplam şut10,911,410,6
İsabetli şut2,93,42,6
Ceza sahası içi şut6,16,65,7
Korner4,76,43,4
Pas394410382
Pas isabeti%80%82%79
Kurtarış3,63,63,6
Faul14,814,814,9
Ofsayt2,33,01,9
Sarı kart1,581,401,71
Kırmızı kart0,080,000,14
Rakiplerinin (bu takıma karşı)
Rakibin xG'si1,711,831,62
Rakibin şutu13,713,014,1
Rakibin isabetli şutu4,94,85,0
Rakibin korneri5,95,06,6

Maçlarındaki toplamlar (iki takım birlikte)

Korner10,58maçlarında toplam, maç başı · 12 maç
  • 8,5 üstü%8310/12
  • 9,5 üstü%678/12
  • 10,5 üstü%425/12
Kart3,83maçlarında toplam, maç başı · 12 maç
  • 3,5 üstü%587/12
  • 4,5 üstü%506/12
  • 5,5 üstü%253/12
İsabetli şut7,83maçlarında toplam, maç başı · 12 maç
  • 7,5 üstü%425/12
  • 8,5 üstü%425/12
  • 9,5 üstü%172/12
Toplam şut24,58maçlarında toplam, maç başı · 12 maç
  • 20,5 üstü%8310/12
  • 22,5 üstü%587/12
  • 24,5 üstü%587/12
Faul28,58maçlarında toplam, maç başı · 12 maç
  • 22,5 üstü%8310/12
  • 24,5 üstü%678/12
Ofsayt5,17maçlarında toplam, maç başı · 12 maç
  • 2,5 üstü%9211/12
  • 3,5 üstü%587/12

Oyuncular

OyuncuGolAsistSarıKırmızıPenaltı golüDakika
B. Gomel 30400 729
S. Baghdadi 11100 451
B. Fofana 10100 420
L. Deedson 10000 297
M. Clairicia 10100 631
B. Diawara 01000 500
B. Youssouf 01000 394
K. Djoco 01100 460
S. Agouzoul 01310 379
A. Vitelli 00000 240
D. Gomis 00000 708
Dylan Tavares 00100 606
E. N'Gatta 00300 1.036
J. Masson 00300 951
J. Mexique 00000 487
L. Nomel 00000 607
M. Jeannin 00000 1.080
M. Peybernes 00000 962
N. K. Mouyema 00000 37
N. Kotto Kotto Mouyema 00000 23
V. Lobry 00000 280
Yohan Demoncy 00100 342

Genel bakış

Veri tarihi: 07.11.2026 22:00 TSİ
  • Saint Etienne ligin en golcü takımı: 12 maçta 25 gol.
  • Boulogne en az gol yiyen takım: 12 maçta 8 gol.
  • Y. Fofana (Reims) 11 golle gol krallığında.
  • Lig maç başına 2,68 gol ortalamasıyla oynanıyor (108 maçta 289 gol).
Maç10818 takım
Maç başına gol2,68289 gol
KG Var
?

İki takımın da en az bir gol attığı maçların yüzdesi. n = maç sayısı.

%54,6 (n=108)
2.5 Üst
?

Toplam 3 ya da daha fazla gol olan maçların yüzdesi. n = maç sayısı.

%48,1 (n=108)
Maç sonucu dağılımı
?

Oynanan maçların ev sahibi galibiyeti, beraberlik ve deplasman galibiyeti olarak dağılımı (90 dakika skoru).

Ev %39,8 (n=108)Beraberlik %26,9 (n=108)Deplasman %33,3 (n=108)

Zirve ve form

Tümünü gör →
#TakımOAVPForm (yeni solda)
1 Saint Etienne 10+1525 MBGGG
2 Montpellier 10+721 GBGGG
3 Nancy 10+419 MGGGG
4 Reims 10+818 GBBGB
5 Pau 10+317 MGGGG
16 Grenoble Foot 38 10-88 GBMMM
17 Clermont 10-57 BBMBM
18 Laval 10-86 MBMBM

Avrupa kupaları / üst turKüme düşme

Güncel değil Puan durumu 28.10.2026 17:13 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.

İlk 5 ve son 3 · 18 takım · puan durumu kaynağı 28.10.2026 17:13 TSİ

En golcü

Tümü →
  1. 1Saint Etienne 25 gol · 12 maç
  2. 2Reims 24 gol · 12 maç
  3. 3Dijon 21 gol · 12 maç

En az gol yiyen

Tümü →
  1. 1Boulogne 8 gol · 12 maç
  2. 2Montpellier 9 gol · 12 maç
  3. 2Nancy 9 gol · 12 maç

Gol yememe yüzdesi

Tümü →
  1. 1Montpellier %58,3 (n=12)
  2. 2Nancy %50,0 (n=12)
  3. 2Saint Etienne %50,0 (n=12)

Lig karakteri

En formda takım
?

Son 5 maçtan en çok puanı toplayan takım (galibiyet 3, beraberlik 1).

Nancy

son 5 maçta 15 puan GGGGG

En formsuz takım
?

Son 5 maçtan en az puanı toplayan takım.

Sochaux

son 5 maçta 1 puan MMMMB

En istikrarlı takım
?

Son 10 maçta maç başına puanı en az dalgalanan takım (lig ortalamasının üstündekiler arasından). Düşük sayı = daha istikrarlı.

Reims

maç başına puan dalgalanması 1,14 · 10 maç

En tutarsız takım
?

Son 10 maçta maç başına puanı en çok dalgalanan takım. Yüksek sayı = daha tutarsız.

Red Star FC 93

maç başına puan dalgalanması 1,42 · 10 maç

Oranlara göre favori
?

Maç öncesi kapanış oranında favori olan takımın sonucu. Dağılım 90 dakika sonucuna göre; sürpriz = favori olmayan kazandı.

Oranlara göre favori kazandı %47,9Beraberlik %26,6Favori olmayan kazandı %25,5

2023–2026 · 996 maç

Bu sezon: favori kazandı %52,9 · beraberlik %11,8 · favori olmayan kazandı %35,3 · 34 maç

Oyuncular · Hücum

Gol krallığı

Tümü →
  1. 1Y. Fofana Reims 11
  2. 2P. Fall Metz 8
  3. 3A. Boakye Saint Etienne 6

+1 oyuncu 3. sıradakiyle eşit

Asist

Tümü →
  1. 1J. Breum Saint Etienne 6
  2. 2I. Cardona Saint Etienne 5
  3. 2I. Housni Nancy 5

Gol + asist
?

Attığı gol + yaptığı asist.

Tümü →
  1. 1Y. Fofana Reims 13
  2. 2I. Cardona Saint Etienne 11
  3. 3A. Boakye Saint Etienne 9

+2 oyuncu 3. sıradakiyle eşit

Dakika / gol
?

Oyuncunun kaç dakikada bir gol attığı; düşük olan daha iyi. Az süre alan oyuncu listeyi bozmasın diye yalnız en az 270 dakika oynayanlar sayılır.

Tümü →
  1. 1I. Baldé Rodez 69 dk (5 gol · 344 dk)
  2. 2Y. Barka Dijon 81 dk (4 gol · 324 dk)
  3. 3Y. Fofana Reims 93 dk (11 gol · 1019 dk)

En az 270 dakika oynayanlar

Oyuncular · Disiplin

Sarı kart

Tümü →
  1. 1Clement Vidal Grenoble Foot 38 6
  2. 2Daylam Meddah Montpellier 5
  3. 2N. Fernandez-Veliz Nancy 5

Kırmızı kart

Tümü →
  1. 1A. Zohouri Reims 2
  2. 2A. Do Marcolino Annecy 1
  3. 2Albin Demouchy Guingamp 1

+17 oyuncu 3. sıradakiyle eşit

Veri kapsamı
?

Her satır, oynanan maçların kaçında o verinin bulunduğunu gösterir. Veri paketi siteye alınmadan önce bütünlük denetiminden (dosya özetleri) geçer; eksik veri sıfır diye gösterilmez.

Maç sonu skoru 108/108 İlk yarı skoru 108/108 Gol, asist, kart 108/108 Oyuncu dakikaları 108/108

Maç istatistikleri

108 maç · iki takımın toplamı, maç başı
Korner9,28maç başı · 108 maç
  • 8,5 üstü%5863/108
  • 9,5 üstü%4043/108
  • 10,5 üstü%3235/108
Kart4,12maç başı · 108 maç
  • 3,5 üstü%5964/108
  • 4,5 üstü%4447/108
  • 5,5 üstü%2527/108
İsabetli şut8,50maç başı · 108 maç
  • 7,5 üstü%6166/108
  • 8,5 üstü%4650/108
  • 9,5 üstü%3538/108
Toplam şut24,93maç başı · 108 maç
  • 20,5 üstü%8086/108
  • 22,5 üstü%6772/108
  • 24,5 üstü%5660/108
Faul30,21maç başı · 108 maç
  • 22,5 üstü%8996/108
  • 24,5 üstü%8491/108
Ofsayt4,21maç başı · 108 maç
  • 2,5 üstü%7076/108
  • 3,5 üstü%5660/108

Takım sıralamaları (maç başı, en az 3 maç)

En çok korner

  1. Rodez6,312 m
  2. Red Star FC 936,012 m
  3. Annecy5,712 m
  4. Nantes5,312 m
  5. Montpellier5,312 m

En çok şut

  1. Rodez14,212 m
  2. Saint Etienne14,112 m
  3. Dijon13,812 m
  4. Guingamp13,812 m
  5. Pau13,612 m

En çok isabetli şut

  1. Saint Etienne5,612 m
  2. Dijon5,212 m
  3. Guingamp5,212 m
  4. Reims5,212 m
  5. Rodez5,112 m

En yüksek xG

  1. Nancy1,7812 m
  2. Dijon1,7712 m
  3. Annecy1,6212 m
  4. Laval1,5812 m
  5. Saint Etienne1,5612 m

Topa en çok sahip olan

  1. Montpellier%58,812 m
  2. Laval%55,512 m
  3. Saint Etienne%55,412 m
  4. Dijon%54,812 m
  5. Red Star FC 93%52,912 m

En çok faul

  1. Nantes17,912 m
  2. Boulogne17,012 m
  3. Montpellier16,512 m
  4. Red Star FC 9316,512 m
  5. Dijon15,812 m

En çok kart

  1. Boulogne2,6712 m
  2. Grenoble Foot 382,5812 m
  3. Pau2,5812 m
  4. Red Star FC 932,5012 m
  5. Dunkerque2,4212 m

En çok ofsayt

  1. Saint Etienne3,412 m
  2. Boulogne2,812 m
  3. Laval2,812 m
  4. Pau2,512 m
  5. Red Star FC 932,412 m

Maç istatistikleri API-Football; sayım istatistiklerinde boş = 0 (blok varsa), yüzde / xG boşsa yok sayılır. n = istatistiği olan maç.

Veri: API-Football (DG veri tabanı üzerinden). Oyuncu fotoğrafı kullanılmaz. Eksik veri sıfır olarak gösterilmez ("—").