İstatistikler ana sayfa

DG ANALİZ · Futbol istatistikleri

İstatistikler · Fransa Ligue 1 2026

Fransa

Korner, KG, alt/üst ve kart istatistikleri
Ligue 1 (611)

Burkina Faso

Ligue 1 Burkina Faso

Burundi

Ligue A Burundi

Congo DR

Ligue 1 Congo DR

Dominik Cumhuriyeti

Liga Mayor Dominik Cumhuriyeti

Fildişi Sahili

Ligue 1 Fildişi Sahili

Filipinler

PFL Filipinler

Kamboçya

C-League Kamboçya

Nijerya

NPFL Nijerya

Senegal

Ligue 1 Senegal

Trinidad And Tobago

Pro Lig Trinidad And Tobago

Ürdün

League Ürdün
Temizle

Sezon 2026 · oynanan maç 84 (FT / uzatma / penaltı; ertelenen, iptal ve hükmen hariç) · son oynanan 07.11.2026 23:05 TSİ · veri 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla

3. sıra 18 puan averaj +6 form MGBBG Ligue 1

Sonuçlar ve gol eğilimleri

Genel 9 maç

5 galibiyet3 beraberlik1 mağlubiyet
12attığı gol
6yediği gol
1,33 – 0,67maç başı attı – yedi
  • Gol yemediği maç %55,6 5/9
  • KG Var %44,4 4/9
  • 2.5 Üst %22,2 2/9

İç saha 5 maç

3 galibiyet2 beraberlik0 mağlubiyet
7attığı gol
3yediği gol
1,40 – 0,60maç başı attı – yedi
  • Gol yemediği maç %60,0 3/5
  • KG Var %40,0 2/5
  • 2.5 Üst %20,0 1/5

Deplasman 4 maç

2 galibiyet1 beraberlik1 mağlubiyet
5attığı gol
3yediği gol
1,25 – 0,75maç başı attı – yedi
  • Gol yemediği maç %50,0 2/4
  • KG Var %50,0 2/4
  • 2.5 Üst %25,0 1/4

Sarı kart 14 · Kırmızı kart 1 (olay verisi olan 9 maç)

Maç istatistikleri maç başı ortalama

ÖlçütToplam (9 m)İç saha (5 m)Dış saha (4 m)
Takımın
Topa sahip olma%50,0%53,2%46,0
Beklenen gol (xG)1,391,551,19
Toplam şut11,812,011,5
İsabetli şut5,24,66,0
Ceza sahası içi şut8,18,47,8
Korner3,84,23,3
Pas479513435
Pas isabeti%85%87%85
Kurtarış3,11,84,8
Faul11,311,611,0
Ofsayt2,33,21,3
Sarı kart1,441,201,75
Kırmızı kart0,110,000,25
Rakiplerinin (bu takıma karşı)
Rakibin xG'si1,490,852,30
Rakibin şutu14,611,218,8
Rakibin isabetli şutu3,82,45,5
Rakibin korneri4,73,85,8

Maçlarındaki toplamlar (iki takım birlikte)

Korner8,44maçlarında toplam, maç başı · 9 maç
  • 8,5 üstü%444/9
  • 9,5 üstü%333/9
  • 10,5 üstü%222/9
Kart3,33maçlarında toplam, maç başı · 9 maç
  • 3,5 üstü%444/9
  • 4,5 üstü%222/9
  • 5,5 üstü%111/9
İsabetli şut9,00maçlarında toplam, maç başı · 9 maç
  • 7,5 üstü%676/9
  • 8,5 üstü%444/9
  • 9,5 üstü%444/9
Toplam şut26,33maçlarında toplam, maç başı · 9 maç
  • 20,5 üstü%1009/9
  • 22,5 üstü%676/9
  • 24,5 üstü%676/9
Faul26,22maçlarında toplam, maç başı · 9 maç
  • 22,5 üstü%787/9
  • 24,5 üstü%676/9
Ofsayt4,00maçlarında toplam, maç başı · 9 maç
  • 2,5 üstü%898/9
  • 3,5 üstü%676/9

Oyuncular

OyuncuGolAsistSarıKırmızıPenaltı golüDakika
O. Giroud 32101 419
D. Bakwa 21000 345
A. Ueda 20000 227
E. Mbappé 20000 495
Tiago Santos 20000 472
H. Haraldsson 10200 663
M. Kjærgaard 02200 168
N. Bentaleb 01000 703
S. Diaoune 01000 178
T. Nianzou 01010 246
Alexsandro Ribeiro 00000 720
B. André 00100 469
B. Önal 00000 211
B. Özer 00100 720
C. Verdonk 00100 134
Félix Correia 00000 94
G. Perrin 00000 133
I. Cossier 00000 41
M. Goffi 00200 269
N. Mukau 00000 563
N. Ngoy 00000 720
O. Gill 00000 90
O. Sahraoui 00000 115
R. Perraud 00300 686

Genel bakış

Veri tarihi: 08.11.2026 02:08 TSİ
  • Paris Saint Germain ligin en golcü takımı: 10 maçta 22 gol.
  • Lille en az gol yiyen takım: 9 maçta 6 gol.
  • L. Sinayoko (Paris FC) 9 golle gol krallığında.
  • Lig maç başına 3,00 gol ortalamasıyla oynanıyor (84 maçta 252 gol).
Maç8418 takım
Maç başına gol3,00252 gol
KG Var
?

İki takımın da en az bir gol attığı maçların yüzdesi. n = maç sayısı.

%59,5 (n=84)
2.5 Üst
?

Toplam 3 ya da daha fazla gol olan maçların yüzdesi. n = maç sayısı.

%58,3 (n=84)
Maç sonucu dağılımı
?

Oynanan maçların ev sahibi galibiyeti, beraberlik ve deplasman galibiyeti olarak dağılımı (90 dakika skoru).

Ev %48,8 (n=84)Beraberlik %22,6 (n=84)Deplasman %28,6 (n=84)

Zirve ve form

Tümünü gör →
#TakımOAVPForm (yeni solda)
1 Paris Saint Germain 10+1223 GGGGG
2 Paris FC 10+720 MGMGG
3 Lille 9+618 MGBBG
4 Lyon 9+817 GMGMG
5 Rennes 9+116 MGMGM
16 Estac Troyes 10-108 MMBGM
17 Le Mans 9-77 GMMBM
18 Le Havre 9-112 MMMMM

Şampiyonlar LigiAvrupa kupaları / üst turDiğer (play-off vb.)Küme düşme

İlk 5 ve son 3 · 18 takım · puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:08 TSİ

En golcü

Tümü →
  1. 1Paris Saint Germain 22 gol · 10 maç
  2. 2Marseille 20 gol · 9 maç
  3. 2Rennes 20 gol · 9 maç

En az gol yiyen

Tümü →
  1. 1Lille 6 gol · 9 maç
  2. 2Lyon 7 gol · 9 maç
  3. 3Lorient 8 gol · 9 maç

Gol yememe yüzdesi

Tümü →
  1. 1Lille %55,6 (n=9)
  2. 1Lorient %55,6 (n=9)
  3. 3Lyon %44,4 (n=9)

Lig karakteri

En formda takım
?

Son 5 maçtan en çok puanı toplayan takım (galibiyet 3, beraberlik 1).

Paris Saint Germain

son 5 maçta 15 puan GGGGG

En formsuz takım
?

Son 5 maçtan en az puanı toplayan takım.

Le Havre

son 5 maçta 0 puan MMMMM

En istikrarlı takım
?

Son 10 maçta maç başına puanı en az dalgalanan takım (lig ortalamasının üstündekiler arasından). Düşük sayı = daha istikrarlı.

Paris Saint Germain

maç başına puan dalgalanması 1,10 · 10 maç

En tutarsız takım
?

Son 10 maçta maç başına puanı en çok dalgalanan takım. Yüksek sayı = daha tutarsız.

Marseille

maç başına puan dalgalanması 1,49 · 9 maç

Oranlara göre favori
?

Maç öncesi kapanış oranında favori olan takımın sonucu. Dağılım 90 dakika sonucuna göre; sürpriz = favori olmayan kazandı.

Oranlara göre favori kazandı %54,3Beraberlik %23,1Favori olmayan kazandı %22,6

2023–2026 · 925 maç

Oyuncular · Hücum

Gol krallığı

Tümü →
  1. 1L. Sinayoko Paris FC 9
  2. 2E. Lepaul Rennes 7
  3. 3A. Gouiri Marseille 6

+2 oyuncu 3. sıradakiyle eşit

Asist

Tümü →
  1. 1F. Thauvin Lens 7
  2. 2C. Cásseres Toulouse 6
  3. 3L. Sinayoko Paris FC 5

Gol + asist
?

Attığı gol + yaptığı asist.

Tümü →
  1. 1L. Sinayoko Paris FC 14
  2. 2F. Thauvin Lens 11
  3. 3A. Gouiri Marseille 9

Dakika / gol
?

Oyuncunun kaç dakikada bir gol attığı; düşük olan daha iyi. Az süre alan oyuncu listeyi bozmasın diye yalnız en az 270 dakika oynayanlar sayılır.

Tümü →
  1. 1E. Lepaul Rennes 78 dk (7 gol · 543 dk)
  2. 2L. Sinayoko Paris FC 97 dk (9 gol · 869 dk)
  3. 3E. Wahi Nice 103 dk (6 gol · 615 dk)

En az 270 dakika oynayanlar

Oyuncular · Disiplin

Sarı kart

Tümü →
  1. 1M. Diaz Estac Troyes 5
  2. 2A. Lauray Le Mans 4
  3. 2E. Wahi Nice 4

+4 oyuncu 3. sıradakiyle eşit

Kırmızı kart

Tümü →
  1. 1A. Seko Le Havre 1
  2. 1C. Makosso Auxerre 1
  3. 1D. Sidibé Le Mans 1

+9 oyuncu 3. sıradakiyle eşit

Veri kapsamı
?

Her satır, oynanan maçların kaçında o verinin bulunduğunu gösterir. Veri paketi siteye alınmadan önce bütünlük denetiminden (dosya özetleri) geçer; eksik veri sıfır diye gösterilmez.

Maç sonu skoru 84/84 İlk yarı skoru 84/84 Gol, asist, kart 84/84 Oyuncu dakikaları 84/84

Maç istatistikleri

84 maç · iki takımın toplamı, maç başı
Korner9,06maç başı · 84 maç
  • 8,5 üstü%5445/84
  • 9,5 üstü%4437/84
  • 10,5 üstü%3126/84
Kart3,67maç başı · 84 maç
  • 3,5 üstü%5143/84
  • 4,5 üstü%3126/84
  • 5,5 üstü%1714/84
İsabetli şut9,48maç başı · 84 maç
  • 7,5 üstü%7160/84
  • 8,5 üstü%5849/84
  • 9,5 üstü%4639/84
Toplam şut26,57maç başı · 84 maç
  • 20,5 üstü%8370/84
  • 22,5 üstü%7462/84
  • 24,5 üstü%6252/84
Faul24,80maç başı · 84 maç
  • 22,5 üstü%6454/84
  • 24,5 üstü%5445/84
Ofsayt3,32maç başı · 84 maç
  • 2,5 üstü%6555/84
  • 3,5 üstü%4336/84

Takım sıralamaları (maç başı, en az 3 maç)

En çok korner

  1. Angers6,09 m
  2. Lens6,09 m
  3. Estac Troyes5,710 m
  4. Nice5,79 m
  5. Paris Saint Germain5,610 m

En çok şut

  1. Paris Saint Germain19,310 m
  2. Stade Brestois 2916,49 m
  3. Rennes16,39 m
  4. Le Havre16,29 m
  5. Paris FC13,410 m

En çok isabetli şut

  1. Paris Saint Germain7,810 m
  2. Rennes6,49 m
  3. Stade Brestois 295,89 m
  4. Lens5,39 m
  5. Lille5,29 m

En yüksek xG

  1. Paris Saint Germain2,5010 m
  2. Rennes2,159 m
  3. Stade Brestois 292,029 m
  4. Toulouse1,8210 m
  5. Lens1,749 m

Topa en çok sahip olan

  1. Paris Saint Germain%68,710 m
  2. Marseille%55,49 m
  3. Nice%53,09 m
  4. Toulouse%52,010 m
  5. Paris FC%51,510 m

En çok faul

  1. Auxerre16,310 m
  2. Toulouse15,810 m
  3. Le Mans14,79 m
  4. Stade Brestois 2914,49 m
  5. Le Havre14,19 m

En çok kart

  1. Le Mans2,679 m
  2. Nice2,449 m
  3. Rennes2,339 m
  4. Lens2,229 m
  5. Monaco2,229 m

En çok ofsayt

  1. Nice3,09 m
  2. Lille2,39 m
  3. Estac Troyes2,210 m
  4. Monaco2,09 m
  5. Paris Saint Germain2,010 m

Maç istatistikleri API-Football; sayım istatistiklerinde boş = 0 (blok varsa), yüzde / xG boşsa yok sayılır. n = istatistiği olan maç.

Veri: API-Football (DG veri tabanı üzerinden). Oyuncu fotoğrafı kullanılmaz. Eksik veri sıfır olarak gösterilmez ("—").