İstatistikler ana sayfa

DG ANALİZ · Futbol istatistikleri

İstatistikler · Paraibano 2026

Brezilya

Paraibano (611)

Burkina Faso

Ligue 1 Burkina Faso

Burundi

Ligue A Burundi

Congo DR

Ligue 1 Congo DR

Dominik Cumhuriyeti

Liga Mayor Dominik Cumhuriyeti

Fildişi Sahili

Ligue 1 Fildişi Sahili

Filipinler

PFL Filipinler

Kamboçya

C-League Kamboçya

Nijerya

NPFL Nijerya

Senegal

Ligue 1 Senegal

Trinidad And Tobago

Pro Lig Trinidad And Tobago

Ürdün

League Ürdün
Temizle

Sezon 2026 · oynanan maç 51 (FT / uzatma / penaltı; ertelenen, iptal ve hükmen hariç) · son oynanan 21.03.2026 22:45 TSİ · veri 28.10.2026 20:24 TSİ itibarıyla

Nacional de Patos

Takım seçimini kaldır
5. sıra 14 puan averaj +4 form MBBBG Paraibano: Regular season

Güncel değil Puan durumu 28.10.2026 20:24 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.

Sonuçlar ve gol eğilimleri

Genel 9 maç

3 galibiyet5 beraberlik1 mağlubiyet
14attığı gol
10yediği gol
1,56 – 1,11maç başı attı – yedi
  • Gol yemediği maç %33,3 3/9
  • KG Var %55,6 5/9
  • 2.5 Üst %55,6 5/9

İç saha 4 maç

1 galibiyet3 beraberlik0 mağlubiyet
8attığı gol
5yediği gol
2,00 – 1,25maç başı attı – yedi
  • Gol yemediği maç %50,0 2/4
  • KG Var %50,0 2/4
  • 2.5 Üst %50,0 2/4

Deplasman 5 maç

2 galibiyet2 beraberlik1 mağlubiyet
6attığı gol
5yediği gol
1,20 – 1,00maç başı attı – yedi
  • Gol yemediği maç %20,0 1/5
  • KG Var %60,0 3/5
  • 2.5 Üst %60,0 3/5

Sarı kart 26 · Kırmızı kart 0 (olay verisi olan 9 maç)

Oyuncular

OyuncuGolAsistSarıKırmızıPenaltı golü
Pingo 50201
Renezinho 30301
Abnner 20100
F. De Araujo 10000
Felipe Araujo 10100
Rodriguinho 10100
Rogério 10200
Clebson 00100
Fabricio Recife 00100
Guto 00200
Jardel 00100
Josue 00100
Negrito 00100
Renan 00100
Riquelme 00200
Tadeu 00200

Genel bakış

Veri tarihi: 28.10.2026 20:24 TSİ
  • Botafogo PB ligin en golcü takımı: 13 maçta 18 gol.
  • EC de Patos en az gol yiyen takım: 9 maçta 9 gol.
  • Gol krallığında 3 oyuncu 5 golle eşit.
  • Lig maç başına 2,35 gol ortalamasıyla oynanıyor (51 maçta 120 gol).
Maç5110 takım
Maç başına gol2,35120 gol
KG Var
?

İki takımın da en az bir gol attığı maçların yüzdesi. n = maç sayısı.

%47,1 (n=51)
2.5 Üst
?

Toplam 3 ya da daha fazla gol olan maçların yüzdesi. n = maç sayısı.

%41,2 (n=51)
Maç sonucu dağılımı
?

Oynanan maçların ev sahibi galibiyeti, beraberlik ve deplasman galibiyeti olarak dağılımı (90 dakika skoru).

Ev %43,1 (n=51)Beraberlik %25,5 (n=51)Deplasman %31,4 (n=51)

Zirve ve form

Tümünü gör →
#TakımOAVPForm (yeni solda)
1 Botafogo PB 9+616 MBGGB
2 Campinense 9+515 GGGBM
3 Sousa 9+515 MGBBG
4 Serra Branca 9+114 MGBMB
5 Nacional de Patos 9+414 MBBBG
8 Atlético Cajazeirense 9-510 GMMBM
9 Confianca PB 9-58 MMMGG
10 Pombal EC 9-88 GGBMM

Avrupa kupaları / üst turKüme düşme

Güncel değil Puan durumu 28.10.2026 20:24 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.

İlk 5 ve son 3 · 10 takım · puan durumu kaynağı 28.10.2026 20:24 TSİ

En golcü

Tümü →
  1. 1Botafogo PB 18 gol · 13 maç
  2. 2Campinense 15 gol · 11 maç
  3. 2Sousa 15 gol · 13 maç

En az gol yiyen

Tümü →
  1. 1EC de Patos 9 gol · 9 maç
  2. 2Botafogo PB 10 gol · 13 maç
  3. 2Campinense 10 gol · 11 maç

Gol yememe yüzdesi

Tümü →
  1. 1Botafogo PB %46,2 (n=13)
  2. 2Campinense %36,4 (n=11)
  3. 2Serra Branca %36,4 (n=11)

Lig karakteri

En formda takım
?

Son 5 maçtan en çok puanı toplayan takım (galibiyet 3, beraberlik 1).

EC de Patos

son 5 maçta 9 puan GMGMG

En formsuz takım
?

Son 5 maçtan en az puanı toplayan takım.

Atlético Cajazeirense

son 5 maçta 4 puan MBMMG

En istikrarlı takım
?

Son 10 maçta maç başına puanı en az dalgalanan takım (lig ortalamasının üstündekiler arasından). Düşük sayı = daha istikrarlı.

Nacional de Patos

maç başına puan dalgalanması 1,07 · 9 maç

En tutarsız takım
?

Son 10 maçta maç başına puanı en çok dalgalanan takım. Yüksek sayı = daha tutarsız.

Treze

maç başına puan dalgalanması 1,49 · 9 maç

Oranlara göre favori
?

Maç öncesi kapanış oranında favori olan takımın sonucu. Dağılım 90 dakika sonucuna göre; sürpriz = favori olmayan kazandı.

Oranlara göre favori kazandı %52,2Beraberlik %25,4Favori olmayan kazandı %22,4

2023–2026 · 67 maç

Oyuncular · Hücum

Gol krallığı

Tümü →
  1. 1Everton Heleno Campinense 5
  2. 1Pingo Nacional de Patos 5
  3. 1Silvano Treze 5

Gol + asist
?

Attığı gol + yaptığı asist.

Tümü →
  1. 1Everton Heleno Campinense 5
  2. 1Pingo Nacional de Patos 5
  3. 1Silvano Treze 5

Oyuncular · Disiplin

Sarı kart

Tümü →
  1. 1Lídio Campinense 6
  2. 2Erik Campinense 5
  3. 2Patrik Campinense 5

Kırmızı kart

Tümü →
  1. 1Jadson Serra Branca 2
  2. 2Artur EC de Patos 1
  3. 2Claudinho EC de Patos 1

+9 oyuncu 3. sıradakiyle eşit

Veri kapsamı
?

Her satır, oynanan maçların kaçında o verinin bulunduğunu gösterir. Veri paketi siteye alınmadan önce bütünlük denetiminden (dosya özetleri) geçer; eksik veri sıfır diye gösterilmez.

Maç sonu skoru 51/51 İlk yarı skoru 51/51 Gol, asist, kart 51/51 Oyuncu dakikaları 0/51

Veri: API-Football (DG veri tabanı üzerinden). Oyuncu fotoğrafı kullanılmaz. Eksik veri sıfır olarak gösterilmez ("—").