İstatistikler ana sayfa

DG ANALİZ · Futbol istatistikleri

İstatistikler · Non League Premier - Northern 2026

İngiltere

Non League Premier - Northern (611)

Burkina Faso

Ligue 1 Burkina Faso

Burundi

Ligue A Burundi

Congo DR

Ligue 1 Congo DR

Dominik Cumhuriyeti

Liga Mayor Dominik Cumhuriyeti

Fildişi Sahili

Ligue 1 Fildişi Sahili

Filipinler

PFL Filipinler

Kamboçya

C-League Kamboçya

Nijerya

NPFL Nijerya

Senegal

Ligue 1 Senegal

Trinidad And Tobago

Pro Lig Trinidad And Tobago

Ürdün

League Ürdün
Temizle

Sezon 2026 · oynanan maç 184 (FT / uzatma / penaltı; ertelenen, iptal ve hükmen hariç) · son oynanan 07.11.2026 18:00 TSİ · veri 08.11.2026 00:38 TSİ itibarıyla

Lancaster City

Takım seçimini kaldır
14. sıra 21 puan averaj -11 form GMMBM Regular Season

Sonuçlar ve gol eğilimleri

Genel 18 maç

6 galibiyet3 beraberlik9 mağlubiyet
20attığı gol
31yediği gol
1,11 – 1,72maç başı attı – yedi
  • Gol yemediği maç %22,2 4/18
  • KG Var %55,6 10/18
  • 2.5 Üst %61,1 11/18

İç saha 9 maç

3 galibiyet1 beraberlik5 mağlubiyet
8attığı gol
14yediği gol
0,89 – 1,56maç başı attı – yedi
  • Gol yemediği maç %22,2 2/9
  • KG Var %44,4 4/9
  • 2.5 Üst %55,6 5/9

Deplasman 9 maç

3 galibiyet2 beraberlik4 mağlubiyet
12attığı gol
17yediği gol
1,33 – 1,89maç başı attı – yedi
  • Gol yemediği maç %22,2 2/9
  • KG Var %66,7 6/9
  • 2.5 Üst %66,7 6/9

Sarı kart 0 · Kırmızı kart 1 (olay verisi olan 17 maç)

Oyuncular

LIMITED Kısmi olay verisi; sayılar eksik olabilir.

OyuncuGolAsistSarıKırmızıPenaltı golü
C. Bailey 30000
S. Bailey 30002
S. Yawson 30000
D. Lawson 20000
J. Craig 20000
B. Moonan 10000
D. Moonan 10000
D. Thompson 10000
K. Sanchez-Tonge 10000
S. Sanogo 10000
J. Nolan 00010

Genel bakış

Veri tarihi: 08.11.2026 00:38 TSİ
  • Avro ligin en golcü takımı: 17 maçta 39 gol.
  • Cleethorpes Town en az gol yiyen takım: 16 maçta 9 gol.
  • A. Boyes (Redcar Athletic) 13 golle gol krallığında.
  • Lig maç başına 3,21 gol ortalamasıyla oynanıyor (184 maçta 591 gol).
Maç18422 takım
Maç başına gol3,21591 gol
KG Var
?

İki takımın da en az bir gol attığı maçların yüzdesi. n = maç sayısı.

%57,6 (n=184)
2.5 Üst
?

Toplam 3 ya da daha fazla gol olan maçların yüzdesi. n = maç sayısı.

%63,6 (n=184)
Maç sonucu dağılımı
?

Oynanan maçların ev sahibi galibiyeti, beraberlik ve deplasman galibiyeti olarak dağılımı (90 dakika skoru).

Ev %45,1 (n=184)Beraberlik %19,6 (n=184)Deplasman %35,3 (n=184)

Zirve ve form

Tümünü gör →
#TakımOAVPForm (yeni solda)
1 Cleethorpes Town 16+2536 GGMGG
2 Redcar Athletic 17+1835 GGGBM
3 Curzon Ashton 17+1334 MGGGG
4 Guiseley AFC 15+1832 GGGBG
5 Gainsborough Trinity 17+929 GGMBM
20 Ilkeston Town 17-2413 MMGGM
21 United of Manchester 16-712 BGBBM
22 Bamber Bridge 17-2011 MMBMM

İlk 5 ve son 3 · 22 takım · puan durumu kaynağı 08.11.2026 00:38 TSİ

En golcü

Tümü →
  1. 1Avro 39 gol · 17 maç
  2. 2Redcar Athletic 37 gol · 17 maç
  3. 3Cleethorpes Town 34 gol · 16 maç

En az gol yiyen

Tümü →
  1. 1Cleethorpes Town 9 gol · 16 maç
  2. 2Guiseley AFC 15 gol · 15 maç
  3. 3Bury 18 gol · 15 maç

Gol yememe yüzdesi

Tümü →
  1. 1Cleethorpes Town %62,5 (n=16)
  2. 2Curzon Ashton %47,1 (n=17)
  3. 3Bury %40,0 (n=15)

Lig karakteri

En formda takım
?

Son 5 maçtan en çok puanı toplayan takım (galibiyet 3, beraberlik 1).

Guiseley AFC

son 5 maçta 13 puan GBGGG

En formsuz takım
?

Son 5 maçtan en az puanı toplayan takım.

Bamber Bridge

son 5 maçta 1 puan MMBMM

En istikrarlı takım
?

Son 10 maçta maç başına puanı en az dalgalanan takım (lig ortalamasının üstündekiler arasından). Düşük sayı = daha istikrarlı.

Rylands

maç başına puan dalgalanması 1,10 · 10 maç

En tutarsız takım
?

Son 10 maçta maç başına puanı en çok dalgalanan takım. Yüksek sayı = daha tutarsız.

Bury

maç başına puan dalgalanması 1,43 · 10 maç

Oranlara göre favori
?

Maç öncesi kapanış oranında favori olan takımın sonucu. Dağılım 90 dakika sonucuna göre; sürpriz = favori olmayan kazandı.

Oranlara göre favori kazandı %50,0Beraberlik %20,0Favori olmayan kazandı %30,0

2023–2026 · 30 maç

Bu sezon: favori kazandı %50,0 · beraberlik %20,0 · favori olmayan kazandı %30,0 · 30 maç

Kısmi Bu ligde maç olayı verisi eksik; oyuncu sayıları eksik olabilir.

Oyuncular · Hücum

Gol krallığı

Tümü →
  1. 1A. Boyes Redcar Athletic 13
  2. 2H. Wood Rylands 11
  3. 3J. Walker Cleethorpes Town 10

+1 oyuncu 3. sıradakiyle eşit

Gol + asist
?

Attığı gol + yaptığı asist.

Tümü →
  1. 1A. Boyes Redcar Athletic 13
  2. 2H. Wood Rylands 11
  3. 3J. Walker Cleethorpes Town 10

+1 oyuncu 3. sıradakiyle eşit

Oyuncular · Disiplin

Sarı kart

Tümü →
  1. 1A. Lang Bamber Bridge 1
  2. 1B. L'Varn Ilkeston Town 1
  3. 1E. Reaney Quorn 1

+8 oyuncu 3. sıradakiyle eşit

Kırmızı kart

Tümü →
  1. 1R. Smith Avro 2
  2. 2A. Aminu Rylands 1
  3. 2A. Hurst Leek Town 1

+17 oyuncu 3. sıradakiyle eşit

Veri kapsamı
?

Her satır, oynanan maçların kaçında o verinin bulunduğunu gösterir. Veri paketi siteye alınmadan önce bütünlük denetiminden (dosya özetleri) geçer; eksik veri sıfır diye gösterilmez.

Maç sonu skoru 184/184 İlk yarı skoru 184/184 Gol, asist, kart 179/184 Oyuncu dakikaları 0/184

Veri: API-Football (DG veri tabanı üzerinden). Oyuncu fotoğrafı kullanılmaz. Eksik veri sıfır olarak gösterilmez ("—").