İstatistikler ana sayfa

DG ANALİZ · Futbol istatistikleri

İstatistikler · Slovakya 2. liga 2026

Slovakya

2. liga (611)

Burkina Faso

Ligue 1 Burkina Faso

Burundi

Ligue A Burundi

Congo DR

Ligue 1 Congo DR

Dominik Cumhuriyeti

Liga Mayor Dominik Cumhuriyeti

Fildişi Sahili

Ligue 1 Fildişi Sahili

Filipinler

PFL Filipinler

Kamboçya

C-League Kamboçya

Nijerya

NPFL Nijerya

Senegal

Ligue 1 Senegal

Trinidad And Tobago

Pro Lig Trinidad And Tobago

Ürdün

League Ürdün
Temizle

Sezon 2026 · oynanan maç 126 (FT / uzatma / penaltı; ertelenen, iptal ve hükmen hariç) · son oynanan 07.11.2026 20:00 TSİ · veri 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla

Liptovský Mikuláš

Takım seçimini kaldır
9. sıra 22 puan averaj +4 form GMGMG Regular Season

Sonuçlar ve gol eğilimleri

Genel 15 maç

6 galibiyet4 beraberlik5 mağlubiyet
22attığı gol
18yediği gol
1,47 – 1,20maç başı attı – yedi
  • Gol yemediği maç %33,3 5/15
  • KG Var %40,0 6/15
  • 2.5 Üst %40,0 6/15

İç saha 7 maç

4 galibiyet3 beraberlik0 mağlubiyet
13attığı gol
7yediği gol
1,86 – 1,00maç başı attı – yedi
  • Gol yemediği maç %57,1 4/7
  • KG Var %42,9 3/7
  • 2.5 Üst %42,9 3/7

Deplasman 8 maç

2 galibiyet1 beraberlik5 mağlubiyet
9attığı gol
11yediği gol
1,12 – 1,38maç başı attı – yedi
  • Gol yemediği maç %12,5 1/8
  • KG Var %37,5 3/8
  • 2.5 Üst %37,5 3/8

Sarı kart 34 · Kırmızı kart 2 (olay verisi olan 15 maç)

Oyuncular

OyuncuGolAsistSarıKırmızıPenaltı golü
A. Macejko 40200
E. Okonji 40310
A. Daneji 30100
R. Bartos 30100
L. Laura 20301
S. Chlepko 20200
S. Kucharik 20400
A. Slancik 00010
M. Piter-Bucko 00200
M. Sot 00100
P. Majercik 00100
T. Gerat 00500
T. Hak 00100
T. Stas 00100

Genel bakış

Veri tarihi: 08.11.2026 02:09 TSİ
  • Inter Bratislava ligin en golcü takımı: 16 maçta 36 gol.
  • Petržalka en az gol yiyen takım: 15 maçta 11 gol.
  • M. Kuzma (Pohronie) 8 golle gol krallığında.
  • Lig maç başına 2,96 gol ortalamasıyla oynanıyor (126 maçta 373 gol).
Maç12616 takım
Maç başına gol2,96373 gol
KG Var
?

İki takımın da en az bir gol attığı maçların yüzdesi. n = maç sayısı.

%57,9 (n=126)
2.5 Üst
?

Toplam 3 ya da daha fazla gol olan maçların yüzdesi. n = maç sayısı.

%59,5 (n=126)
Maç sonucu dağılımı
?

Oynanan maçların ev sahibi galibiyeti, beraberlik ve deplasman galibiyeti olarak dağılımı (90 dakika skoru).

Ev %47,6 (n=126)Beraberlik %22,2 (n=126)Deplasman %30,2 (n=126)

Zirve ve form

Tümünü gör →
#TakımOAVPForm (yeni solda)
1 Šamorín 16+1336 BBGBG
2 Petržalka 15+1230 BBBMM
3 Považská Bystrica 16+329 BMGGM
4 Tatran Prešov 16+628 BBGGG
5 Pohronie 16+827 GBMBG
14 Humenné 16-1213 MGBBM
15 Lokomotíva Zvolen 16-139 MGMGM
16 MFK Bytča 15-279 MGMMM

İlk 5 ve son 3 · 16 takım · puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:09 TSİ

En golcü

Tümü →
  1. 1Inter Bratislava 36 gol · 16 maç
  2. 2Šamorín 32 gol · 16 maç
  3. 3Považská Bystrica 30 gol · 16 maç

En az gol yiyen

Tümü →
  1. 1Petržalka 11 gol · 15 maç
  2. 2Liptovský Mikuláš 18 gol · 15 maç
  3. 2Žilina II 18 gol · 15 maç

Gol yememe yüzdesi

Tümü →
  1. 1Petržalka %53,3 (n=15)
  2. 2Zlaté Moravce %37,5 (n=16)
  3. 3Liptovský Mikuláš %33,3 (n=15)

Lig karakteri

En formda takım
?

Son 5 maçtan en çok puanı toplayan takım (galibiyet 3, beraberlik 1).

Tatran Prešov

son 5 maçta 11 puan GGGBB

En formsuz takım
?

Son 5 maçtan en az puanı toplayan takım.

Zlaté Moravce

son 5 maçta 1 puan MBMMM

En istikrarlı takım
?

Son 10 maçta maç başına puanı en az dalgalanan takım (lig ortalamasının üstündekiler arasından). Düşük sayı = daha istikrarlı.

Inter Bratislava

maç başına puan dalgalanması 1,10 · 10 maç

En tutarsız takım
?

Son 10 maçta maç başına puanı en çok dalgalanan takım. Yüksek sayı = daha tutarsız.

Baník Lehota p.Vtáčnikom

maç başına puan dalgalanması 1,47 · 10 maç

Oranlara göre favori
?

Maç öncesi kapanış oranında favori olan takımın sonucu. Dağılım 90 dakika sonucuna göre; sürpriz = favori olmayan kazandı.

Favori / sürpriz verisi yok.

Oyuncular · Hücum

Gol krallığı

Tümü →
  1. 1M. Kuzma Pohronie 8
  2. 2J. Michlik Pohronie 7
  3. 2M. Franko Tatran Prešov 7

+2 oyuncu 3. sıradakiyle eşit

Asist

Tümü →
  1. 1T. Stanik Žilina II 1

Gol + asist
?

Attığı gol + yaptığı asist.

Tümü →
  1. 1M. Kuzma Pohronie 8
  2. 2J. Michlik Pohronie 7
  3. 2M. Franko Tatran Prešov 7

+2 oyuncu 3. sıradakiyle eşit

Oyuncular · Disiplin

Sarı kart

Tümü →
  1. 1A. Horvat Malženice 9
  2. 2F. Shudeiwa Pohronie 8
  3. 2J. Straka Humenné 8

+1 oyuncu 3. sıradakiyle eşit

Kırmızı kart

Tümü →
  1. 1A. Velky Slovan Bratislava II 2
  2. 1K. Falcao MFK Bytča 2
  3. 3A. Horvat Malženice 1

+17 oyuncu 3. sıradakiyle eşit

Veri kapsamı
?

Her satır, oynanan maçların kaçında o verinin bulunduğunu gösterir. Veri paketi siteye alınmadan önce bütünlük denetiminden (dosya özetleri) geçer; eksik veri sıfır diye gösterilmez.

Maç sonu skoru 126/126 İlk yarı skoru 126/126 Gol, asist, kart 126/126 Oyuncu dakikaları 0/126

Veri: API-Football (DG veri tabanı üzerinden). Oyuncu fotoğrafı kullanılmaz. Eksik veri sıfır olarak gösterilmez ("—").