İstatistikler ana sayfa

DG ANALİZ · Futbol istatistikleri

İstatistikler · First Amateur Division 2026

Belçika

First Amateur Division (611)

Burkina Faso

Ligue 1 Burkina Faso

Burundi

Ligue A Burundi

Congo DR

Ligue 1 Congo DR

Dominik Cumhuriyeti

Liga Mayor Dominik Cumhuriyeti

Fildişi Sahili

Ligue 1 Fildişi Sahili

Filipinler

PFL Filipinler

Kamboçya

C-League Kamboçya

Nijerya

NPFL Nijerya

Senegal

Ligue 1 Senegal

Trinidad And Tobago

Pro Lig Trinidad And Tobago

Ürdün

League Ürdün
Temizle

Sezon 2026 · oynanan maç 153 (FT / uzatma / penaltı; ertelenen, iptal ve hükmen hariç) · son oynanan 07.11.2026 22:15 TSİ · veri 07.11.2026 22:15 TSİ itibarıyla

Habay-la-Neuve

Takım seçimini kaldır
10. sıra 9 puan averaj -4 form GBMBG National Division 1

Güncel değil Puan durumu 28.10.2026 20:03 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.

Sonuçlar ve gol eğilimleri

Genel 10 maç

2 galibiyet3 beraberlik5 mağlubiyet
8attığı gol
13yediği gol
0,80 – 1,30maç başı attı – yedi
  • Gol yemediği maç %30,0 3/10
  • KG Var %40,0 4/10
  • 2.5 Üst %40,0 4/10

İç saha 5 maç

2 galibiyet2 beraberlik1 mağlubiyet
6attığı gol
5yediği gol
1,20 – 1,00maç başı attı – yedi
  • Gol yemediği maç %40,0 2/5
  • KG Var %60,0 3/5
  • 2.5 Üst %60,0 3/5

Deplasman 5 maç

0 galibiyet1 beraberlik4 mağlubiyet
2attığı gol
8yediği gol
0,40 – 1,60maç başı attı – yedi
  • Gol yemediği maç %20,0 1/5
  • KG Var %20,0 1/5
  • 2.5 Üst %20,0 1/5

Sarı kart 0 · Kırmızı kart 3 (olay verisi olan 8 maç)

Oyuncular

LIMITED Kısmi olay verisi; sayılar eksik olabilir.

OyuncuGolAsistSarıKırmızıPenaltı golü
L. Geneve 20000
D. Lempereur 10001
F. Reyter 10000
R. Oller 10000

Genel bakış

Veri tarihi: 07.11.2026 22:15 TSİ
  • Albert Quévy-Mons ligin en golcü takımı: 12 maçta 28 gol.
  • Roeselare Daisel en az gol yiyen takım: 11 maçta 5 gol.
  • S. Braem (Roeselare Daisel) 7 golle gol krallığında.
  • Lig maç başına 3,08 gol ortalamasıyla oynanıyor (153 maçta 471 gol).
Maç15328 takım
Maç başına gol3,08471 gol
KG Var
?

İki takımın da en az bir gol attığı maçların yüzdesi. n = maç sayısı.

%55,6 (n=153)
2.5 Üst
?

Toplam 3 ya da daha fazla gol olan maçların yüzdesi. n = maç sayısı.

%58,8 (n=153)
Maç sonucu dağılımı
?

Oynanan maçların ev sahibi galibiyeti, beraberlik ve deplasman galibiyeti olarak dağılımı (90 dakika skoru).

Ev %45,1 (n=153)Beraberlik %24,2 (n=153)Deplasman %30,7 (n=153)

Zirve ve form

Tümünü gör →
#TakımOAVPForm (yeni solda)
1 Rochefort 10+1220 BGGMG
2 Meux 10+719 GBMGM
3 RWDM 10+319 BMGMM
4 Union Saint-Gilloise II 10+718 BGGGB
5 Albert Quévy-Mons 10+617 GMBGG
10 Habay-la-Neuve 9-49 GBMBG
11 Onhaye 9-107 MMMMB
12 Flénu 10-211 MMMMM

Avrupa kupaları / üst turKüme düşme

Güncel değil Puan durumu 28.10.2026 20:03 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.

İlk 5 ve son 3 · 12 takım · puan durumu kaynağı 28.10.2026 20:03 TSİ

En golcü

Tümü →
  1. 1Albert Quévy-Mons 28 gol · 12 maç
  2. 2Oud-Heverlee Leuven II 24 gol · 11 maç
  3. 3Heist 23 gol · 11 maç

En az gol yiyen

Tümü →
  1. 1Roeselare Daisel 5 gol · 11 maç
  2. 2Mandel United 10 gol · 11 maç
  3. 2Rochefort 10 gol · 11 maç

Gol yememe yüzdesi

Tümü →
  1. 1Roeselare Daisel %54,5 (n=11)
  2. 2Albert Quévy-Mons %41,7 (n=12)
  3. 3Houtvenne %36,4 (n=11)

Lig karakteri

En formda takım
?

Son 5 maçtan en çok puanı toplayan takım (galibiyet 3, beraberlik 1).

Mandel United

son 5 maçta 15 puan GGGGG

En formsuz takım
?

Son 5 maçtan en az puanı toplayan takım.

Knokke

son 5 maçta 0 puan MMMMM

En istikrarlı takım
?

Son 10 maçta maç başına puanı en az dalgalanan takım (lig ortalamasının üstündekiler arasından). Düşük sayı = daha istikrarlı.

Oud-Heverlee Leuven II

maç başına puan dalgalanması 1,14 · 10 maç

En tutarsız takım
?

Son 10 maçta maç başına puanı en çok dalgalanan takım. Yüksek sayı = daha tutarsız.

Spouwen-Mopertingen

maç başına puan dalgalanması 1,43 · 10 maç

Oranlara göre favori
?

Maç öncesi kapanış oranında favori olan takımın sonucu. Dağılım 90 dakika sonucuna göre; sürpriz = favori olmayan kazandı.

Oranlara göre favori kazandı %57,1Beraberlik %19,0Favori olmayan kazandı %23,8

2023–2026 · 42 maç

Bu sezon: favori kazandı %57,1 · beraberlik %19,0 · favori olmayan kazandı %23,8 · 42 maç

Kısmi Bu ligde maç olayı verisi eksik; oyuncu sayıları eksik olabilir.

Oyuncular · Hücum

Gol krallığı

Tümü →
  1. 1S. Braem Roeselare Daisel 7
  2. 2A. Desot Mandel United 6
  3. 3D. Van Vaerenbergh Mandel United 5

+2 oyuncu 3. sıradakiyle eşit

Gol + asist
?

Attığı gol + yaptığı asist.

Tümü →
  1. 1S. Braem Roeselare Daisel 7
  2. 2A. Desot Mandel United 6
  3. 3D. Van Vaerenbergh Mandel United 5

+2 oyuncu 3. sıradakiyle eşit

Oyuncular · Disiplin

Sarı kart

Tümü →
  1. 1T. Steenhaut Union Saint-Gilloise II 1

Kırmızı kart

Tümü →
  1. 1Hüseyin Ertürk Spouwen-Mopertingen 1
  2. 1M. Van Dijck Oud-Heverlee Leuven II 1
  3. 1R. Berberi Olympic Charleroi 1

+1 oyuncu 3. sıradakiyle eşit

Veri kapsamı
?

Her satır, oynanan maçların kaçında o verinin bulunduğunu gösterir. Veri paketi siteye alınmadan önce bütünlük denetiminden (dosya özetleri) geçer; eksik veri sıfır diye gösterilmez.

Maç sonu skoru 153/153 İlk yarı skoru 153/153 Gol, asist, kart 137/153 Oyuncu dakikaları 0/153

Veri: API-Football (DG veri tabanı üzerinden). Oyuncu fotoğrafı kullanılmaz. Eksik veri sıfır olarak gösterilmez ("—").