İstatistikler ana sayfa

DG ANALİZ · Futbol istatistikleri

İstatistikler · Northern NSW NPL 2026

Avustralya

Northern NSW NPL (611)

Burkina Faso

Ligue 1 Burkina Faso

Burundi

Ligue A Burundi

Congo DR

Ligue 1 Congo DR

Dominik Cumhuriyeti

Liga Mayor Dominik Cumhuriyeti

Fildişi Sahili

Ligue 1 Fildişi Sahili

Filipinler

PFL Filipinler

Kamboçya

C-League Kamboçya

Nijerya

NPFL Nijerya

Senegal

Ligue 1 Senegal

Trinidad And Tobago

Pro Lig Trinidad And Tobago

Ürdün

League Ürdün
Temizle

Sezon 2026 · oynanan maç 143 (FT / uzatma / penaltı; ertelenen, iptal ve hükmen hariç) · son oynanan 13.09.2026 07:00 TSİ · veri 28.10.2026 19:35 TSİ itibarıyla

Lambton Jaffas

Takım seçimini kaldır
8. sıra 25 puan averaj +5 form MMMMG Regular Season

Güncel değil Puan durumu 28.10.2026 19:35 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.

Sonuçlar ve gol eğilimleri

Genel 22 maç

7 galibiyet4 beraberlik11 mağlubiyet
38attığı gol
33yediği gol
1,73 – 1,50maç başı attı – yedi
  • Gol yemediği maç %18,2 4/22
  • KG Var %63,6 14/22
  • 2.5 Üst %63,6 14/22

İç saha 11 maç

3 galibiyet3 beraberlik5 mağlubiyet
18attığı gol
17yediği gol
1,64 – 1,55maç başı attı – yedi
  • Gol yemediği maç %18,2 2/11
  • KG Var %54,5 6/11
  • 2.5 Üst %54,5 6/11

Deplasman 11 maç

4 galibiyet1 beraberlik6 mağlubiyet
20attığı gol
16yediği gol
1,82 – 1,45maç başı attı – yedi
  • Gol yemediği maç %18,2 2/11
  • KG Var %72,7 8/11
  • 2.5 Üst %72,7 8/11

Sarı kart 0 · Kırmızı kart 1 (olay verisi olan 22 maç)

Oyuncular

LIMITED Kısmi olay verisi; sayılar eksik olabilir.

OyuncuGolAsistSarıKırmızıPenaltı golü
M. Rooke 40000
D. Patterson 30000
L. Griffiths 30000
P. Bond 30000
B. Newton 20000
J. Langlois 20000
J. Oates 20000
J. Sutton 10000
R. McNaughton 10000
R. Taylor 10000
T. Parkes 10000
T. Waller 10000

Genel bakış

Veri tarihi: 28.10.2026 19:35 TSİ
  • Broadmeadow Magic ligin en golcü takımı: 24 maçta 59 gol.
  • New Lambton en az gol yiyen takım: 2 maçta 5 gol.
  • M. Gueli (Belmont Swansea) 16 golle gol krallığında.
  • Lig maç başına 3,55 gol ortalamasıyla oynanıyor (143 maçta 508 gol).
Maç14315 takım
Maç başına gol3,55508 gol
KG Var
?

İki takımın da en az bir gol attığı maçların yüzdesi. n = maç sayısı.

%65,7 (n=143)
2.5 Üst
?

Toplam 3 ya da daha fazla gol olan maçların yüzdesi. n = maç sayısı.

%69,2 (n=143)
Maç sonucu dağılımı
?

Oynanan maçların ev sahibi galibiyeti, beraberlik ve deplasman galibiyeti olarak dağılımı (90 dakika skoru).

Ev %41,3 (n=143)Beraberlik %21,0 (n=143)Deplasman %37,8 (n=143)

Zirve ve form

Tümünü gör →
#TakımOAVPForm (yeni solda)
1 Broadmeadow Magic 22+3649 GGGMG
2 Maitland 22+842 GMGGG
3 Weston Bears 22+1541 GGBGB
4 Edgeworth Eagles 22+1039 GGBGM
5 Belmont Swansea 22+335 MMMGM
10 Hamilton Olympic 22-121 MGMMM
11 Kahibah 22-1820 MGGMM
12 Charlestown City Blues 22-3714 MMMMM

Güncel değil Puan durumu 28.10.2026 19:35 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.

İlk 5 ve son 3 · 12 takım · puan durumu kaynağı 28.10.2026 19:35 TSİ

En golcü

Tümü →
  1. 1Broadmeadow Magic 59 gol · 24 maç
  2. 2Weston Bears 50 gol · 25 maç
  3. 3Belmont Swansea 49 gol · 23 maç

En az gol yiyen

Tümü →
  1. 1New Lambton 5 gol · 2 maç
  2. 2Wallsend Red Devils 9 gol · 2 maç
  3. 3Newcastle Croatia FC 10 gol · 3 maç

Gol yememe yüzdesi

Tümü →
  1. 1Weston Bears %36,0 (n=25)
  2. 2Broadmeadow Magic %29,2 (n=24)
  3. 3Cooks Hill United %27,3 (n=22)

Lig karakteri

En formda takım
?

Son 5 maçtan en çok puanı toplayan takım (galibiyet 3, beraberlik 1).

Cooks Hill United

son 5 maçta 10 puan GBMGG

En formsuz takım
?

Son 5 maçtan en az puanı toplayan takım.

Charlestown City Blues

son 5 maçta 0 puan MMMMM

En istikrarlı takım
?

Son 10 maçta maç başına puanı en az dalgalanan takım (lig ortalamasının üstündekiler arasından). Düşük sayı = daha istikrarlı.

Cooks Hill United

maç başına puan dalgalanması 1,14 · 10 maç

En tutarsız takım
?

Son 10 maçta maç başına puanı en çok dalgalanan takım. Yüksek sayı = daha tutarsız.

Kahibah

maç başına puan dalgalanması 1,50 · 10 maç

Oranlara göre favori
?

Maç öncesi kapanış oranında favori olan takımın sonucu. Dağılım 90 dakika sonucuna göre; sürpriz = favori olmayan kazandı.

Favori / sürpriz verisi yok.

Kısmi Bu ligde maç olayı verisi eksik; oyuncu sayıları eksik olabilir.

Oyuncular · Hücum

Gol krallığı

Tümü →
  1. 1M. Gueli Belmont Swansea 16
  2. 2L. Lara Broadmeadow Magic 11
  3. 3J. Cresnar Broadmeadow Magic 9

Gol + asist
?

Attığı gol + yaptığı asist.

Tümü →
  1. 1M. Gueli Belmont Swansea 16
  2. 2L. Lara Broadmeadow Magic 11
  3. 3J. Cresnar Broadmeadow Magic 9
Veri kapsamı
?

Her satır, oynanan maçların kaçında o verinin bulunduğunu gösterir. Veri paketi siteye alınmadan önce bütünlük denetiminden (dosya özetleri) geçer; eksik veri sıfır diye gösterilmez.

Maç sonu skoru 143/143 İlk yarı skoru 143/143 Gol, asist, kart 139/143 Oyuncu dakikaları 0/143

Veri: API-Football (DG veri tabanı üzerinden). Oyuncu fotoğrafı kullanılmaz. Eksik veri sıfır olarak gösterilmez ("—").