İstatistikler ana sayfa

DG ANALİZ · Futbol istatistikleri

İstatistikler · Canadian Premier League 2026

Kanada

Canadian Premier League (611)

Burkina Faso

Ligue 1 Burkina Faso

Burundi

Ligue A Burundi

Congo DR

Ligue 1 Congo DR

Dominik Cumhuriyeti

Liga Mayor Dominik Cumhuriyeti

Fildişi Sahili

Ligue 1 Fildişi Sahili

Filipinler

PFL Filipinler

Kamboçya

C-League Kamboçya

Nijerya

NPFL Nijerya

Senegal

Ligue 1 Senegal

Trinidad And Tobago

Pro Lig Trinidad And Tobago

Ürdün

League Ürdün
Temizle

Sezon 2026 · oynanan maç 115 (FT / uzatma / penaltı; ertelenen, iptal ve hükmen hariç) · son oynanan 07.11.2026 21:00 TSİ · veri 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla

Atlético Ottawa

Takım seçimini kaldır
3. sıra 43 puan averaj -3 form GMMBG Canadian Premier League

Güncel değil Puan durumu 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.

Sonuçlar ve gol eğilimleri

Genel 30 maç

14 galibiyet5 beraberlik11 mağlubiyet
47attığı gol
49yediği gol
1,57 – 1,63maç başı attı – yedi
  • Gol yemediği maç %20,0 6/30
  • KG Var %66,7 20/30
  • 2.5 Üst %70,0 21/30

İç saha 15 maç

8 galibiyet4 beraberlik3 mağlubiyet
27attığı gol
21yediği gol
1,80 – 1,40maç başı attı – yedi
  • Gol yemediği maç %20,0 3/15
  • KG Var %66,7 10/15
  • 2.5 Üst %66,7 10/15

Deplasman 15 maç

6 galibiyet1 beraberlik8 mağlubiyet
20attığı gol
28yediği gol
1,33 – 1,87maç başı attı – yedi
  • Gol yemediği maç %20,0 3/15
  • KG Var %66,7 10/15
  • 2.5 Üst %73,3 11/15

Sarı kart 61 · Kırmızı kart 2 (olay verisi olan 30 maç)

Maç istatistikleri maç başı ortalama

ÖlçütToplam (20 m)İç saha (10 m)Dış saha (10 m)
Takımın
Topa sahip olma%55,1%57,4%53,0
Beklenen gol (xG)1,141,500,79
Toplam şut9,410,38,5
İsabetli şut3,84,53,0
Ceza sahası içi şut6,67,35,8
Korner4,55,23,7
Pas510518503
Pas isabeti%88%88%87
Kurtarış3,23,33,1
Faul11,310,412,1
Ofsayt0,30,20,4
Sarı kart1,901,502,30
Kırmızı kart0,100,100,10
Rakiplerinin (bu takıma karşı)
Rakibin xG'si2,242,152,33
Rakibin şutu14,513,915,1
Rakibin isabetli şutu5,04,95,1
Rakibin korneri5,55,55,5

Maçlarındaki toplamlar (iki takım birlikte)

Korner9,95maçlarında toplam, maç başı · 20 maç
  • 8,5 üstü%6513/20
  • 9,5 üstü%5010/20
  • 10,5 üstü%408/20
Kart4,15maçlarında toplam, maç başı · 20 maç
  • 3,5 üstü%6513/20
  • 4,5 üstü%408/20
  • 5,5 üstü%306/20
İsabetli şut8,75maçlarında toplam, maç başı · 20 maç
  • 7,5 üstü%6513/20
  • 8,5 üstü%459/20
  • 9,5 üstü%306/20
Toplam şut23,89maçlarında toplam, maç başı · 19 maç
  • 20,5 üstü%6813/19
  • 22,5 üstü%5811/19
  • 24,5 üstü%5310/19
Faul22,15maçlarında toplam, maç başı · 20 maç
  • 22,5 üstü%459/20
  • 24,5 üstü%306/20
Ofsayt1,20maçlarında toplam, maç başı · 20 maç
  • 2,5 üstü%204/20
  • 3,5 üstü%00/20

Oyuncular

OyuncuGolAsistSarıKırmızıPenaltı golü
B. Tabla 122302
N. Fleuriau Chateau 103101
E. García 61500
K. Habibullah 34100
G. Antinoro 33311
J. Assi 31200
Joaquim Coulanges 13100
M. Aparicio 12600
R. Khoury 11100
T. Arnaud 11300
W. Timóteo 11200
D. Gutiérrez 10310
J. Villal 10100
Loïc Cloutier 10400
N. Abatneh 10000
T. Walker 10100
R. Mbomio 02200
D. Aguilar 01400
E. Myklebust 01000
Santiago López López 01000
D. Mejia 00300
J. Castro 00400
J. Dunn-Johnson 00100
R. Khoury 00200
Sergei Kozlovskiy 00700

Genel bakış

Veri tarihi: 08.11.2026 02:09 TSİ
  • Cavalry FC ligin en golcü takımı: 29 maçta 59 gol.
  • Cavalry FC en az gol yiyen takım: 29 maçta 25 gol.
  • L. Kwemi (Supra du Quebec) 15 golle gol krallığında.
  • Lig maç başına 3,18 gol ortalamasıyla oynanıyor (115 maçta 366 gol).
Maç1158 takım
Maç başına gol3,18366 gol
KG Var
?

İki takımın da en az bir gol attığı maçların yüzdesi. n = maç sayısı.

%64,3 (n=115)
2.5 Üst
?

Toplam 3 ya da daha fazla gol olan maçların yüzdesi. n = maç sayısı.

%60,0 (n=115)
Maç sonucu dağılımı
?

Oynanan maçların ev sahibi galibiyeti, beraberlik ve deplasman galibiyeti olarak dağılımı (90 dakika skoru).

Ev %46,1 (n=115)Beraberlik %24,3 (n=115)Deplasman %29,6 (n=115)

Zirve ve form

Tümünü gör →
#TakımOAVPForm (yeni solda)
1 Cavalry FC 28+3560 MBGGM
2 Forge 28+2758 GGBBM
3 Atlético Ottawa 28-343 GMMBG
4 Supra du Quebec 28-338 GBGGG
5 Vancouver FC 28+237 BBBGM
6 York United 28-2330 GMMMG
7 HFX Wanderers FC 28-628 MBBMM
8 Pacific FC 28-2915 MMMMB

Güncel değil Puan durumu 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.

Tüm takımlar · 8 takım · puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:09 TSİ

En golcü

Tümü →
  1. 1Cavalry FC 59 gol · 29 maç
  2. 2Forge 53 gol · 30 maç
  3. 3Supra du Quebec 49 gol · 29 maç

En az gol yiyen

Tümü →
  1. 1Cavalry FC 25 gol · 29 maç
  2. 2Forge 27 gol · 30 maç
  3. 3Vancouver FC 37 gol · 28 maç

Gol yememe yüzdesi

Tümü →
  1. 1Forge %40,0 (n=30)
  2. 2Cavalry FC %37,9 (n=29)
  3. 3Atlético Ottawa %20,0 (n=30)

Lig karakteri

En formda takım
?

Son 5 maçtan en çok puanı toplayan takım (galibiyet 3, beraberlik 1).

Supra du Quebec

son 5 maçta 13 puan GGGBG

En formsuz takım
?

Son 5 maçtan en az puanı toplayan takım.

Pacific FC

son 5 maçta 1 puan BMMMM

En istikrarlı takım
?

Son 10 maçta maç başına puanı en az dalgalanan takım (lig ortalamasının üstündekiler arasından). Düşük sayı = daha istikrarlı.

Forge

maç başına puan dalgalanması 1,10 · 10 maç

En tutarsız takım
?

Son 10 maçta maç başına puanı en çok dalgalanan takım. Yüksek sayı = daha tutarsız.

Supra du Quebec

maç başına puan dalgalanması 1,37 · 10 maç

Oranlara göre favori
?

Maç öncesi kapanış oranında favori olan takımın sonucu. Dağılım 90 dakika sonucuna göre; sürpriz = favori olmayan kazandı.

Favori / sürpriz verisi yok.

Oyuncular · Hücum

Gol krallığı

Tümü →
  1. 1L. Kwemi Supra du Quebec 15
  2. 2B. Tabla Atlético Ottawa 12
  3. 2T. Warschewski Cavalry FC 12

Asist

Tümü →
  1. 1T. Warschewski Cavalry FC 10
  2. 2J. Almagro York United 6
  3. 2Miguel Arilla HFX Wanderers FC 6

+2 oyuncu 3. sıradakiyle eşit

Gol + asist
?

Attığı gol + yaptığı asist.

Tümü →
  1. 1T. Warschewski Cavalry FC 22
  2. 2L. Kwemi Supra du Quebec 19
  3. 3B. Tabla Atlético Ottawa 14

Oyuncular · Disiplin

Sarı kart

Tümü →
  1. 1A. Aromatario Forge 11
  2. 1D. Abzi Supra du Quebec 11
  3. 1H. Paton Cavalry FC 11

Kırmızı kart

Tümü →
  1. 1J. Belluz Pacific FC 2
  2. 1J. Heard Pacific FC 2
  3. 1R. Rama Forge 2
Veri kapsamı
?

Her satır, oynanan maçların kaçında o verinin bulunduğunu gösterir. Veri paketi siteye alınmadan önce bütünlük denetiminden (dosya özetleri) geçer; eksik veri sıfır diye gösterilmez.

Maç sonu skoru 115/115 İlk yarı skoru 115/115 Gol, asist, kart 115/115 Oyuncu dakikaları 90/115

Maç istatistikleri

75 maç · iki takımın toplamı, maç başı
Korner9,41maç başı · 75 maç
  • 8,5 üstü%5743/75
  • 9,5 üstü%4433/75
  • 10,5 üstü%3325/75
Kart4,23maç başı · 75 maç
  • 3,5 üstü%5340/75
  • 4,5 üstü%4433/75
  • 5,5 üstü%3123/75
İsabetli şut8,61maç başı · 75 maç
  • 7,5 üstü%6851/75
  • 8,5 üstü%4433/75
  • 9,5 üstü%3123/75
Toplam şut25,26maç başı · 74 maç
  • 20,5 üstü%8160/74
  • 22,5 üstü%6649/74
  • 24,5 üstü%5541/74
Faul25,08maç başı · 75 maç
  • 22,5 üstü%6952/75
  • 24,5 üstü%4937/75
Ofsayt1,60maç başı · 75 maç
  • 2,5 üstü%2519/75
  • 3,5 üstü%118/75

Takım sıralamaları (maç başı, en az 3 maç)

En çok korner

  1. Forge6,420 m
  2. Cavalry FC5,219 m
  3. Supra du Quebec5,119 m
  4. Vancouver FC4,817 m
  5. Atlético Ottawa4,520 m

En çok şut

  1. Supra du Quebec15,719 m
  2. Forge15,220 m
  3. Cavalry FC14,819 m
  4. York United12,217 m
  5. Pacific FC11,619 m

En çok isabetli şut

  1. Supra du Quebec5,119 m
  2. Forge5,120 m
  3. Cavalry FC4,719 m
  4. York United4,417 m
  5. HFX Wanderers FC3,919 m

En yüksek xG

  1. Cavalry FC2,0119 m
  2. Forge1,9820 m
  3. Supra du Quebec1,9219 m
  4. HFX Wanderers FC1,6219 m
  5. Pacific FC1,6019 m

Topa en çok sahip olan

  1. Atlético Ottawa%55,120 m
  2. Supra du Quebec%52,319 m
  3. Pacific FC%51,819 m
  4. HFX Wanderers FC%50,719 m
  5. Cavalry FC%49,819 m

En çok faul

  1. Supra du Quebec13,819 m
  2. Forge13,820 m
  3. Cavalry FC13,719 m
  4. Pacific FC12,519 m
  5. York United12,417 m

En çok kart

  1. York United2,8817 m
  2. Supra du Quebec2,4719 m
  3. Cavalry FC2,3719 m
  4. Atlético Ottawa2,0020 m
  5. Forge2,0020 m

En çok ofsayt

  1. Pacific FC1,219 m
  2. Forge1,120 m
  3. HFX Wanderers FC1,019 m
  4. Supra du Quebec1,019 m
  5. Vancouver FC0,817 m

Maç istatistikleri API-Football; sayım istatistiklerinde boş = 0 (blok varsa), yüzde / xG boşsa yok sayılır. n = istatistiği olan maç.

Veri: API-Football (DG veri tabanı üzerinden). Oyuncu fotoğrafı kullanılmaz. Eksik veri sıfır olarak gösterilmez ("—").