İstatistikler ana sayfa

DG ANALİZ · Futbol istatistikleri

İstatistikler · Paulista - A1 2026

Brezilya

Paulista - A1 (611)

Burkina Faso

Ligue 1 Burkina Faso

Burundi

Ligue A Burundi

Congo DR

Ligue 1 Congo DR

Dominik Cumhuriyeti

Liga Mayor Dominik Cumhuriyeti

Fildişi Sahili

Ligue 1 Fildişi Sahili

Filipinler

PFL Filipinler

Kamboçya

C-League Kamboçya

Nijerya

NPFL Nijerya

Senegal

Ligue 1 Senegal

Trinidad And Tobago

Pro Lig Trinidad And Tobago

Ürdün

League Ürdün
Temizle

Sezon 2026 · oynanan maç 72 (FT / uzatma / penaltı; ertelenen, iptal ve hükmen hariç) · son oynanan 09.03.2026 02:30 TSİ · veri 28.10.2026 19:35 TSİ itibarıyla

15. sıra 5 puan averaj -11 form MMMBM Paulista A1: Regular season

Güncel değil Puan durumu 28.10.2026 19:35 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.

Sonuçlar ve gol eğilimleri

Genel 8 maç

1 galibiyet2 beraberlik5 mağlubiyet
2attığı gol
13yediği gol
0,25 – 1,62maç başı attı – yedi
  • Gol yemediği maç %25,0 2/8
  • KG Var %12,5 1/8
  • 2.5 Üst %12,5 1/8

İç saha 4 maç

0 galibiyet2 beraberlik2 mağlubiyet
1attığı gol
3yediği gol
0,25 – 0,75maç başı attı – yedi
  • Gol yemediği maç %25,0 1/4
  • KG Var %25,0 1/4
  • 2.5 Üst %0,0 0/4

Deplasman 4 maç

1 galibiyet0 beraberlik3 mağlubiyet
1attığı gol
10yediği gol
0,25 – 2,50maç başı attı – yedi
  • Gol yemediği maç %25,0 1/4
  • KG Var %0,0 0/4
  • 2.5 Üst %25,0 1/4

Sarı kart 26 · Kırmızı kart 2 (olay verisi olan 8 maç)

Maç istatistikleri maç başı ortalama

ÖlçütToplam (8 m)İç saha (4 m)Dış saha (4 m)
Takımın
Topa sahip olma%43,8%40,0%47,5
Beklenen gol (xG)1,171,940,66
Toplam şut12,110,813,5
İsabetli şut3,42,54,3
Ceza sahası içi şut7,17,56,8
Korner5,86,05,5
Pas311268354
Pas isabeti%76%75%78
Kurtarış2,93,32,5
Faul14,315,013,5
Ofsayt1,82,01,5
Sarı kart3,254,002,50
Kırmızı kart0,250,250,25
Rakiplerinin (bu takıma karşı)
Rakibin xG'si1,410,991,69
Rakibin şutu11,811,312,3
Rakibin isabetli şutu4,63,85,5
Rakibin korneri5,55,85,3

Maçlarındaki toplamlar (iki takım birlikte)

Korner11,25maçlarında toplam, maç başı · 8 maç
  • 8,5 üstü%756/8
  • 9,5 üstü%635/8
  • 10,5 üstü%504/8
Kart6,12maçlarında toplam, maç başı · 8 maç
  • 3,5 üstü%887/8
  • 4,5 üstü%635/8
  • 5,5 üstü%504/8
İsabetli şut8,00maçlarında toplam, maç başı · 8 maç
  • 7,5 üstü%504/8
  • 8,5 üstü%383/8
  • 9,5 üstü%252/8
Toplam şut23,88maçlarında toplam, maç başı · 8 maç
  • 20,5 üstü%635/8
  • 22,5 üstü%635/8
  • 24,5 üstü%635/8
Faul30,12maçlarında toplam, maç başı · 8 maç
  • 22,5 üstü%887/8
  • 24,5 üstü%887/8
Ofsayt2,50maçlarında toplam, maç başı · 8 maç
  • 2,5 üstü%635/8
  • 3,5 üstü%252/8

Oyuncular

OyuncuGolAsistSarıKırmızıPenaltı golüDakika
Luiz Otávio 11210 615
Marcelo Augusto 10000 —
Adriano Júnior 00000 128
Alberto 00100 720
Caique 00100 266
Daniel Amorim 00000 409
Gabriel Mancha 00400 558
Islan 00200 136
Jhoninha 00000 322
João Lucas 00000 168
Karl 00300 203
Lucas Duni 00000 116
Marcelo Augusto 00200 653
Marcelo Carné 00000 720
Mateus Norton 00200 485
Rodrigo Alves 00300 415
Rodrigo Vasconcelos 00100 264
Ruan 00000 14
Sillas 00000 532
Thomas Luciano 00100 112
Ynaiã 00210 586
Zé Mário 00200 454

Genel bakış

Veri tarihi: 28.10.2026 19:35 TSİ
  • Novorizontino ligin en golcü takımı: 12 maçta 20 gol.
  • RB Bragantino en az gol yiyen takım: 9 maçta 4 gol.
  • Robson (Novorizontino) 7 golle gol krallığında.
  • Lig maç başına 2,33 gol ortalamasıyla oynanıyor (72 maçta 168 gol).
Maç7216 takım
Maç başına gol2,33168 gol
KG Var
?

İki takımın da en az bir gol attığı maçların yüzdesi. n = maç sayısı.

%41,7 (n=72)
2.5 Üst
?

Toplam 3 ya da daha fazla gol olan maçların yüzdesi. n = maç sayısı.

%40,3 (n=72)
Maç sonucu dağılımı
?

Oynanan maçların ev sahibi galibiyeti, beraberlik ve deplasman galibiyeti olarak dağılımı (90 dakika skoru).

Ev %47,2 (n=72)Beraberlik %23,6 (n=72)Deplasman %29,2 (n=72)

Zirve ve form

Tümünü gör →
#TakımOAVPForm (yeni solda)
1 Novorizontino 8+616 GGBGM
2 Palmeiras 8+116 MGMGB
3 RB Bragantino 8+1216 BBBBG
4 Portuguesa 8+415 GMGGG
5 Corinthians 8+414 BGGMG
14 Noroeste 808 BBGMB
15 Velo Clube 8-115 MMMBM
16 Ponte Preta 8-111 MBMMM

Avrupa kupaları / üst turKüme düşme

Güncel değil Puan durumu 28.10.2026 19:35 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.

İlk 5 ve son 3 · 16 takım · puan durumu kaynağı 28.10.2026 19:35 TSİ

En golcü

Tümü →
  1. 1Novorizontino 20 gol · 12 maç
  2. 2Palmeiras 17 gol · 12 maç
  3. 3RB Bragantino 15 gol · 9 maç

En az gol yiyen

Tümü →
  1. 1RB Bragantino 4 gol · 9 maç
  2. 2Guarani Campinas 7 gol · 8 maç
  3. 3Corinthians 8 gol · 10 maç

Gol yememe yüzdesi

Tümü →
  1. 1RB Bragantino %66,7 (n=9)
  2. 2Botafogo SP %50,0 (n=8)
  3. 2Palmeiras %50,0 (n=12)

Lig karakteri

En formda takım
?

Son 5 maçtan en çok puanı toplayan takım (galibiyet 3, beraberlik 1).

Palmeiras

son 5 maçta 13 puan GGGGB

En formsuz takım
?

Son 5 maçtan en az puanı toplayan takım.

Velo Clube

son 5 maçta 1 puan MBMMM

En istikrarlı takım
?

Son 10 maçta maç başına puanı en az dalgalanan takım (lig ortalamasının üstündekiler arasından). Düşük sayı = daha istikrarlı.

RB Bragantino

maç başına puan dalgalanması 1,13 · 9 maç

En tutarsız takım
?

Son 10 maçta maç başına puanı en çok dalgalanan takım. Yüksek sayı = daha tutarsız.

Sao Paulo

maç başına puan dalgalanması 1,43 · 10 maç

Oranlara göre favori
?

Maç öncesi kapanış oranında favori olan takımın sonucu. Dağılım 90 dakika sonucuna göre; sürpriz = favori olmayan kazandı.

Favori / sürpriz verisi yok.

Oyuncular · Hücum

Gol krallığı

Tümü →
  1. 1Robson Novorizontino 7
  2. 2J. López Palmeiras 6
  3. 3J. Calleri Sao Paulo 5

+1 oyuncu 3. sıradakiyle eşit

Asist

Tümü →
  1. 1R. Sosa Palmeiras 4
  2. 2Diego Mathias Noroeste 3
  3. 2J. López Palmeiras 3

+3 oyuncu 3. sıradakiyle eşit

Gol + asist
?

Attığı gol + yaptığı asist.

Tümü →
  1. 1Robson Novorizontino 10
  2. 2J. López Palmeiras 9
  3. 3Romulo Novorizontino 8

Dakika / gol
?

Oyuncunun kaç dakikada bir gol attığı; düşük olan daha iyi. Az süre alan oyuncu listeyi bozmasın diye yalnız en az 270 dakika oynayanlar sayılır.

Tümü →
  1. 1J. Calleri Sao Paulo 92 dk (5 gol · 462 dk)
  2. 2Romulo Novorizontino 127 dk (5 gol · 636 dk)
  3. 3Robson Novorizontino 129 dk (7 gol · 906 dk)

En az 270 dakika oynayanlar

Oyuncular · Disiplin

Sarı kart

Tümü →
  1. 1Breno Corinthians 4
  2. 1Gabriel Mancha Velo Clube 4
  3. 1Hélder São Bernardo 4

+3 oyuncu 3. sıradakiyle eşit

Kırmızı kart

Tümü →
  1. 1A. Franco Sao Paulo 1
  2. 1Caíque França Guarani Campinas 1
  3. 1Foguinho São Bernardo 1

+17 oyuncu 3. sıradakiyle eşit

Veri kapsamı
?

Her satır, oynanan maçların kaçında o verinin bulunduğunu gösterir. Veri paketi siteye alınmadan önce bütünlük denetiminden (dosya özetleri) geçer; eksik veri sıfır diye gösterilmez.

Maç sonu skoru 72/72 İlk yarı skoru 72/72 Gol, asist, kart 72/72 Oyuncu dakikaları 72/72

Maç istatistikleri

72 maç · iki takımın toplamı, maç başı
Korner10,86maç başı · 72 maç
  • 8,5 üstü%6950/72
  • 9,5 üstü%6144/72
  • 10,5 üstü%5338/72
Kart5,40maç başı · 72 maç
  • 3,5 üstü%8158/72
  • 4,5 üstü%6144/72
  • 5,5 üstü%4029/72
İsabetli şut8,01maç başı · 72 maç
  • 7,5 üstü%5640/72
  • 8,5 üstü%4432/72
  • 9,5 üstü%2820/72
Toplam şut25,03maç başı · 72 maç
  • 20,5 üstü%7957/72
  • 22,5 üstü%7655/72
  • 24,5 üstü%5338/72
Faul25,90maç başı · 72 maç
  • 22,5 üstü%6748/72
  • 24,5 üstü%5842/72
Ofsayt2,83maç başı · 72 maç
  • 2,5 üstü%5439/72
  • 3,5 üstü%3525/72

Takım sıralamaları (maç başı, en az 3 maç)

En çok korner

  1. RB Bragantino7,49 m
  2. Botafogo SP6,68 m
  3. Sao Paulo6,510 m
  4. Corinthians6,410 m
  5. Velo Clube5,88 m

En çok şut

  1. RB Bragantino15,49 m
  2. Corinthians14,910 m
  3. Portuguesa14,09 m
  4. Mirassol13,68 m
  5. Primavera SP13,38 m

En çok isabetli şut

  1. Portuguesa5,19 m
  2. Corinthians4,910 m
  3. Mirassol4,88 m
  4. Noroeste4,68 m
  5. RB Bragantino4,69 m

En yüksek xG

  1. Palmeiras1,6412 m
  2. Portuguesa1,449 m
  3. Primavera SP1,418 m
  4. Sao Paulo1,3910 m
  5. Santos1,349 m

Topa en çok sahip olan

  1. Corinthians%61,710 m
  2. Mirassol%59,58 m
  3. Sao Paulo%58,710 m
  4. Santos%56,29 m
  5. RB Bragantino%54,09 m

En çok faul

  1. São Bernardo16,18 m
  2. Ponte Preta15,08 m
  3. Noroeste14,88 m
  4. Velo Clube14,38 m
  5. Guarani Campinas14,18 m

En çok kart

  1. Guarani Campinas3,508 m
  2. Velo Clube3,508 m
  3. São Bernardo3,388 m
  4. Portuguesa3,339 m
  5. Primavera SP3,128 m

En çok ofsayt

  1. Santos2,19 m
  2. Portuguesa1,89 m
  3. Guarani Campinas1,88 m
  4. Mirassol1,88 m
  5. Ponte Preta1,88 m

Maç istatistikleri API-Football; sayım istatistiklerinde boş = 0 (blok varsa), yüzde / xG boşsa yok sayılır. n = istatistiği olan maç.

Veri: API-Football (DG veri tabanı üzerinden). Oyuncu fotoğrafı kullanılmaz. Eksik veri sıfır olarak gösterilmez ("—").