İstatistikler ana sayfa

DG ANALİZ · Futbol istatistikleri

İstatistikler · Paulista - A1 2026

Brezilya

Paulista - A1 (611)

Burkina Faso

Ligue 1 Burkina Faso

Burundi

Ligue A Burundi

Congo DR

Ligue 1 Congo DR

Dominik Cumhuriyeti

Liga Mayor Dominik Cumhuriyeti

Fildişi Sahili

Ligue 1 Fildişi Sahili

Filipinler

PFL Filipinler

Kamboçya

C-League Kamboçya

Nijerya

NPFL Nijerya

Senegal

Ligue 1 Senegal

Trinidad And Tobago

Pro Lig Trinidad And Tobago

Ürdün

League Ürdün
Temizle

Sezon 2026 · oynanan maç 72 (FT / uzatma / penaltı; ertelenen, iptal ve hükmen hariç) · son oynanan 09.03.2026 02:30 TSİ · veri 28.10.2026 19:35 TSİ itibarıyla

Genel bakış

Veri tarihi: 28.10.2026 19:35 TSİ
  • Novorizontino ligin en golcü takımı: 12 maçta 20 gol.
  • RB Bragantino en az gol yiyen takım: 9 maçta 4 gol.
  • Robson (Novorizontino) 7 golle gol krallığında.
  • Lig maç başına 2,33 gol ortalamasıyla oynanıyor (72 maçta 168 gol).
Maç7216 takım
Maç başına gol2,33168 gol
KG Var
?

İki takımın da en az bir gol attığı maçların yüzdesi. n = maç sayısı.

%41,7 (n=72)
2.5 Üst
?

Toplam 3 ya da daha fazla gol olan maçların yüzdesi. n = maç sayısı.

%40,3 (n=72)
Maç sonucu dağılımı
?

Oynanan maçların ev sahibi galibiyeti, beraberlik ve deplasman galibiyeti olarak dağılımı (90 dakika skoru).

Ev %47,2 (n=72)Beraberlik %23,6 (n=72)Deplasman %29,2 (n=72)

Zirve ve form

Tümünü gör →
#TakımOAVPForm (yeni solda)
1 Novorizontino 8+616 GGBGM
2 Palmeiras 8+116 MGMGB
3 RB Bragantino 8+1216 BBBBG
4 Portuguesa 8+415 GMGGG
5 Corinthians 8+414 BGGMG
14 Noroeste 808 BBGMB
15 Velo Clube 8-115 MMMBM
16 Ponte Preta 8-111 MBMMM

Avrupa kupaları / üst turKüme düşme

Güncel değil Puan durumu 28.10.2026 19:35 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.

İlk 5 ve son 3 · 16 takım · puan durumu kaynağı 28.10.2026 19:35 TSİ

En golcü

Tümü →
  1. 1Novorizontino 20 gol · 12 maç
  2. 2Palmeiras 17 gol · 12 maç
  3. 3RB Bragantino 15 gol · 9 maç

En az gol yiyen

Tümü →
  1. 1RB Bragantino 4 gol · 9 maç
  2. 2Guarani Campinas 7 gol · 8 maç
  3. 3Corinthians 8 gol · 10 maç

Gol yememe yüzdesi

Tümü →
  1. 1RB Bragantino %66,7 (n=9)
  2. 2Botafogo SP %50,0 (n=8)
  3. 2Palmeiras %50,0 (n=12)

Lig karakteri

En formda takım
?

Son 5 maçtan en çok puanı toplayan takım (galibiyet 3, beraberlik 1).

Palmeiras

son 5 maçta 13 puan GGGGB

En formsuz takım
?

Son 5 maçtan en az puanı toplayan takım.

Velo Clube

son 5 maçta 1 puan MBMMM

En istikrarlı takım
?

Son 10 maçta maç başına puanı en az dalgalanan takım (lig ortalamasının üstündekiler arasından). Düşük sayı = daha istikrarlı.

RB Bragantino

maç başına puan dalgalanması 1,13 · 9 maç

En tutarsız takım
?

Son 10 maçta maç başına puanı en çok dalgalanan takım. Yüksek sayı = daha tutarsız.

Sao Paulo

maç başına puan dalgalanması 1,43 · 10 maç

Oranlara göre favori
?

Maç öncesi kapanış oranında favori olan takımın sonucu. Dağılım 90 dakika sonucuna göre; sürpriz = favori olmayan kazandı.

Favori / sürpriz verisi yok.

Oyuncular · Hücum

Gol krallığı

Tümü →
  1. 1Robson Novorizontino 7
  2. 2J. López Palmeiras 6
  3. 3J. Calleri Sao Paulo 5

+1 oyuncu 3. sıradakiyle eşit

Asist

Tümü →
  1. 1R. Sosa Palmeiras 4
  2. 2Diego Mathias Noroeste 3
  3. 2J. López Palmeiras 3

+3 oyuncu 3. sıradakiyle eşit

Gol + asist
?

Attığı gol + yaptığı asist.

Tümü →
  1. 1Robson Novorizontino 10
  2. 2J. López Palmeiras 9
  3. 3Romulo Novorizontino 8

Dakika / gol
?

Oyuncunun kaç dakikada bir gol attığı; düşük olan daha iyi. Az süre alan oyuncu listeyi bozmasın diye yalnız en az 270 dakika oynayanlar sayılır.

Tümü →
  1. 1J. Calleri Sao Paulo 92 dk (5 gol · 462 dk)
  2. 2Romulo Novorizontino 127 dk (5 gol · 636 dk)
  3. 3Robson Novorizontino 129 dk (7 gol · 906 dk)

En az 270 dakika oynayanlar

Oyuncular · Disiplin

Sarı kart

Tümü →
  1. 1Breno Corinthians 4
  2. 1Gabriel Mancha Velo Clube 4
  3. 1Hélder São Bernardo 4

+3 oyuncu 3. sıradakiyle eşit

Kırmızı kart

Tümü →
  1. 1A. Franco Sao Paulo 1
  2. 1Caíque França Guarani Campinas 1
  3. 1Foguinho São Bernardo 1

+17 oyuncu 3. sıradakiyle eşit

Veri kapsamı
?

Her satır, oynanan maçların kaçında o verinin bulunduğunu gösterir. Veri paketi siteye alınmadan önce bütünlük denetiminden (dosya özetleri) geçer; eksik veri sıfır diye gösterilmez.

Maç sonu skoru 72/72 İlk yarı skoru 72/72 Gol, asist, kart 72/72 Oyuncu dakikaları 72/72

Maç istatistikleri

72 maç · iki takımın toplamı, maç başı
Korner10,86maç başı · 72 maç
  • 8,5 üstü%6950/72
  • 9,5 üstü%6144/72
  • 10,5 üstü%5338/72
Kart5,40maç başı · 72 maç
  • 3,5 üstü%8158/72
  • 4,5 üstü%6144/72
  • 5,5 üstü%4029/72
İsabetli şut8,01maç başı · 72 maç
  • 7,5 üstü%5640/72
  • 8,5 üstü%4432/72
  • 9,5 üstü%2820/72
Toplam şut25,03maç başı · 72 maç
  • 20,5 üstü%7957/72
  • 22,5 üstü%7655/72
  • 24,5 üstü%5338/72
Faul25,90maç başı · 72 maç
  • 22,5 üstü%6748/72
  • 24,5 üstü%5842/72
Ofsayt2,83maç başı · 72 maç
  • 2,5 üstü%5439/72
  • 3,5 üstü%3525/72

Takım sıralamaları (maç başı, en az 3 maç)

En çok korner

  1. RB Bragantino7,49 m
  2. Botafogo SP6,68 m
  3. Sao Paulo6,510 m
  4. Corinthians6,410 m
  5. Velo Clube5,88 m

En çok şut

  1. RB Bragantino15,49 m
  2. Corinthians14,910 m
  3. Portuguesa14,09 m
  4. Mirassol13,68 m
  5. Primavera SP13,38 m

En çok isabetli şut

  1. Portuguesa5,19 m
  2. Corinthians4,910 m
  3. Mirassol4,88 m
  4. Noroeste4,68 m
  5. RB Bragantino4,69 m

En yüksek xG

  1. Palmeiras1,6412 m
  2. Portuguesa1,449 m
  3. Primavera SP1,418 m
  4. Sao Paulo1,3910 m
  5. Santos1,349 m

Topa en çok sahip olan

  1. Corinthians%61,710 m
  2. Mirassol%59,58 m
  3. Sao Paulo%58,710 m
  4. Santos%56,29 m
  5. RB Bragantino%54,09 m

En çok faul

  1. São Bernardo16,18 m
  2. Ponte Preta15,08 m
  3. Noroeste14,88 m
  4. Velo Clube14,38 m
  5. Guarani Campinas14,18 m

En çok kart

  1. Guarani Campinas3,508 m
  2. Velo Clube3,508 m
  3. São Bernardo3,388 m
  4. Portuguesa3,339 m
  5. Primavera SP3,128 m

En çok ofsayt

  1. Santos2,19 m
  2. Portuguesa1,89 m
  3. Guarani Campinas1,88 m
  4. Mirassol1,88 m
  5. Ponte Preta1,88 m

Maç istatistikleri API-Football; sayım istatistiklerinde boş = 0 (blok varsa), yüzde / xG boşsa yok sayılır. n = istatistiği olan maç.

Veri: API-Football (DG veri tabanı üzerinden). Oyuncu fotoğrafı kullanılmaz. Eksik veri sıfır olarak gösterilmez ("—").