İstatistikler ana sayfa

DG ANALİZ · Futbol istatistikleri

İstatistikler · Primera División RFEF · Grup 2 2026

İspanya

Primera División RFEF · Grup 2 (611)

Burkina Faso

Ligue 1 Burkina Faso

Burundi

Ligue A Burundi

Congo DR

Ligue 1 Congo DR

Dominik Cumhuriyeti

Liga Mayor Dominik Cumhuriyeti

Fildişi Sahili

Ligue 1 Fildişi Sahili

Filipinler

PFL Filipinler

Kamboçya

C-League Kamboçya

Nijerya

NPFL Nijerya

Senegal

Ligue 1 Senegal

Trinidad And Tobago

Pro Lig Trinidad And Tobago

Ürdün

League Ürdün
Temizle

Sezon 2026 · oynanan maç 104 (FT / uzatma / penaltı; ertelenen, iptal ve hükmen hariç) · son oynanan 07.11.2026 23:00 TSİ · veri 08.11.2026 02:38 TSİ itibarıyla

Real Madrid II

Takım seçimini kaldır
9. sıra 15 puan averaj +2 form GBGMG Segunda B: Group 2

Sonuçlar ve gol eğilimleri

Genel 10 maç

4 galibiyet3 beraberlik3 mağlubiyet
13attığı gol
11yediği gol
1,30 – 1,10maç başı attı – yedi
  • Gol yemediği maç %30,0 3/10
  • KG Var %50,0 5/10
  • 2.5 Üst %30,0 3/10

İç saha 5 maç

4 galibiyet0 beraberlik1 mağlubiyet
11attığı gol
6yediği gol
2,20 – 1,20maç başı attı – yedi
  • Gol yemediği maç %40,0 2/5
  • KG Var %60,0 3/5
  • 2.5 Üst %60,0 3/5

Deplasman 5 maç

0 galibiyet3 beraberlik2 mağlubiyet
2attığı gol
5yediği gol
0,40 – 1,00maç başı attı – yedi
  • Gol yemediği maç %20,0 1/5
  • KG Var %40,0 2/5
  • 2.5 Üst %0,0 0/5

Sarı kart 20 · Kırmızı kart 0 (olay verisi olan 10 maç)

Oyuncular

OyuncuGolAsistSarıKırmızıPenaltı golü
A. Carvajal 30100
P. Fortuny 30101
A. Ciria 22100
Daniel Yañez 20100
Diego Aguado 11001
J. Cestero Sancho 10100
Ávaro Leiva 10200
Jesús Fortea 02200
Mario Rivas 01100
R. Martin 01200
Thiago Pitarch 01200
D. Mesonero 00100
J. Martinez 00100
O. Naasei 00100
R. Fettal 00100
Sergio Martínez 00100

Genel bakış

Veri tarihi: 08.11.2026 02:38 TSİ
  • Villarreal II ligin en golcü takımı: 10 maçta 23 gol.
  • Real Murcia en az gol yiyen takım: 10 maçta 8 gol.
  • A. Garcia (Villarreal II) 7 golle gol krallığında.
  • Lig maç başına 2,72 gol ortalamasıyla oynanıyor (104 maçta 283 gol).
Maç10420 takım
Maç başına gol2,72283 gol
KG Var
?

İki takımın da en az bir gol attığı maçların yüzdesi. n = maç sayısı.

%51,9 (n=104)
2.5 Üst
?

Toplam 3 ya da daha fazla gol olan maçların yüzdesi. n = maç sayısı.

%48,1 (n=104)
Maç sonucu dağılımı
?

Oynanan maçların ev sahibi galibiyeti, beraberlik ve deplasman galibiyeti olarak dağılımı (90 dakika skoru).

Ev %50,0 (n=104)Beraberlik %30,8 (n=104)Deplasman %19,2 (n=104)

Zirve ve form

Tümünü gör →
#TakımOAVPForm (yeni solda)
1 Zaragoza 11+924 BBGBG
2 Villarreal II 10+1121 MBGGB
3 Real Jaén 11+419 BGBGM
4 Real Murcia 10+419 MGBMG
5 Alcorcon 11+918 MBBBG
18 Juventud Torremolinos 10-97 MBBGB
19 Europa Fc 10-127 MGMMM
20 Teruel 10-136 MGMBM

Avrupa kupaları / üst turKüme düşme

İlk 5 ve son 3 · 20 takım · puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:38 TSİ

En golcü

Tümü →
  1. 1Villarreal II 23 gol · 10 maç
  2. 2Alcorcon 22 gol · 11 maç
  3. 3Zaragoza 21 gol · 11 maç

En az gol yiyen

Tümü →
  1. 1Real Murcia 8 gol · 10 maç
  2. 2Hércules 11 gol · 10 maç
  3. 2Real Madrid II 11 gol · 10 maç

Gol yememe yüzdesi

Tümü →
  1. 1Zaragoza %54,5 (n=11)
  2. 2Hércules %50,0 (n=10)
  3. 2Real Murcia %50,0 (n=10)

Lig karakteri

En formda takım
?

Son 5 maçtan en çok puanı toplayan takım (galibiyet 3, beraberlik 1).

Ibiza

son 5 maçta 11 puan GBGBG

En formsuz takım
?

Son 5 maçtan en az puanı toplayan takım.

Europa Fc

son 5 maçta 3 puan MMMGM

En istikrarlı takım
?

Son 10 maçta maç başına puanı en az dalgalanan takım (lig ortalamasının üstündekiler arasından). Düşük sayı = daha istikrarlı.

Zaragoza

maç başına puan dalgalanması 0,92 · 10 maç

En tutarsız takım
?

Son 10 maçta maç başına puanı en çok dalgalanan takım. Yüksek sayı = daha tutarsız.

Hércules

maç başına puan dalgalanması 1,43 · 10 maç

Oranlara göre favori
?

Maç öncesi kapanış oranında favori olan takımın sonucu. Dağılım 90 dakika sonucuna göre; sürpriz = favori olmayan kazandı.

Oranlara göre favori kazandı %45,8Beraberlik %31,4Favori olmayan kazandı %22,8

2023–2026 · 1.070 maç

Oyuncular · Hücum

Gol krallığı

Tümü →
  1. 1A. Garcia Villarreal II 7
  2. 2D. Ilahude Antequera 6
  3. 2E. Aparicio Alcorcon 6

+1 oyuncu 3. sıradakiyle eşit

Asist

Tümü →
  1. 1E. Aparicio Alcorcon 5
  2. 1J. Jardi Zaragoza 5
  3. 3A. G. Garcia Sant Andreu 4

+1 oyuncu 3. sıradakiyle eşit

Gol + asist
?

Attığı gol + yaptığı asist.

Tümü →
  1. 1E. Aparicio Alcorcon 11
  2. 2J. Jardi Zaragoza 10
  3. 3A. Garcia Villarreal II 9

Oyuncular · Disiplin

Sarı kart

Tümü →
  1. 1T. Sanchez Algeciras 6
  2. 2C. Tidiane Thiam Villarreal II 5
  3. 2E. Pujol Villarreal II 5

+3 oyuncu 3. sıradakiyle eşit

Kırmızı kart

Tümü →
  1. 1J. Gil Atlético Madrid II 2
  2. 2A. Jimenez Hércules 1
  3. 2A. Lopez Teruel 1

+17 oyuncu 3. sıradakiyle eşit

Veri kapsamı
?

Her satır, oynanan maçların kaçında o verinin bulunduğunu gösterir. Veri paketi siteye alınmadan önce bütünlük denetiminden (dosya özetleri) geçer; eksik veri sıfır diye gösterilmez.

Maç sonu skoru 104/104 İlk yarı skoru 104/104 Gol, asist, kart 104/104 Oyuncu dakikaları 0/104

Veri: API-Football (DG veri tabanı üzerinden). Oyuncu fotoğrafı kullanılmaz. Eksik veri sıfır olarak gösterilmez ("—").