İstatistikler ana sayfa

DG ANALİZ · Futbol istatistikleri

İstatistikler · Primera División RFEF · Grup 1 2026

İspanya

Primera División RFEF · Grup 1 (611)

Burkina Faso

Ligue 1 Burkina Faso

Burundi

Ligue A Burundi

Congo DR

Ligue 1 Congo DR

Dominik Cumhuriyeti

Liga Mayor Dominik Cumhuriyeti

Fildişi Sahili

Ligue 1 Fildişi Sahili

Filipinler

PFL Filipinler

Kamboçya

C-League Kamboçya

Nijerya

NPFL Nijerya

Senegal

Ligue 1 Senegal

Trinidad And Tobago

Pro Lig Trinidad And Tobago

Ürdün

League Ürdün
Temizle

Sezon 2026 · oynanan maç 106 (FT / uzatma / penaltı; ertelenen, iptal ve hükmen hariç) · son oynanan 07.11.2026 20:45 TSİ · veri 08.11.2026 00:38 TSİ itibarıyla

Deportivo La Coruña II

Takım seçimini kaldır
17. sıra 11 puan averaj -6 form MMMMG Segunda B: Group 1

Sonuçlar ve gol eğilimleri

Genel 10 maç

3 galibiyet2 beraberlik5 mağlubiyet
11attığı gol
17yediği gol
1,10 – 1,70maç başı attı – yedi
  • Gol yemediği maç %10,0 1/10
  • KG Var %50,0 5/10
  • 2.5 Üst %60,0 6/10

İç saha 5 maç

2 galibiyet1 beraberlik2 mağlubiyet
5attığı gol
8yediği gol
1,00 – 1,60maç başı attı – yedi
  • Gol yemediği maç %20,0 1/5
  • KG Var %40,0 2/5
  • 2.5 Üst %40,0 2/5

Deplasman 5 maç

1 galibiyet1 beraberlik3 mağlubiyet
6attığı gol
9yediği gol
1,20 – 1,80maç başı attı – yedi
  • Gol yemediği maç %0,0 0/5
  • KG Var %60,0 3/5
  • 2.5 Üst %80,0 4/5

Sarı kart 20 · Kırmızı kart 0 (olay verisi olan 10 maç)

Oyuncular

OyuncuGolAsistSarıKırmızıPenaltı golü
A. Guerrero 30001
M. Ochoa 30001
A. Fraga 10200
A. Mardones 10200
I. Gil 10000
M. Ferreiro 10000
Rubén 10300
Kevin Sánchez 04200
I. Vidal Maria 01000
J. San Jose 01000
X. Campos 01000
D. Dominguez 00100
Enrique Teijo 00300
F. Fons 00100
G. Pastoriza 00100
S. Fernandez 00300
Yayo 00200

Genel bakış

Veri tarihi: 08.11.2026 00:38 TSİ
  • Real Avilés ligin en golcü takımı: 11 maçta 23 gol.
  • Ponferradina en az gol yiyen takım: 10 maçta 6 gol.
  • A. Morales (UD Logroñés) 9 golle gol krallığında.
  • Lig maç başına 2,52 gol ortalamasıyla oynanıyor (106 maçta 267 gol).
Maç10620 takım
Maç başına gol2,52267 gol
KG Var
?

İki takımın da en az bir gol attığı maçların yüzdesi. n = maç sayısı.

%48,1 (n=106)
2.5 Üst
?

Toplam 3 ya da daha fazla gol olan maçların yüzdesi. n = maç sayısı.

%45,3 (n=106)
Maç sonucu dağılımı
?

Oynanan maçların ev sahibi galibiyeti, beraberlik ve deplasman galibiyeti olarak dağılımı (90 dakika skoru).

Ev %48,1 (n=106)Beraberlik %23,6 (n=106)Deplasman %28,3 (n=106)

Zirve ve form

Tümünü gör →
#TakımOAVPForm (yeni solda)
1 Lugo 11+1028 GGMGG
2 UD Logroñés 11+823 MBGMG
3 Pontevedra 11+218 MGGBG
4 Real Avilés 11+817 GGMGG
5 Mirandes 10+317 MBMGG
18 CD Coria 10-59 MMGBM
19 UD Ourense 11-128 GMMGM
20 Arenas Getxo 10-148 BMMGG

Avrupa kupaları / üst turKüme düşme

İlk 5 ve son 3 · 20 takım · puan durumu kaynağı 08.11.2026 00:38 TSİ

En golcü

Tümü →
  1. 1Real Avilés 23 gol · 11 maç
  2. 2UD Logroñés 22 gol · 11 maç
  3. 3Extremadura 1924 21 gol · 11 maç

En az gol yiyen

Tümü →
  1. 1Ponferradina 6 gol · 10 maç
  2. 2Cacereño 9 gol · 11 maç
  3. 2Lugo 9 gol · 11 maç

Gol yememe yüzdesi

Tümü →
  1. 1Ponferradina %60,0 (n=10)
  2. 2Barakaldo %54,5 (n=11)
  3. 3Cacereño %45,5 (n=11)

Lig karakteri

En formda takım
?

Son 5 maçtan en çok puanı toplayan takım (galibiyet 3, beraberlik 1).

Real Avilés

son 5 maçta 12 puan GGMGG

En formsuz takım
?

Son 5 maçtan en az puanı toplayan takım.

Zamora

son 5 maçta 2 puan MMMBB

En istikrarlı takım
?

Son 10 maçta maç başına puanı en az dalgalanan takım (lig ortalamasının üstündekiler arasından). Düşük sayı = daha istikrarlı.

Lugo

maç başına puan dalgalanması 1,02 · 10 maç

En tutarsız takım
?

Son 10 maçta maç başına puanı en çok dalgalanan takım. Yüksek sayı = daha tutarsız.

Extremadura 1924

maç başına puan dalgalanması 1,43 · 10 maç

Oranlara göre favori
?

Maç öncesi kapanış oranında favori olan takımın sonucu. Dağılım 90 dakika sonucuna göre; sürpriz = favori olmayan kazandı.

Oranlara göre favori kazandı %47,8Beraberlik %29,5Favori olmayan kazandı %22,7

2023–2026 · 1.067 maç

Bu sezon: favori kazandı %53,3 · beraberlik %20,0 · favori olmayan kazandı %26,7 · 30 maç

Oyuncular · Hücum

Gol krallığı

Tümü →
  1. 1A. Morales UD Logroñés 9
  2. 2A. Gomez Unionistas de Salamanca 6
  3. 2A. Santamaria Real Avilés 6

Asist

Tümü →
  1. 1C. Montes Real Avilés 5
  2. 1Dieguito Extremadura 1924 5
  3. 1Y. Ballesteros Extremadura 1924 5

Gol + asist
?

Attığı gol + yaptığı asist.

Tümü →
  1. 1A. Santamaria Real Avilés 10
  2. 2A. Morales UD Logroñés 9
  3. 3C. Montes Real Avilés 8

+1 oyuncu 3. sıradakiyle eşit

Oyuncular · Disiplin

Sarı kart

Tümü →
  1. 1J. Labrada UD Ourense 6
  2. 1J. Zubelzu Arenas Getxo 6
  3. 1Mikel García Unionistas de Salamanca 6

+1 oyuncu 3. sıradakiyle eşit

Kırmızı kart

Tümü →
  1. 1D. Caballo Unionistas de Salamanca 2
  2. 1Geovanny Almeida Mérida AD 2
  3. 3A. Bastida UD Ourense 1

+17 oyuncu 3. sıradakiyle eşit

Veri kapsamı
?

Her satır, oynanan maçların kaçında o verinin bulunduğunu gösterir. Veri paketi siteye alınmadan önce bütünlük denetiminden (dosya özetleri) geçer; eksik veri sıfır diye gösterilmez.

Maç sonu skoru 106/106 İlk yarı skoru 106/106 Gol, asist, kart 106/106 Oyuncu dakikaları 0/106

Veri: API-Football (DG veri tabanı üzerinden). Oyuncu fotoğrafı kullanılmaz. Eksik veri sıfır olarak gösterilmez ("—").