İstatistikler ana sayfa

DG ANALİZ · Futbol istatistikleri

İstatistikler · Burkina Faso Ligue 1 2026

Burkina Faso

Ligue 1 (611)

Burkina Faso

Ligue 1 Burkina Faso

Burundi

Ligue A Burundi

Congo DR

Ligue 1 Congo DR

Dominik Cumhuriyeti

Liga Mayor Dominik Cumhuriyeti

Fildişi Sahili

Ligue 1 Fildişi Sahili

Filipinler

PFL Filipinler

Kamboçya

C-League Kamboçya

Nijerya

NPFL Nijerya

Senegal

Ligue 1 Senegal

Trinidad And Tobago

Pro Lig Trinidad And Tobago

Ürdün

League Ürdün
Temizle

Sezon 2026 · oynanan maç 62 (FT / uzatma / penaltı; ertelenen, iptal ve hükmen hariç) · son oynanan 07.11.2026 18:30 TSİ · veri 07.11.2026 18:30 TSİ itibarıyla

ASFA-Yennenga

Takım seçimini kaldır
6. sıra 10 puan averaj +2 form MGGMB 1st Division

Güncel değil Puan durumu 28.10.2026 19:24 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.

Sonuçlar ve gol eğilimleri

Genel 8 maç

4 galibiyet2 beraberlik2 mağlubiyet
8attığı gol
5yediği gol
1,00 – 0,62maç başı attı – yedi
  • Gol yemediği maç %37,5 3/8
  • KG Var %37,5 3/8
  • 2.5 Üst %12,5 1/8

İç saha 4 maç

2 galibiyet1 beraberlik1 mağlubiyet
4attığı gol
2yediği gol
1,00 – 0,50maç başı attı – yedi
  • Gol yemediği maç %50,0 2/4
  • KG Var %25,0 1/4
  • 2.5 Üst %0,0 0/4

Deplasman 4 maç

2 galibiyet1 beraberlik1 mağlubiyet
4attığı gol
3yediği gol
1,00 – 0,75maç başı attı – yedi
  • Gol yemediği maç %25,0 1/4
  • KG Var %50,0 2/4
  • 2.5 Üst %25,0 1/4

Sarı kart 0 · Kırmızı kart 2 (olay verisi olan 7 maç)

Oyuncular

LIMITED Kısmi olay verisi; sayılar eksik olabilir.

OyuncuGolAsistSarıKırmızıPenaltı golü
H. Kabre 20000
A. Barro 10000
A. Diarra 10000
B. Coulibaly 10000
C. Cisse 00010

Genel bakış

Veri tarihi: 07.11.2026 18:30 TSİ
  • Rahimo ligin en golcü takımı: 8 maçta 16 gol.
  • USFA en az gol yiyen takım: 8 maçta 2 gol.
  • Gol krallığında 2 oyuncu 4 golle eşit.
  • Lig maç başına 2,23 gol ortalamasıyla oynanıyor (62 maçta 138 gol).
Maç6216 takım
Maç başına gol2,23138 gol
KG Var
?

İki takımın da en az bir gol attığı maçların yüzdesi. n = maç sayısı.

%40,3 (n=62)
2.5 Üst
?

Toplam 3 ya da daha fazla gol olan maçların yüzdesi. n = maç sayısı.

%37,1 (n=62)
Maç sonucu dağılımı
?

Oynanan maçların ev sahibi galibiyeti, beraberlik ve deplasman galibiyeti olarak dağılımı (90 dakika skoru).

Ev %33,9 (n=62)Beraberlik %19,4 (n=62)Deplasman %46,8 (n=62)

Zirve ve form

Tümünü gör →
#TakımOAVPForm (yeni solda)
1 Rahimo 6+715 GMGGG
2 USFA 6+715 GGMGG
3 Vitesse 6+614 GGBGG
4 FocuSport 6012 GGMGM
5 Douanes 6+512 MGGGG
14 Comoé 6-54 GMBMM
15 Salitas 6-84 MMMMG
16 RCK 6-94 MMGMM

Şampiyonlar LigiAvrupa kupaları / üst turKüme düşme

Güncel değil Puan durumu 28.10.2026 19:24 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.

İlk 5 ve son 3 · 16 takım · puan durumu kaynağı 28.10.2026 19:24 TSİ

En golcü

Tümü →
  1. 1Rahimo 16 gol · 8 maç
  2. 2FocuSport 13 gol · 8 maç
  3. 3CFFEB 11 gol · 8 maç

En az gol yiyen

Tümü →
  1. 1USFA 2 gol · 8 maç
  2. 2CFFEB 4 gol · 8 maç
  3. 3ASFA-Yennenga 5 gol · 8 maç

Gol yememe yüzdesi

Tümü →
  1. 1USFA %87,5 (n=8)
  2. 2CFFEB %62,5 (n=8)
  3. 2Vitesse %62,5 (n=8)

Lig karakteri

En formda takım
?

Son 5 maçtan en çok puanı toplayan takım (galibiyet 3, beraberlik 1).

CFFEB

son 5 maçta 13 puan GGBGG

En formsuz takım
?

Son 5 maçtan en az puanı toplayan takım.

Comoé

son 5 maçta 1 puan MMMMB

En istikrarlı takım
?

Son 10 maçta maç başına puanı en az dalgalanan takım (lig ortalamasının üstündekiler arasından). Düşük sayı = daha istikrarlı.

Rahimo

maç başına puan dalgalanması 1,11 · 8 maç

En tutarsız takım
?

Son 10 maçta maç başına puanı en çok dalgalanan takım. Yüksek sayı = daha tutarsız.

FocuSport

maç başına puan dalgalanması 1,45 · 8 maç

Oranlara göre favori
?

Maç öncesi kapanış oranında favori olan takımın sonucu. Dağılım 90 dakika sonucuna göre; sürpriz = favori olmayan kazandı.

Favori / sürpriz verisi yok.

Kısmi Bu ligde maç olayı verisi eksik; oyuncu sayıları eksik olabilir.

Oyuncular · Hücum

Gol krallığı

Tümü →
  1. 1C. Camara Rahimo 4
  2. 1I. Bara Rahimo 4
  3. 3A. Gorou Vitesse 3

+4 oyuncu 3. sıradakiyle eşit

Asist

Tümü →
  1. 1A. Tapsoba Réal du Faso 2
  2. 1D. Balima SONABEL 2
  3. 3A. Barro Rahimo 1

+16 oyuncu 3. sıradakiyle eşit

Gol + asist
?

Attığı gol + yaptığı asist.

Tümü →
  1. 1A. Tapsoba Réal du Faso 5
  2. 1I. Bara Rahimo 5
  3. 3A. Gorou Vitesse 4

+2 oyuncu 3. sıradakiyle eşit

Oyuncular · Disiplin

Sarı kart

Tümü →
  1. 1A. A. Traore RCK 1
  2. 1O. Traore ASFB 1

Kırmızı kart

Tümü →
  1. 1A. A. Traore RCK 1
  2. 1C. Cisse ASFA-Yennenga 1
  3. 1O. Traore ASFB 1
Veri kapsamı
?

Her satır, oynanan maçların kaçında o verinin bulunduğunu gösterir. Veri paketi siteye alınmadan önce bütünlük denetiminden (dosya özetleri) geçer; eksik veri sıfır diye gösterilmez.

Maç sonu skoru 62/62 İlk yarı skoru 61/62 Gol, asist, kart 51/62 Oyuncu dakikaları 0/62

Veri: API-Football (DG veri tabanı üzerinden). Oyuncu fotoğrafı kullanılmaz. Eksik veri sıfır olarak gösterilmez ("—").