İstatistikler ana sayfa

DG ANALİZ · Futbol istatistikleri

İstatistikler · İngiltere League Two 2026

İngiltere

League Two (611)

Burkina Faso

Ligue 1 Burkina Faso

Burundi

Ligue A Burundi

Congo DR

Ligue 1 Congo DR

Dominik Cumhuriyeti

Liga Mayor Dominik Cumhuriyeti

Fildişi Sahili

Ligue 1 Fildişi Sahili

Filipinler

PFL Filipinler

Kamboçya

C-League Kamboçya

Nijerya

NPFL Nijerya

Senegal

Ligue 1 Senegal

Trinidad And Tobago

Pro Lig Trinidad And Tobago

Ürdün

League Ürdün
Temizle

Sezon 2026 · oynanan maç 164 (FT / uzatma / penaltı; ertelenen, iptal ve hükmen hariç) · son oynanan 03.11.2026 22:45 TSİ · veri 04.11.2026 02:38 TSİ itibarıyla

5. sıra 21 puan averaj -2 form MMGGM League Two

Sonuçlar ve gol eğilimleri

Genel 14 maç

6 galibiyet3 beraberlik5 mağlubiyet
23attığı gol
25yediği gol
1,64 – 1,79maç başı attı – yedi
  • Gol yemediği maç %7,1 1/14
  • KG Var %78,6 11/14
  • 2.5 Üst %71,4 10/14

İç saha 7 maç

5 galibiyet1 beraberlik1 mağlubiyet
14attığı gol
10yediği gol
2,00 – 1,43maç başı attı – yedi
  • Gol yemediği maç %14,3 1/7
  • KG Var %71,4 5/7
  • 2.5 Üst %71,4 5/7

Deplasman 7 maç

1 galibiyet2 beraberlik4 mağlubiyet
9attığı gol
15yediği gol
1,29 – 2,14maç başı attı – yedi
  • Gol yemediği maç %0,0 0/7
  • KG Var %85,7 6/7
  • 2.5 Üst %71,4 5/7

Sarı kart 36 · Kırmızı kart 2 (olay verisi olan 14 maç)

Maç istatistikleri maç başı ortalama

ÖlçütToplam (14 m)İç saha (7 m)Dış saha (7 m)
Takımın
Topa sahip olma%47,1%42,3%51,9
Beklenen gol (xG)1,161,251,09
Toplam şut8,87,79,9
İsabetli şut3,23,13,3
Ceza sahası içi şut5,14,95,4
Korner4,13,64,6
Pas386339433
Pas isabeti%70%68%72
Kurtarış3,03,42,6
Faul11,911,712,1
Ofsayt2,61,73,4
Sarı kart2,502,572,43
Kırmızı kart0,140,140,14
Rakiplerinin (bu takıma karşı)
Rakibin xG'si1,801,981,64
Rakibin şutu15,716,914,6
Rakibin isabetli şutu5,05,14,9
Rakibin korneri5,55,75,3

Maçlarındaki toplamlar (iki takım birlikte)

Korner9,57maçlarında toplam, maç başı · 14 maç
  • 8,5 üstü%649/14
  • 9,5 üstü%507/14
  • 10,5 üstü%365/14
Kart4,57maçlarında toplam, maç başı · 14 maç
  • 3,5 üstü%7110/14
  • 4,5 üstü%436/14
  • 5,5 üstü%294/14
İsabetli şut8,21maçlarında toplam, maç başı · 14 maç
  • 7,5 üstü%7110/14
  • 8,5 üstü%649/14
  • 9,5 üstü%213/14
Toplam şut24,50maçlarında toplam, maç başı · 14 maç
  • 20,5 üstü%7110/14
  • 22,5 üstü%649/14
  • 24,5 üstü%507/14
Faul22,07maçlarında toplam, maç başı · 14 maç
  • 22,5 üstü%507/14
  • 24,5 üstü%436/14
Ofsayt3,79maçlarında toplam, maç başı · 14 maç
  • 2,5 üstü%649/14
  • 3,5 üstü%365/14

Oyuncular

OyuncuGolAsistSarıKırmızıPenaltı golüDakika
C. McCann 91410 1.144
J. Evans 44500 1.073
A. Weimann 42302 1.048
R. Broom 22000 580
F. Willcox 20300 565
K. Otchere 10100 328
J. Shipley 01300 1.040
J. Tomkinson 01700 1.170
P. Sweeney 01200 1.113
R. Cundy 01000 900
B. Stevenson 00110 1.040
Favour Onukwuli 00000 2
G. Miller 00000 151
G. Nurse 00000 344
J. Bickerstaff 00100 184
J. Tomlinson 00000 701
J. Wilson 00000 677
S. McWilliams 00500 604
W. Stanway 00000 1.260

Genel bakış

Veri tarihi: 04.11.2026 02:38 TSİ
  • Barnet ligin en golcü takımı: 13 maçta 28 gol.
  • Exeter City en az gol yiyen takım: 14 maçta 9 gol.
  • K. Tshimanga (Barnet) 10 golle gol krallığında.
  • Lig maç başına 2,68 gol ortalamasıyla oynanıyor (164 maçta 440 gol).
Maç16424 takım
Maç başına gol2,68440 gol
KG Var
?

İki takımın da en az bir gol attığı maçların yüzdesi. n = maç sayısı.

%57,9 (n=164)
2.5 Üst
?

Toplam 3 ya da daha fazla gol olan maçların yüzdesi. n = maç sayısı.

%47,0 (n=164)
Maç sonucu dağılımı
?

Oynanan maçların ev sahibi galibiyeti, beraberlik ve deplasman galibiyeti olarak dağılımı (90 dakika skoru).

Ev %47,6 (n=164)Beraberlik %32,9 (n=164)Deplasman %19,5 (n=164)

Zirve ve form

Tümünü gör →
#TakımOAVPForm (yeni solda)
1 Salford City 14+1031 GGGGG
2 Barnet 13+1026 GMBGB
3 Walsall 13+922 BBGMG
4 Crewe 14022 GGMMB
5 Cheltenham 14-221 MMGGM
22 Rotherham 14-712 MMBBM
23 Colchester 13-712 MBBMM
24 Crawley Town 12-89 BMMBG

Avrupa kupaları / üst turKüme düşme

İlk 5 ve son 3 · 24 takım · puan durumu kaynağı 04.11.2026 02:38 TSİ

En golcü

Tümü →
  1. 1Barnet 28 gol · 13 maç
  2. 2Salford City 25 gol · 14 maç
  3. 3Chesterfield 24 gol · 14 maç

En az gol yiyen

Tümü →
  1. 1Exeter City 9 gol · 14 maç
  2. 2Northampton 10 gol · 13 maç
  3. 3Walsall 12 gol · 13 maç

Gol yememe yüzdesi

Tümü →
  1. 1Exeter City %50,0 (n=14)
  2. 2Walsall %46,2 (n=13)
  3. 3Bristol Rovers %35,7 (n=14)

Lig karakteri

En formda takım
?

Son 5 maçtan en çok puanı toplayan takım (galibiyet 3, beraberlik 1).

Salford City

son 5 maçta 15 puan GGGGG

En formsuz takım
?

Son 5 maçtan en az puanı toplayan takım.

Bristol Rovers

son 5 maçta 1 puan MBMMM

En istikrarlı takım
?

Son 10 maçta maç başına puanı en az dalgalanan takım (lig ortalamasının üstündekiler arasından). Düşük sayı = daha istikrarlı.

Salford City

maç başına puan dalgalanması 0,60 · 10 maç

En tutarsız takım
?

Son 10 maçta maç başına puanı en çok dalgalanan takım. Yüksek sayı = daha tutarsız.

Cheltenham

maç başına puan dalgalanması 1,36 · 10 maç

Oranlara göre favori
?

Maç öncesi kapanış oranında favori olan takımın sonucu. Dağılım 90 dakika sonucuna göre; sürpriz = favori olmayan kazandı.

Oranlara göre favori kazandı %45,4Beraberlik %27,9Favori olmayan kazandı %26,7

2023–2026 · 1.554 maç

Bu sezon: favori kazandı %47,9 · beraberlik %29,2 · favori olmayan kazandı %22,9 · 48 maç

Oyuncular · Hücum

Gol krallığı

Tümü →
  1. 1K. Tshimanga Barnet 10
  2. 2A. Pressley Walsall 9
  3. 2C. McCann Cheltenham 9

Asist

Tümü →
  1. 1H. Boyes York 6
  2. 1K. Cesay Salford City 6
  3. 1L. Molyneux Salford City 6

Gol + asist
?

Attığı gol + yaptığı asist.

Tümü →
  1. 1K. Tshimanga Barnet 14
  2. 2C. McCann Cheltenham 10
  3. 2O. Pearce York 10

Dakika / gol
?

Oyuncunun kaç dakikada bir gol attığı; düşük olan daha iyi. Az süre alan oyuncu listeyi bozmasın diye yalnız en az 270 dakika oynayanlar sayılır.

Tümü →
  1. 1C. Caton Accrington ST 99 dk (5 gol · 496 dk)
  2. 2K. Tshimanga Barnet 115 dk (10 gol · 1148 dk)
  3. 3A. Pressley Walsall 118 dk (9 gol · 1058 dk)

En az 270 dakika oynayanlar

Oyuncular · Disiplin

Sarı kart

Tümü →
  1. 1J. Tomkinson Cheltenham 7
  2. 2R. Bennett Fleetwood Town 6
  3. 3D. Matthews Accrington ST 5

+9 oyuncu 3. sıradakiyle eşit

Kırmızı kart

Tümü →
  1. 1T. Leigh Bristol Rovers 2
  2. 2A. Odoh Salford City 1
  3. 2B. Bilongo Rochdale 1

+17 oyuncu 3. sıradakiyle eşit

Veri kapsamı
?

Her satır, oynanan maçların kaçında o verinin bulunduğunu gösterir. Veri paketi siteye alınmadan önce bütünlük denetiminden (dosya özetleri) geçer; eksik veri sıfır diye gösterilmez.

Maç sonu skoru 164/164 İlk yarı skoru 164/164 Gol, asist, kart 164/164 Oyuncu dakikaları 164/164

Maç istatistikleri

164 maç · iki takımın toplamı, maç başı
Korner9,92maç başı · 164 maç
  • 8,5 üstü%63104/164
  • 9,5 üstü%5590/164
  • 10,5 üstü%4065/164
Kart4,13maç başı · 164 maç
  • 3,5 üstü%5895/164
  • 4,5 üstü%4573/164
  • 5,5 üstü%2643/164
İsabetli şut8,11maç başı · 164 maç
  • 7,5 üstü%5895/164
  • 8,5 üstü%4676/164
  • 9,5 üstü%2948/164
Toplam şut25,98maç başı · 164 maç
  • 20,5 üstü%81133/164
  • 22,5 üstü%74121/164
  • 24,5 üstü%5997/164
Faul23,98maç başı · 164 maç
  • 22,5 üstü%63104/164
  • 24,5 üstü%4981/164
Ofsayt3,91maç başı · 164 maç
  • 2,5 üstü%70114/164
  • 3,5 üstü%4980/164

Takım sıralamaları (maç başı, en az 3 maç)

En çok korner

  1. Barnet6,913 m
  2. Grimsby6,514 m
  3. Walsall6,413 m
  4. Chesterfield5,914 m
  5. Salford City5,914 m

En çok şut

  1. Chesterfield17,114 m
  2. Grimsby16,714 m
  3. Accrington ST15,514 m
  4. Barnet15,513 m
  5. Bristol Rovers15,114 m

En çok isabetli şut

  1. Chesterfield5,614 m
  2. Grimsby5,214 m
  3. Accrington ST5,014 m
  4. Barnet4,713 m
  5. Walsall4,613 m

En yüksek xG

  1. Grimsby2,2614 m
  2. Barnet2,0813 m
  3. Walsall2,0613 m
  4. Chesterfield2,0514 m
  5. Bristol Rovers1,8214 m

Topa en çok sahip olan

  1. York%60,514 m
  2. Chesterfield%60,414 m
  3. Walsall%56,813 m
  4. Salford City%55,914 m
  5. Rochdale%54,314 m

En çok faul

  1. Accrington ST14,414 m
  2. Shrewsbury13,914 m
  3. Bristol Rovers13,414 m
  4. Gillingham13,214 m
  5. Barnet13,213 m

En çok kart

  1. Shrewsbury2,9314 m
  2. Accrington ST2,7914 m
  3. Crawley Town2,6712 m
  4. Cheltenham2,6414 m
  5. Gillingham2,5714 m

En çok ofsayt

  1. Crewe2,814 m
  2. Cheltenham2,614 m
  3. Chesterfield2,614 m
  4. Bristol Rovers2,414 m
  5. Grimsby2,414 m

Maç istatistikleri API-Football; sayım istatistiklerinde boş = 0 (blok varsa), yüzde / xG boşsa yok sayılır. n = istatistiği olan maç.

Veri: API-Football (DG veri tabanı üzerinden). Oyuncu fotoğrafı kullanılmaz. Eksik veri sıfır olarak gösterilmez ("—").