İstatistikler ana sayfa

DG ANALİZ · Futbol istatistikleri

İstatistikler · İngiltere League Two 2026

İngiltere

League Two (611)

Burkina Faso

Ligue 1 Burkina Faso

Burundi

Ligue A Burundi

Congo DR

Ligue 1 Congo DR

Dominik Cumhuriyeti

Liga Mayor Dominik Cumhuriyeti

Fildişi Sahili

Ligue 1 Fildişi Sahili

Filipinler

PFL Filipinler

Kamboçya

C-League Kamboçya

Nijerya

NPFL Nijerya

Senegal

Ligue 1 Senegal

Trinidad And Tobago

Pro Lig Trinidad And Tobago

Ürdün

League Ürdün
Temizle

Sezon 2026 · oynanan maç 164 (FT / uzatma / penaltı; ertelenen, iptal ve hükmen hariç) · son oynanan 03.11.2026 22:45 TSİ · veri 04.11.2026 02:38 TSİ itibarıyla

Genel bakış

Veri tarihi: 04.11.2026 02:38 TSİ
  • Barnet ligin en golcü takımı: 13 maçta 28 gol.
  • Exeter City en az gol yiyen takım: 14 maçta 9 gol.
  • K. Tshimanga (Barnet) 10 golle gol krallığında.
  • Lig maç başına 2,68 gol ortalamasıyla oynanıyor (164 maçta 440 gol).
Maç16424 takım
Maç başına gol2,68440 gol
KG Var
?

İki takımın da en az bir gol attığı maçların yüzdesi. n = maç sayısı.

%57,9 (n=164)
2.5 Üst
?

Toplam 3 ya da daha fazla gol olan maçların yüzdesi. n = maç sayısı.

%47,0 (n=164)
Maç sonucu dağılımı
?

Oynanan maçların ev sahibi galibiyeti, beraberlik ve deplasman galibiyeti olarak dağılımı (90 dakika skoru).

Ev %47,6 (n=164)Beraberlik %32,9 (n=164)Deplasman %19,5 (n=164)

Zirve ve form

Tümünü gör →
#TakımOAVPForm (yeni solda)
1 Salford City 14+1031 GGGGG
2 Barnet 13+1026 GMBGB
3 Walsall 13+922 BBGMG
4 Crewe 14022 GGMMB
5 Cheltenham 14-221 MMGGM
22 Rotherham 14-712 MMBBM
23 Colchester 13-712 MBBMM
24 Crawley Town 12-89 BMMBG

Avrupa kupaları / üst turKüme düşme

İlk 5 ve son 3 · 24 takım · puan durumu kaynağı 04.11.2026 02:38 TSİ

En golcü

Tümü →
  1. 1Barnet 28 gol · 13 maç
  2. 2Salford City 25 gol · 14 maç
  3. 3Chesterfield 24 gol · 14 maç

En az gol yiyen

Tümü →
  1. 1Exeter City 9 gol · 14 maç
  2. 2Northampton 10 gol · 13 maç
  3. 3Walsall 12 gol · 13 maç

Gol yememe yüzdesi

Tümü →
  1. 1Exeter City %50,0 (n=14)
  2. 2Walsall %46,2 (n=13)
  3. 3Bristol Rovers %35,7 (n=14)

Lig karakteri

En formda takım
?

Son 5 maçtan en çok puanı toplayan takım (galibiyet 3, beraberlik 1).

Salford City

son 5 maçta 15 puan GGGGG

En formsuz takım
?

Son 5 maçtan en az puanı toplayan takım.

Bristol Rovers

son 5 maçta 1 puan MBMMM

En istikrarlı takım
?

Son 10 maçta maç başına puanı en az dalgalanan takım (lig ortalamasının üstündekiler arasından). Düşük sayı = daha istikrarlı.

Salford City

maç başına puan dalgalanması 0,60 · 10 maç

En tutarsız takım
?

Son 10 maçta maç başına puanı en çok dalgalanan takım. Yüksek sayı = daha tutarsız.

Cheltenham

maç başına puan dalgalanması 1,36 · 10 maç

Oranlara göre favori
?

Maç öncesi kapanış oranında favori olan takımın sonucu. Dağılım 90 dakika sonucuna göre; sürpriz = favori olmayan kazandı.

Oranlara göre favori kazandı %45,4Beraberlik %27,9Favori olmayan kazandı %26,7

2023–2026 · 1.554 maç

Bu sezon: favori kazandı %47,9 · beraberlik %29,2 · favori olmayan kazandı %22,9 · 48 maç

Oyuncular · Hücum

Gol krallığı

Tümü →
  1. 1K. Tshimanga Barnet 10
  2. 2A. Pressley Walsall 9
  3. 2C. McCann Cheltenham 9

Asist

Tümü →
  1. 1H. Boyes York 6
  2. 1K. Cesay Salford City 6
  3. 1L. Molyneux Salford City 6

Gol + asist
?

Attığı gol + yaptığı asist.

Tümü →
  1. 1K. Tshimanga Barnet 14
  2. 2C. McCann Cheltenham 10
  3. 2O. Pearce York 10

Dakika / gol
?

Oyuncunun kaç dakikada bir gol attığı; düşük olan daha iyi. Az süre alan oyuncu listeyi bozmasın diye yalnız en az 270 dakika oynayanlar sayılır.

Tümü →
  1. 1C. Caton Accrington ST 99 dk (5 gol · 496 dk)
  2. 2K. Tshimanga Barnet 115 dk (10 gol · 1148 dk)
  3. 3A. Pressley Walsall 118 dk (9 gol · 1058 dk)

En az 270 dakika oynayanlar

Oyuncular · Disiplin

Sarı kart

Tümü →
  1. 1J. Tomkinson Cheltenham 7
  2. 2R. Bennett Fleetwood Town 6
  3. 3D. Matthews Accrington ST 5

+9 oyuncu 3. sıradakiyle eşit

Kırmızı kart

Tümü →
  1. 1T. Leigh Bristol Rovers 2
  2. 2A. Odoh Salford City 1
  3. 2B. Bilongo Rochdale 1

+17 oyuncu 3. sıradakiyle eşit

Veri kapsamı
?

Her satır, oynanan maçların kaçında o verinin bulunduğunu gösterir. Veri paketi siteye alınmadan önce bütünlük denetiminden (dosya özetleri) geçer; eksik veri sıfır diye gösterilmez.

Maç sonu skoru 164/164 İlk yarı skoru 164/164 Gol, asist, kart 164/164 Oyuncu dakikaları 164/164

Maç istatistikleri

164 maç · iki takımın toplamı, maç başı
Korner9,92maç başı · 164 maç
  • 8,5 üstü%63104/164
  • 9,5 üstü%5590/164
  • 10,5 üstü%4065/164
Kart4,13maç başı · 164 maç
  • 3,5 üstü%5895/164
  • 4,5 üstü%4573/164
  • 5,5 üstü%2643/164
İsabetli şut8,11maç başı · 164 maç
  • 7,5 üstü%5895/164
  • 8,5 üstü%4676/164
  • 9,5 üstü%2948/164
Toplam şut25,98maç başı · 164 maç
  • 20,5 üstü%81133/164
  • 22,5 üstü%74121/164
  • 24,5 üstü%5997/164
Faul23,98maç başı · 164 maç
  • 22,5 üstü%63104/164
  • 24,5 üstü%4981/164
Ofsayt3,91maç başı · 164 maç
  • 2,5 üstü%70114/164
  • 3,5 üstü%4980/164

Takım sıralamaları (maç başı, en az 3 maç)

En çok korner

  1. Barnet6,913 m
  2. Grimsby6,514 m
  3. Walsall6,413 m
  4. Chesterfield5,914 m
  5. Salford City5,914 m

En çok şut

  1. Chesterfield17,114 m
  2. Grimsby16,714 m
  3. Accrington ST15,514 m
  4. Barnet15,513 m
  5. Bristol Rovers15,114 m

En çok isabetli şut

  1. Chesterfield5,614 m
  2. Grimsby5,214 m
  3. Accrington ST5,014 m
  4. Barnet4,713 m
  5. Walsall4,613 m

En yüksek xG

  1. Grimsby2,2614 m
  2. Barnet2,0813 m
  3. Walsall2,0613 m
  4. Chesterfield2,0514 m
  5. Bristol Rovers1,8214 m

Topa en çok sahip olan

  1. York%60,514 m
  2. Chesterfield%60,414 m
  3. Walsall%56,813 m
  4. Salford City%55,914 m
  5. Rochdale%54,314 m

En çok faul

  1. Accrington ST14,414 m
  2. Shrewsbury13,914 m
  3. Bristol Rovers13,414 m
  4. Gillingham13,214 m
  5. Barnet13,213 m

En çok kart

  1. Shrewsbury2,9314 m
  2. Accrington ST2,7914 m
  3. Crawley Town2,6712 m
  4. Cheltenham2,6414 m
  5. Gillingham2,5714 m

En çok ofsayt

  1. Crewe2,814 m
  2. Cheltenham2,614 m
  3. Chesterfield2,614 m
  4. Bristol Rovers2,414 m
  5. Grimsby2,414 m

Maç istatistikleri API-Football; sayım istatistiklerinde boş = 0 (blok varsa), yüzde / xG boşsa yok sayılır. n = istatistiği olan maç.

Veri: API-Football (DG veri tabanı üzerinden). Oyuncu fotoğrafı kullanılmaz. Eksik veri sıfır olarak gösterilmez ("—").