İstatistikler ana sayfa

DG ANALİZ · Futbol istatistikleri

İstatistikler · İngiltere League One 2026

İngiltere

League One (611)

Burkina Faso

Ligue 1 Burkina Faso

Burundi

Ligue A Burundi

Congo DR

Ligue 1 Congo DR

Dominik Cumhuriyeti

Liga Mayor Dominik Cumhuriyeti

Fildişi Sahili

Ligue 1 Fildişi Sahili

Filipinler

PFL Filipinler

Kamboçya

C-League Kamboçya

Nijerya

NPFL Nijerya

Senegal

Ligue 1 Senegal

Trinidad And Tobago

Pro Lig Trinidad And Tobago

Ürdün

League Ürdün
Temizle

Sezon 2026 · oynanan maç 158 (FT / uzatma / penaltı; ertelenen, iptal ve hükmen hariç) · son oynanan 04.11.2026 22:45 TSİ · veri 05.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla

24. sıra 9 puan averaj -20 form MMBMM League One

Sonuçlar ve gol eğilimleri

Genel 13 maç

2 galibiyet3 beraberlik8 mağlubiyet
13attığı gol
33yediği gol
1,00 – 2,54maç başı attı – yedi
  • Gol yemediği maç %7,7 1/13
  • KG Var %61,5 8/13
  • 2.5 Üst %61,5 8/13

İç saha 6 maç

1 galibiyet2 beraberlik3 mağlubiyet
4attığı gol
14yediği gol
0,67 – 2,33maç başı attı – yedi
  • Gol yemediği maç %0,0 0/6
  • KG Var %50,0 3/6
  • 2.5 Üst %50,0 3/6

Deplasman 7 maç

1 galibiyet1 beraberlik5 mağlubiyet
9attığı gol
19yediği gol
1,29 – 2,71maç başı attı – yedi
  • Gol yemediği maç %14,3 1/7
  • KG Var %71,4 5/7
  • 2.5 Üst %71,4 5/7

Sarı kart 28 · Kırmızı kart 0 (olay verisi olan 13 maç)

Maç istatistikleri maç başı ortalama

ÖlçütToplam (13 m)İç saha (6 m)Dış saha (7 m)
Takımın
Topa sahip olma%34,9%34,7%35,0
Beklenen gol (xG)0,840,541,10
Toplam şut9,17,510,4
İsabetli şut3,23,23,3
Ceza sahası içi şut5,54,06,7
Korner3,33,03,6
Pas241242240
Pas isabeti%59%59%59
Kurtarış4,54,34,7
Faul14,315,813,0
Ofsayt1,71,71,7
Sarı kart2,151,672,57
Kırmızı kart0,000,000,00
Rakiplerinin (bu takıma karşı)
Rakibin xG'si1,961,642,23
Rakibin şutu18,015,220,4
Rakibin isabetli şutu7,06,77,3
Rakibin korneri7,26,77,7

Maçlarındaki toplamlar (iki takım birlikte)

Korner10,54maçlarında toplam, maç başı · 13 maç
  • 8,5 üstü%628/13
  • 9,5 üstü%466/13
  • 10,5 üstü%385/13
Kart3,69maçlarında toplam, maç başı · 13 maç
  • 3,5 üstü%466/13
  • 4,5 üstü%314/13
  • 5,5 üstü%152/13
İsabetli şut10,23maçlarında toplam, maç başı · 13 maç
  • 7,5 üstü%7710/13
  • 8,5 üstü%628/13
  • 9,5 üstü%547/13
Toplam şut27,08maçlarında toplam, maç başı · 13 maç
  • 20,5 üstü%8511/13
  • 22,5 üstü%7710/13
  • 24,5 üstü%628/13
Faul25,92maçlarında toplam, maç başı · 13 maç
  • 22,5 üstü%8511/13
  • 24,5 üstü%699/13
Ofsayt2,69maçlarında toplam, maç başı · 13 maç
  • 2,5 üstü%547/13
  • 3,5 üstü%233/13

Oyuncular

OyuncuGolAsistSarıKırmızıPenaltı golüDakika
V. Adeboyejo 41001 662
J. McKiernan 30400 516
G. Saville 12300 900
M. Pinnock 12400 1.064
Kamari Antonio Grant 10200 916
M. Cheek 10000 681
M. Miller 10100 233
E. Archer 01000 164
K. Conteh 01100 978
O. Sowunmi 01100 1.003
A. Jackson 00000 383
B. Thompson 00000 238
C. Headman 00100 264
C. Whitely 00100 695
D. Woodman 00000 29
Freddie Cowin 00000 12
G. Smith 00100 450
J. Jones 00000 314
J. Mendy 00100 399
Marcus Lemar Ifill 00300 1.141
N. Kabamba 00100 139
O. Mason 00100 331
R. Taylor 00000 242
S. George 00000 389
Tobias Brenan 00000 45
W. Hondermarck 00300 682

Genel bakış

Veri tarihi: 05.11.2026 02:08 TSİ
  • Huddersfield ligin en golcü takımı: 14 maçta 28 gol.
  • Bradford en az gol yiyen takım: 13 maçta 8 gol.
  • A. Collins (Milton Keynes Dons) 13 golle gol krallığında.
  • Lig maç başına 2,79 gol ortalamasıyla oynanıyor (158 maçta 441 gol).
Maç15824 takım
Maç başına gol2,79441 gol
KG Var
?

İki takımın da en az bir gol attığı maçların yüzdesi. n = maç sayısı.

%57,0 (n=158)
2.5 Üst
?

Toplam 3 ya da daha fazla gol olan maçların yüzdesi. n = maç sayısı.

%52,5 (n=158)
Maç sonucu dağılımı
?

Oynanan maçların ev sahibi galibiyeti, beraberlik ve deplasman galibiyeti olarak dağılımı (90 dakika skoru).

Ev %41,8 (n=158)Beraberlik %29,7 (n=158)Deplasman %28,5 (n=158)

Zirve ve form

Tümünü gör →
#TakımOAVPForm (yeni solda)
1 Huddersfield 14+1629 GGGGB
2 Stockport County 14+1226 GGBMG
3 Oxford United 13+1126 GBGBG
4 Luton 14+624 GGGGB
5 Plymouth 14+223 GMMGB
22 Peterborough 13-1210 GBMBM
23 Barnsley 12-109 MMMMB
24 Bromley 13-209 MMBMM

Avrupa kupaları / üst turKüme düşme

İlk 5 ve son 3 · 24 takım · puan durumu kaynağı 05.11.2026 02:08 TSİ

En golcü

Tümü →
  1. 1Huddersfield 28 gol · 14 maç
  2. 2Luton 27 gol · 14 maç
  3. 3Stockport County 26 gol · 14 maç

En az gol yiyen

Tümü →
  1. 1Bradford 8 gol · 13 maç
  2. 2Oxford United 11 gol · 13 maç
  3. 3Huddersfield 12 gol · 14 maç

Gol yememe yüzdesi

Tümü →
  1. 1Bradford %69,2 (n=13)
  2. 2Leyton Orient %46,2 (n=13)
  3. 3AFC Wimbledon %38,5 (n=13)

Lig karakteri

En formda takım
?

Son 5 maçtan en çok puanı toplayan takım (galibiyet 3, beraberlik 1).

Huddersfield

son 5 maçta 13 puan BGGGG

En formsuz takım
?

Son 5 maçtan en az puanı toplayan takım.

AFC Wimbledon

son 5 maçta 1 puan MBMMM

En istikrarlı takım
?

Son 10 maçta maç başına puanı en az dalgalanan takım (lig ortalamasının üstündekiler arasından). Düşük sayı = daha istikrarlı.

Oxford United

maç başına puan dalgalanması 0,98 · 10 maç

En tutarsız takım
?

Son 10 maçta maç başına puanı en çok dalgalanan takım. Yüksek sayı = daha tutarsız.

Plymouth

maç başına puan dalgalanması 1,37 · 10 maç

Oranlara göre favori
?

Maç öncesi kapanış oranında favori olan takımın sonucu. Dağılım 90 dakika sonucuna göre; sürpriz = favori olmayan kazandı.

Oranlara göre favori kazandı %51,2Beraberlik %24,0Favori olmayan kazandı %24,8

2023–2026 · 1.548 maç

Bu sezon: favori kazandı %52,8 · beraberlik %28,3 · favori olmayan kazandı %18,9 · 53 maç

Oyuncular · Hücum

Gol krallığı

Tümü →
  1. 1A. Collins Milton Keynes Dons 13
  2. 2J. Taylor Huddersfield 10
  3. 3K. Wootton Stockport County 9

Asist

Tümü →
  1. 1D. Sanches Fernandes Huddersfield 6
  2. 2E. Henderson Wycombe 4
  3. 2J. Magennis Stevenage 4

+6 oyuncu 3. sıradakiyle eşit

Gol + asist
?

Attığı gol + yaptığı asist.

Tümü →
  1. 1A. Collins Milton Keynes Dons 16
  2. 2D. Sanches Fernandes Huddersfield 13
  3. 3J. Taylor Huddersfield 12

Dakika / gol
?

Oyuncunun kaç dakikada bir gol attığı; düşük olan daha iyi. Az süre alan oyuncu listeyi bozmasın diye yalnız en az 270 dakika oynayanlar sayılır.

Tümü →
  1. 1J. Kabia Leyton Orient 64 dk (5 gol · 320 dk)
  2. 2A. Collins Milton Keynes Dons 76 dk (13 gol · 988 dk)
  3. 3J. Marriott Reading 77 dk (8 gol · 613 dk)

En az 270 dakika oynayanlar

Oyuncular · Disiplin

Sarı kart

Tümü →
  1. 1A. Gilbey Milton Keynes Dons 5
  2. 1A. Rinomhota Reading 5
  3. 1A. Sarcevic Bradford 5

+8 oyuncu 3. sıradakiyle eşit

Kırmızı kart

Tümü →
  1. 1A. Sarcevic Bradford 1
  2. 1B. Mumba Huddersfield 1
  3. 1C. Tilt Burton Albion 1

+14 oyuncu 3. sıradakiyle eşit

Veri kapsamı
?

Her satır, oynanan maçların kaçında o verinin bulunduğunu gösterir. Veri paketi siteye alınmadan önce bütünlük denetiminden (dosya özetleri) geçer; eksik veri sıfır diye gösterilmez.

Maç sonu skoru 158/158 İlk yarı skoru 158/158 Gol, asist, kart 158/158 Oyuncu dakikaları 158/158

Maç istatistikleri

158 maç · iki takımın toplamı, maç başı
Korner11,30maç başı · 158 maç
  • 8,5 üstü%79125/158
  • 9,5 üstü%66105/158
  • 10,5 üstü%5181/158
Kart3,78maç başı · 158 maç
  • 3,5 üstü%5180/158
  • 4,5 üstü%3047/158
  • 5,5 üstü%1829/158
İsabetli şut8,59maç başı · 158 maç
  • 7,5 üstü%68108/158
  • 8,5 üstü%5181/158
  • 9,5 üstü%3860/158
Toplam şut27,27maç başı · 158 maç
  • 20,5 üstü%89140/158
  • 22,5 üstü%80126/158
  • 24,5 üstü%66104/158
Faul24,39maç başı · 158 maç
  • 22,5 üstü%63100/158
  • 24,5 üstü%5079/158
Ofsayt3,61maç başı · 158 maç
  • 2,5 üstü%63100/158
  • 3,5 üstü%4774/158

Takım sıralamaları (maç başı, en az 3 maç)

En çok korner

  1. Cambridge United8,414 m
  2. Bradford7,513 m
  3. Barnsley7,512 m
  4. Stockport County7,414 m
  5. Leicester7,013 m

En çok şut

  1. Stockport County17,014 m
  2. Barnsley16,412 m
  3. Huddersfield15,614 m
  4. Leicester15,413 m
  5. Reading15,314 m

En çok isabetli şut

  1. Huddersfield6,214 m
  2. Sheffield Wednesday5,613 m
  3. Leicester5,513 m
  4. Luton5,114 m
  5. Oxford United5,013 m

En yüksek xG

  1. Huddersfield2,1614 m
  2. Stockport County2,0914 m
  3. Reading1,8514 m
  4. Leicester1,7013 m
  5. Sheffield Wednesday1,7013 m

Topa en çok sahip olan

  1. Leicester%66,413 m
  2. Stockport County%62,414 m
  3. Sheffield Wednesday%56,313 m
  4. Peterborough%56,113 m
  5. Oxford United%55,913 m

En çok faul

  1. Bradford15,613 m
  2. Notts County15,012 m
  3. Bromley14,313 m
  4. Barnsley13,812 m
  5. Mansfield Town13,513 m

En çok kart

  1. Notts County2,7512 m
  2. Wigan2,7114 m
  3. Barnsley2,5012 m
  4. Doncaster2,2313 m
  5. Mansfield Town2,2313 m

En çok ofsayt

  1. Reading3,314 m
  2. Plymouth2,814 m
  3. AFC Wimbledon2,313 m
  4. Wigan2,214 m
  5. Barnsley2,212 m

Maç istatistikleri API-Football; sayım istatistiklerinde boş = 0 (blok varsa), yüzde / xG boşsa yok sayılır. n = istatistiği olan maç.

Veri: API-Football (DG veri tabanı üzerinden). Oyuncu fotoğrafı kullanılmaz. Eksik veri sıfır olarak gösterilmez ("—").