İstatistikler ana sayfa

DG ANALİZ · Futbol istatistikleri

İstatistikler · İngiltere League One 2026

İngiltere

League One (611)

Burkina Faso

Ligue 1 Burkina Faso

Burundi

Ligue A Burundi

Congo DR

Ligue 1 Congo DR

Dominik Cumhuriyeti

Liga Mayor Dominik Cumhuriyeti

Fildişi Sahili

Ligue 1 Fildişi Sahili

Filipinler

PFL Filipinler

Kamboçya

C-League Kamboçya

Nijerya

NPFL Nijerya

Senegal

Ligue 1 Senegal

Trinidad And Tobago

Pro Lig Trinidad And Tobago

Ürdün

League Ürdün
Temizle

Sezon 2026 · oynanan maç 158 (FT / uzatma / penaltı; ertelenen, iptal ve hükmen hariç) · son oynanan 04.11.2026 22:45 TSİ · veri 05.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla

Leyton Orient

Takım seçimini kaldır
14. sıra 17 puan averaj +5 form BGMMG League One

Sonuçlar ve gol eğilimleri

Genel 13 maç

5 galibiyet2 beraberlik6 mağlubiyet
19attığı gol
14yediği gol
1,46 – 1,08maç başı attı – yedi
  • Gol yemediği maç %46,2 6/13
  • KG Var %38,5 5/13
  • 2.5 Üst %46,2 6/13

İç saha 7 maç

3 galibiyet0 beraberlik4 mağlubiyet
10attığı gol
10yediği gol
1,43 – 1,43maç başı attı – yedi
  • Gol yemediği maç %42,9 3/7
  • KG Var %42,9 3/7
  • 2.5 Üst %57,1 4/7

Deplasman 6 maç

2 galibiyet2 beraberlik2 mağlubiyet
9attığı gol
4yediği gol
1,50 – 0,67maç başı attı – yedi
  • Gol yemediği maç %50,0 3/6
  • KG Var %33,3 2/6
  • 2.5 Üst %33,3 2/6

Sarı kart 23 · Kırmızı kart 0 (olay verisi olan 13 maç)

Maç istatistikleri maç başı ortalama

ÖlçütToplam (13 m)İç saha (7 m)Dış saha (6 m)
Takımın
Topa sahip olma%48,3%48,4%48,2
Beklenen gol (xG)1,231,261,19
Toplam şut11,810,613,2
İsabetli şut4,03,44,7
Ceza sahası içi şut7,06,67,5
Korner3,94,33,5
Pas361342384
Pas isabeti%70%68%73
Kurtarış3,03,42,5
Faul11,911,412,5
Ofsayt1,41,61,2
Sarı kart1,771,432,17
Kırmızı kart0,000,000,00
Rakiplerinin (bu takıma karşı)
Rakibin xG'si1,551,721,35
Rakibin şutu15,216,413,8
Rakibin isabetli şutu4,35,13,3
Rakibin korneri7,07,96,0

Maçlarındaki toplamlar (iki takım birlikte)

Korner10,92maçlarında toplam, maç başı · 13 maç
  • 8,5 üstü%8511/13
  • 9,5 üstü%628/13
  • 10,5 üstü%547/13
Kart4,15maçlarında toplam, maç başı · 13 maç
  • 3,5 üstü%7710/13
  • 4,5 üstü%233/13
  • 5,5 üstü%152/13
İsabetli şut8,31maçlarında toplam, maç başı · 13 maç
  • 7,5 üstü%699/13
  • 8,5 üstü%628/13
  • 9,5 üstü%547/13
Toplam şut27,00maçlarında toplam, maç başı · 13 maç
  • 20,5 üstü%9212/13
  • 22,5 üstü%9212/13
  • 24,5 üstü%7710/13
Faul24,85maçlarında toplam, maç başı · 13 maç
  • 22,5 üstü%699/13
  • 24,5 üstü%628/13
Ofsayt3,69maçlarında toplam, maç başı · 13 maç
  • 2,5 üstü%8511/13
  • 3,5 üstü%385/13

Oyuncular

OyuncuGolAsistSarıKırmızıPenaltı golüDakika
J. Kabia 52100 320
Y. Akhamrich 32100 851
A. Gilbert 22200 658
R. Edmonds-Green 11000 56
T. Springett 11200 347
W. Forrester 11000 810
A. Connolly 10100 313
A. Dobra 10000 368
D. Scarlett 10001 302
J. Olowu 10100 988
N. Oyekunle 10000 72
D. Mitchell 03000 273
I. El Mizouni 01300 1.047
S. Boniface 01000 140
A. Gilchrist 00000 505
Charlie Gerard Richard Wellens 00000 540
F. Stevens 00200 1.162
I. Hayden 00400 789
J. Kabia 00200 622
J. Morris 00100 459
N. Baxter 00000 942
Noah Phillips 00000 228
O. O'Neill 00000 100
P. Chinedu 00100 631
S. Clare 00000 169
T. Archibald 00100 83
Z. Obiero 00100 118

Genel bakış

Veri tarihi: 05.11.2026 02:08 TSİ
  • Huddersfield ligin en golcü takımı: 14 maçta 28 gol.
  • Bradford en az gol yiyen takım: 13 maçta 8 gol.
  • A. Collins (Milton Keynes Dons) 13 golle gol krallığında.
  • Lig maç başına 2,79 gol ortalamasıyla oynanıyor (158 maçta 441 gol).
Maç15824 takım
Maç başına gol2,79441 gol
KG Var
?

İki takımın da en az bir gol attığı maçların yüzdesi. n = maç sayısı.

%57,0 (n=158)
2.5 Üst
?

Toplam 3 ya da daha fazla gol olan maçların yüzdesi. n = maç sayısı.

%52,5 (n=158)
Maç sonucu dağılımı
?

Oynanan maçların ev sahibi galibiyeti, beraberlik ve deplasman galibiyeti olarak dağılımı (90 dakika skoru).

Ev %41,8 (n=158)Beraberlik %29,7 (n=158)Deplasman %28,5 (n=158)

Zirve ve form

Tümünü gör →
#TakımOAVPForm (yeni solda)
1 Huddersfield 14+1629 GGGGB
2 Stockport County 14+1226 GGBMG
3 Oxford United 13+1126 GBGBG
4 Luton 14+624 GGGGB
5 Plymouth 14+223 GMMGB
22 Peterborough 13-1210 GBMBM
23 Barnsley 12-109 MMMMB
24 Bromley 13-209 MMBMM

Avrupa kupaları / üst turKüme düşme

İlk 5 ve son 3 · 24 takım · puan durumu kaynağı 05.11.2026 02:08 TSİ

En golcü

Tümü →
  1. 1Huddersfield 28 gol · 14 maç
  2. 2Luton 27 gol · 14 maç
  3. 3Stockport County 26 gol · 14 maç

En az gol yiyen

Tümü →
  1. 1Bradford 8 gol · 13 maç
  2. 2Oxford United 11 gol · 13 maç
  3. 3Huddersfield 12 gol · 14 maç

Gol yememe yüzdesi

Tümü →
  1. 1Bradford %69,2 (n=13)
  2. 2Leyton Orient %46,2 (n=13)
  3. 3AFC Wimbledon %38,5 (n=13)

Lig karakteri

En formda takım
?

Son 5 maçtan en çok puanı toplayan takım (galibiyet 3, beraberlik 1).

Huddersfield

son 5 maçta 13 puan BGGGG

En formsuz takım
?

Son 5 maçtan en az puanı toplayan takım.

AFC Wimbledon

son 5 maçta 1 puan MBMMM

En istikrarlı takım
?

Son 10 maçta maç başına puanı en az dalgalanan takım (lig ortalamasının üstündekiler arasından). Düşük sayı = daha istikrarlı.

Oxford United

maç başına puan dalgalanması 0,98 · 10 maç

En tutarsız takım
?

Son 10 maçta maç başına puanı en çok dalgalanan takım. Yüksek sayı = daha tutarsız.

Plymouth

maç başına puan dalgalanması 1,37 · 10 maç

Oranlara göre favori
?

Maç öncesi kapanış oranında favori olan takımın sonucu. Dağılım 90 dakika sonucuna göre; sürpriz = favori olmayan kazandı.

Oranlara göre favori kazandı %51,2Beraberlik %24,0Favori olmayan kazandı %24,8

2023–2026 · 1.548 maç

Bu sezon: favori kazandı %52,8 · beraberlik %28,3 · favori olmayan kazandı %18,9 · 53 maç

Oyuncular · Hücum

Gol krallığı

Tümü →
  1. 1A. Collins Milton Keynes Dons 13
  2. 2J. Taylor Huddersfield 10
  3. 3K. Wootton Stockport County 9

Asist

Tümü →
  1. 1D. Sanches Fernandes Huddersfield 6
  2. 2E. Henderson Wycombe 4
  3. 2J. Magennis Stevenage 4

+6 oyuncu 3. sıradakiyle eşit

Gol + asist
?

Attığı gol + yaptığı asist.

Tümü →
  1. 1A. Collins Milton Keynes Dons 16
  2. 2D. Sanches Fernandes Huddersfield 13
  3. 3J. Taylor Huddersfield 12

Dakika / gol
?

Oyuncunun kaç dakikada bir gol attığı; düşük olan daha iyi. Az süre alan oyuncu listeyi bozmasın diye yalnız en az 270 dakika oynayanlar sayılır.

Tümü →
  1. 1J. Kabia Leyton Orient 64 dk (5 gol · 320 dk)
  2. 2A. Collins Milton Keynes Dons 76 dk (13 gol · 988 dk)
  3. 3J. Marriott Reading 77 dk (8 gol · 613 dk)

En az 270 dakika oynayanlar

Oyuncular · Disiplin

Sarı kart

Tümü →
  1. 1A. Gilbey Milton Keynes Dons 5
  2. 1A. Rinomhota Reading 5
  3. 1A. Sarcevic Bradford 5

+8 oyuncu 3. sıradakiyle eşit

Kırmızı kart

Tümü →
  1. 1A. Sarcevic Bradford 1
  2. 1B. Mumba Huddersfield 1
  3. 1C. Tilt Burton Albion 1

+14 oyuncu 3. sıradakiyle eşit

Veri kapsamı
?

Her satır, oynanan maçların kaçında o verinin bulunduğunu gösterir. Veri paketi siteye alınmadan önce bütünlük denetiminden (dosya özetleri) geçer; eksik veri sıfır diye gösterilmez.

Maç sonu skoru 158/158 İlk yarı skoru 158/158 Gol, asist, kart 158/158 Oyuncu dakikaları 158/158

Maç istatistikleri

158 maç · iki takımın toplamı, maç başı
Korner11,30maç başı · 158 maç
  • 8,5 üstü%79125/158
  • 9,5 üstü%66105/158
  • 10,5 üstü%5181/158
Kart3,78maç başı · 158 maç
  • 3,5 üstü%5180/158
  • 4,5 üstü%3047/158
  • 5,5 üstü%1829/158
İsabetli şut8,59maç başı · 158 maç
  • 7,5 üstü%68108/158
  • 8,5 üstü%5181/158
  • 9,5 üstü%3860/158
Toplam şut27,27maç başı · 158 maç
  • 20,5 üstü%89140/158
  • 22,5 üstü%80126/158
  • 24,5 üstü%66104/158
Faul24,39maç başı · 158 maç
  • 22,5 üstü%63100/158
  • 24,5 üstü%5079/158
Ofsayt3,61maç başı · 158 maç
  • 2,5 üstü%63100/158
  • 3,5 üstü%4774/158

Takım sıralamaları (maç başı, en az 3 maç)

En çok korner

  1. Cambridge United8,414 m
  2. Bradford7,513 m
  3. Barnsley7,512 m
  4. Stockport County7,414 m
  5. Leicester7,013 m

En çok şut

  1. Stockport County17,014 m
  2. Barnsley16,412 m
  3. Huddersfield15,614 m
  4. Leicester15,413 m
  5. Reading15,314 m

En çok isabetli şut

  1. Huddersfield6,214 m
  2. Sheffield Wednesday5,613 m
  3. Leicester5,513 m
  4. Luton5,114 m
  5. Oxford United5,013 m

En yüksek xG

  1. Huddersfield2,1614 m
  2. Stockport County2,0914 m
  3. Reading1,8514 m
  4. Leicester1,7013 m
  5. Sheffield Wednesday1,7013 m

Topa en çok sahip olan

  1. Leicester%66,413 m
  2. Stockport County%62,414 m
  3. Sheffield Wednesday%56,313 m
  4. Peterborough%56,113 m
  5. Oxford United%55,913 m

En çok faul

  1. Bradford15,613 m
  2. Notts County15,012 m
  3. Bromley14,313 m
  4. Barnsley13,812 m
  5. Mansfield Town13,513 m

En çok kart

  1. Notts County2,7512 m
  2. Wigan2,7114 m
  3. Barnsley2,5012 m
  4. Doncaster2,2313 m
  5. Mansfield Town2,2313 m

En çok ofsayt

  1. Reading3,314 m
  2. Plymouth2,814 m
  3. AFC Wimbledon2,313 m
  4. Wigan2,214 m
  5. Barnsley2,212 m

Maç istatistikleri API-Football; sayım istatistiklerinde boş = 0 (blok varsa), yüzde / xG boşsa yok sayılır. n = istatistiği olan maç.

Veri: API-Football (DG veri tabanı üzerinden). Oyuncu fotoğrafı kullanılmaz. Eksik veri sıfır olarak gösterilmez ("—").