İstatistikler ana sayfa

DG ANALİZ · Futbol istatistikleri

İstatistikler · İngiltere League One 2026

İngiltere

League One (611)

Burkina Faso

Ligue 1 Burkina Faso

Burundi

Ligue A Burundi

Congo DR

Ligue 1 Congo DR

Dominik Cumhuriyeti

Liga Mayor Dominik Cumhuriyeti

Fildişi Sahili

Ligue 1 Fildişi Sahili

Filipinler

PFL Filipinler

Kamboçya

C-League Kamboçya

Nijerya

NPFL Nijerya

Senegal

Ligue 1 Senegal

Trinidad And Tobago

Pro Lig Trinidad And Tobago

Ürdün

League Ürdün
Temizle

Sezon 2026 · oynanan maç 158 (FT / uzatma / penaltı; ertelenen, iptal ve hükmen hariç) · son oynanan 04.11.2026 22:45 TSİ · veri 05.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla

19. sıra 12 puan averaj -4 form MMGMB League One

Sonuçlar ve gol eğilimleri

Genel 12 maç

3 galibiyet3 beraberlik6 mağlubiyet
17attığı gol
21yediği gol
1,42 – 1,75maç başı attı – yedi
  • Gol yemediği maç %16,7 2/12
  • KG Var %66,7 8/12
  • 2.5 Üst %58,3 7/12

İç saha 6 maç

2 galibiyet2 beraberlik2 mağlubiyet
12attığı gol
11yediği gol
2,00 – 1,83maç başı attı – yedi
  • Gol yemediği maç %33,3 2/6
  • KG Var %66,7 4/6
  • 2.5 Üst %66,7 4/6

Deplasman 6 maç

1 galibiyet1 beraberlik4 mağlubiyet
5attığı gol
10yediği gol
0,83 – 1,67maç başı attı – yedi
  • Gol yemediği maç %0,0 0/6
  • KG Var %66,7 4/6
  • 2.5 Üst %50,0 3/6

Sarı kart 24 · Kırmızı kart 1 (olay verisi olan 12 maç)

Maç istatistikleri maç başı ortalama

ÖlçütToplam (12 m)İç saha (6 m)Dış saha (6 m)
Takımın
Topa sahip olma%48,7%52,5%44,8
Beklenen gol (xG)1,311,401,22
Toplam şut13,614,512,7
İsabetli şut4,46,02,8
Ceza sahası içi şut8,49,07,8
Korner5,55,25,8
Pas373403343
Pas isabeti%71%73%67
Kurtarış4,64,54,7
Faul10,911,510,3
Ofsayt2,22,22,2
Sarı kart1,921,502,33
Kırmızı kart0,080,000,17
Rakiplerinin (bu takıma karşı)
Rakibin xG'si1,921,622,21
Rakibin şutu18,616,221,0
Rakibin isabetli şutu6,36,06,5
Rakibin korneri7,85,710,0

Maçlarındaki toplamlar (iki takım birlikte)

Korner13,33maçlarında toplam, maç başı · 12 maç
  • 8,5 üstü%8310/12
  • 9,5 üstü%678/12
  • 10,5 üstü%678/12
Kart3,50maçlarında toplam, maç başı · 12 maç
  • 3,5 üstü%506/12
  • 4,5 üstü%253/12
  • 5,5 üstü%172/12
İsabetli şut10,67maçlarında toplam, maç başı · 12 maç
  • 7,5 üstü%9211/12
  • 8,5 üstü%759/12
  • 9,5 üstü%678/12
Toplam şut32,17maçlarında toplam, maç başı · 12 maç
  • 20,5 üstü%10012/12
  • 22,5 üstü%10012/12
  • 24,5 üstü%9211/12
Faul22,33maçlarında toplam, maç başı · 12 maç
  • 22,5 üstü%587/12
  • 24,5 üstü%334/12
Ofsayt3,83maçlarında toplam, maç başı · 12 maç
  • 2,5 üstü%678/12
  • 3,5 üstü%506/12

Oyuncular

OyuncuGolAsistSarıKırmızıPenaltı golüDakika
J. Yates 30100 521
D. Charles 22000 530
J. Bowler 22200 1.002
T. Bloxham 21000 721
Karoy Anderson 20300 1.079
A. Morgan 11300 932
Finley Munroe 11400 513
L. Clarkson 11000 437
D. Taylor 10000 195
J. Brown 10000 240
J. Williams 10300 1.080
B. Peacock-Farrell 01000 1.080
G. Honeyman 01110 409
O. Casey 01200 1.080
Z. Ashworth 01100 714
A. Lyons 00000 74
C. Hamilton 00100 256
H. Coulson 00100 185
I. Niskanen 00100 240
J. Earl 00000 419
K. Kouassi 00000 89

Genel bakış

Veri tarihi: 05.11.2026 02:08 TSİ
  • Huddersfield ligin en golcü takımı: 14 maçta 28 gol.
  • Bradford en az gol yiyen takım: 13 maçta 8 gol.
  • A. Collins (Milton Keynes Dons) 13 golle gol krallığında.
  • Lig maç başına 2,79 gol ortalamasıyla oynanıyor (158 maçta 441 gol).
Maç15824 takım
Maç başına gol2,79441 gol
KG Var
?

İki takımın da en az bir gol attığı maçların yüzdesi. n = maç sayısı.

%57,0 (n=158)
2.5 Üst
?

Toplam 3 ya da daha fazla gol olan maçların yüzdesi. n = maç sayısı.

%52,5 (n=158)
Maç sonucu dağılımı
?

Oynanan maçların ev sahibi galibiyeti, beraberlik ve deplasman galibiyeti olarak dağılımı (90 dakika skoru).

Ev %41,8 (n=158)Beraberlik %29,7 (n=158)Deplasman %28,5 (n=158)

Zirve ve form

Tümünü gör →
#TakımOAVPForm (yeni solda)
1 Huddersfield 14+1629 GGGGB
2 Stockport County 14+1226 GGBMG
3 Oxford United 13+1126 GBGBG
4 Luton 14+624 GGGGB
5 Plymouth 14+223 GMMGB
22 Peterborough 13-1210 GBMBM
23 Barnsley 12-109 MMMMB
24 Bromley 13-209 MMBMM

Avrupa kupaları / üst turKüme düşme

İlk 5 ve son 3 · 24 takım · puan durumu kaynağı 05.11.2026 02:08 TSİ

En golcü

Tümü →
  1. 1Huddersfield 28 gol · 14 maç
  2. 2Luton 27 gol · 14 maç
  3. 3Stockport County 26 gol · 14 maç

En az gol yiyen

Tümü →
  1. 1Bradford 8 gol · 13 maç
  2. 2Oxford United 11 gol · 13 maç
  3. 3Huddersfield 12 gol · 14 maç

Gol yememe yüzdesi

Tümü →
  1. 1Bradford %69,2 (n=13)
  2. 2Leyton Orient %46,2 (n=13)
  3. 3AFC Wimbledon %38,5 (n=13)

Lig karakteri

En formda takım
?

Son 5 maçtan en çok puanı toplayan takım (galibiyet 3, beraberlik 1).

Huddersfield

son 5 maçta 13 puan BGGGG

En formsuz takım
?

Son 5 maçtan en az puanı toplayan takım.

AFC Wimbledon

son 5 maçta 1 puan MBMMM

En istikrarlı takım
?

Son 10 maçta maç başına puanı en az dalgalanan takım (lig ortalamasının üstündekiler arasından). Düşük sayı = daha istikrarlı.

Oxford United

maç başına puan dalgalanması 0,98 · 10 maç

En tutarsız takım
?

Son 10 maçta maç başına puanı en çok dalgalanan takım. Yüksek sayı = daha tutarsız.

Plymouth

maç başına puan dalgalanması 1,37 · 10 maç

Oranlara göre favori
?

Maç öncesi kapanış oranında favori olan takımın sonucu. Dağılım 90 dakika sonucuna göre; sürpriz = favori olmayan kazandı.

Oranlara göre favori kazandı %51,2Beraberlik %24,0Favori olmayan kazandı %24,8

2023–2026 · 1.548 maç

Bu sezon: favori kazandı %52,8 · beraberlik %28,3 · favori olmayan kazandı %18,9 · 53 maç

Oyuncular · Hücum

Gol krallığı

Tümü →
  1. 1A. Collins Milton Keynes Dons 13
  2. 2J. Taylor Huddersfield 10
  3. 3K. Wootton Stockport County 9

Asist

Tümü →
  1. 1D. Sanches Fernandes Huddersfield 6
  2. 2E. Henderson Wycombe 4
  3. 2J. Magennis Stevenage 4

+6 oyuncu 3. sıradakiyle eşit

Gol + asist
?

Attığı gol + yaptığı asist.

Tümü →
  1. 1A. Collins Milton Keynes Dons 16
  2. 2D. Sanches Fernandes Huddersfield 13
  3. 3J. Taylor Huddersfield 12

Dakika / gol
?

Oyuncunun kaç dakikada bir gol attığı; düşük olan daha iyi. Az süre alan oyuncu listeyi bozmasın diye yalnız en az 270 dakika oynayanlar sayılır.

Tümü →
  1. 1J. Kabia Leyton Orient 64 dk (5 gol · 320 dk)
  2. 2A. Collins Milton Keynes Dons 76 dk (13 gol · 988 dk)
  3. 3J. Marriott Reading 77 dk (8 gol · 613 dk)

En az 270 dakika oynayanlar

Oyuncular · Disiplin

Sarı kart

Tümü →
  1. 1A. Gilbey Milton Keynes Dons 5
  2. 1A. Rinomhota Reading 5
  3. 1A. Sarcevic Bradford 5

+8 oyuncu 3. sıradakiyle eşit

Kırmızı kart

Tümü →
  1. 1A. Sarcevic Bradford 1
  2. 1B. Mumba Huddersfield 1
  3. 1C. Tilt Burton Albion 1

+14 oyuncu 3. sıradakiyle eşit

Veri kapsamı
?

Her satır, oynanan maçların kaçında o verinin bulunduğunu gösterir. Veri paketi siteye alınmadan önce bütünlük denetiminden (dosya özetleri) geçer; eksik veri sıfır diye gösterilmez.

Maç sonu skoru 158/158 İlk yarı skoru 158/158 Gol, asist, kart 158/158 Oyuncu dakikaları 158/158

Maç istatistikleri

158 maç · iki takımın toplamı, maç başı
Korner11,30maç başı · 158 maç
  • 8,5 üstü%79125/158
  • 9,5 üstü%66105/158
  • 10,5 üstü%5181/158
Kart3,78maç başı · 158 maç
  • 3,5 üstü%5180/158
  • 4,5 üstü%3047/158
  • 5,5 üstü%1829/158
İsabetli şut8,59maç başı · 158 maç
  • 7,5 üstü%68108/158
  • 8,5 üstü%5181/158
  • 9,5 üstü%3860/158
Toplam şut27,27maç başı · 158 maç
  • 20,5 üstü%89140/158
  • 22,5 üstü%80126/158
  • 24,5 üstü%66104/158
Faul24,39maç başı · 158 maç
  • 22,5 üstü%63100/158
  • 24,5 üstü%5079/158
Ofsayt3,61maç başı · 158 maç
  • 2,5 üstü%63100/158
  • 3,5 üstü%4774/158

Takım sıralamaları (maç başı, en az 3 maç)

En çok korner

  1. Cambridge United8,414 m
  2. Bradford7,513 m
  3. Barnsley7,512 m
  4. Stockport County7,414 m
  5. Leicester7,013 m

En çok şut

  1. Stockport County17,014 m
  2. Barnsley16,412 m
  3. Huddersfield15,614 m
  4. Leicester15,413 m
  5. Reading15,314 m

En çok isabetli şut

  1. Huddersfield6,214 m
  2. Sheffield Wednesday5,613 m
  3. Leicester5,513 m
  4. Luton5,114 m
  5. Oxford United5,013 m

En yüksek xG

  1. Huddersfield2,1614 m
  2. Stockport County2,0914 m
  3. Reading1,8514 m
  4. Leicester1,7013 m
  5. Sheffield Wednesday1,7013 m

Topa en çok sahip olan

  1. Leicester%66,413 m
  2. Stockport County%62,414 m
  3. Sheffield Wednesday%56,313 m
  4. Peterborough%56,113 m
  5. Oxford United%55,913 m

En çok faul

  1. Bradford15,613 m
  2. Notts County15,012 m
  3. Bromley14,313 m
  4. Barnsley13,812 m
  5. Mansfield Town13,513 m

En çok kart

  1. Notts County2,7512 m
  2. Wigan2,7114 m
  3. Barnsley2,5012 m
  4. Doncaster2,2313 m
  5. Mansfield Town2,2313 m

En çok ofsayt

  1. Reading3,314 m
  2. Plymouth2,814 m
  3. AFC Wimbledon2,313 m
  4. Wigan2,214 m
  5. Barnsley2,212 m

Maç istatistikleri API-Football; sayım istatistiklerinde boş = 0 (blok varsa), yüzde / xG boşsa yok sayılır. n = istatistiği olan maç.

Veri: API-Football (DG veri tabanı üzerinden). Oyuncu fotoğrafı kullanılmaz. Eksik veri sıfır olarak gösterilmez ("—").