İstatistikler ana sayfa

DG ANALİZ · Futbol istatistikleri

İstatistikler · Lübnan Premier Lig 2026

Lübnan

Premier Lig (611)

Burkina Faso

Ligue 1 Burkina Faso

Burundi

Ligue A Burundi

Congo DR

Ligue 1 Congo DR

Dominik Cumhuriyeti

Liga Mayor Dominik Cumhuriyeti

Fildişi Sahili

Ligue 1 Fildişi Sahili

Filipinler

PFL Filipinler

Kamboçya

C-League Kamboçya

Nijerya

NPFL Nijerya

Senegal

Ligue 1 Senegal

Trinidad And Tobago

Pro Lig Trinidad And Tobago

Ürdün

League Ürdün
Temizle

Sezon 2026 · oynanan maç 30 (FT / uzatma / penaltı; ertelenen, iptal ve hükmen hariç) · son oynanan 07.11.2026 17:30 TSİ · veri 07.11.2026 17:30 TSİ itibarıyla

1. sıra 12 puan averaj +9 form GGGG Premier League

Güncel değil Puan durumu 28.10.2026 19:15 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.

Sonuçlar ve gol eğilimleri

Genel 6 maç

4 galibiyet1 beraberlik1 mağlubiyet
10attığı gol
2yediği gol
1,67 – 0,33maç başı attı – yedi
  • Gol yemediği maç %66,7 4/6
  • KG Var %16,7 1/6
  • 2.5 Üst %50,0 3/6

İç saha 4 maç

3 galibiyet1 beraberlik0 mağlubiyet
8attığı gol
0yediği gol
2,00 – 0,00maç başı attı – yedi
  • Gol yemediği maç %100,0 4/4
  • KG Var %0,0 0/4
  • 2.5 Üst %50,0 2/4

Deplasman 2 maç

1 galibiyet0 beraberlik1 mağlubiyet
2attığı gol
2yediği gol
1,00 – 1,00maç başı attı – yedi
  • Gol yemediği maç %0,0 0/2
  • KG Var %50,0 1/2
  • 2.5 Üst %50,0 1/2

Sarı kart 0 · Kırmızı kart 1 (olay verisi olan 6 maç)

Oyuncular

LIMITED Kısmi olay verisi; sayılar eksik olabilir.

OyuncuGolAsistSarıKırmızıPenaltı golü
J. Bolingi 21000
D. Guèye 20000
J. Kazan 20000
A. Fakieh 10000
J. Ayoub 10000
M. Hebous 10000
H. Maatouk 01000
Hassan Kaafarani 01000
K. Sanchez-Tonge 01000
W. Fawaz 01000
J. Kanu 00010

Genel bakış

Veri tarihi: 07.11.2026 17:30 TSİ
  • Safa ligin en golcü takımı: 5 maçta 13 gol.
  • Shabab Al Ghazieh en az gol yiyen takım: 1 maçta 1 gol.
  • P. Lukasi (Tadamon Sour) 3 golle gol krallığında.
  • Lig maç başına 2,23 gol ortalamasıyla oynanıyor (30 maçta 67 gol).
Maç3013 takım
Maç başına gol2,2367 gol
KG Var
?

İki takımın da en az bir gol attığı maçların yüzdesi. n = maç sayısı.

%40,0 (n=30)
2.5 Üst
?

Toplam 3 ya da daha fazla gol olan maçların yüzdesi. n = maç sayısı.

%43,3 (n=30)
Maç sonucu dağılımı
?

Oynanan maçların ev sahibi galibiyeti, beraberlik ve deplasman galibiyeti olarak dağılımı (90 dakika skoru).

Ev %40,0 (n=30)Beraberlik %26,7 (n=30)Deplasman %33,3 (n=30)

Zirve ve form

Tümünü gör →
#TakımOAVPForm (yeni solda)
1 Jwaaya FC 4+912 GGGG
2 Tadamon Sour 4+510 GBGG
3 Safa 3+59 GGG
4 Al Ahed 4+28 BGBG
5 Tripoli SC 4+47 BGGM
10 Reyady Abaseya 3-30 MMM
11 Shabab Al Sahel 3-60 MMM
12 Al Akhaa Al Ahli 4-80 MMMM

Avrupa kupaları / üst turDiğer (play-off vb.)

Güncel değil Puan durumu 28.10.2026 19:15 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.

İlk 5 ve son 3 · 12 takım · puan durumu kaynağı 28.10.2026 19:15 TSİ

En golcü

Tümü →
  1. 1Safa 13 gol · 5 maç
  2. 2Jwaaya FC 10 gol · 6 maç
  3. 2Tadamon Sour 10 gol · 5 maç

En az gol yiyen

Tümü →
  1. 1Shabab Al Ghazieh 1 gol · 1 maç
  2. 2Al Ahed 2 gol · 5 maç
  3. 2Al Ansar 2 gol · 2 maç

Gol yememe yüzdesi

Tümü →
  1. 1Al Nejmeh %66,7 (n=3)
  2. 1Jwaaya FC %66,7 (n=6)
  3. 3Al Ahed %60,0 (n=5)

Lig karakteri

En formda takım
?

Son 5 maçtan en çok puanı toplayan takım (galibiyet 3, beraberlik 1).

Safa

son 5 maçta 15 puan GGGGG

En formsuz takım
?

Son 5 maçtan en az puanı toplayan takım.

Reyady Abaseya

son 5 maçta 2 puan BBMMM

En istikrarlı takım
?

Son 10 maçta maç başına puanı en az dalgalanan takım (lig ortalamasının üstündekiler arasından). Düşük sayı = daha istikrarlı.

Safa

maç başına puan dalgalanması 0,00 · 5 maç

En tutarsız takım
?

Son 10 maçta maç başına puanı en çok dalgalanan takım. Yüksek sayı = daha tutarsız.

Tripoli SC

maç başına puan dalgalanması 1,34 · 6 maç

Oranlara göre favori
?

Maç öncesi kapanış oranında favori olan takımın sonucu. Dağılım 90 dakika sonucuna göre; sürpriz = favori olmayan kazandı.

Favori / sürpriz verisi yok.

Kısmi Bu ligde maç olayı verisi eksik; oyuncu sayıları eksik olabilir.

Oyuncular · Hücum

Gol krallığı

Tümü →
  1. 1P. Lukasi Tadamon Sour 3
  2. 2A. Diaw Safa 2
  3. 2C. Nwaodu Al Mabarrah 2

+11 oyuncu 3. sıradakiyle eşit

Asist

Tümü →
  1. 1E. Osaghae Safa 3
  2. 2B. Soumare Tripoli SC 2
  3. 2K. Hayek Safa 2

+2 oyuncu 3. sıradakiyle eşit

Gol + asist
?

Attığı gol + yaptığı asist.

Tümü →
  1. 1E. Osaghae Safa 4
  2. 1P. Lukasi Tadamon Sour 4
  3. 3B. Soumare Tripoli SC 3

+4 oyuncu 3. sıradakiyle eşit

Oyuncular · Disiplin

Kırmızı kart

Tümü →
  1. 1A. Usman Al Mabarrah 1
  2. 1Hallak Khoder Tadamon Sour 1
  3. 1J. Kanu Jwaaya FC 1

+4 oyuncu 3. sıradakiyle eşit

Veri kapsamı
?

Her satır, oynanan maçların kaçında o verinin bulunduğunu gösterir. Veri paketi siteye alınmadan önce bütünlük denetiminden (dosya özetleri) geçer; eksik veri sıfır diye gösterilmez.

Maç sonu skoru 30/30 İlk yarı skoru 30/30 Gol, asist, kart 28/30 Oyuncu dakikaları 0/30

Veri: API-Football (DG veri tabanı üzerinden). Oyuncu fotoğrafı kullanılmaz. Eksik veri sıfır olarak gösterilmez ("—").