İstatistikler ana sayfa

DG ANALİZ · Futbol istatistikleri

İstatistikler · Ligat Ha'al 2026

İsrail

Ligat Ha'al (611)

Burkina Faso

Ligue 1 Burkina Faso

Burundi

Ligue A Burundi

Congo DR

Ligue 1 Congo DR

Dominik Cumhuriyeti

Liga Mayor Dominik Cumhuriyeti

Fildişi Sahili

Ligue 1 Fildişi Sahili

Filipinler

PFL Filipinler

Kamboçya

C-League Kamboçya

Nijerya

NPFL Nijerya

Senegal

Ligue 1 Senegal

Trinidad And Tobago

Pro Lig Trinidad And Tobago

Ürdün

League Ürdün
Temizle

Sezon 2026 · oynanan maç 69 (FT / uzatma / penaltı; ertelenen, iptal ve hükmen hariç) · son oynanan 07.11.2026 20:30 TSİ · veri 07.11.2026 20:30 TSİ itibarıyla

Hapoel Beer Sheva

Takım seçimini kaldır
3. sıra 19 puan averaj +7 form GGGGG Ligat Al

Güncel değil Puan durumu 28.10.2026 19:14 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.

Sonuçlar ve gol eğilimleri

Genel 9 maç

7 galibiyet1 beraberlik1 mağlubiyet
22attığı gol
12yediği gol
2,44 – 1,33maç başı attı – yedi
  • Gol yemediği maç %33,3 3/9
  • KG Var %66,7 6/9
  • 2.5 Üst %66,7 6/9

İç saha 4 maç

2 galibiyet1 beraberlik1 mağlubiyet
6attığı gol
7yediği gol
1,50 – 1,75maç başı attı – yedi
  • Gol yemediği maç %25,0 1/4
  • KG Var %75,0 3/4
  • 2.5 Üst %75,0 3/4

Deplasman 5 maç

5 galibiyet0 beraberlik0 mağlubiyet
16attığı gol
5yediği gol
3,20 – 1,00maç başı attı – yedi
  • Gol yemediği maç %40,0 2/5
  • KG Var %60,0 3/5
  • 2.5 Üst %60,0 3/5

Sarı kart 30 · Kırmızı kart 1 (olay verisi olan 9 maç)

Maç istatistikleri maç başı ortalama

ÖlçütToplam (9 m)İç saha (4 m)Dış saha (5 m)
Takımın
Topa sahip olma%61,0%59,5%62,2
Beklenen gol (xG)2,372,712,26
Toplam şut14,013,814,2
İsabetli şut5,14,35,8
Ceza sahası içi şut8,38,88,0
Korner5,45,05,8
Pas569567570
Pas isabeti%89%89—
Kurtarış3,13,33,0
Faul14,615,314,0
Ofsayt1,42,30,8
Sarı kart2,892,503,20
Kırmızı kart0,110,250,00
Rakiplerinin (bu takıma karşı)
Rakibin xG'si1,790,872,10
Rakibin şutu10,710,011,2
Rakibin isabetli şutu4,65,34,0
Rakibin korneri3,83,34,2

Maçlarındaki toplamlar (iki takım birlikte)

Korner9,22maçlarında toplam, maç başı · 9 maç
  • 8,5 üstü%565/9
  • 9,5 üstü%333/9
  • 10,5 üstü%333/9
Kart5,11maçlarında toplam, maç başı · 9 maç
  • 3,5 üstü%787/9
  • 4,5 üstü%565/9
  • 5,5 üstü%444/9
İsabetli şut9,67maçlarında toplam, maç başı · 9 maç
  • 7,5 üstü%676/9
  • 8,5 üstü%565/9
  • 9,5 üstü%565/9
Toplam şut24,67maçlarında toplam, maç başı · 9 maç
  • 20,5 üstü%898/9
  • 22,5 üstü%676/9
  • 24,5 üstü%444/9
Faul26,67maçlarında toplam, maç başı · 9 maç
  • 22,5 üstü%898/9
  • 24,5 üstü%787/9
Ofsayt3,22maçlarında toplam, maç başı · 9 maç
  • 2,5 üstü%565/9
  • 3,5 üstü%333/9

Oyuncular

LIMITED Kısmi olay verisi; sayılar eksik olabilir.

OyuncuGolAsistSarıKırmızıPenaltı golü
I. Zlatanović 50103
A. Forson 21000
Amir Chaim·Ganah 21000
E. Peretz 21410
N. Yehoshua 21200
Hamode Kanaan 12100
M. Abu Rumi 11100
A. Ohana 10000
A. Ugarriza 10100
D. T. Diop 10100
J. East 10100
João Victor 10000
zahi ahmed 10400
Pedro Amador 02000
G. Mizrahi 01100
Yoan Stoyanov 01100
I. Hazut 00100
I. Nachmias 00200
M. Baltaxa 00300
M. Vítor 00200
O. Marciano 00100
Ofir Davidzada 00100

Genel bakış

Veri tarihi: 07.11.2026 20:30 TSİ
  • Maccabi Tel Aviv ligin en golcü takımı: 10 maçta 31 gol.
  • Hapoel Tel Aviv en az gol yiyen takım: 9 maçta 6 gol.
  • Dor Peretz (Maccabi Tel Aviv) 10 golle gol krallığında.
  • Lig maç başına 3,01 gol ortalamasıyla oynanıyor (69 maçta 208 gol).
Maç6914 takım
Maç başına gol3,01208 gol
KG Var
?

İki takımın da en az bir gol attığı maçların yüzdesi. n = maç sayısı.

%59,4 (n=69)
2.5 Üst
?

Toplam 3 ya da daha fazla gol olan maçların yüzdesi. n = maç sayısı.

%59,4 (n=69)
Maç sonucu dağılımı
?

Oynanan maçların ev sahibi galibiyeti, beraberlik ve deplasman galibiyeti olarak dağılımı (90 dakika skoru).

Ev %42,0 (n=69)Beraberlik %21,7 (n=69)Deplasman %36,2 (n=69)

Zirve ve form

Tümünü gör →
#TakımOAVPForm (yeni solda)
1 Maccabi Tel Aviv 8+1620 GGBBG
2 Hapoel Tel Aviv 8+1319 MGGGG
3 Hapoel Beer Sheva 8+719 GGGGG
4 Maccabi Haifa 8+618 GGGGM
5 Beitar Jerusalem 8+316 GGGBG
12 Hapoel Petah Tikva 8-94 MMBMM
13 Ironi Kiryat Shmona 8-103 MMMMM
14 Ironi Tiberias 8-42 BMMMB

Avrupa kupaları / üst turKüme düşme

Güncel değil Puan durumu 28.10.2026 19:14 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.

İlk 5 ve son 3 · 14 takım · puan durumu kaynağı 28.10.2026 19:14 TSİ

En golcü

Tümü →
  1. 1Maccabi Tel Aviv 31 gol · 10 maç
  2. 2Hapoel Beer Sheva 22 gol · 9 maç
  3. 3Maccabi Haifa 21 gol · 10 maç

En az gol yiyen

Tümü →
  1. 1Hapoel Tel Aviv 6 gol · 9 maç
  2. 2Bnei Sakhnin 8 gol · 10 maç
  3. 3Maccabi Netanya 9 gol · 10 maç

Gol yememe yüzdesi

Tümü →
  1. 1Hapoel Tel Aviv %66,7 (n=9)
  2. 2Bnei Sakhnin %50,0 (n=10)
  3. 3Beitar Jerusalem %40,0 (n=10)

Lig karakteri

En formda takım
?

Son 5 maçtan en çok puanı toplayan takım (galibiyet 3, beraberlik 1).

Hapoel Beer Sheva

son 5 maçta 15 puan GGGGG

En formsuz takım
?

Son 5 maçtan en az puanı toplayan takım.

Hapoel Katamon

son 5 maçta 2 puan BBMMM

En istikrarlı takım
?

Son 10 maçta maç başına puanı en az dalgalanan takım (lig ortalamasının üstündekiler arasından). Düşük sayı = daha istikrarlı.

Maccabi Tel Aviv

maç başına puan dalgalanması 0,92 · 10 maç

En tutarsız takım
?

Son 10 maçta maç başına puanı en çok dalgalanan takım. Yüksek sayı = daha tutarsız.

Maccabi Haifa

maç başına puan dalgalanması 1,47 · 10 maç

Oranlara göre favori
?

Maç öncesi kapanış oranında favori olan takımın sonucu. Dağılım 90 dakika sonucuna göre; sürpriz = favori olmayan kazandı.

Oranlara göre favori kazandı %51,3Beraberlik %25,1Favori olmayan kazandı %23,5

2023–2026 · 668 maç

Kısmi Bu ligde maç olayı verisi eksik; oyuncu sayıları eksik olabilir.

Oyuncular · Hücum

Gol krallığı

Tümü →
  1. 1Dor Peretz Maccabi Tel Aviv 10
  2. 2Alon Turgeman Hapoel Haifa 5
  3. 2E. Sokler Maccabi Tel Aviv 5

+3 oyuncu 3. sıradakiyle eşit

Asist

Tümü →
  1. 1Bruninho Maccabi Haifa 5
  2. 2T. Yosefi Beitar Jerusalem 4
  3. 3Arial Mendy Hapoel Haifa 3

+8 oyuncu 3. sıradakiyle eşit

Gol + asist
?

Attığı gol + yaptığı asist.

Tümü →
  1. 1Dor Peretz Maccabi Tel Aviv 12
  2. 2Bruninho Maccabi Haifa 9
  3. 3Alon Turgeman Hapoel Haifa 6

+4 oyuncu 3. sıradakiyle eşit

Oyuncular · Disiplin

Sarı kart

Tümü →
  1. 1Alexandre Sola Ironi Kiryat Shmona 5
  2. 1E. Azoulay Maccabi Haifa 5
  3. 1Stav Israeli Hapoel Petah Tikva 5

Kırmızı kart

Tümü →
  1. 1Andrian Kraev Hapoel Tel Aviv 1
  2. 1B. Carabalí Beitar Jerusalem 1
  3. 1B. Cohen Ironi Tiberias 1

+15 oyuncu 3. sıradakiyle eşit

Veri kapsamı
?

Her satır, oynanan maçların kaçında o verinin bulunduğunu gösterir. Veri paketi siteye alınmadan önce bütünlük denetiminden (dosya özetleri) geçer; eksik veri sıfır diye gösterilmez.

Maç sonu skoru 69/69 İlk yarı skoru 69/69 Gol, asist, kart 64/69 Oyuncu dakikaları 59/69

Maç istatistikleri

64 maç · iki takımın toplamı, maç başı
Korner9,30maç başı · 64 maç
  • 8,5 üstü%5535/64
  • 9,5 üstü%3925/64
  • 10,5 üstü%3321/64
Kart4,92maç başı · 64 maç
  • 3,5 üstü%7749/64
  • 4,5 üstü%5535/64
  • 5,5 üstü%3925/64
İsabetli şut9,48maç başı · 64 maç
  • 7,5 üstü%6441/64
  • 8,5 üstü%5837/64
  • 9,5 üstü%5032/64
Toplam şut28,33maç başı · 64 maç
  • 20,5 üstü%8856/64
  • 22,5 üstü%7749/64
  • 24,5 üstü%6441/64
Faul27,12maç başı · 64 maç
  • 22,5 üstü%7850/64
  • 24,5 üstü%6340/64
Ofsayt3,22maç başı · 64 maç
  • 2,5 üstü%5535/64
  • 3,5 üstü%4227/64

Takım sıralamaları (maç başı, en az 3 maç)

En çok şut

  1. Maccabi Tel Aviv21,210 m
  2. Maccabi Haifa17,89 m
  3. Maccabi Netanya17,29 m
  4. Beitar Jerusalem16,39 m
  5. Hapoel Tel Aviv15,69 m

En çok isabetli şut

  1. Maccabi Tel Aviv8,110 m
  2. Maccabi Netanya6,09 m
  3. Maccabi Haifa5,89 m
  4. Hapoel Tel Aviv5,49 m
  5. Beitar Jerusalem5,39 m

Topa en çok sahip olan

  1. Hapoel Beer Sheva%61,09 m
  2. Beitar Jerusalem%59,89 m
  3. Maccabi Haifa%57,79 m
  4. Maccabi Tel Aviv%57,410 m
  5. Maccabi Netanya%53,49 m

En çok kart

  1. Maccabi Haifa3,229 m
  2. Beitar Jerusalem3,009 m
  3. Hapoel Beer Sheva3,009 m
  4. Hapoel Tel Aviv2,899 m
  5. Hapoel Haifa2,789 m

Maç istatistikleri API-Football; sayım istatistiklerinde boş = 0 (blok varsa), yüzde / xG boşsa yok sayılır. n = istatistiği olan maç.

Veri: API-Football (DG veri tabanı üzerinden). Oyuncu fotoğrafı kullanılmaz. Eksik veri sıfır olarak gösterilmez ("—").