İstatistikler ana sayfa

DG ANALİZ · Futbol istatistikleri

İstatistikler · Ligat Ha'al 2026

İsrail

Ligat Ha'al (611)

Burkina Faso

Ligue 1 Burkina Faso

Burundi

Ligue A Burundi

Congo DR

Ligue 1 Congo DR

Dominik Cumhuriyeti

Liga Mayor Dominik Cumhuriyeti

Fildişi Sahili

Ligue 1 Fildişi Sahili

Filipinler

PFL Filipinler

Kamboçya

C-League Kamboçya

Nijerya

NPFL Nijerya

Senegal

Ligue 1 Senegal

Trinidad And Tobago

Pro Lig Trinidad And Tobago

Ürdün

League Ürdün
Temizle

Sezon 2026 · oynanan maç 69 (FT / uzatma / penaltı; ertelenen, iptal ve hükmen hariç) · son oynanan 07.11.2026 20:30 TSİ · veri 07.11.2026 20:30 TSİ itibarıyla

Ironi Kiryat Shmona

Takım seçimini kaldır
13. sıra 3 puan averaj -10 form MMMMM Ligat Al

Güncel değil Puan durumu 28.10.2026 19:14 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.

Sonuçlar ve gol eğilimleri

Genel 10 maç

2 galibiyet1 beraberlik7 mağlubiyet
9attığı gol
17yediği gol
0,90 – 1,70maç başı attı – yedi
  • Gol yemediği maç %20,0 2/10
  • KG Var %40,0 4/10
  • 2.5 Üst %40,0 4/10

İç saha 5 maç

2 galibiyet0 beraberlik3 mağlubiyet
5attığı gol
8yediği gol
1,00 – 1,60maç başı attı – yedi
  • Gol yemediği maç %40,0 2/5
  • KG Var %20,0 1/5
  • 2.5 Üst %40,0 2/5

Deplasman 5 maç

0 galibiyet1 beraberlik4 mağlubiyet
4attığı gol
9yediği gol
0,80 – 1,80maç başı attı – yedi
  • Gol yemediği maç %0,0 0/5
  • KG Var %60,0 3/5
  • 2.5 Üst %40,0 2/5

Sarı kart 20 · Kırmızı kart 2 (olay verisi olan 9 maç)

Maç istatistikleri maç başı ortalama

ÖlçütToplam (9 m)İç saha (4 m)Dış saha (5 m)
Takımın
Topa sahip olma%48,0%49,5%46,8
Beklenen gol (xG)1,341,341,33
Toplam şut12,312,812,0
İsabetli şut3,64,03,2
Ceza sahası içi şut6,76,37,0
Korner3,83,83,8
Pas406425390
Pas isabeti%79—%79
Kurtarış3,83,83,8
Faul16,219,813,4
Ofsayt2,21,82,6
Sarı kart2,002,002,00
Kırmızı kart0,220,250,20
Rakiplerinin (bu takıma karşı)
Rakibin xG'si1,701,581,82
Rakibin şutu15,817,314,6
Rakibin isabetli şutu5,75,85,6
Rakibin korneri5,45,85,2

Maçlarındaki toplamlar (iki takım birlikte)

Korner9,22maçlarında toplam, maç başı · 9 maç
  • 8,5 üstü%676/9
  • 9,5 üstü%333/9
  • 10,5 üstü%222/9
Kart5,00maçlarında toplam, maç başı · 9 maç
  • 3,5 üstü%787/9
  • 4,5 üstü%444/9
  • 5,5 üstü%333/9
İsabetli şut9,22maçlarında toplam, maç başı · 9 maç
  • 7,5 üstü%676/9
  • 8,5 üstü%676/9
  • 9,5 üstü%333/9
Toplam şut28,11maçlarında toplam, maç başı · 9 maç
  • 20,5 üstü%1009/9
  • 22,5 üstü%1009/9
  • 24,5 üstü%676/9
Faul31,56maçlarında toplam, maç başı · 9 maç
  • 22,5 üstü%898/9
  • 24,5 üstü%898/9
Ofsayt3,33maçlarında toplam, maç başı · 9 maç
  • 2,5 üstü%565/9
  • 3,5 üstü%565/9

Oyuncular

LIMITED Kısmi olay verisi; sayılar eksik olabilir.

OyuncuGolAsistSarıKırmızıPenaltı golü
Amadou Sagna 30002
A. Ugarriza 10000
Ariel Sheratzky 10100
N. Gabay 10000
R. Abdullazada 10100
I. Vaier 01000
S. Ben-David 01200
Alexandre Sola 00500
Mor Simantov 00110
N. Ljubisavljević 00300
O. Benbenishti 00010
O. Darwish 00100
S. Edri 00100
Shay Sabah 00100
Talles Costa 00300

Genel bakış

Veri tarihi: 07.11.2026 20:30 TSİ
  • Maccabi Tel Aviv ligin en golcü takımı: 10 maçta 31 gol.
  • Hapoel Tel Aviv en az gol yiyen takım: 9 maçta 6 gol.
  • Dor Peretz (Maccabi Tel Aviv) 10 golle gol krallığında.
  • Lig maç başına 3,01 gol ortalamasıyla oynanıyor (69 maçta 208 gol).
Maç6914 takım
Maç başına gol3,01208 gol
KG Var
?

İki takımın da en az bir gol attığı maçların yüzdesi. n = maç sayısı.

%59,4 (n=69)
2.5 Üst
?

Toplam 3 ya da daha fazla gol olan maçların yüzdesi. n = maç sayısı.

%59,4 (n=69)
Maç sonucu dağılımı
?

Oynanan maçların ev sahibi galibiyeti, beraberlik ve deplasman galibiyeti olarak dağılımı (90 dakika skoru).

Ev %42,0 (n=69)Beraberlik %21,7 (n=69)Deplasman %36,2 (n=69)

Zirve ve form

Tümünü gör →
#TakımOAVPForm (yeni solda)
1 Maccabi Tel Aviv 8+1620 GGBBG
2 Hapoel Tel Aviv 8+1319 MGGGG
3 Hapoel Beer Sheva 8+719 GGGGG
4 Maccabi Haifa 8+618 GGGGM
5 Beitar Jerusalem 8+316 GGGBG
12 Hapoel Petah Tikva 8-94 MMBMM
13 Ironi Kiryat Shmona 8-103 MMMMM
14 Ironi Tiberias 8-42 BMMMB

Avrupa kupaları / üst turKüme düşme

Güncel değil Puan durumu 28.10.2026 19:14 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.

İlk 5 ve son 3 · 14 takım · puan durumu kaynağı 28.10.2026 19:14 TSİ

En golcü

Tümü →
  1. 1Maccabi Tel Aviv 31 gol · 10 maç
  2. 2Hapoel Beer Sheva 22 gol · 9 maç
  3. 3Maccabi Haifa 21 gol · 10 maç

En az gol yiyen

Tümü →
  1. 1Hapoel Tel Aviv 6 gol · 9 maç
  2. 2Bnei Sakhnin 8 gol · 10 maç
  3. 3Maccabi Netanya 9 gol · 10 maç

Gol yememe yüzdesi

Tümü →
  1. 1Hapoel Tel Aviv %66,7 (n=9)
  2. 2Bnei Sakhnin %50,0 (n=10)
  3. 3Beitar Jerusalem %40,0 (n=10)

Lig karakteri

En formda takım
?

Son 5 maçtan en çok puanı toplayan takım (galibiyet 3, beraberlik 1).

Hapoel Beer Sheva

son 5 maçta 15 puan GGGGG

En formsuz takım
?

Son 5 maçtan en az puanı toplayan takım.

Hapoel Katamon

son 5 maçta 2 puan BBMMM

En istikrarlı takım
?

Son 10 maçta maç başına puanı en az dalgalanan takım (lig ortalamasının üstündekiler arasından). Düşük sayı = daha istikrarlı.

Maccabi Tel Aviv

maç başına puan dalgalanması 0,92 · 10 maç

En tutarsız takım
?

Son 10 maçta maç başına puanı en çok dalgalanan takım. Yüksek sayı = daha tutarsız.

Maccabi Haifa

maç başına puan dalgalanması 1,47 · 10 maç

Oranlara göre favori
?

Maç öncesi kapanış oranında favori olan takımın sonucu. Dağılım 90 dakika sonucuna göre; sürpriz = favori olmayan kazandı.

Oranlara göre favori kazandı %51,3Beraberlik %25,1Favori olmayan kazandı %23,5

2023–2026 · 668 maç

Kısmi Bu ligde maç olayı verisi eksik; oyuncu sayıları eksik olabilir.

Oyuncular · Hücum

Gol krallığı

Tümü →
  1. 1Dor Peretz Maccabi Tel Aviv 10
  2. 2Alon Turgeman Hapoel Haifa 5
  3. 2E. Sokler Maccabi Tel Aviv 5

+3 oyuncu 3. sıradakiyle eşit

Asist

Tümü →
  1. 1Bruninho Maccabi Haifa 5
  2. 2T. Yosefi Beitar Jerusalem 4
  3. 3Arial Mendy Hapoel Haifa 3

+8 oyuncu 3. sıradakiyle eşit

Gol + asist
?

Attığı gol + yaptığı asist.

Tümü →
  1. 1Dor Peretz Maccabi Tel Aviv 12
  2. 2Bruninho Maccabi Haifa 9
  3. 3Alon Turgeman Hapoel Haifa 6

+4 oyuncu 3. sıradakiyle eşit

Oyuncular · Disiplin

Sarı kart

Tümü →
  1. 1Alexandre Sola Ironi Kiryat Shmona 5
  2. 1E. Azoulay Maccabi Haifa 5
  3. 1Stav Israeli Hapoel Petah Tikva 5

Kırmızı kart

Tümü →
  1. 1Andrian Kraev Hapoel Tel Aviv 1
  2. 1B. Carabalí Beitar Jerusalem 1
  3. 1B. Cohen Ironi Tiberias 1

+15 oyuncu 3. sıradakiyle eşit

Veri kapsamı
?

Her satır, oynanan maçların kaçında o verinin bulunduğunu gösterir. Veri paketi siteye alınmadan önce bütünlük denetiminden (dosya özetleri) geçer; eksik veri sıfır diye gösterilmez.

Maç sonu skoru 69/69 İlk yarı skoru 69/69 Gol, asist, kart 64/69 Oyuncu dakikaları 59/69

Maç istatistikleri

64 maç · iki takımın toplamı, maç başı
Korner9,30maç başı · 64 maç
  • 8,5 üstü%5535/64
  • 9,5 üstü%3925/64
  • 10,5 üstü%3321/64
Kart4,92maç başı · 64 maç
  • 3,5 üstü%7749/64
  • 4,5 üstü%5535/64
  • 5,5 üstü%3925/64
İsabetli şut9,48maç başı · 64 maç
  • 7,5 üstü%6441/64
  • 8,5 üstü%5837/64
  • 9,5 üstü%5032/64
Toplam şut28,33maç başı · 64 maç
  • 20,5 üstü%8856/64
  • 22,5 üstü%7749/64
  • 24,5 üstü%6441/64
Faul27,12maç başı · 64 maç
  • 22,5 üstü%7850/64
  • 24,5 üstü%6340/64
Ofsayt3,22maç başı · 64 maç
  • 2,5 üstü%5535/64
  • 3,5 üstü%4227/64

Takım sıralamaları (maç başı, en az 3 maç)

En çok şut

  1. Maccabi Tel Aviv21,210 m
  2. Maccabi Haifa17,89 m
  3. Maccabi Netanya17,29 m
  4. Beitar Jerusalem16,39 m
  5. Hapoel Tel Aviv15,69 m

En çok isabetli şut

  1. Maccabi Tel Aviv8,110 m
  2. Maccabi Netanya6,09 m
  3. Maccabi Haifa5,89 m
  4. Hapoel Tel Aviv5,49 m
  5. Beitar Jerusalem5,39 m

Topa en çok sahip olan

  1. Hapoel Beer Sheva%61,09 m
  2. Beitar Jerusalem%59,89 m
  3. Maccabi Haifa%57,79 m
  4. Maccabi Tel Aviv%57,410 m
  5. Maccabi Netanya%53,49 m

En çok kart

  1. Maccabi Haifa3,229 m
  2. Beitar Jerusalem3,009 m
  3. Hapoel Beer Sheva3,009 m
  4. Hapoel Tel Aviv2,899 m
  5. Hapoel Haifa2,789 m

Maç istatistikleri API-Football; sayım istatistiklerinde boş = 0 (blok varsa), yüzde / xG boşsa yok sayılır. n = istatistiği olan maç.

Veri: API-Football (DG veri tabanı üzerinden). Oyuncu fotoğrafı kullanılmaz. Eksik veri sıfır olarak gösterilmez ("—").