İstatistikler ana sayfa

DG ANALİZ · Futbol istatistikleri

İstatistikler · Liga Leumit 2026

İsrail

Liga Leumit (611)

Burkina Faso

Ligue 1 Burkina Faso

Burundi

Ligue A Burundi

Congo DR

Ligue 1 Congo DR

Dominik Cumhuriyeti

Liga Mayor Dominik Cumhuriyeti

Fildişi Sahili

Ligue 1 Fildişi Sahili

Filipinler

PFL Filipinler

Kamboçya

C-League Kamboçya

Nijerya

NPFL Nijerya

Senegal

Ligue 1 Senegal

Trinidad And Tobago

Pro Lig Trinidad And Tobago

Ürdün

League Ürdün
Temizle

Sezon 2026 · oynanan maç 101 (FT / uzatma / penaltı; ertelenen, iptal ve hükmen hariç) · son oynanan 06.11.2026 16:00 TSİ · veri 06.11.2026 16:00 TSİ itibarıyla

7. sıra 18 puan averaj +3 form GBGBM Liga Leumit

Güncel değil Puan durumu 28.10.2026 19:14 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.

Sonuçlar ve gol eğilimleri

Genel 12 maç

6 galibiyet3 beraberlik3 mağlubiyet
19attığı gol
15yediği gol
1,58 – 1,25maç başı attı – yedi
  • Gol yemediği maç %41,7 5/12
  • KG Var %41,7 5/12
  • 2.5 Üst %50,0 6/12

İç saha 7 maç

3 galibiyet3 beraberlik1 mağlubiyet
11attığı gol
8yediği gol
1,57 – 1,14maç başı attı – yedi
  • Gol yemediği maç %42,9 3/7
  • KG Var %42,9 3/7
  • 2.5 Üst %42,9 3/7

Deplasman 5 maç

3 galibiyet0 beraberlik2 mağlubiyet
8attığı gol
7yediği gol
1,60 – 1,40maç başı attı – yedi
  • Gol yemediği maç %40,0 2/5
  • KG Var %40,0 2/5
  • 2.5 Üst %60,0 3/5

Sarı kart 0 · Kırmızı kart 3 (olay verisi olan 11 maç)

Oyuncular

LIMITED Kısmi olay verisi; sayılar eksik olabilir.

OyuncuGolAsistSarıKırmızıPenaltı golü
A. Khalaila 50000
E. Elimelech 40000
R. Twizer 30000
N. Shemesh 20000
Y. Brik 20002
I. Kingsley 10000
Y. Malka 10000
M. Adams 00010

Genel bakış

Veri tarihi: 06.11.2026 16:00 TSİ
  • Kiryat Yam SC ligin en golcü takımı: 13 maçta 34 gol.
  • Ashdod ve 1 takım daha yalnız 13 gol yedi.
  • S. Nachmani (Bnei Yehuda) 13 golle gol krallığında.
  • Lig maç başına 3,07 gol ortalamasıyla oynanıyor (101 maçta 310 gol).
Maç10116 takım
Maç başına gol3,07310 gol
KG Var
?

İki takımın da en az bir gol attığı maçların yüzdesi. n = maç sayısı.

%53,5 (n=101)
2.5 Üst
?

Toplam 3 ya da daha fazla gol olan maçların yüzdesi. n = maç sayısı.

%60,4 (n=101)
Maç sonucu dağılımı
?

Oynanan maçların ev sahibi galibiyeti, beraberlik ve deplasman galibiyeti olarak dağılımı (90 dakika skoru).

Ev %40,6 (n=101)Beraberlik %16,8 (n=101)Deplasman %42,6 (n=101)

Zirve ve form

Tümünü gör →
#TakımOAVPForm (yeni solda)
1 Ashdod 11+1528 GGGBG
2 Bnei Yehuda 11+1727 GGGBG
3 Hapoel Kfar Shalem 11+823 GGGGG
4 Hapoel Rishon LeZion 11+621 GBGBM
5 Hapoel Ra'anana 11+819 GMMBG
14 Maccabi Herzliya 11-59 MMMBM
15 Maccabi Kabilio Jaffa 11-149 MGMMG
16 Hapoel Acre 11-281 MMBMM

Avrupa kupaları / üst turKüme düşme

Güncel değil Puan durumu 28.10.2026 19:14 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.

İlk 5 ve son 3 · 16 takım · puan durumu kaynağı 28.10.2026 19:14 TSİ

En golcü

Tümü →
  1. 1Kiryat Yam SC 34 gol · 13 maç
  2. 2Hapoel Kfar Shalem 30 gol · 13 maç
  3. 3Bnei Yehuda 29 gol · 13 maç

En az gol yiyen

Tümü →
  1. 1Ashdod 13 gol · 13 maç
  2. 1Bnei Yehuda 13 gol · 13 maç
  3. 3Hapoel Afula 15 gol · 12 maç

Gol yememe yüzdesi

Tümü →
  1. 1Ashdod %46,2 (n=13)
  2. 2Hapoel Afula %41,7 (n=12)
  3. 2Hapoel Kfar Saba %41,7 (n=12)

Lig karakteri

En formda takım
?

Son 5 maçtan en çok puanı toplayan takım (galibiyet 3, beraberlik 1).

Hapoel Kfar Shalem

son 5 maçta 15 puan GGGGG

En formsuz takım
?

Son 5 maçtan en az puanı toplayan takım.

Hapoel Acre

son 5 maçta 2 puan BMMBM

En istikrarlı takım
?

Son 10 maçta maç başına puanı en az dalgalanan takım (lig ortalamasının üstündekiler arasından). Düşük sayı = daha istikrarlı.

Ashdod

maç başına puan dalgalanması 1,02 · 10 maç

En tutarsız takım
?

Son 10 maçta maç başına puanı en çok dalgalanan takım. Yüksek sayı = daha tutarsız.

Hapoel Kfar Saba

maç başına puan dalgalanması 1,50 · 10 maç

Oranlara göre favori
?

Maç öncesi kapanış oranında favori olan takımın sonucu. Dağılım 90 dakika sonucuna göre; sürpriz = favori olmayan kazandı.

Oranlara göre favori kazandı %51,6Beraberlik %22,6Favori olmayan kazandı %25,8

2023–2026 · 31 maç

Bu sezon: favori kazandı %51,6 · beraberlik %22,6 · favori olmayan kazandı %25,8 · 31 maç

Kısmi Bu ligde maç olayı verisi eksik; oyuncu sayıları eksik olabilir.

Oyuncular · Hücum

Gol krallığı

Tümü →
  1. 1S. Nachmani Bnei Yehuda 13
  2. 2D. Atlan Hapoel Ra'anana 8
  3. 3E. Henty Hapoel Rishon LeZion 7

+2 oyuncu 3. sıradakiyle eşit

Gol + asist
?

Attığı gol + yaptığı asist.

Tümü →
  1. 1S. Nachmani Bnei Yehuda 13
  2. 2D. Atlan Hapoel Ra'anana 8
  3. 3E. Henty Hapoel Rishon LeZion 7

+2 oyuncu 3. sıradakiyle eşit

Oyuncular · Disiplin

Sarı kart

Tümü →
  1. 1A. Abed Maccabi Ahi Nazareth 1
  2. 1R. Olitski Hapoel Kfar Saba 1
  3. 1Z. Issa Kafr Qasim 1

Kırmızı kart

Tümü →
  1. 1A. Sanyang Maccabi Herzliya 2
  2. 2A. Abed Maccabi Ahi Nazareth 1
  3. 2A. Meir Maccabi Kabilio Jaffa 1

+16 oyuncu 3. sıradakiyle eşit

Veri kapsamı
?

Her satır, oynanan maçların kaçında o verinin bulunduğunu gösterir. Veri paketi siteye alınmadan önce bütünlük denetiminden (dosya özetleri) geçer; eksik veri sıfır diye gösterilmez.

Maç sonu skoru 101/101 İlk yarı skoru 101/101 Gol, asist, kart 97/101 Oyuncu dakikaları 0/101

Veri: API-Football (DG veri tabanı üzerinden). Oyuncu fotoğrafı kullanılmaz. Eksik veri sıfır olarak gösterilmez ("—").