İstatistikler ana sayfa

DG ANALİZ · Futbol istatistikleri

İstatistikler · Virsliga 2026

Letonya

Virsliga (611)

Burkina Faso

Ligue 1 Burkina Faso

Burundi

Ligue A Burundi

Congo DR

Ligue 1 Congo DR

Dominik Cumhuriyeti

Liga Mayor Dominik Cumhuriyeti

Fildişi Sahili

Ligue 1 Fildişi Sahili

Filipinler

PFL Filipinler

Kamboçya

C-League Kamboçya

Nijerya

NPFL Nijerya

Senegal

Ligue 1 Senegal

Trinidad And Tobago

Pro Lig Trinidad And Tobago

Ürdün

League Ürdün
Temizle

Sezon 2026 · oynanan maç 175 (FT / uzatma / penaltı; ertelenen, iptal ve hükmen hariç) · son oynanan 01.11.2026 14:00 TSİ · veri 01.11.2026 18:09 TSİ itibarıyla

Genel bakış

Veri tarihi: 01.11.2026 18:09 TSİ
  • Riga ligin en golcü takımı: 35 maçta 95 gol.
  • Rīgas FS en az gol yiyen takım: 35 maçta 24 gol.
  • M. Badamosi (Riga) 24 golle gol krallığında.
  • Lig maç başına 2,92 gol ortalamasıyla oynanıyor (175 maçta 511 gol).
Maç17510 takım
Maç başına gol2,92511 gol
KG Var
?

İki takımın da en az bir gol attığı maçların yüzdesi. n = maç sayısı.

%53,7 (n=175)
2.5 Üst
?

Toplam 3 ya da daha fazla gol olan maçların yüzdesi. n = maç sayısı.

%54,9 (n=175)
Maç sonucu dağılımı
?

Oynanan maçların ev sahibi galibiyeti, beraberlik ve deplasman galibiyeti olarak dağılımı (90 dakika skoru).

Ev %42,9 (n=175)Beraberlik %22,9 (n=175)Deplasman %34,3 (n=175)

Zirve ve form

Tümünü gör →
#TakımOAVPForm (yeni solda)
1 Rīgas FS 35+6389 GGGGG
2 Riga 35+6283 GGGGB
3 Auda 35+2370 BGMGG
4 BFC Daugavpils 35+551 BGGGG
5 FK Liepaja 35048 BMGBB
8 Grobiņa 35-3729 BMGMM
9 Tukums 35-2325 BMMBM
10 Ogre United 35-5119 GMMMB

İlk 5 ve son 3 · 10 takım · puan durumu kaynağı 01.11.2026 18:09 TSİ

En golcü

Tümü →
  1. 1Riga 95 gol · 35 maç
  2. 2Rīgas FS 87 gol · 35 maç
  3. 3Auda 61 gol · 35 maç

En az gol yiyen

Tümü →
  1. 1Rīgas FS 24 gol · 35 maç
  2. 2Riga 33 gol · 35 maç
  3. 3BFC Daugavpils 37 gol · 35 maç

Gol yememe yüzdesi

Tümü →
  1. 1Rīgas FS %54,3 (n=35)
  2. 2Riga %42,9 (n=35)
  3. 3Auda %37,1 (n=35)

Lig karakteri

En formda takım
?

Son 5 maçtan en çok puanı toplayan takım (galibiyet 3, beraberlik 1).

Rīgas FS

son 5 maçta 15 puan GGGGG

En formsuz takım
?

Son 5 maçtan en az puanı toplayan takım.

FS Jelgava

son 5 maçta 0 puan MMMMM

En istikrarlı takım
?

Son 10 maçta maç başına puanı en az dalgalanan takım (lig ortalamasının üstündekiler arasından). Düşük sayı = daha istikrarlı.

Rīgas FS

maç başına puan dalgalanması 0,92 · 10 maç

En tutarsız takım
?

Son 10 maçta maç başına puanı en çok dalgalanan takım. Yüksek sayı = daha tutarsız.

Super Nova

maç başına puan dalgalanması 1,30 · 10 maç

Oranlara göre favori
?

Maç öncesi kapanış oranında favori olan takımın sonucu. Dağılım 90 dakika sonucuna göre; sürpriz = favori olmayan kazandı.

Favori / sürpriz verisi yok.

Oyuncular · Hücum

Gol krallığı

Tümü →
  1. 1M. Badamosi Riga 24
  2. 2J. Ede Tukums 16
  3. 3D. Lemajic Rīgas FS 15

Asist

Tümü →
  1. 1S. Oulad M'Hand Riga 12
  2. 2L. Odisharia Rīgas FS 10
  3. 3B. Samoilovs Tukums 8

+1 oyuncu 3. sıradakiyle eşit

Gol + asist
?

Attığı gol + yaptığı asist.

Tümü →
  1. 1M. Badamosi Riga 30
  2. 2S. Oulad M'Hand Riga 22
  3. 3J. Ede FK Liepaja 18

Oyuncular · Disiplin

Sarı kart

Tümü →
  1. 1G. Žaleiko FS Jelgava 12
  2. 1K. Rupeiks Grobiņa 12
  3. 3K. Cudars Ogre United 10

+2 oyuncu 3. sıradakiyle eşit

Kırmızı kart

Tümü →
  1. 1K. Volkovs Tukums 2
  2. 1R. Reingolcs Tukums 2
  3. 3A. Jovanovic Grobiņa 1

+17 oyuncu 3. sıradakiyle eşit

Veri kapsamı
?

Her satır, oynanan maçların kaçında o verinin bulunduğunu gösterir. Veri paketi siteye alınmadan önce bütünlük denetiminden (dosya özetleri) geçer; eksik veri sıfır diye gösterilmez.

Maç sonu skoru 175/175 İlk yarı skoru 175/175 Gol, asist, kart 175/175 Oyuncu dakikaları 15/175

Maç istatistikleri

15 maç · iki takımın toplamı, maç başı
Korner9,27maç başı · 15 maç
  • 8,5 üstü%538/15
  • 9,5 üstü%477/15
  • 10,5 üstü%477/15
Kart3,60maç başı · 15 maç
  • 3,5 üstü%406/15
  • 4,5 üstü%274/15
  • 5,5 üstü%274/15
İsabetli şut11,00maç başı · 15 maç
  • 7,5 üstü%8713/15
  • 8,5 üstü%6710/15
  • 9,5 üstü%538/15
Toplam şut28,13maç başı · 15 maç
  • 20,5 üstü%9314/15
  • 22,5 üstü%7311/15
  • 24,5 üstü%609/15
Faul24,33maç başı · 15 maç
  • 22,5 üstü%538/15
  • 24,5 üstü%274/15
Ofsayt3,80maç başı · 15 maç
  • 2,5 üstü%609/15
  • 3,5 üstü%406/15

Takım sıralamaları (maç başı, en az 3 maç)

En çok korner

  1. Rīgas FS8,34 m
  2. Riga7,73 m
  3. BFC Daugavpils5,03 m
  4. Ogre United4,73 m
  5. Grobiņa4,03 m

En çok şut

  1. Auda21,73 m
  2. Riga21,73 m
  3. Rīgas FS18,34 m
  4. BFC Daugavpils11,03 m
  5. Ogre United10,33 m

En çok isabetli şut

  1. Auda9,33 m
  2. Riga7,73 m
  3. Rīgas FS7,04 m
  4. BFC Daugavpils5,33 m
  5. Ogre United3,73 m

En yüksek xG

  1. Auda2,803 m
  2. Riga2,703 m
  3. Rīgas FS2,494 m
  4. BFC Daugavpils1,353 m
  5. Grobiņa1,093 m

Topa en çok sahip olan

  1. Riga%74,33 m
  2. Rīgas FS%62,84 m
  3. Auda%61,03 m
  4. BFC Daugavpils%48,33 m
  5. Ogre United%41,33 m

En çok faul

  1. Auda15,03 m
  2. Grobiņa13,73 m
  3. Ogre United13,33 m
  4. Tukums12,33 m
  5. Super Nova11,84 m

En çok kart

  1. Riga3,003 m
  2. Grobiņa2,673 m
  3. Auda2,333 m
  4. Super Nova1,754 m
  5. Tukums1,673 m

En çok ofsayt

  1. BFC Daugavpils3,73 m
  2. Rīgas FS2,84 m
  3. Auda2,73 m
  4. Ogre United1,73 m
  5. Grobiņa1,33 m

Maç istatistikleri API-Football; sayım istatistiklerinde boş = 0 (blok varsa), yüzde / xG boşsa yok sayılır. n = istatistiği olan maç.

Veri: API-Football (DG veri tabanı üzerinden). Oyuncu fotoğrafı kullanılmaz. Eksik veri sıfır olarak gösterilmez ("—").