İstatistikler ana sayfa

DG ANALİZ · Futbol istatistikleri

İstatistikler · 1. Liga 2026

Letonya

1. Liga (611)

Burkina Faso

Ligue 1 Burkina Faso

Burundi

Ligue A Burundi

Congo DR

Ligue 1 Congo DR

Dominik Cumhuriyeti

Liga Mayor Dominik Cumhuriyeti

Fildişi Sahili

Ligue 1 Fildişi Sahili

Filipinler

PFL Filipinler

Kamboçya

C-League Kamboçya

Nijerya

NPFL Nijerya

Senegal

Ligue 1 Senegal

Trinidad And Tobago

Pro Lig Trinidad And Tobago

Ürdün

League Ürdün
Temizle

Sezon 2026 · oynanan maç 182 (FT / uzatma / penaltı; ertelenen, iptal ve hükmen hariç) · son oynanan 07.11.2026 14:00 TSİ · veri 07.11.2026 20:09 TSİ itibarıyla

4. sıra 54 puan averaj +19 form GBMBM 1. Liga

Güncel değil Puan durumu 07.11.2026 20:09 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.

Sonuçlar ve gol eğilimleri

Genel 26 maç

16 galibiyet6 beraberlik4 mağlubiyet
50attığı gol
31yediği gol
1,92 – 1,19maç başı attı – yedi
  • Gol yemediği maç %30,8 8/26
  • KG Var %65,4 17/26
  • 2.5 Üst %69,2 18/26

İç saha 13 maç

9 galibiyet3 beraberlik1 mağlubiyet
30attığı gol
18yediği gol
2,31 – 1,38maç başı attı – yedi
  • Gol yemediği maç %15,4 2/13
  • KG Var %84,6 11/13
  • 2.5 Üst %84,6 11/13

Deplasman 13 maç

7 galibiyet3 beraberlik3 mağlubiyet
20attığı gol
13yediği gol
1,54 – 1,00maç başı attı – yedi
  • Gol yemediği maç %46,2 6/13
  • KG Var %46,2 6/13
  • 2.5 Üst %53,8 7/13

Sarı kart 1 · Kırmızı kart 5 (olay verisi olan 24 maç)

Oyuncular

LIMITED Kısmi olay verisi; sayılar eksik olabilir.

OyuncuGolAsistSarıKırmızıPenaltı golü
R. Muižnieks 73010
R. Baumanis 71000
S. Aogaki 55000
G. Kirkils 41010
M. Kurtiss 32010
A. Baturinskis 31001
J. Paul 31010
N. Treimanis 31000
R. Arsauskis 30000
O. Kellers 23000
S. Saito 23000
R. Krums 20000
R. Korzans 11110
I. Galajevs 10001
K. Ilenans 10000
K. Kravcenko 10001
P. Palameiks 10000
L. Liepins 01000
V. Hibsmanis 01000

Genel bakış

Veri tarihi: 07.11.2026 20:09 TSİ
  • Metta / LU ligin en golcü takımı: 26 maçta 104 gol.
  • Metta / LU en az gol yiyen takım: 26 maçta 19 gol.
  • A. Grazis (Riga Mariners) 26 golle gol krallığında.
  • Lig maç başına 3,70 gol ortalamasıyla oynanıyor (182 maçta 674 gol).
Maç18214 takım
Maç başına gol3,70674 gol
KG Var
?

İki takımın da en az bir gol attığı maçların yüzdesi. n = maç sayısı.

%61,5 (n=182)
2.5 Üst
?

Toplam 3 ya da daha fazla gol olan maçların yüzdesi. n = maç sayısı.

%70,9 (n=182)
Maç sonucu dağılımı
?

Oynanan maçların ev sahibi galibiyeti, beraberlik ve deplasman galibiyeti olarak dağılımı (90 dakika skoru).

Ev %44,5 (n=182)Beraberlik %19,2 (n=182)Deplasman %36,3 (n=182)

Zirve ve form

Tümünü gör →
#TakımOAVPForm (yeni solda)
1 Metta / LU 26+8569 GGGGG
2 Valmiera / BSS 26+4160 BBGBG
3 Riga Mariners 26+3259 MGGGG
4 Leevon / PPK 26+1954 GBMBM
5 JDFS Alberts 26+1847 GBGMG
12 Tukums II 26-4020 MBMBM
13 JFK Ventspils 26-2119 MBMGM
14 Rēzekne FA 26-716 MMMMM

Güncel değil Puan durumu 07.11.2026 20:09 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.

İlk 5 ve son 3 · 14 takım · puan durumu kaynağı 07.11.2026 20:09 TSİ

En golcü

Tümü →
  1. 1Metta / LU 104 gol · 26 maç
  2. 2Valmiera / BSS 69 gol · 26 maç
  3. 3Riga Mariners 65 gol · 26 maç

En az gol yiyen

Tümü →
  1. 1Metta / LU 19 gol · 26 maç
  2. 2Valmiera / BSS 28 gol · 26 maç
  3. 3Leevon / PPK 31 gol · 26 maç

Gol yememe yüzdesi

Tümü →
  1. 1Metta / LU %50,0 (n=26)
  2. 2Leevon / PPK %30,8 (n=26)
  3. 2Mārupe %30,8 (n=26)

Lig karakteri

En formda takım
?

Son 5 maçtan en çok puanı toplayan takım (galibiyet 3, beraberlik 1).

Metta / LU

son 5 maçta 15 puan GGGGG

En formsuz takım
?

Son 5 maçtan en az puanı toplayan takım.

Rēzekne FA

son 5 maçta 0 puan MMMMM

En istikrarlı takım
?

Son 10 maçta maç başına puanı en az dalgalanan takım (lig ortalamasının üstündekiler arasından). Düşük sayı = daha istikrarlı.

Metta / LU

maç başına puan dalgalanması 0,60 · 10 maç

En tutarsız takım
?

Son 10 maçta maç başına puanı en çok dalgalanan takım. Yüksek sayı = daha tutarsız.

Rīgas FS II

maç başına puan dalgalanması 1,47 · 10 maç

Oranlara göre favori
?

Maç öncesi kapanış oranında favori olan takımın sonucu. Dağılım 90 dakika sonucuna göre; sürpriz = favori olmayan kazandı.

Favori / sürpriz verisi yok.

Kısmi Bu ligde maç olayı verisi eksik; oyuncu sayıları eksik olabilir.

Oyuncular · Hücum

Gol krallığı

Tümü →
  1. 1A. Grazis Riga Mariners 26
  2. 2S. Saleh Metta / LU 24
  3. 3P. Amoah Metta / LU 19

Asist

Tümü →
  1. 1R. Owusu Riga Mariners 7
  2. 2V. Stepanovs Valmiera / BSS 6
  3. 3A. Scerbinskis Skanste 5

+3 oyuncu 3. sıradakiyle eşit

Gol + asist
?

Attığı gol + yaptığı asist.

Tümü →
  1. 1A. Grazis Riga Mariners 30
  2. 2S. Saleh Metta / LU 28
  3. 3P. Amoah Metta / LU 21

Oyuncular · Disiplin

Sarı kart

Tümü →
  1. 1A. Sinelnikovs Riga Mariners 1
  2. 1E. Jansons Smiltene 1
  3. 1J. Cugunovs Super Nova 2 1

+7 oyuncu 3. sıradakiyle eşit

Kırmızı kart

Tümü →
  1. 1A. Fezui Smiltene 1
  2. 1A. Sinelnikovs Riga Mariners 1
  3. 1Abner Riga FC II 1

+17 oyuncu 3. sıradakiyle eşit

Veri kapsamı
?

Her satır, oynanan maçların kaçında o verinin bulunduğunu gösterir. Veri paketi siteye alınmadan önce bütünlük denetiminden (dosya özetleri) geçer; eksik veri sıfır diye gösterilmez.

Maç sonu skoru 182/182 İlk yarı skoru 182/182 Gol, asist, kart 163/182 Oyuncu dakikaları 0/182

Veri: API-Football (DG veri tabanı üzerinden). Oyuncu fotoğrafı kullanılmaz. Eksik veri sıfır olarak gösterilmez ("—").