İstatistikler ana sayfa

DG ANALİZ · Futbol istatistikleri

İstatistikler · İrlanda Premier Division 2026

İrlanda

Premier Division (611)

Burkina Faso

Ligue 1 Burkina Faso

Burundi

Ligue A Burundi

Congo DR

Ligue 1 Congo DR

Dominik Cumhuriyeti

Liga Mayor Dominik Cumhuriyeti

Fildişi Sahili

Ligue 1 Fildişi Sahili

Filipinler

PFL Filipinler

Kamboçya

C-League Kamboçya

Nijerya

NPFL Nijerya

Senegal

Ligue 1 Senegal

Trinidad And Tobago

Pro Lig Trinidad And Tobago

Ürdün

League Ürdün
Temizle

Sezon 2026 · oynanan maç 181 (FT / uzatma / penaltı; ertelenen, iptal ve hükmen hariç) · son oynanan 07.11.2026 20:30 TSİ · veri 07.11.2026 20:30 TSİ itibarıyla

4. sıra 49 puan averaj +3 form GBGGG Premier Division

Güncel değil Puan durumu 28.10.2026 19:05 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.

Sonuçlar ve gol eğilimleri

Genel 36 maç

12 galibiyet13 beraberlik11 mağlubiyet
52attığı gol
50yediği gol
1,44 – 1,39maç başı attı – yedi
  • Gol yemediği maç %19,4 7/36
  • KG Var %72,2 26/36
  • 2.5 Üst %61,1 22/36

İç saha 18 maç

4 galibiyet5 beraberlik9 mağlubiyet
27attığı gol
31yediği gol
1,50 – 1,72maç başı attı – yedi
  • Gol yemediği maç %11,1 2/18
  • KG Var %77,8 14/18
  • 2.5 Üst %72,2 13/18

Deplasman 18 maç

8 galibiyet8 beraberlik2 mağlubiyet
25attığı gol
19yediği gol
1,39 – 1,06maç başı attı – yedi
  • Gol yemediği maç %27,8 5/18
  • KG Var %66,7 12/18
  • 2.5 Üst %50,0 9/18

Sarı kart 108 · Kırmızı kart 3 (olay verisi olan 36 maç)

Maç istatistikleri maç başı ortalama

ÖlçütToplam (35 m)İç saha (18 m)Dış saha (17 m)
Takımın
Topa sahip olma%53,3%57,3%49,1
Beklenen gol (xG)1,291,531,07
Toplam şut14,015,112,9
İsabetli şut4,24,73,6
Ceza sahası içi şut8,38,77,9
Korner5,35,45,2
Pas442485400
Pas isabeti%77%80%73
Kurtarış2,52,52,5
Faul10,810,910,7
Ofsayt1,92,01,8
Sarı kart2,912,833,00
Kırmızı kart0,090,110,06
Rakiplerinin (bu takıma karşı)
Rakibin xG'si1,351,271,42
Rakibin şutu12,211,912,5
Rakibin isabetli şutu3,84,13,5
Rakibin korneri4,33,94,7

Maçlarındaki toplamlar (iki takım birlikte)

Korner9,57maçlarında toplam, maç başı · 35 maç
  • 8,5 üstü%6322/35
  • 9,5 üstü%4917/35
  • 10,5 üstü%269/35
Kart5,23maçlarında toplam, maç başı · 35 maç
  • 3,5 üstü%7727/35
  • 4,5 üstü%5720/35
  • 5,5 üstü%4315/35
İsabetli şut8,00maçlarında toplam, maç başı · 35 maç
  • 7,5 üstü%5419/35
  • 8,5 üstü%3713/35
  • 9,5 üstü%2910/35
Toplam şut26,23maçlarında toplam, maç başı · 35 maç
  • 20,5 üstü%8329/35
  • 22,5 üstü%7426/35
  • 24,5 üstü%6322/35
Faul20,71maçlarında toplam, maç başı · 35 maç
  • 22,5 üstü%3412/35
  • 24,5 üstü%93/35
Ofsayt3,40maçlarında toplam, maç başı · 35 maç
  • 2,5 üstü%7727/35
  • 3,5 üstü%5118/35

Oyuncular

OyuncuGolAsistSarıKırmızıPenaltı golü
H. Wood 105303
Daniel Kelly 861100
John Martin 82500
Ademipo Odubeko 42200
Sean Boyd 40510
Jack Henry-Francis 23700
James Norris 23400
Alistair Coote 22610
K. McInroy 22700
Sean Moore 21200
P. Barrett 20600
Milan Bernhard Mbeng 12200
Evan Caffrey 11400
S. Bone 11500
W. Jarvis 11200
Jonathan Lunney 10800
Z. Rossi 10200
I. Lundgren 03300
R. Freitas 02610
K. Ledwidge 01400
E. Beach 00100
J. Roche 00100
L. Fitzgerald 00100
O. Casey 00300
S. Gannon 00600
Wessel Speel 00100

Genel bakış

Veri tarihi: 07.11.2026 20:30 TSİ
  • Bohemians ligin en golcü takımı: 36 maçta 63 gol.
  • UCD en az gol yiyen takım: 1 maçta 2 gol.
  • T. Lonergan (Waterford) 16 golle gol krallığında.
  • Lig maç başına 2,81 gol ortalamasıyla oynanıyor (181 maçta 509 gol).
Maç18111 takım
Maç başına gol2,81509 gol
KG Var
?

İki takımın da en az bir gol attığı maçların yüzdesi. n = maç sayısı.

%60,8 (n=181)
2.5 Üst
?

Toplam 3 ya da daha fazla gol olan maçların yüzdesi. n = maç sayısı.

%53,0 (n=181)
Maç sonucu dağılımı
?

Oynanan maçların ev sahibi galibiyeti, beraberlik ve deplasman galibiyeti olarak dağılımı (90 dakika skoru).

Ev %40,3 (n=181)Beraberlik %30,4 (n=181)Deplasman %29,3 (n=181)

Zirve ve form

Tümünü gör →
#TakımOAVPForm (yeni solda)
1 Shamrock Rovers 35+2368 GGGMG
2 Bohemians 35+1862 GGMGM
3 St Patrick's Athl. 35+2560 GGMMB
4 Shelbourne 35+349 GBGGG
5 Derry City 35+347 BGMGG
8 Waterford 35-840 BMMGG
9 Drogheda United 35-1537 GMMGM
10 Sligo Rovers 35-3824 MMMBM

Diğer (play-off vb.)Küme düşme

Güncel değil Puan durumu 28.10.2026 19:05 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.

İlk 5 ve son 3 · 10 takım · puan durumu kaynağı 28.10.2026 19:05 TSİ

En golcü

Tümü →
  1. 1Bohemians 63 gol · 36 maç
  2. 2Shamrock Rovers 59 gol · 36 maç
  3. 3Dundalk 55 gol · 36 maç

En az gol yiyen

Tümü →
  1. 1UCD 2 gol · 1 maç
  2. 2St Patrick's Athl. 31 gol · 36 maç
  3. 3Shamrock Rovers 38 gol · 36 maç

Gol yememe yüzdesi

Tümü →
  1. 1St Patrick's Athl. %38,9 (n=36)
  2. 2Shamrock Rovers %33,3 (n=36)
  3. 3Bohemians %30,6 (n=36)

Lig karakteri

En formda takım
?

Son 5 maçtan en çok puanı toplayan takım (galibiyet 3, beraberlik 1).

Shelbourne

son 5 maçta 10 puan MGGGB

En formsuz takım
?

Son 5 maçtan en az puanı toplayan takım.

Sligo Rovers

son 5 maçta 2 puan BMBMM

En istikrarlı takım
?

Son 10 maçta maç başına puanı en az dalgalanan takım (lig ortalamasının üstündekiler arasından). Düşük sayı = daha istikrarlı.

Derry City

maç başına puan dalgalanması 1,25 · 10 maç

En tutarsız takım
?

Son 10 maçta maç başına puanı en çok dalgalanan takım. Yüksek sayı = daha tutarsız.

Drogheda United

maç başına puan dalgalanması 1,50 · 10 maç

Oranlara göre favori
?

Maç öncesi kapanış oranında favori olan takımın sonucu. Dağılım 90 dakika sonucuna göre; sürpriz = favori olmayan kazandı.

Oranlara göre favori kazandı %50,2Beraberlik %28,0Favori olmayan kazandı %21,8

2023–2026 · 536 maç

Oyuncular · Hücum

Gol krallığı

Tümü →
  1. 1T. Lonergan Waterford 16
  2. 2P. Amond Waterford 15
  3. 3C. Whelan Bohemians 13

Asist

Tümü →
  1. 1B. Couto Waterford 12
  2. 2D. Horgan Dundalk 10
  3. 3T. Lonergan Waterford 8

Gol + asist
?

Attığı gol + yaptığı asist.

Tümü →
  1. 1T. Lonergan Waterford 24
  2. 2D. Horgan Dundalk 22
  3. 3C. Whelan Bohemians 19

Oyuncular · Disiplin

Sarı kart

Tümü →
  1. 1D. Devoy Bohemians 11
  2. 1Daniel Kelly Shelbourne 11
  3. 1K. Buckley Dundalk 11

+2 oyuncu 3. sıradakiyle eşit

Kırmızı kart

Tümü →
  1. 1Pico Shamrock Rovers 2
  2. 2A. Dervin Dundalk 1
  3. 2A. McDonnell Bohemians 1

+17 oyuncu 3. sıradakiyle eşit

Veri kapsamı
?

Her satır, oynanan maçların kaçında o verinin bulunduğunu gösterir. Veri paketi siteye alınmadan önce bütünlük denetiminden (dosya özetleri) geçer; eksik veri sıfır diye gösterilmez.

Maç sonu skoru 181/181 İlk yarı skoru 181/181 Gol, asist, kart 181/181 Oyuncu dakikaları 177/181

Maç istatistikleri

177 maç · iki takımın toplamı, maç başı
Korner10,15maç başı · 177 maç
  • 8,5 üstü%69122/177
  • 9,5 üstü%5598/177
  • 10,5 üstü%4070/177
Kart4,37maç başı · 177 maç
  • 3,5 üstü%62110/177
  • 4,5 üstü%4376/177
  • 5,5 üstü%2545/177
İsabetli şut8,75maç başı · 177 maç
  • 7,5 üstü%64114/177
  • 8,5 üstü%5089/177
  • 9,5 üstü%3663/177
Toplam şut26,97maç başı · 177 maç
  • 20,5 üstü%87154/177
  • 22,5 üstü%79139/177
  • 24,5 üstü%67119/177
Faul22,31maç başı · 176 maç
  • 22,5 üstü%4783/176
  • 24,5 üstü%3155/176
Ofsayt3,25maç başı · 177 maç
  • 2,5 üstü%65115/177
  • 3,5 üstü%4275/177

Takım sıralamaları (maç başı, en az 3 maç)

En çok korner

  1. Bohemians5,935 m
  2. Dundalk5,835 m
  3. St Patrick's Athl.5,735 m
  4. Derry City5,636 m
  5. Waterford5,535 m

En çok şut

  1. St Patrick's Athl.16,735 m
  2. Dundalk16,335 m
  3. Bohemians15,935 m
  4. Shelbourne14,035 m
  5. Derry City13,936 m

En çok isabetli şut

  1. Bohemians5,435 m
  2. St Patrick's Athl.5,335 m
  3. Dundalk5,335 m
  4. Shamrock Rovers4,935 m
  5. Derry City4,836 m

En yüksek xG

  1. St Patrick's Athl.1,6135 m
  2. Bohemians1,5935 m
  3. Dundalk1,5435 m
  4. Waterford1,4935 m
  5. Shamrock Rovers1,4235 m

Topa en çok sahip olan

  1. Shamrock Rovers%61,935 m
  2. Bohemians%59,135 m
  3. Derry City%55,736 m
  4. St Patrick's Athl.%54,435 m
  5. Shelbourne%53,335 m

En çok faul

  1. Waterford12,635 m
  2. Galway United12,536 m
  3. Derry City12,136 m
  4. Shamrock Rovers11,935 m
  5. Dundalk11,435 m

En çok kart

  1. Shelbourne3,0035 m
  2. Derry City2,6936 m
  3. Dundalk2,4035 m
  4. Shamrock Rovers2,4035 m
  5. Waterford2,0935 m

En çok ofsayt

  1. Galway United1,936 m
  2. Shelbourne1,935 m
  3. St Patrick's Athl.1,935 m
  4. Waterford1,835 m
  5. Sligo Rovers1,735 m

Maç istatistikleri API-Football; sayım istatistiklerinde boş = 0 (blok varsa), yüzde / xG boşsa yok sayılır. n = istatistiği olan maç.

Veri: API-Football (DG veri tabanı üzerinden). Oyuncu fotoğrafı kullanılmaz. Eksik veri sıfır olarak gösterilmez ("—").