İstatistikler ana sayfa

DG ANALİZ · Futbol istatistikleri

İstatistikler · 3. liga - MSFL 2026

Çekya

3. liga - MSFL (611)

Burkina Faso

Ligue 1 Burkina Faso

Burundi

Ligue A Burundi

Congo DR

Ligue 1 Congo DR

Dominik Cumhuriyeti

Liga Mayor Dominik Cumhuriyeti

Fildişi Sahili

Ligue 1 Fildişi Sahili

Filipinler

PFL Filipinler

Kamboçya

C-League Kamboçya

Nijerya

NPFL Nijerya

Senegal

Ligue 1 Senegal

Trinidad And Tobago

Pro Lig Trinidad And Tobago

Ürdün

League Ürdün
Temizle

Sezon 2026 · oynanan maç 141 (FT / uzatma / penaltı; ertelenen, iptal ve hükmen hariç) · son oynanan 07.11.2026 16:00 TSİ · veri 07.11.2026 16:00 TSİ itibarıyla

9. sıra 19 puan averaj 0 form GMMMG MSFL

Güncel değil Puan durumu 28.10.2026 19:04 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.

Sonuçlar ve gol eğilimleri

Genel 16 maç

6 galibiyet5 beraberlik5 mağlubiyet
22attığı gol
19yediği gol
1,38 – 1,19maç başı attı – yedi
  • Gol yemediği maç %37,5 6/16
  • KG Var %50,0 8/16
  • 2.5 Üst %50,0 8/16

İç saha 8 maç

3 galibiyet3 beraberlik2 mağlubiyet
10attığı gol
10yediği gol
1,25 – 1,25maç başı attı – yedi
  • Gol yemediği maç %25,0 2/8
  • KG Var %50,0 4/8
  • 2.5 Üst %37,5 3/8

Deplasman 8 maç

3 galibiyet2 beraberlik3 mağlubiyet
12attığı gol
9yediği gol
1,50 – 1,12maç başı attı – yedi
  • Gol yemediği maç %50,0 4/8
  • KG Var %50,0 4/8
  • 2.5 Üst %62,5 5/8

Sarı kart 47 · Kırmızı kart 1 (olay verisi olan 15 maç)

Oyuncular

LIMITED Kısmi olay verisi; sayılar eksik olabilir.

OyuncuGolAsistSarıKırmızıPenaltı golü
P. Jurasek 50000
P. Diatta 40200
M. Klauco 30000
M. Svach 30000
D. Nieslanik 10000
D. Zajac 10200
H. Homann 10200
J. Jonathan 10710
M. Malek 10500
N. Kuzmanovic 10100
D. Prepsl 00100
J. Galik 00300
J. Graclik 00400
L. Raab 00100
O. Kamara 00100
P. Honig 00600
R. Sudak 00100
T. Keller 00300
T. Kowalczyk 00100
T. Nieslanik 00500
W. Ojetoye 00200

Genel bakış

Veri tarihi: 07.11.2026 16:00 TSİ
  • Uničov ve 1 takım daha 36 golle ligin en golcüleri.
  • Frýdek-Místek ve 1 takım daha yalnız 14 gol yedi.
  • Gol krallığında 2 oyuncu 9 golle eşit.
  • Lig maç başına 3,10 gol ortalamasıyla oynanıyor (141 maçta 437 gol).
Maç14118 takım
Maç başına gol3,10437 gol
KG Var
?

İki takımın da en az bir gol attığı maçların yüzdesi. n = maç sayısı.

%53,9 (n=141)
2.5 Üst
?

Toplam 3 ya da daha fazla gol olan maçların yüzdesi. n = maç sayısı.

%58,9 (n=141)
Maç sonucu dağılımı
?

Oynanan maçların ev sahibi galibiyeti, beraberlik ve deplasman galibiyeti olarak dağılımı (90 dakika skoru).

Ev %46,8 (n=141)Beraberlik %20,6 (n=141)Deplasman %32,6 (n=141)

Zirve ve form

Tümünü gör →
#TakımOAVPForm (yeni solda)
1 Uničov 14+1432 GGGGG
2 Líšeň II 14+1629 BBBGM
3 Frýdek-Místek 14+1027 MGMGG
4 Zbrojovka Brno II 14+827 GBBGM
5 Sigma Olomouc II 14+1125 MGMGG
16 Blansko 14-1411 MBGMM
17 Vsetín 14-1810 MGMMM
18 Polanka nad Odrou 14-139 GMGMM

Güncel değil Puan durumu 28.10.2026 19:04 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.

İlk 5 ve son 3 · 18 takım · puan durumu kaynağı 28.10.2026 19:04 TSİ

En golcü

Tümü →
  1. 1Uničov 36 gol · 16 maç
  2. 1Zbrojovka Brno II 36 gol · 16 maç
  3. 3Sigma Olomouc II 35 gol · 16 maç

En az gol yiyen

Tümü →
  1. 1Frýdek-Místek 14 gol · 15 maç
  2. 1Líšeň II 14 gol · 16 maç
  3. 3Hodonín 18 gol · 16 maç

Gol yememe yüzdesi

Tümü →
  1. 1Líšeň II %56,2 (n=16)
  2. 2Frýdek-Místek %46,7 (n=15)
  3. 3Hodonín %37,5 (n=16)

Lig karakteri

En formda takım
?

Son 5 maçtan en çok puanı toplayan takım (galibiyet 3, beraberlik 1).

Sigma Olomouc II

son 5 maçta 12 puan GGGGM

En formsuz takım
?

Son 5 maçtan en az puanı toplayan takım.

Vrchovina

son 5 maçta 3 puan MMGMM

En istikrarlı takım
?

Son 10 maçta maç başına puanı en az dalgalanan takım (lig ortalamasının üstündekiler arasından). Düşük sayı = daha istikrarlı.

Unie Hlubina

maç başına puan dalgalanması 1,04 · 10 maç

En tutarsız takım
?

Son 10 maçta maç başına puanı en çok dalgalanan takım. Yüksek sayı = daha tutarsız.

Hodonín

maç başına puan dalgalanması 1,47 · 10 maç

Oranlara göre favori
?

Maç öncesi kapanış oranında favori olan takımın sonucu. Dağılım 90 dakika sonucuna göre; sürpriz = favori olmayan kazandı.

Oranlara göre favori kazandı %63,3Beraberlik %10,0Favori olmayan kazandı %26,7

2023–2026 · 30 maç

Bu sezon: favori kazandı %63,3 · beraberlik %10,0 · favori olmayan kazandı %26,7 · 30 maç

Kısmi Bu ligde maç olayı verisi eksik; oyuncu sayıları eksik olabilir.

Oyuncular · Hücum

Gol krallığı

Tümü →
  1. 1J. Ambrozek Uničov 9
  2. 1M. Soucek Zbrojovka Brno II 9
  3. 3D. Kedron Frýdek-Místek 8

+1 oyuncu 3. sıradakiyle eşit

Asist

Tümü →
  1. 1F. Necas Vrchovina 1

Gol + asist
?

Attığı gol + yaptığı asist.

Tümü →
  1. 1J. Ambrozek Uničov 9
  2. 1M. Soucek Zbrojovka Brno II 9
  3. 3D. Kedron Frýdek-Místek 8

+1 oyuncu 3. sıradakiyle eşit

Oyuncular · Disiplin

Sarı kart

Tümü →
  1. 1J. Jonathan Vítkovice 7
  2. 1L. Krejci Polanka nad Odrou 7
  3. 1M. Nemec Havířov 7

Kırmızı kart

Tümü →
  1. 1A. Bednar Unie Hlubina 1
  2. 1D. Kedron Frýdek-Místek 1
  3. 1D. Peska Blansko 1

+13 oyuncu 3. sıradakiyle eşit

Veri kapsamı
?

Her satır, oynanan maçların kaçında o verinin bulunduğunu gösterir. Veri paketi siteye alınmadan önce bütünlük denetiminden (dosya özetleri) geçer; eksik veri sıfır diye gösterilmez.

Maç sonu skoru 141/141 İlk yarı skoru 141/141 Gol, asist, kart 136/141 Oyuncu dakikaları 0/141

Veri: API-Football (DG veri tabanı üzerinden). Oyuncu fotoğrafı kullanılmaz. Eksik veri sıfır olarak gösterilmez ("—").