İstatistikler ana sayfa

DG ANALİZ · Futbol istatistikleri

İstatistikler · FNL 2026

Çekya

FNL (611)

Burkina Faso

Ligue 1 Burkina Faso

Burundi

Ligue A Burundi

Congo DR

Ligue 1 Congo DR

Dominik Cumhuriyeti

Liga Mayor Dominik Cumhuriyeti

Fildişi Sahili

Ligue 1 Fildişi Sahili

Filipinler

PFL Filipinler

Kamboçya

C-League Kamboçya

Nijerya

NPFL Nijerya

Senegal

Ligue 1 Senegal

Trinidad And Tobago

Pro Lig Trinidad And Tobago

Ürdün

League Ürdün
Temizle

Sezon 2026 · oynanan maç 109 (FT / uzatma / penaltı; ertelenen, iptal ve hükmen hariç) · son oynanan 07.11.2026 16:00 TSİ · veri 07.11.2026 16:00 TSİ itibarıyla

Güncel puan durumu bu lig için gösterilmiyor; takım istatistikleri maç sonuçlarından hesaplanır.

Sonuçlar ve gol eğilimleri

Genel 14 maç

4 galibiyet6 beraberlik4 mağlubiyet
19attığı gol
21yediği gol
1,36 – 1,50maç başı attı – yedi
  • Gol yemediği maç %21,4 3/14
  • KG Var %64,3 9/14
  • 2.5 Üst %57,1 8/14

İç saha 8 maç

3 galibiyet3 beraberlik2 mağlubiyet
11attığı gol
10yediği gol
1,38 – 1,25maç başı attı – yedi
  • Gol yemediği maç %25,0 2/8
  • KG Var %75,0 6/8
  • 2.5 Üst %50,0 4/8

Deplasman 6 maç

1 galibiyet3 beraberlik2 mağlubiyet
8attığı gol
11yediği gol
1,33 – 1,83maç başı attı – yedi
  • Gol yemediği maç %16,7 1/6
  • KG Var %50,0 3/6
  • 2.5 Üst %66,7 4/6

Sarı kart 31 · Kırmızı kart 2 (olay verisi olan 14 maç)

Oyuncular

OyuncuGolAsistSarıKırmızıPenaltı golü
P. Juritka 60001
B. Lacik 30100
R. Zalesak 20200
T. Múdry 20200
A. Aidara 10310
B. Sy 10000
F. Cejka 10400
F. Stepanek 10200
J. Srubek 10200
M. Novak 10000
A. Diao 00200
D. Darmovzal 00100
D. Krch 00100
D. Owusu 00100
J. Janoscin 00210
M. Helesic 00200
N. Turanjanin 00100
O. Lehoczki 00400

Genel bakış

Veri tarihi: 07.11.2026 16:00 TSİ
  • Karviná ligin en golcü takımı: 14 maçta 31 gol.
  • Karviná ve 1 takım daha yalnız 16 gol yedi.
  • A. Kronus (Karviná) 8 golle gol krallığında.
  • Lig maç başına 3,01 gol ortalamasıyla oynanıyor (109 maçta 328 gol).
Maç10916 takım
Maç başına gol3,01328 gol
KG Var
?

İki takımın da en az bir gol attığı maçların yüzdesi. n = maç sayısı.

%65,1 (n=109)
2.5 Üst
?

Toplam 3 ya da daha fazla gol olan maçların yüzdesi. n = maç sayısı.

%61,5 (n=109)
Maç sonucu dağılımı
?

Oynanan maçların ev sahibi galibiyeti, beraberlik ve deplasman galibiyeti olarak dağılımı (90 dakika skoru).

Ev %38,5 (n=109)Beraberlik %32,1 (n=109)Deplasman %29,4 (n=109)

Zirve ve form

Tümünü gör →

Bu lig için puan durumu kaynağı yok.

En golcü

Tümü →
  1. 1Karviná 31 gol · 14 maç
  2. 2Slavia Praha II 27 gol · 13 maç
  3. 3Příbram 25 gol · 14 maç

En az gol yiyen

Tümü →
  1. 1Karviná 16 gol · 14 maç
  2. 1Vysočina Jihlava 16 gol · 14 maç
  3. 3Vlašim 17 gol · 14 maç

Gol yememe yüzdesi

Tümü →
  1. 1Karviná %35,7 (n=14)
  2. 1Vysočina Jihlava %35,7 (n=14)
  3. 1Ústí nad Labem %35,7 (n=14)

Lig karakteri

En formda takım
?

Son 5 maçtan en çok puanı toplayan takım (galibiyet 3, beraberlik 1).

Karviná

son 5 maçta 13 puan GBGGG

En formsuz takım
?

Son 5 maçtan en az puanı toplayan takım.

Ústí nad Labem

son 5 maçta 2 puan BMMBM

En istikrarlı takım
?

Son 10 maçta maç başına puanı en az dalgalanan takım (lig ortalamasının üstündekiler arasından). Düşük sayı = daha istikrarlı.

Opava

maç başına puan dalgalanması 1,11 · 10 maç

En tutarsız takım
?

Son 10 maçta maç başına puanı en çok dalgalanan takım. Yüksek sayı = daha tutarsız.

Vlašim

maç başına puan dalgalanması 1,43 · 10 maç

Oranlara göre favori
?

Maç öncesi kapanış oranında favori olan takımın sonucu. Dağılım 90 dakika sonucuna göre; sürpriz = favori olmayan kazandı.

Oranlara göre favori kazandı %46,4Beraberlik %26,3Favori olmayan kazandı %27,3

2023–2026 · 528 maç

Oyuncular · Hücum

Gol krallığı

Tümü →
  1. 1A. Kronus Karviná 8
  2. 2D. Jurcenko Kladno 6
  3. 2P. Juritka Opava 6

+1 oyuncu 3. sıradakiyle eşit

Asist

Tümü →
  1. 1R. Breite Karviná 1

Gol + asist
?

Attığı gol + yaptığı asist.

Tümü →
  1. 1A. Kronus Karviná 8
  2. 2D. Jurcenko Kladno 6
  3. 2P. Juritka Opava 6

+1 oyuncu 3. sıradakiyle eşit

Oyuncular · Disiplin

Sarı kart

Tümü →
  1. 1I. Okonkwo Slavia Praha II 6
  2. 1J. Katerinak Táborsko 6
  3. 1M. Krulich Příbram 6

Kırmızı kart

Tümü →
  1. 1A. Aidara Opava 1
  2. 1D. Dziuba Prostějov 1
  3. 1D. Holasek Viktoria Žižkov 1

+10 oyuncu 3. sıradakiyle eşit

Veri kapsamı
?

Her satır, oynanan maçların kaçında o verinin bulunduğunu gösterir. Veri paketi siteye alınmadan önce bütünlük denetiminden (dosya özetleri) geçer; eksik veri sıfır diye gösterilmez.

Maç sonu skoru 109/109 İlk yarı skoru 109/109 Gol, asist, kart 109/109 Oyuncu dakikaları 0/109

Veri: API-Football (DG veri tabanı üzerinden). Oyuncu fotoğrafı kullanılmaz. Eksik veri sıfır olarak gösterilmez ("—").