İstatistikler ana sayfa

DG ANALİZ · Futbol istatistikleri

İstatistikler · FNL 2025

Çekya

FNL (611)

Burkina Faso

Ligue 1 Burkina Faso

Burundi

Ligue A Burundi

Congo DR

Ligue 1 Congo DR

Dominik Cumhuriyeti

Liga Mayor Dominik Cumhuriyeti

Fildişi Sahili

Ligue 1 Fildişi Sahili

Filipinler

PFL Filipinler

Kamboçya

C-League Kamboçya

Nijerya

NPFL Nijerya

Senegal

Ligue 1 Senegal

Trinidad And Tobago

Pro Lig Trinidad And Tobago

Ürdün

League Ürdün
Temizle

Sezon 2025 · oynanan maç 240 (FT / uzatma / penaltı; ertelenen, iptal ve hükmen hariç) · son oynanan 23.05.2026 15:00 TSİ · veri 30.09.2026 03:28 TSİ itibarıyla

11. sıra 35 puan averaj -12 form BMGGG Liga 2: Regular season

Sonuçlar ve gol eğilimleri

Genel 30 maç

9 galibiyet8 beraberlik13 mağlubiyet
38attığı gol
50yediği gol
1,27 – 1,67maç başı attı – yedi
  • Gol yemediği maç %10,0 3/30
  • KG Var %56,7 17/30
  • 2.5 Üst %53,3 16/30

İç saha 15 maç

6 galibiyet4 beraberlik5 mağlubiyet
24attığı gol
24yediği gol
1,60 – 1,60maç başı attı – yedi
  • Gol yemediği maç %6,7 1/15
  • KG Var %60,0 9/15
  • 2.5 Üst %60,0 9/15

Deplasman 15 maç

3 galibiyet4 beraberlik8 mağlubiyet
14attığı gol
26yediği gol
0,93 – 1,73maç başı attı – yedi
  • Gol yemediği maç %13,3 2/15
  • KG Var %53,3 8/15
  • 2.5 Üst %46,7 7/15

Sarı kart 61 · Kırmızı kart 3 (olay verisi olan 30 maç)

Oyuncular

OyuncuGolAsistSarıKırmızıPenaltı golü
P. Schon 70400
D. Kaulfus 50500
M. Kejr 40413
D. Jurcenko 30200
J. Shejbal 21200
A. Cicovsky 20400
D. Bauer 20200
D. Holub 20000
L. Hruška 20100
D. Huf 10200
D. Jambor 10410
J. Kozojed 10010
M. Skwarczek 10400
M. Zachoval 10000
O. Vientiess 10100
P. Cerny 10100
T. Liska 10100
A. Richter 00300
D. Dolechek 00300
J. Reznicek 00100
J. Tecl 00200
J. Urbanec 00100
J. Šerák 00200
L. Ciz 00200
M. Beránek 00100
M. Halda 00200
M. Rolinek 00200
M. Toml 00200

Genel bakış

Veri tarihi: 30.09.2026 03:28 TSİ
  • Zbrojovka Brno ligin en golcü takımı: 30 maçta 62 gol.
  • Zbrojovka Brno en az gol yiyen takım: 30 maçta 22 gol.
  • Q. Adediran (Artis) 17 golle gol krallığında.
  • Lig maç başına 2,68 gol ortalamasıyla oynanıyor (240 maçta 643 gol).
Maç24016 takım
Maç başına gol2,68643 gol
KG Var
?

İki takımın da en az bir gol attığı maçların yüzdesi. n = maç sayısı.

%50,4 (n=240)
2.5 Üst
?

Toplam 3 ya da daha fazla gol olan maçların yüzdesi. n = maç sayısı.

%52,5 (n=240)
Maç sonucu dağılımı
?

Oynanan maçların ev sahibi galibiyeti, beraberlik ve deplasman galibiyeti olarak dağılımı (90 dakika skoru).

Ev %46,3 (n=240)Beraberlik %20,8 (n=240)Deplasman %32,9 (n=240)

Zirve ve form

Tümünü gör →
#TakımOAVPForm (yeni solda)
1 Zbrojovka Brno 30+4076 GBGBG
2 Táborsko 30+1653 MGMGM
3 Artis 30+1352 BMGGM
4 Ústí nad Labem 30+748 MGGGM
5 Baník Ostrava II 30+747 GBMGG
14 Prostějov 30-1230 BMBBG
15 Vysočina Jihlava 30-729 BMGGG
16 Sparta Praha II 30-2725 BGGMM

Avrupa kupaları / üst turKüme düşme

İlk 5 ve son 3 · 16 takım · puan durumu kaynağı 30.09.2026 03:28 TSİ

En golcü

Tümü →
  1. 1Zbrojovka Brno 62 gol · 30 maç
  2. 2Ústí nad Labem 53 gol · 30 maç
  3. 3Artis 50 gol · 30 maç

En az gol yiyen

Tümü →
  1. 1Zbrojovka Brno 22 gol · 30 maç
  2. 2Příbram 30 gol · 30 maç
  3. 3Opava 31 gol · 30 maç

Gol yememe yüzdesi

Tümü →
  1. 1Zbrojovka Brno %50,0 (n=30)
  2. 2Příbram %46,7 (n=30)
  3. 3Opava %40,0 (n=30)

Lig karakteri

Bu lig için lig karakteri verisi yok.

Oyuncular · Hücum

Gol krallığı

Tümü →
  1. 1Q. Adediran Artis 17
  2. 2L. Matejka Táborsko 15
  3. 3T. Schanelec Sparta Praha II 11

+1 oyuncu 3. sıradakiyle eşit

Asist

Tümü →
  1. 1P. Jaron Baník Ostrava II 3
  2. 2J. Barac Táborsko 2
  3. 2M. Ogiomade Vysočina Jihlava 2

+2 oyuncu 3. sıradakiyle eşit

Gol + asist
?

Attığı gol + yaptığı asist.

Tümü →
  1. 1Q. Adediran Artis 17
  2. 2L. Matejka Táborsko 16
  3. 3T. Schanelec Sparta Praha II 11

+1 oyuncu 3. sıradakiyle eşit

Oyuncular · Disiplin

Sarı kart

Tümü →
  1. 1D. Kriz Hanácká 13
  2. 2A. Vanicek České Budějovice 9
  3. 2D. Krch České Budějovice 9

+2 oyuncu 3. sıradakiyle eşit

Kırmızı kart

Tümü →
  1. 1A. Alves České Budějovice 1
  2. 1A. Imrana Prostějov 1
  3. 1A. Markovic Zbrojovka Brno 1

+17 oyuncu 3. sıradakiyle eşit

Veri kapsamı
?

Her satır, oynanan maçların kaçında o verinin bulunduğunu gösterir. Veri paketi siteye alınmadan önce bütünlük denetiminden (dosya özetleri) geçer; eksik veri sıfır diye gösterilmez.

Maç sonu skoru 240/240 İlk yarı skoru 240/240 Gol, asist, kart 240/240 Oyuncu dakikaları 0/240

Veri: API-Football (DG veri tabanı üzerinden). Oyuncu fotoğrafı kullanılmaz. Eksik veri sıfır olarak gösterilmez ("—").