İstatistikler ana sayfa

DG ANALİZ · Futbol istatistikleri

İstatistikler · Czech Liga 2026

Çekya

Korner, KG, alt/üst ve kart istatistikleri
Czech Liga (611)

Burkina Faso

Ligue 1 Burkina Faso

Burundi

Ligue A Burundi

Congo DR

Ligue 1 Congo DR

Dominik Cumhuriyeti

Liga Mayor Dominik Cumhuriyeti

Fildişi Sahili

Ligue 1 Fildişi Sahili

Filipinler

PFL Filipinler

Kamboçya

C-League Kamboçya

Nijerya

NPFL Nijerya

Senegal

Ligue 1 Senegal

Trinidad And Tobago

Pro Lig Trinidad And Tobago

Ürdün

League Ürdün
Temizle

Sezon 2026 · oynanan maç 107 (FT / uzatma / penaltı; ertelenen, iptal ve hükmen hariç) · son oynanan 07.11.2026 20:00 TSİ · veri 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla

14. sıra 10 puan averaj -10 form BGBBM Czech Liga

Sonuçlar ve gol eğilimleri

Genel 13 maç

2 galibiyet4 beraberlik7 mağlubiyet
14attığı gol
24yediği gol
1,08 – 1,85maç başı attı – yedi
  • Gol yemediği maç %15,4 2/13
  • KG Var %61,5 8/13
  • 2.5 Üst %69,2 9/13

İç saha 7 maç

0 galibiyet2 beraberlik5 mağlubiyet
6attığı gol
17yediği gol
0,86 – 2,43maç başı attı – yedi
  • Gol yemediği maç %14,3 1/7
  • KG Var %57,1 4/7
  • 2.5 Üst %85,7 6/7

Deplasman 6 maç

2 galibiyet2 beraberlik2 mağlubiyet
8attığı gol
7yediği gol
1,33 – 1,17maç başı attı – yedi
  • Gol yemediği maç %16,7 1/6
  • KG Var %66,7 4/6
  • 2.5 Üst %50,0 3/6

Sarı kart 23 · Kırmızı kart 2 (olay verisi olan 13 maç)

Maç istatistikleri maç başı ortalama

ÖlçütToplam (13 m)İç saha (7 m)Dış saha (6 m)
Takımın
Topa sahip olma%46,2%44,0%48,7
Beklenen gol (xG)1,111,111,11
Toplam şut11,09,313,0
İsabetli şut3,02,04,2
Ceza sahası içi şut7,96,99,0
Korner3,63,34,0
Pas343336351
Pas isabeti%77%77%77
Kurtarış4,64,35,0
Faul12,911,614,3
Ofsayt1,72,11,2
Sarı kart1,771,142,50
Kırmızı kart0,150,290,00
Rakiplerinin (bu takıma karşı)
Rakibin xG'si1,541,381,72
Rakibin şutu15,314,616,2
Rakibin isabetli şutu6,46,76,0
Rakibin korneri4,74,35,2

Maçlarındaki toplamlar (iki takım birlikte)

Korner8,31maçlarında toplam, maç başı · 13 maç
  • 8,5 üstü%385/13
  • 9,5 üstü%233/13
  • 10,5 üstü%233/13
Kart3,92maçlarında toplam, maç başı · 13 maç
  • 3,5 üstü%547/13
  • 4,5 üstü%385/13
  • 5,5 üstü%314/13
İsabetli şut9,38maçlarında toplam, maç başı · 13 maç
  • 7,5 üstü%8511/13
  • 8,5 üstü%628/13
  • 9,5 üstü%547/13
Toplam şut26,31maçlarında toplam, maç başı · 13 maç
  • 20,5 üstü%8511/13
  • 22,5 üstü%699/13
  • 24,5 üstü%628/13
Faul26,00maçlarında toplam, maç başı · 13 maç
  • 22,5 üstü%547/13
  • 24,5 üstü%547/13
Ofsayt2,69maçlarında toplam, maç başı · 13 maç
  • 2,5 üstü%385/13
  • 3,5 üstü%233/13

Oyuncular

OyuncuGolAsistSarıKırmızıPenaltı golüDakika
Q. Adediran 31000 609
A. Alégué 21200 1.015
E. H. Ndiaye 20000 —
N. Glossoa 14500 940
I. Fomba 11200 293
A. Labík 10200 742
E. Fully 10400 728
E. Ndiaye 10210 830
S. Komljenovic 10000 518
Š. Harazim 10100 269
Papalélé 03000 797
M. Pospíšil 01000 450
A. Carlén 00100 437
A. Petrák 00000 149
D. Plechatý 00100 1.170
D. Preisler 00110 617
D. Samek 00000 31
D. Sarapata 00000 147
D. Šimek 00000 582
K. Pojezný 00100 585
M. Jerabek 00000 70
R. Kasik 00000 630
S. Bohac 00100 529
T. Stoppen 00000 540
V. Perisic 00000 37
V. Vukadinovic 00000 29
Youssoupha Sanyang 00000 66

Genel bakış

Veri tarihi: 08.11.2026 02:09 TSİ
  • Slavia Praha ligin en golcü takımı: 13 maçta 32 gol.
  • Slavia Praha en az gol yiyen takım: 13 maçta 7 gol.
  • M. Šubert (Mlada Boleslav) 7 golle gol krallığında.
  • Lig maç başına 2,75 gol ortalamasıyla oynanıyor (107 maçta 294 gol).
Maç10716 takım
Maç başına gol2,75294 gol
KG Var
?

İki takımın da en az bir gol attığı maçların yüzdesi. n = maç sayısı.

%50,5 (n=107)
2.5 Üst
?

Toplam 3 ya da daha fazla gol olan maçların yüzdesi. n = maç sayısı.

%56,1 (n=107)
Maç sonucu dağılımı
?

Oynanan maçların ev sahibi galibiyeti, beraberlik ve deplasman galibiyeti olarak dağılımı (90 dakika skoru).

Ev %41,1 (n=107)Beraberlik %22,4 (n=107)Deplasman %36,4 (n=107)

Zirve ve form

Tümünü gör →
#TakımOAVPForm (yeni solda)
1 Slavia Praha 13+2531 GGBBG
2 Slovan Liberec 13+826 BMMGG
3 Mlada Boleslav 13+724 MMGBG
4 Sigma Olomouc 14+224 BGBGM
5 Sparta Praha 13+1223 GGBGB
14 Artis 13-1010 BGBBM
15 Slovácko 14-1310 GMMMG
16 Zlin 14-163 MMBBM

Diğer (play-off vb.)Küme düşme

İlk 5 ve son 3 · 16 takım · puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:09 TSİ

En golcü

Tümü →
  1. 1Slavia Praha 32 gol · 13 maç
  2. 2Plzen 28 gol · 13 maç
  3. 3Sparta Praha 25 gol · 13 maç

En az gol yiyen

Tümü →
  1. 1Slavia Praha 7 gol · 13 maç
  2. 2Slovan Liberec 8 gol · 13 maç
  3. 3Sparta Praha 13 gol · 13 maç

Gol yememe yüzdesi

Tümü →
  1. 1Slavia Praha %53,8 (n=13)
  2. 2Slovan Liberec %46,2 (n=13)
  3. 2Sparta Praha %46,2 (n=13)

Lig karakteri

En formda takım
?

Son 5 maçtan en çok puanı toplayan takım (galibiyet 3, beraberlik 1).

Sparta Praha

son 5 maçta 11 puan BGBGG

En formsuz takım
?

Son 5 maçtan en az puanı toplayan takım.

Zlin

son 5 maçta 2 puan MBBMM

En istikrarlı takım
?

Son 10 maçta maç başına puanı en az dalgalanan takım (lig ortalamasının üstündekiler arasından). Düşük sayı = daha istikrarlı.

Slavia Praha

maç başına puan dalgalanması 0,98 · 10 maç

En tutarsız takım
?

Son 10 maçta maç başına puanı en çok dalgalanan takım. Yüksek sayı = daha tutarsız.

Zbrojovka Brno

maç başına puan dalgalanması 1,42 · 10 maç

Oranlara göre favori
?

Maç öncesi kapanış oranında favori olan takımın sonucu. Dağılım 90 dakika sonucuna göre; sürpriz = favori olmayan kazandı.

Oranlara göre favori kazandı %56,6Beraberlik %24,6Favori olmayan kazandı %18,8

2023–2026 · 696 maç

Oyuncular · Hücum

Gol krallığı

Tümü →
  1. 1M. Šubert Mlada Boleslav 7
  2. 2V. Sejk Sigma Olomouc 6
  3. 3A. Cermak Bohemians 1905 5

+7 oyuncu 3. sıradakiyle eşit

Asist

Tümü →
  1. 1A. Memic Plzen 6
  2. 2M. Sadílek Slavia Praha 5
  3. 3D. Horák Hradec Králové 4

+2 oyuncu 3. sıradakiyle eşit

Gol + asist
?

Attığı gol + yaptığı asist.

Tümü →
  1. 1A. Memic Plzen 10
  2. 2V. Sejk Sigma Olomouc 9
  3. 3E. Ayaosi Slavia Praha 8

+1 oyuncu 3. sıradakiyle eşit

Dakika / gol
?

Oyuncunun kaç dakikada bir gol attığı; düşük olan daha iyi. Az süre alan oyuncu listeyi bozmasın diye yalnız en az 270 dakika oynayanlar sayılır.

Tümü →
  1. 1T. Chorý Slavia Praha 121 dk (4 gol · 485 dk)
  2. 2M. Chytil Slavia Praha 123 dk (5 gol · 616 dk)
  3. 3M. Šubert Mlada Boleslav 124 dk (7 gol · 869 dk)

En az 270 dakika oynayanlar

Oyuncular · Disiplin

Sarı kart

Tümü →
  1. 1J. Cernin Zlin 5
  2. 1J. Fortelný Teplice 5
  3. 1N. Glossoa Artis 5

+2 oyuncu 3. sıradakiyle eşit

Kırmızı kart

Tümü →
  1. 1A. Sylla Sigma Olomouc 1
  2. 1D. Krcik Plzen 1
  3. 1D. Preisler Artis 1

+17 oyuncu 3. sıradakiyle eşit

Veri kapsamı
?

Her satır, oynanan maçların kaçında o verinin bulunduğunu gösterir. Veri paketi siteye alınmadan önce bütünlük denetiminden (dosya özetleri) geçer; eksik veri sıfır diye gösterilmez.

Maç sonu skoru 107/107 İlk yarı skoru 107/107 Gol, asist, kart 107/107 Oyuncu dakikaları 107/107

Maç istatistikleri

107 maç · iki takımın toplamı, maç başı
Korner10,09maç başı · 106 maç
  • 8,5 üstü%6468/106
  • 9,5 üstü%5255/106
  • 10,5 üstü%4548/106
Kart3,86maç başı · 107 maç
  • 3,5 üstü%5458/107
  • 4,5 üstü%3436/107
  • 5,5 üstü%2021/107
İsabetli şut8,76maç başı · 107 maç
  • 7,5 üstü%6671/107
  • 8,5 üstü%5761/107
  • 9,5 üstü%3942/107
Toplam şut27,85maç başı · 106 maç
  • 20,5 üstü%9196/106
  • 22,5 üstü%8287/106
  • 24,5 üstü%6771/106
Faul25,31maç başı · 106 maç
  • 22,5 üstü%6064/106
  • 24,5 üstü%5659/106
Ofsayt2,91maç başı · 107 maç
  • 2,5 üstü%5256/107
  • 3,5 üstü%3133/107

Takım sıralamaları (maç başı, en az 3 maç)

En çok korner

  1. Sparta Praha7,013 m
  2. Slavia Praha6,713 m
  3. Slovan Liberec6,213 m
  4. Teplice5,613 m
  5. Mlada Boleslav5,513 m

En çok şut

  1. Slavia Praha19,313 m
  2. Sparta Praha17,513 m
  3. Slovan Liberec17,213 m
  4. FK Jablonec16,013 m
  5. Teplice15,813 m

En çok isabetli şut

  1. Sparta Praha6,513 m
  2. Slavia Praha5,713 m
  3. Slovan Liberec5,313 m
  4. Mlada Boleslav4,913 m
  5. Sigma Olomouc4,714 m

En yüksek xG

  1. Slavia Praha2,3613 m
  2. Sparta Praha1,8613 m
  3. Plzen1,7113 m
  4. Slovan Liberec1,6213 m
  5. FK Jablonec1,4713 m

Topa en çok sahip olan

  1. Sparta Praha%62,413 m
  2. Slavia Praha%57,213 m
  3. FK Jablonec%54,213 m
  4. Mlada Boleslav%52,813 m
  5. Sigma Olomouc%52,714 m

En çok faul

  1. Pardubice14,913 m
  2. Zlin14,914 m
  3. Slovan Liberec14,613 m
  4. Teplice14,313 m
  5. Slavia Praha14,113 m

En çok kart

  1. Zlin2,5014 m
  2. Slovan Liberec2,3813 m
  3. Pardubice2,3113 m
  4. Slovácko2,2114 m
  5. Hradec Králové2,1414 m

En çok ofsayt

  1. Sparta Praha2,113 m
  2. Baník Ostrava1,913 m
  3. Plzen1,913 m
  4. Hradec Králové1,914 m
  5. Artis1,713 m

Maç istatistikleri API-Football; sayım istatistiklerinde boş = 0 (blok varsa), yüzde / xG boşsa yok sayılır. n = istatistiği olan maç.

Veri: API-Football (DG veri tabanı üzerinden). Oyuncu fotoğrafı kullanılmaz. Eksik veri sıfır olarak gösterilmez ("—").