İstatistikler ana sayfa

DG ANALİZ · Futbol istatistikleri

İstatistikler · Bolivya Primera División 2026

Bolivya

Primera División (611)

Burkina Faso

Ligue 1 Burkina Faso

Burundi

Ligue A Burundi

Congo DR

Ligue 1 Congo DR

Dominik Cumhuriyeti

Liga Mayor Dominik Cumhuriyeti

Fildişi Sahili

Ligue 1 Fildişi Sahili

Filipinler

PFL Filipinler

Kamboçya

C-League Kamboçya

Nijerya

NPFL Nijerya

Senegal

Ligue 1 Senegal

Trinidad And Tobago

Pro Lig Trinidad And Tobago

Ürdün

League Ürdün
Temizle

Sezon 2026 · oynanan maç 194 (FT / uzatma / penaltı; ertelenen, iptal ve hükmen hariç) · son oynanan 07.11.2026 22:00 TSİ · veri 07.11.2026 22:00 TSİ itibarıyla

10. sıra 28 puan averaj +6 form GBMBM Primera División

Güncel değil Puan durumu 28.10.2026 19:04 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.

Sonuçlar ve gol eğilimleri

Genel 24 maç

7 galibiyet10 beraberlik7 mağlubiyet
33attığı gol
26yediği gol
1,38 – 1,08maç başı attı – yedi
  • Gol yemediği maç %29,2 7/24
  • KG Var %58,3 14/24
  • 2.5 Üst %41,7 10/24

İç saha 12 maç

5 galibiyet7 beraberlik0 mağlubiyet
21attığı gol
6yediği gol
1,75 – 0,50maç başı attı – yedi
  • Gol yemediği maç %50,0 6/12
  • KG Var %50,0 6/12
  • 2.5 Üst %33,3 4/12

Deplasman 12 maç

2 galibiyet3 beraberlik7 mağlubiyet
12attığı gol
20yediği gol
1,00 – 1,67maç başı attı – yedi
  • Gol yemediği maç %8,3 1/12
  • KG Var %66,7 8/12
  • 2.5 Üst %50,0 6/12

Sarı kart 68 · Kırmızı kart 7 (olay verisi olan 24 maç)

Maç istatistikleri maç başı ortalama

ÖlçütToplam (17 m)İç saha (9 m)Dış saha (8 m)
Takımın
Topa sahip olma%51,8%58,7%44,0
Beklenen gol (xG)1,311,521,18
Toplam şut16,318,014,4
İsabetli şut6,57,35,6
Ceza sahası içi şut8,89,87,6
Korner4,86,43,0
Pas371428308
Pas isabeti%78%80%74
Kurtarış4,23,25,4
Faul11,313,78,6
Ofsayt1,82,01,6
Sarı kart2,882,783,00
Kırmızı kart0,290,220,38
Rakiplerinin (bu takıma karşı)
Rakibin xG'si1,310,461,89
Rakibin şutu14,611,118,5
Rakibin isabetli şutu5,33,87,0
Rakibin korneri6,34,48,4

Maçlarındaki toplamlar (iki takım birlikte)

Korner11,12maçlarında toplam, maç başı · 17 maç
  • 8,5 üstü%8815/17
  • 9,5 üstü%7112/17
  • 10,5 üstü%5910/17
Kart7,06maçlarında toplam, maç başı · 17 maç
  • 3,5 üstü%9416/17
  • 4,5 üstü%7613/17
  • 5,5 üstü%5910/17
İsabetli şut11,82maçlarında toplam, maç başı · 17 maç
  • 7,5 üstü%8214/17
  • 8,5 üstü%7613/17
  • 9,5 üstü%7613/17
Toplam şut30,88maçlarında toplam, maç başı · 17 maç
  • 20,5 üstü%10017/17
  • 22,5 üstü%8815/17
  • 24,5 üstü%7613/17
Faul25,65maçlarında toplam, maç başı · 17 maç
  • 22,5 üstü%5910/17
  • 24,5 üstü%539/17
Ofsayt3,41maçlarında toplam, maç başı · 17 maç
  • 2,5 üstü%6511/17
  • 3,5 üstü%356/17

Oyuncular

LIMITED Kısmi olay verisi; sayılar eksik olabilir.

OyuncuGolAsistSarıKırmızıPenaltı golü
B. Garcés 72200
C. Menacho 51600
G. Cuasace 41100
M. Villarroel 31100
M. Villarroel 30400
R. Hinojosa 26700
G. Centella 21400
R. Melgar 21000
A. Vásquez 20100
D. Bejarano 10200
M. Enoumba 10510
A. Oliveros 02000
M. Abisab 02300
E. Alvarez 01200
E. Justiniano 01000
J. Chura 01000
J. Gonzales 01100
M. Herera Buceta 01000
M. Ocampo 01200
P. Loza 01200
D. Duran 00110
Federico Ramos 00100
G. Almada 00100
J. Carrasco 00500
J. S. Mercado Galvez 00100
J. Valverde 00210
J. Vila 00510
L. Chavez 00010
M. Cabral 00210
R. Spenhay 00510

Genel bakış

Veri tarihi: 07.11.2026 22:00 TSİ
  • Bolívar ligin en golcü takımı: 24 maçta 60 gol.
  • Always Ready ve 1 takım daha yalnız 17 gol yedi.
  • E. Triverio (Always Ready) 20 golle gol krallığında.
  • Lig maç başına 3,04 gol ortalamasıyla oynanıyor (194 maçta 590 gol).
Maç19416 takım
Maç başına gol3,04590 gol
KG Var
?

İki takımın da en az bir gol attığı maçların yüzdesi. n = maç sayısı.

%61,9 (n=194)
2.5 Üst
?

Toplam 3 ya da daha fazla gol olan maçların yüzdesi. n = maç sayısı.

%61,3 (n=194)
Maç sonucu dağılımı
?

Oynanan maçların ev sahibi galibiyeti, beraberlik ve deplasman galibiyeti olarak dağılımı (90 dakika skoru).

Ev %49,5 (n=194)Beraberlik %23,7 (n=194)Deplasman %26,8 (n=194)

Zirve ve form

Tümünü gör →
#TakımOAVPForm (yeni solda)
1 Bolívar 23+3554 GGGGG
2 Always Ready 23+3951 GGGMG
3 The Strongest 23+1645 GGMGM
4 Real Potosí 23+1438 GGGGM
5 Oriente Petrolero 23+1137 MGGBG
14 Gualberto Villarroel SJ 23-1320 MMGMG
15 ABB 23-1820 MMMMM
16 Real Tomayapo 23-2420 MMBGM

Güncel değil Puan durumu 28.10.2026 19:04 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.

İlk 5 ve son 3 · 16 takım · puan durumu kaynağı 28.10.2026 19:04 TSİ

En golcü

Tümü →
  1. 1Bolívar 60 gol · 24 maç
  2. 2Always Ready 58 gol · 24 maç
  3. 3The Strongest 46 gol · 24 maç

En az gol yiyen

Tümü →
  1. 1Always Ready 17 gol · 24 maç
  2. 1Real Potosí 17 gol · 24 maç
  3. 3Bolívar 24 gol · 24 maç

Gol yememe yüzdesi

Tümü →
  1. 1Real Potosí %45,8 (n=24)
  2. 2Always Ready %41,7 (n=24)
  3. 3Blooming %29,2 (n=24)

Lig karakteri

En formda takım
?

Son 5 maçtan en çok puanı toplayan takım (galibiyet 3, beraberlik 1).

Bolívar

son 5 maçta 15 puan GGGGG

En formsuz takım
?

Son 5 maçtan en az puanı toplayan takım.

ABB

son 5 maçta 0 puan MMMMM

En istikrarlı takım
?

Son 10 maçta maç başına puanı en az dalgalanan takım (lig ortalamasının üstündekiler arasından). Düşük sayı = daha istikrarlı.

Bolívar

maç başına puan dalgalanması 0,00 · 10 maç

En tutarsız takım
?

Son 10 maçta maç başına puanı en çok dalgalanan takım. Yüksek sayı = daha tutarsız.

The Strongest

maç başına puan dalgalanması 1,37 · 10 maç

Oranlara göre favori
?

Maç öncesi kapanış oranında favori olan takımın sonucu. Dağılım 90 dakika sonucuna göre; sürpriz = favori olmayan kazandı.

Favori / sürpriz verisi yok.

Kısmi Bu ligde maç olayı verisi eksik; oyuncu sayıları eksik olabilir.

Oyuncular · Hücum

Gol krallığı

Tümü →
  1. 1E. Triverio Always Ready 20
  2. 2J. F. Fajardo ABB 14
  3. 3A. Caceres Gualberto Villarroel SJ 13

Asist

Tümü →
  1. 1J. Amoroso Always Ready 10
  2. 2Rafinha Guabirá 9
  3. 3A. Terrazas San Antonio Bulo Bulo 6

+5 oyuncu 3. sıradakiyle eşit

Gol + asist
?

Attığı gol + yaptığı asist.

Tümü →
  1. 1E. Triverio Always Ready 22
  2. 2J. F. Fajardo ABB 18
  3. 3A. Caceres Gualberto Villarroel SJ 15

Oyuncular · Disiplin

Sarı kart

Tümü →
  1. 1A. Mercado Independiente Petrolero 10
  2. 1Cristhian Machado San Antonio Bulo Bulo 10
  3. 1Joel Calicho Universitario de Vinto 10

Kırmızı kart

Tümü →
  1. 1A. Mercado Independiente Petrolero 2
  2. 1D. Calero Gualberto Villarroel SJ 2
  3. 1F. Supayabe Real Potosí 2

+6 oyuncu 3. sıradakiyle eşit

Veri kapsamı
?

Her satır, oynanan maçların kaçında o verinin bulunduğunu gösterir. Veri paketi siteye alınmadan önce bütünlük denetiminden (dosya özetleri) geçer; eksik veri sıfır diye gösterilmez.

Maç sonu skoru 194/194 İlk yarı skoru 194/194 Gol, asist, kart 192/194 Oyuncu dakikaları 152/194

Maç istatistikleri

138 maç · iki takımın toplamı, maç başı
Korner9,45maç başı · 138 maç
  • 8,5 üstü%6083/138
  • 9,5 üstü%4866/138
  • 10,5 üstü%3548/138
Kart5,59maç başı · 138 maç
  • 3,5 üstü%79109/138
  • 4,5 üstü%6387/138
  • 5,5 üstü%4967/138
İsabetli şut10,64maç başı · 138 maç
  • 7,5 üstü%79109/138
  • 8,5 üstü%73101/138
  • 9,5 üstü%6286/138
Toplam şut30,07maç başı · 138 maç
  • 20,5 üstü%96132/138
  • 22,5 üstü%87120/138
  • 24,5 üstü%80110/138
Faul24,30maç başı · 138 maç
  • 22,5 üstü%5982/138
  • 24,5 üstü%4967/138
Ofsayt4,04maç başı · 138 maç
  • 2,5 üstü%74102/138
  • 3,5 üstü%5171/138

Takım sıralamaları (maç başı, en az 3 maç)

En çok korner

  1. Always Ready6,515 m
  2. Universitario de Vinto6,019 m
  3. Bolívar5,515 m
  4. Real Potosí5,418 m
  5. Aurora5,118 m

En çok şut

  1. Bolívar20,915 m
  2. Always Ready20,515 m
  3. The Strongest17,016 m
  4. Real Potosí16,618 m
  5. Blooming16,317 m

En çok isabetli şut

  1. Bolívar8,415 m
  2. Always Ready7,215 m
  3. Blooming6,517 m
  4. The Strongest5,916 m
  5. Universitario de Vinto5,719 m

En yüksek xG

  1. Always Ready2,1415 m
  2. Nacional Potosí1,9817 m
  3. Guabirá1,9223 m
  4. The Strongest1,8816 m
  5. Real Oruro1,8118 m

Topa en çok sahip olan

  1. Bolívar%62,815 m
  2. Always Ready%58,615 m
  3. Nacional Potosí%56,217 m
  4. The Strongest%54,716 m
  5. Aurora%53,218 m

En çok kart

  1. Gualberto Villarroel SJ3,7218 m
  2. Oriente Petrolero3,4015 m
  3. Aurora3,2218 m
  4. Blooming3,1817 m
  5. Universitario de Vinto3,1619 m

En çok ofsayt

  1. Bolívar2,515 m
  2. Nacional Potosí2,517 m
  3. Always Ready2,415 m
  4. Aurora2,418 m
  5. Oriente Petrolero2,315 m

Maç istatistikleri API-Football; sayım istatistiklerinde boş = 0 (blok varsa), yüzde / xG boşsa yok sayılır. n = istatistiği olan maç.

Veri: API-Football (DG veri tabanı üzerinden). Oyuncu fotoğrafı kullanılmaz. Eksik veri sıfır olarak gösterilmez ("—").