İstatistikler ana sayfa

DG ANALİZ · Futbol istatistikleri

İstatistikler · Guatemala Liga Nacional 2026

Guatemala

Liga Nacional (611)

Burkina Faso

Ligue 1 Burkina Faso

Burundi

Ligue A Burundi

Congo DR

Ligue 1 Congo DR

Dominik Cumhuriyeti

Liga Mayor Dominik Cumhuriyeti

Fildişi Sahili

Ligue 1 Fildişi Sahili

Filipinler

PFL Filipinler

Kamboçya

C-League Kamboçya

Nijerya

NPFL Nijerya

Senegal

Ligue 1 Senegal

Trinidad And Tobago

Pro Lig Trinidad And Tobago

Ürdün

League Ürdün
Temizle

Sezon 2026 · oynanan maç 110 (FT / uzatma / penaltı; ertelenen, iptal ve hükmen hariç) · son oynanan 08.11.2026 00:00 TSİ · veri 08.11.2026 00:00 TSİ itibarıyla

Güncel puan durumu bu lig için gösterilmiyor; takım istatistikleri maç sonuçlarından hesaplanır.

Sonuçlar ve gol eğilimleri

Genel 18 maç

11 galibiyet2 beraberlik5 mağlubiyet
31attığı gol
21yediği gol
1,72 – 1,17maç başı attı – yedi
  • Gol yemediği maç %38,9 7/18
  • KG Var %50,0 9/18
  • 2.5 Üst %50,0 9/18

İç saha 9 maç

8 galibiyet1 beraberlik0 mağlubiyet
19attığı gol
6yediği gol
2,11 – 0,67maç başı attı – yedi
  • Gol yemediği maç %44,4 4/9
  • KG Var %55,6 5/9
  • 2.5 Üst %55,6 5/9

Deplasman 9 maç

3 galibiyet1 beraberlik5 mağlubiyet
12attığı gol
15yediği gol
1,33 – 1,67maç başı attı – yedi
  • Gol yemediği maç %33,3 3/9
  • KG Var %44,4 4/9
  • 2.5 Üst %44,4 4/9

Sarı kart 55 · Kırmızı kart 4 (olay verisi olan 18 maç)

Oyuncular

LIMITED Kısmi olay verisi; sayılar eksik olabilir.

OyuncuGolAsistSarıKırmızıPenaltı golü
A. Maziero 80410
K. J. Lopez 60100
W. Fajardo 50300
D. Fernandez 40100
I. Mora 20100
J. Espinoza 20200
E. Camargo 10500
F. Apaolaza 10000
J. Ardón 10300
J. Colindres 10100
A. Garcia 00200
A. Gonzalez 00100
A. Robinson 00500
J. Carbonell 00400
J. Franco 00210
J. Galvez 00200
J. Gonzalez 00200
J. Moreno 00110
J. Rosales 00400
M. S. Zamora Contreras 00200
S. Garzaro 00100
Ó. Castellanos 00510

Genel bakış

Veri tarihi: 08.11.2026 00:00 TSİ
  • Antigua GFC ligin en golcü takımı: 18 maçta 31 gol.
  • Municipal en az gol yiyen takım: 18 maçta 13 gol.
  • H. Morales (Aurora) 11 golle gol krallığında.
  • Lig maç başına 2,69 gol ortalamasıyla oynanıyor (110 maçta 296 gol).
Maç11012 takım
Maç başına gol2,69296 gol
KG Var
?

İki takımın da en az bir gol attığı maçların yüzdesi. n = maç sayısı.

%54,5 (n=110)
2.5 Üst
?

Toplam 3 ya da daha fazla gol olan maçların yüzdesi. n = maç sayısı.

%52,7 (n=110)
Maç sonucu dağılımı
?

Oynanan maçların ev sahibi galibiyeti, beraberlik ve deplasman galibiyeti olarak dağılımı (90 dakika skoru).

Ev %61,8 (n=110)Beraberlik %21,8 (n=110)Deplasman %16,4 (n=110)

Zirve ve form

Tümünü gör →

Bu lig için puan durumu kaynağı yok.

En golcü

Tümü →
  1. 1Antigua GFC 31 gol · 18 maç
  2. 2Mixco 30 gol · 19 maç
  3. 2Xelajú 30 gol · 18 maç

En az gol yiyen

Tümü →
  1. 1Municipal 13 gol · 18 maç
  2. 2Xelajú 20 gol · 18 maç
  3. 3Antigua GFC 21 gol · 18 maç

Gol yememe yüzdesi

Tümü →
  1. 1Antigua GFC %38,9 (n=18)
  2. 1Municipal %38,9 (n=18)
  3. 1Xelajú %38,9 (n=18)

Lig karakteri

En formda takım
?

Son 5 maçtan en çok puanı toplayan takım (galibiyet 3, beraberlik 1).

Cobán Imperial

son 5 maçta 12 puan GGGMG

En formsuz takım
?

Son 5 maçtan en az puanı toplayan takım.

Suchitepéquez

son 5 maçta 4 puan MGMBM

En istikrarlı takım
?

Son 10 maçta maç başına puanı en az dalgalanan takım (lig ortalamasının üstündekiler arasından). Düşük sayı = daha istikrarlı.

Municipal

maç başına puan dalgalanması 1,04 · 10 maç

En tutarsız takım
?

Son 10 maçta maç başına puanı en çok dalgalanan takım. Yüksek sayı = daha tutarsız.

Aurora

maç başına puan dalgalanması 1,43 · 10 maç

Oranlara göre favori
?

Maç öncesi kapanış oranında favori olan takımın sonucu. Dağılım 90 dakika sonucuna göre; sürpriz = favori olmayan kazandı.

Oranlara göre favori kazandı %53,3Beraberlik %26,7Favori olmayan kazandı %20,0

2023–2026 · 30 maç

Bu sezon: favori kazandı %53,3 · beraberlik %26,7 · favori olmayan kazandı %20,0 · 30 maç

Kısmi Bu ligde maç olayı verisi eksik; oyuncu sayıları eksik olabilir.

Oyuncular · Hücum

Gol krallığı

Tümü →
  1. 1H. Morales Aurora 11
  2. 2A. Maziero Antigua GFC 8
  3. 3J. Almanza Guastatoya 7

+1 oyuncu 3. sıradakiyle eşit

Gol + asist
?

Attığı gol + yaptığı asist.

Tümü →
  1. 1H. Morales Aurora 11
  2. 2A. Maziero Antigua GFC 8
  3. 3J. Almanza Guastatoya 7

+1 oyuncu 3. sıradakiyle eşit

Oyuncular · Disiplin

Sarı kart

Tümü →
  1. 1C. Santos Marquense 8
  2. 1E. Yori Guastatoya 8
  3. 3A. Cabrera Cobán Imperial 7

Kırmızı kart

Tümü →
  1. 1D. Santis Comunicaciones 2
  2. 1J. Vivas Aurora 2
  3. 1W. Diaz Suchitepéquez 2
Veri kapsamı
?

Her satır, oynanan maçların kaçında o verinin bulunduğunu gösterir. Veri paketi siteye alınmadan önce bütünlük denetiminden (dosya özetleri) geçer; eksik veri sıfır diye gösterilmez.

Maç sonu skoru 110/110 İlk yarı skoru 110/110 Gol, asist, kart 108/110 Oyuncu dakikaları 0/110

Veri: API-Football (DG veri tabanı üzerinden). Oyuncu fotoğrafı kullanılmaz. Eksik veri sıfır olarak gösterilmez ("—").