İstatistikler ana sayfa

DG ANALİZ · Futbol istatistikleri

İstatistikler · Ukrayna Premier Lig 2026

Ukrayna

Premier Lig (611)

Burkina Faso

Ligue 1 Burkina Faso

Burundi

Ligue A Burundi

Congo DR

Ligue 1 Congo DR

Dominik Cumhuriyeti

Liga Mayor Dominik Cumhuriyeti

Fildişi Sahili

Ligue 1 Fildişi Sahili

Filipinler

PFL Filipinler

Kamboçya

C-League Kamboçya

Nijerya

NPFL Nijerya

Senegal

Ligue 1 Senegal

Trinidad And Tobago

Pro Lig Trinidad And Tobago

Ürdün

League Ürdün
Temizle

Sezon 2026 · oynanan maç 85 (FT / uzatma / penaltı; ertelenen, iptal ve hükmen hariç) · son oynanan 07.11.2026 14:00 TSİ · veri 07.11.2026 19:38 TSİ itibarıyla

1. sıra 28 puan averaj +17 form GBGGG Premier League

Sonuçlar ve gol eğilimleri

Genel 11 maç

9 galibiyet1 beraberlik1 mağlubiyet
25attığı gol
8yediği gol
2,27 – 0,73maç başı attı – yedi
  • Gol yemediği maç %45,5 5/11
  • KG Var %54,5 6/11
  • 2.5 Üst %63,6 7/11

İç saha 8 maç

7 galibiyet0 beraberlik1 mağlubiyet
19attığı gol
5yediği gol
2,38 – 0,62maç başı attı – yedi
  • Gol yemediği maç %50,0 4/8
  • KG Var %50,0 4/8
  • 2.5 Üst %62,5 5/8

Deplasman 3 maç

2 galibiyet1 beraberlik0 mağlubiyet
6attığı gol
3yediği gol
2,00 – 1,00maç başı attı – yedi
  • Gol yemediği maç %33,3 1/3
  • KG Var %66,7 2/3
  • 2.5 Üst %66,7 2/3

Sarı kart 20 · Kırmızı kart 1 (olay verisi olan 11 maç)

Maç istatistikleri maç başı ortalama

ÖlçütToplam (4 m)İç saha (3 m)Dış saha (1 m)
Takımın
Topa sahip olma%58,5%60,0%54,0
Beklenen gol (xG)2,53—2,53
Toplam şut14,013,015,0
İsabetli şut3,52,37,0
Ceza sahası içi şut0,00,00,0
Korner8,57,010,0
Kurtarış0,00,00,0
Ofsayt0,00,00,0
Sarı kart2,502,333,00
Kırmızı kart0,250,330,00
Rakiplerinin (bu takıma karşı)
Rakibin xG'si0,72—0,72
Rakibin şutu6,03,09,0
Rakibin isabetli şutu0,80,03,0
Rakibin korneri1,51,02,0

Maçlarındaki toplamlar (iki takım birlikte)

Korner10,00maçlarında toplam, maç başı · 2 maç
  • 8,5 üstü%501/2
  • 9,5 üstü%501/2
  • 10,5 üstü%501/2
Kart7,00maçlarında toplam, maç başı · 4 maç
  • 3,5 üstü%753/4
  • 4,5 üstü%753/4
  • 5,5 üstü%753/4
İsabetli şut4,25maçlarında toplam, maç başı · 4 maç
  • 7,5 üstü%251/4
  • 8,5 üstü%251/4
  • 9,5 üstü%251/4
Toplam şut20,00maçlarında toplam, maç başı · 2 maç
  • 20,5 üstü%501/2
  • 22,5 üstü%501/2
  • 24,5 üstü%00/2
Ofsayt0,00maçlarında toplam, maç başı · 4 maç
  • 2,5 üstü%00/4
  • 3,5 üstü%00/4

Oyuncular

OyuncuGolAsistSarıKırmızıPenaltı golü
I. Krasnopir 81103
V. Veleten 41001
Leandro Andrade 22100
O. Andrievskyi 21200
M. Bragaru 20100
O. Nazarenko 11000
E. Sarapiy 10100
M. Gayduchyk 10000
O. Fedor 10100
S. Chobotenko 10000
B. Mykhailichenko 03200
L. Emërllahu 03200
B. Krushynskyi 02000
M. Kravchenko 02100
G. Maisuradze 01200
A. Araujo 00200
I. Krasniqi 00100
O. Kudryk 00010
R. Babenko 00300

Genel bakış

Veri tarihi: 07.11.2026 19:38 TSİ
  • Polessya ligin en golcü takımı: 11 maçta 25 gol.
  • Shakhtar Donetsk en az gol yiyen takım: 11 maçta 5 gol.
  • I. Krasnopir (Polessya) 8 golle gol krallığında.
  • Lig maç başına 2,39 gol ortalamasıyla oynanıyor (85 maçta 203 gol).
Maç8516 takım
Maç başına gol2,39203 gol
KG Var
?

İki takımın da en az bir gol attığı maçların yüzdesi. n = maç sayısı.

%42,4 (n=85)
2.5 Üst
?

Toplam 3 ya da daha fazla gol olan maçların yüzdesi. n = maç sayısı.

%48,2 (n=85)
Maç sonucu dağılımı
?

Oynanan maçların ev sahibi galibiyeti, beraberlik ve deplasman galibiyeti olarak dağılımı (90 dakika skoru).

Ev %43,5 (n=85)Beraberlik %28,2 (n=85)Deplasman %28,2 (n=85)

Zirve ve form

Tümünü gör →
#TakımOAVPForm (yeni solda)
1 Polessya 11+1728 GBGGG
2 Shakhtar Donetsk 11+1728 GGGBG
3 Dynamo Kyiv 10+722 GGMGG
4 FC Kharkiv 9+1121 GGGG
5 Karpaty 11+1419 MBBG
14 Obolon'-Brovar 11-138 GMMB
15 Kudrivka 12-178 MGMMG
16 Kryvbas KR 10-87 MBMB

Şampiyonlar LigiAvrupa kupaları / üst turKüme düşme

İlk 5 ve son 3 · 16 takım · puan durumu kaynağı 07.11.2026 19:38 TSİ

En golcü

Tümü →
  1. 1Polessya 25 gol · 11 maç
  2. 2Karpaty 22 gol · 11 maç
  3. 2Shakhtar Donetsk 22 gol · 11 maç

En az gol yiyen

Tümü →
  1. 1Shakhtar Donetsk 5 gol · 11 maç
  2. 2FC Kharkiv 7 gol · 9 maç
  3. 3Karpaty 8 gol · 11 maç

Gol yememe yüzdesi

Tümü →
  1. 1Shakhtar Donetsk %63,6 (n=11)
  2. 2Bukovyna %50,0 (n=10)
  3. 2Dynamo Kyiv %50,0 (n=10)

Lig karakteri

En formda takım
?

Son 5 maçtan en çok puanı toplayan takım (galibiyet 3, beraberlik 1).

FC Kharkiv

son 5 maçta 15 puan GGGGG

En formsuz takım
?

Son 5 maçtan en az puanı toplayan takım.

Veres Rivne

son 5 maçta 0 puan MMMMM

En istikrarlı takım
?

Son 10 maçta maç başına puanı en az dalgalanan takım (lig ortalamasının üstündekiler arasından). Düşük sayı = daha istikrarlı.

Polessya

maç başına puan dalgalanması 1,02 · 10 maç

En tutarsız takım
?

Son 10 maçta maç başına puanı en çok dalgalanan takım. Yüksek sayı = daha tutarsız.

Kolos Kovalivka

maç başına puan dalgalanması 1,31 · 9 maç

Oranlara göre favori
?

Maç öncesi kapanış oranında favori olan takımın sonucu. Dağılım 90 dakika sonucuna göre; sürpriz = favori olmayan kazandı.

Favori / sürpriz verisi yok.

Oyuncular · Hücum

Gol krallığı

Tümü →
  1. 1I. Krasnopir Polessya 8
  2. 2B. Zabërgja FC Kharkiv 6
  3. 2M. Ponomarenko Dynamo Kyiv 6

Asist

Tümü →
  1. 1A. Kozak Epitsentr Dunayivtsi 3
  2. 1A. Salabay Kolos Kovalivka 3
  3. 1B. Mykhailichenko Polessya 3

+6 oyuncu 3. sıradakiyle eşit

Gol + asist
?

Attığı gol + yaptığı asist.

Tümü →
  1. 1I. Krasnopir Polessya 9
  2. 2B. Zabërgja FC Kharkiv 8
  3. 3A. Kozak Epitsentr Dunayivtsi 6

+4 oyuncu 3. sıradakiyle eşit

Oyuncular · Disiplin

Sarı kart

Tümü →
  1. 1A. Dumanyuk Kudrivka 5
  2. 2A. Ryabov LNZ Cherkasy 4
  3. 2D. Checher Veres Rivne 4

+4 oyuncu 3. sıradakiyle eşit

Kırmızı kart

Tümü →
  1. 1A. Dumanyuk Kudrivka 1
  2. 1A. Ryabov LNZ Cherkasy 1
  3. 1A. Tsurikov Kolos Kovalivka 1

+17 oyuncu 3. sıradakiyle eşit

Veri kapsamı
?

Her satır, oynanan maçların kaçında o verinin bulunduğunu gösterir. Veri paketi siteye alınmadan önce bütünlük denetiminden (dosya özetleri) geçer; eksik veri sıfır diye gösterilmez.

Maç sonu skoru 85/85 İlk yarı skoru 85/85 Gol, asist, kart 85/85 Oyuncu dakikaları 48/85

Maç istatistikleri

31 maç · iki takımın toplamı, maç başı
Korner9,65maç başı · 26 maç
  • 8,5 üstü%5013/26
  • 9,5 üstü%4211/26
  • 10,5 üstü%359/26
Kart4,52maç başı · 31 maç
  • 3,5 üstü%6821/31
  • 4,5 üstü%3912/31
  • 5,5 üstü%3511/31
İsabetli şut6,87maç başı · 31 maç
  • 7,5 üstü%3912/31
  • 8,5 üstü%3511/31
  • 9,5 üstü%268/31
Toplam şut18,19maç başı · 26 maç
  • 20,5 üstü%3810/26
  • 22,5 üstü%318/26
  • 24,5 üstü%154/26
Faul21,00maç başı · 1 maç
  • 22,5 üstü%00/1
  • 24,5 üstü%00/1
Ofsayt0,10maç başı · 31 maç
  • 2,5 üstü%31/31
  • 3,5 üstü%00/31

Takım sıralamaları (maç başı, en az 3 maç)

En çok korner

  1. Dynamo Kyiv12,04 m
  2. Shakhtar Donetsk10,73 m
  3. Polessya8,54 m
  4. LNZ Cherkasy8,03 m
  5. Zorya Luhansk8,04 m

En çok şut

  1. Dynamo Kyiv22,04 m
  2. Shakhtar Donetsk15,33 m
  3. Zorya Luhansk14,84 m
  4. Karpaty14,34 m
  5. Polessya14,04 m

En çok isabetli şut

  1. Zorya Luhansk7,04 m
  2. FC Kharkiv5,03 m
  3. Karpaty5,04 m
  4. Kolos Kovalivka5,04 m
  5. Shakhtar Donetsk5,03 m

En yüksek xG

  1. Polessya2,534 m
  2. FC Kharkiv2,283 m
  3. Kudrivka2,276 m
  4. Zorya Luhansk2,024 m
  5. Karpaty1,644 m

Topa en çok sahip olan

  1. Shakhtar Donetsk%63,03 m
  2. FC Kharkiv%60,03 m
  3. Polessya%58,54 m
  4. Dynamo Kyiv%57,04 m
  5. Karpaty%53,34 m

En çok faul

  1. Kolos Kovalivka11,04 m
  2. Karpaty10,04 m

En çok kart

  1. Dynamo Kyiv3,004 m
  2. Veres Rivne2,836 m
  3. Polessya2,754 m
  4. Karpaty2,504 m
  5. Kolos Kovalivka2,504 m

En çok ofsayt

  1. Karpaty0,84 m
  2. Chornomorets0,04 m
  3. Dynamo Kyiv0,04 m
  4. Epitsentr Dunayivtsi0,05 m
  5. FC Kharkiv0,03 m

Maç istatistikleri API-Football; sayım istatistiklerinde boş = 0 (blok varsa), yüzde / xG boşsa yok sayılır. n = istatistiği olan maç.

Veri: API-Football (DG veri tabanı üzerinden). Oyuncu fotoğrafı kullanılmaz. Eksik veri sıfır olarak gösterilmez ("—").